Informacinis karas prieš Ukrainą. Kaip Putino propagandininkai manipuliuoja žiūrovų sąmone

sprotyv.info

Grupė „Informacinis pasipriešinimas“ kreipėsi į specialistus su prašymu nustatyti, koks yra informacinis-psichologinis putiniškos propagandos, ištisu srautu liejamos iš Rusijos televizijos kanalo „Rossija 24“, poveikis. Kokias manipuliacines technologijas pasitelkia rusiškos masinės dezinformacijos priemonės kariaudamos informacinį karą prieš Ukrainą ir kaip saviems žiūrovams „pudruojamos“ smegenys? Žiūrėkite!

sprotyv.info

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Veidas  be

žmogiškos išraiškos.

algis

Tai ne žinių laida, tai alternatyvios tikrovės gebelsinė propaganda. Viskas suklastota, nuo pradžios iki pabaigos. Šiaip aš televizijos nežiūriu, nei rusiškos, nei Lietuvos, nes jos nedaug skiriasi. Pažiūriu per internetą Ukrainos, Lenkų kanalus, BBC ar CNN.

Lietuviškos TV eros pabaiga?

Informacinis Karas vyksta ir Lietuvoje. Jau 25 metai kai Lietuvos žmonės TV durininami, peršamos į sąmones šlykštynės, išsigimimai, amoralus elgesys, melas kalbamas per žinias. Ir taip visos LT TV.

Algi Varge

Tai tu žiūri žydelių bankininkų turčių propagandinius kanalus, kuriais viso pasaulio madas diktuoja, viską išaiškina savaip naudingai?

TRUE (true)

ir čia manipuliacinės technologijos ? :)))))))
ar klipo autorius debilas,
ar apsimeta ? – UA ar kokios juokingos LT televizijose pagal jo taikomus kriterijus galima surasti 1000 kartą daugiau, baisesnių ir amoralesnių propagandos požymių !
būtų juokinga, jei nebūtų liūdna dėl liejamo kraujo …

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top