Ideologinis neomarksistinis „konservatorių“ partijos nuosmukis įgauna ir konkretaus moralinio bei etinio nuosmukio išraiškas

Almantas Stankūnas | Veidaknygė

Sausio 23 nuskambėjo žinia, kad TS-LKD frakcijos narys Kristijonas Bartoševičius yra kaltinamas jaunesnių negu 14 metų vaikų prievartavimu ir netgi pedofilija. Sklinda gandai, kad šis ponas yra iš Gabrieliaus Landsbergio kuruojamos auksinio jaunimo grupės. Kaip gi kitaip jis, būdamas nepartiniu, galėjo taip lengvai pakliūti į Seimą?

Taigi ideologinis neomarksistinis partijos nuosmukis įgauna ir konkretaus moralinio bei etinio nuosmukio išraiškas.

Belieka tik dar kartą paklausti kaip į tai reagauos dar nors kiek moralinio padorumo ir vertybinio stuburo turintys TS-LKD partijos nariai ir kaip tai įvertins šios partijos rinkėjai?

***

Dominykas Vanhara | Veidaknygė

Taigi, spaudoje jau galime matyti, kaip vyksta pirmojo smūgio TS-LKD dėl šiandienos įvykių švelninimo darbai. Visi žiniasklaidos kalbinti politologai kaip susitarę teigia, kad nea, čia buvo atsitiktinis žmogus TS-LKD frakcijos gretose, nesuaugęs su partija, todėl partijos reitingams ir rinkėjų pasitikėjimui ši istoriją ĮTAKOS NETURĖS.

Va taip va. Maždaug, partija čia ne prie ko. Ir taip sako ne partijos nariai, bet politologai.

Bet va kai buvo Narkevičiaus kotletų skandalas prie Skvernelio valdžios, tai Jėzusmarijajuozapai, kas buvo, nors Narkevičius net nebuvo Skvernelio partietis. Nors sutikit, Narkevičiaus kotletas Dubajuje ir galima pedofilija TS-LKD gretose yra tokie, švelniai tariant, nelabai palyginami dalykai. Taip, maždaug, keliais šviesmečiais besiskiriantys.

Dar vienas įdomus dalykas po šios istorijos. Labai įdomu, kaip reaguoja įvairūs viešosios erdvės įtakotojai į šią problemą. Ypač tie, kurie iki šiol mėgdavo tituluotis “social justice warrior” epitetais. Kaip tai tyloka, ar ne? Viskas ok, tik bėda gal ta, kad į TS-LKD oponentų šviesmečiais mažesnes problemas šie įtakotojai reaguodavo iš karto, momentaliai, su žaibais ir griaustiniais. Na, bet nebūkim per griežti, palaukim. Gal žmonės tikrai užsiėmę kažkur, gal kada nors ir sureaguos.

Ai, ir dar – TS-LKD partija visuomet buvo tokia partija, kuri bet kokius jos politiniams konkurentams mestus įtarimus, ar net ne įtarimus, bet šešėlius, visuomet laikydavo kaip jau konstatuotus ir ant akmens iškaltus. Spėju, dabar ne vienas TS-LKD politinis oponentas visai norės tą TS-LKD modus operandi jiems priminti.

***

Dominykas Vanhara | Veidaknygė

Pasirodo, gerbiamas Seimo narys K. Bartoševičius atsisako Seimo nario mandato todėl, kad yra įtariamas nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 str. 4 d., 153 str. 1 d., 150 str. 3 d., galimu padarymu.

Spėju, gerbiamiems skaitytojams kyla klausimų, tai kas čia per straipsniai? Atsakau. BK 150 str. 4. numato baudžiamąją atsakomybę tam, kuris tenkino lytinę aistrą su žmogumi prieš šio valią analiniu, oraliniu ar kitokio fizinio sąlyčio būdu panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, kai šiuos veiksmus atliko mažamečiui asmeniui (iki 13 metų visiško valstybės išlaikymo).

BK 153 str. 1 d. numato baudžiamąją atsakomybę už jaunesnio nei 16 metų asmens tvirkinimą (iki 5 metų).

BK 150 str. 3 d. numato baudžiamąją atsakomybę tam, kuris tenkino lytinę aistrą su žmogumi prieš šio valią analiniu, oraliniu ar kitokio fizinio sąlyčio būdu panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, kai šie veiksmai atlikti nepilnamečiui asmeniui (iki 10 metų laisvės atėmimo).

Viską apibendrinus, pagal inkriminuojamus straipsnius matau, kad gerbiamas Seimo narys, paprastai tariant, įtariamas pedofilija, kai aukų, galimai, buvo ne viena (nes inkriminuojami straipsniai ir dėl mažametės aukos, ir dėl nepilnametės aukos. BK numato atskyrimą šiuo klausimu). Arba, kaip vienas geras Kolega pasufleravo – auka gal ir viena, bet veika – tęstinė (kai iš pradžių ta pati auka buvo mažametis asmuo, vėliau tapęs nepilnamečiu).

Opapa. Konservatorių partija, krikščioniškosios vertybės.

Aišku, dabar jau buvusiam Seimo nariui, lygiai kaip ir visiems, galioja Konstitucijoje numatyta nekaltumo prezumpcija. Kol kas K. Bartoševičius nėra nuteistas, kas reiškia, kad jis yra laikomas nekaltu.

Bet visai TS-LKD partijai ir jos gerbėjams – užuojauta. Jei praeitą savaitę Raseiniai rinkiminio laivo borto dar nepramušė, tai K. Bartoševičius tikrai pramuš. Dabar jau būsiu tikrai nustebęs, jei ši partija per ateinančius savivaldos rinkimus bent 10 proc. sukrapštys. Spėju, kad nesukrapštys.

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
habilitâs

 
O buvo nors vienas konservatorius ne pedofilas? Kas į Garlaiavą pasiuntė skvernelinius „istrebitelius“? 

??///

o toks Slusnys ,is konservu,net Garliavos mergaitei atminti ,,istryne,, K ad tik elitiniai pedofilai but saugus…

Agnus Dei

Be abejonės tai antras Ūsas.

Karmos taškai

O, tu, gyvenimo ironija. Šis jaunasis meitėlis daug reiškėsi per Garliavos įvykius su savo tiesos ir mėsos. Kacapo Ramanausko draugelis. Buvo taip pat skeptiškas dėl pedofilijos Kaune kaip ir Radžvilas:)

Garliavą prisiminus

Už „jaunąjį meitėlį” dėkui, bent pasijuokiau skaniai. A propos: iš marmūzės įtartinai panašus į tamsios atminties Ūsą, pastebėjote?

Pamastymas

..ANKSCIAU VISUS KONCERVUS PEDERASTAIS PEDOFILAIS zmones vadindavo ‘..radi krasnovo slovca’,daba galima vadinti tiesiogiai.Ot issigimeliu ir kenkeju gauja.Paguodzia,kad atamanui,kaip is ‘Krikstatevio’,greit xana.Subyres buvusi galybe,dzabrijylas atsidurs pagriovy,Morda issiskirs,tai visiskas faktas…

oho

ir vėl nušvitimas

Pamastymas

..NE OHO,O OHOHO….KLIUCY OT SOBORA,ASILE…

Žemyna

Dabar – mažumų teisės. Seimas, jo nariai – tai mažuma? Mažuma! Tai nedrįskite varžyti Seimo narių teisių į saviraišką!

Taigi kaipgis

Pamenate, kai kokioje nors Senoje Demokratijoje kas nors traiškydavo žmones sunkvežimiu, badydavo peiliu ar padegdavo bažnyčią, visada būdavo aišku: jei tai padarė baltasis, visada bus pranešta, kad tai buvo baltasis. O jei tai padarė gydytojų ir inžinierių padermės atstovas, tada bus pranešta, kad tai padarė tiesiog „vyras“, „britas“, „prancūzas“ ar „paauglys“.

Kodėl tai prisiminiau šiuo atveju? Atkreipkit dėmesį, niekur nepranešama, kad tai buvo mergaitės.

Kas galėtų paneigti galimybę, kad čia su tolerantiška pakraipa susiję?

Liūdnas, nes blaivus

Na tai taip labai gali būti, Ąžuoliuko chorui gi vadovavo kažkaip tai herojus mėsininkas.

stasys

gera tema paraityti ūsą ‘garliaviniams’ . 🙂 Sako ir kapuose vartosi lavonas kai dėl jo dūsaujama 🙂

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top