Harvardo medicinos studentai mokomi, kaip elgtis su kūdikiais, kurie „identifikuojasi“ kaip LGBT

laikmetis.lt

Viename iš istoriškai prestižiškiausių universitetų siūlomas kursas, kuriame studentai mokomi, kaip teikti sveikatos priežiūros paslaugas „kūdikiams“, kurie „identifikuojasi“ kaip LGBT.

JAV Harvardo medicinos mokyklos kurse, pavadintame „Rūpinimasis pacientais, turinčiais skirtingą seksualinę orientaciją, lytinę tapatybę ir lytinę raidą“, pateikiamas kurso aprašas, kuriame nurodoma, kaip studentai išmoks teikti „aukštos kokybės, į kultūrą atsižvelgiančią priežiūrą“ „pacientams, [kurie] identifikuojasi kaip lesbietės, gėjai, biseksualai, translyčiai, queer, interseksualai ar aseksualai“.

„Klinikinė patirtis ir mokymas bus sutelktas į lytinių ir seksualinių mažumų žmonių priežiūrą per visą jų gyvenimą, nuo kūdikių iki vyresnio amžiaus žmonių“, – rašoma Harvard.edu svetainės aprašyme.

Keturių savaičių pasirenkamasis kursas parengtas atsižvelgiant į Harvardo medicinos mokyklos Seksualinių ir lyčių mažumų sveikatos lygybės iniciatyvą, kurios tikslas – „skatinti profesionalumą prižiūrint pacientus, turinčius skirtingą seksualinę orientaciją, lytinę tapatybę ir lytinį vystymąsi“. Iniciatyvos tikslas – teikti „aukštos kokybės holistinę sveikatos priežiūrą visų amžiaus grupių seksualinių ir lytinių mažumų pacientams“.

Neaišku, kokiais kriterijais remdamasis Harvardas nustato, ar kūdikis laikomas „lyties ar seksualinės mažumos“ atstovu.

Šaltinis: Christian Post

2.3 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jooooooooo

Durnuva ateina iš vakarų

Skaitytojas

O prastuva iš rytų.

Realwomen

REVEALED: Women Sex Slaves of the Catholic Church?/ moterų sekso vergija Katalikų bažnyčioje Filmas nušviečia kunigų seksualinę prievartą prieš vienuoles ir atskleidžia, kad tūkstančiai vienuolių dešimtmečiais buvo lytiškai išnaudojamos kunigų visame pasaulyje. Moterys išgyveno seksualinio grobuoniškumo metus, pastodavo, buvo verčiamos darytis abortus. Čia jos atvirai liudija ir laužo „omertą“ katalikų bažnyčioje. Nuo 1994 m. iki 2015 m. Vatikanas buvo įspėjamas dėl vidinių konfidencialių pranešimų apie bažnytininkus, kurie reguliariai prievartauja vienuoles daugiau nei 23 šalyse. Šie pranešimai buvo nuslėpti, o prievartautojai ir toliau laisvai kenkia. Bendrininkaujant bažnytiniams teismams, jų aukos buvo nutildomos, kartais verčiamos nutraukti abortą, dažnai pašalinamos iš savo bendruomenės. Popiežius Pranciškus dar 2019 metų vasarį pripažino, kad „kunigai ir vyskupai“ įvykdė seksualinius išpuolius prieš vienuoles. Po to, kai buvo… Skaityti daugiau »

dezintegro

čiuožk su savo komunistiniu šūdu

Kas jie?

Filmas?Gal propagandiniais ardomaisiais tikslais užsakytas. Kas kūrė ta filmą,jo pavardė ,ar tikintis?Nemanau,kad tai masinis reiškinys.Aišku vienur kitur tų atvejų pasitako,nes visi žmonės nuodėmingi.Bet tai geras jaukas šių laikų ateistinei žiniasklaidai,purvasklaidai,kuri pasigriebusi tą nemalonų įvykį išpučia tai į dar nematytą burbulą,juodina visus tikinčiuosius ir gerus kunigus,tarp kurių aišku pasitaiko ir šaukštas deguto. Bažnyčia turėjo,turi daug priešų pasaulyje, tiek išorėje,tiek viduje ,o ypatingai tie Kristaus priešininkai suaktyvėjo,sulindo į bažnyčias praeitame amžiuje,buvo infiltruoti visokių masonų, komunistinių,liberalistinių ideologų griauti bažnyčios sienas iš vidaus,(gudri taktika ir ilgalaikė strategija).Tai užėmė laiko,kol jie įsitvirtino.Ypač prie keistojo Pranciškaus suįžūlėjo visokie feministiniai,genderistiniai judėjimai bažnyčioje,tai vienuolės užsinori būti „kunigėmis” ar patys nuliberalėję kunigai užsimano „laiminti” tos pačios lyties sąjungas,” santuokas”.Kas jie,kur jie slepiasi bažnyčiose tie užsimaskavę.

City of Allen - ACTV

Lee Harvey Oswald’s Final Phone Call / JFK byla

Likus kelioms valandoms iki mirties, 1963 m. lapkričio 23 d. vakarą Lee Harvey Oswaldas bandė paskambinti į Raleigh, Šiaurės Karolinoj iš Dalaso kalėjimo. Daugelį metų tyrėjai šią svarbią informaciją ignoravo ir slėpė nuo visuomenės.

Devintojo dešimtmečio pradžioje nepriklausomas tyrinėtojas Dr. Groveris Proctoras žengė naujus žingsnius Osvaldo byloje. Dėl daktaro Proktoro darbo Osvaldo bandymas pasiekti buvusį JAV žvalgybos pareigūną Johną Hurtą tapo žinomas kaip „Raleigh skambutis“.
58 min. prie daktaro Proktoro prisijungia JFK pasikėsinimo ekspertas, Jimas Marrsas.

https://www.youtube.com/watch?v=OsItiPfnzLI&ab_channel=CityofAllen-ACTV

Vygis

O kaip jie kudikiui nustato jo seksualine orientacija?

b.p.

pagal Davoso senelių sudarytus sąrašus, matyt ..

Žemyna

Na, kiek kūdikių mačiau ir savo auginau – visų orientacija buvo viena: mamos krūtis.

Skaitytojas

„Viename iš istoriškai prestižiškiausių universitetų“

Taigi, kad tas prestižiškiausiškumas dabar tėra istorinis. Panašiai kaip Algirdo laikais Lietuva buvo didžiausia Europos valstybė.

trackback

3investors

trackback

differential equations coursework https://brainycoursework.com/

trackback

coursework online https://courseworkninja.com/

trackback

coursework in english https://writingacoursework.com/

trackback
trackback
trackback

coursework masters https://coursework-expert.com/

trackback

coursework help uk https://courseworkdomau.com/

trackback

free dating site for usa https://freewebdating.net/

trackback
trackback

best free date sites https://jewish-dating-online.net/

trackback
trackback

free chatting online dating sites https://onlinedatingsuccessguide.com/

trackback

internet dating service https://datingwebsiteshopper.com/

trackback

free gay dating sites chat https://allaboutdatingsites.com/

trackback
28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top