Irena Vasinauskaitė. Ką slepia dar viena dūmų uždanga?

Virš Lietuvos giedras dangus?

Daugiau nei treji metai praėjo nuo tos dienos, kai Garliavoje iš gimtųjų namų į nežinią kojomis į priekį buvo išnešta maža klykianti mergaitė. Kur ji šiuo metu slepiama, niekas nežino – tam ji ir paversta „valstybės paslaptimi“, tačiau kartkartėmis jos artimieji, gynėjai, rėmėjai, visi – ir tikintys vaiko tragedija, ir smerkiantys tuos, kurie tiki – skaito vieno dienraščio sekamas įvairaus žanro pasakas. Šį savaitgalį skaitėme neva aštuonmetės laišką, iliustruotą nuotrauka, kurioje Laimutė Stankūnaitė apglėbusi neva dukterį – kokių penkerių metų.

To dar maža. Anksti pabudęs, bet taip ir neprisikėlęs dienraštis detaliai aprašo, kur šiuo metu yra mergaitės teta, ką ji veikia, valgo, kuo vilki ar važinėja. Tačiau Šiaulių prokurorė Nina, matyt, to leidinio neskaito, pats leidinys savo pilietinės pareigos neatlieka – tinkamai atitinkamų organų neinformuoja. Priešingu atveju Neringos Venckienės ekstradicija jau seniai būtų suorganizuota. Beskaitant paskutines teismų naujienas kilo ir kitas klausimas: gal teisėjas A.Cininas, teismo sprendimu „atšaukęs“ mūsų Tėvynės okupaciją, galėtų ir teisėjai N. Venckienei kokį kaltinimą nubraukti – kad ir proporcingumo motyvais?

Teisėjo A. Cinino įkvėpta LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė visus pakvietė jau į iškilmingą Lietuvos okupacijos minėjimą…

Viso šio makabriško spektaklio triukšme į Lietuvą ir vėl negrįžo du lakūnai. Šį kartą jų nelaukė džiugiai nusiteikusi minia. Ir ne per Atlantą jie skrido. Tačiau abiejų dar ilgai ilgėsis šeimos ir artimieji, o kiekvienas, pakliuvęs į ekstremalią situaciją, suvoks, kad valdžios cinikams jis rūpi tik tiek, kad galėtų pasirašyti sausą užuojautą. Arba sudalyvauti televizijų šou, kad jau jie tai būtų gelbėję, o ne šventę…

Negrįžusiųjų lakūnų ir jų šeimų tragedija, dingusiųjų paieška, valdžios elgesys su brangių žmonių netekusiais pribloškia savo abejingumu, nepagarba ilgus metus Lietuvai dirbusiems. Paskutinis šios tragedijos epizodas vertas bent jau medinės Gervės nominacijos: siekta parodyti, jog ketinama iškelti ir į krantą pargabenti Baltijos jūroje nuskendusį lėktuvą, tačiau net laivu, į kurį būtų galima jį įkelti, niekas nepasirūpino…

Melas. Melas. Melas. Apsimetinėjimas. Poza. Vaidyba.

Nejučia pagalvojau: kiek mūsų turi dingti – emigruoti, nusižudyti, žūti, dėl neprieinamos medicininės pagalbos nuo pagydomų ligų mirti, kad aukštuose postuose sėdintys mus, dingusius, pastebėtų?

Valdžios veiklos imitacijos, elegantiškos patyčios kuriant ar koreguojant socialinės, švietimo, kultūros ir kitų sferų norminius aktus reikalauja dūmų uždangos. Todėl vėl ir vėl anksti kėlęs, bet taip ir neprisikėlęs leidinys atostogauti susiruošusiai Lietuvai pameta rezonansinės bylos temą: imkit ir skaitykit, tik valdžios aferų nepermanykit, nesigilinkit, ką ten A.Butkevičiaus, L.Graužinienės chebrytės strateguoja. Nesiklausykit atidžiai Prezidentės D.Grybauskaitės šeštosios ataskaitos, kur jį graudžiai virkauja apie emigruojantį jaunimą, tačiau pati išveja iš šalies merginą – čia gimusią, augusią ir mokslus baigusią, tačiau taip ir likusią be pilietybės.

Taigi, ką šį kartą norima užmaskuoti propagandine Garliavos tragedijos dūmų uždanga ?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
117 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ko jūs norit?

Kentėkit, kentėkit, kentėkit, kentėkit, kentėkit, kentėkit … Amen.

JUK

pedofilijos „nebuvo” , okupacijos „nebuvo”, saulė šviečia, tik jos per dūmus nematyti…

rimas

Ne vienas pervaziuojam kaimynine Lenkija, ir negalim atsistebeti , kaip kaimynai sugebejo is EU lesu nusitiesti tukstancius kilometru nuostabiausiu greitkeliu, prisistatyti simtus tiltu , ir poilsio aiksteliu ir pasikeisti astuoniasdesimt procentu I grazius stogus. Kur musu Lietuvos vadovai , kodel tos keliu , greitkeliu , stogu programos neivykdytos. Kas atsitiko ? Juk EU pinigai buvo skirti tiek Lietuvai, tiek Lenkijai. Viesumas yra geriausias ginklas kovojant su korupcija , todel tautai reikalinga ataskaita , per dvidesimt penkis Laisves metus.

Povilas

Tokius darbuotojus,kaip mūsų valdžionžmogiai bet kuris rimtas šeiminikas kaip mat išspirtų gatvėn.
Bet mes negalim – nėra jokio mechanizmo atšaukti blogai dirbantį „išrinktąjį”.
Bet ne čia esmė
Mūsų tragedija tai, kad mes net nebandom ir nesugebam iš jų pareikalauti nors minimalaus padorumo.

Rimui

taip, ir daugiabučius lenkai jau daugiau nei 60 procentų atrenovavo.
reik vyt von šį seimą. Bet kuom jį pakeisti? kur mūsų protingi ir drabštūs vyrai bei moterys? ko neina į politiką?
Sako, velnią išvyk pro duris, įlįs pro langą. O gerą dvasią reikia primygtinai gražumu prašyti, kviesti.

Pastėbjimas

Jeigu Venckienę palies, tai ji netylės apie aukščiausių politikų organizuotą violetinę „revoliuciją”.

Aciu

Stalinui t.y. Grybauskaitei uz laime!!!!!

???

nesupratau pavadinimo. Kas ką slepia?

Keikit Adamkyzmo laikus!

Adamku kgb tam ir pasistate 2 kadencijom kad galetu uzvaldyti Lietuva,isvogti ir galu gale tuos kurie liko isnuodyti per vaistus ir maista,arba nuteisti uz pilietiskuma!!!

gebistiniam pabezdėjimasui 15:48

o tu žinai KUR dabar yra Venckienė arba tai kas iš jos liko?/
gal tavo chebra per du metus sugebėjo sukrapštyti nors vieną įrodymą KUR yra Venckienė?/ gal bent įrodytum jog ji gyva? tylės-netylės… / pats geriau patylėk asilo šmote.

Stasys

Ne, pradėjo kitas, o tas tik tęsė jo „darbus”.
Manau abu yra statytiniai… Kieno ?

Stasys

>17:20 >> supratau, kad slepia tikrą tiesą ir lėlininkus šešėlyje ar po kilimu ..

Teismus

sausas įst. raidės garbinimas(nauojimasis-vartotojiškumas) pavertė juos parodija.

Tie patys daužė Garliavą ir sausio 13.

Pasirodo, ne tik pedofilijos nebuvo,nebuvo ir sausio 13?Iš kur tie kapai Antakalnyje?Klastotė?

kitas klausimas

Straipsnyje apie Venckienę mane pribloškė žurnalistės atvira panieka darbui asmens, prižiūrinčio neįgalius žmones. Perskaičiusi straipsnį supratau, kad lietuvos ryto vadovai pritaria žurnalistės peršamai nuomonei, kad globos namuose, slaugos ligoninėse dirba tik degradavę asmenys. Gal todėl draugai iš užsienio, pamatę, kaip Lietuvoje rūpinamasi senais žmonėmis, lieka pakraupę.

Juozapas---gerb. p. Irenai

Tema gera.
Suprantu kur link meškeres užmetėte.
Man patinka.
Vienok turiu atsiprašyti, kadangi publika nubėgo ragauti karštų užkandžių (straipsnis apie cicino kolegės teisėjos nuomonę „glitu, šlykštu).
Nieko nepadarysi, kaip sakė klasikas.
Reginys geriau įsisavinamas virškinimo traktu nei sudėtingi , giluminiai pamąstymai. O galvos?
Musyse jos skirtos tik tam kad neprilytų į pilvus.
Pilvažmogiai minta sensacijomis, atsirūgsta patyčiomis.
Pilvažmogiai galvoti nenori.
Jų fiziologija tam nepritaikyta.
Todėl… šiai temai parašytus komentarus įkėliau po anuo, minėtu sensacingu straipsniu.
Tikiuosi neužpyksite už tokią „destrukciją”?
Be to bandysiu pasitaisyti.
Parašysiu ir čia.
Nes tema platesnė už vandenynus.
Ir aktuali.
Dėkui.

pradžia buvo graži

nepriklausomybės pradžia nieko blogo nežadėjo.
paskui KGBistas č.juršėnas isteriškais klyksmais išvaikė AT ir lietuviai vėl „pasirinko” komunistus
paskui KGBistas V.Tomkus pasivogė „Respubliką” ir viskas buvo teisėta…
– paskui KGBistai nužudė Pociūną,
– paskui KGBistai prievartavo mažas mergaites ir žudė jų tėvus
– paskui kažkokia žydelkutė – slėpdama savo kilmę ir biografiją – tampa prezidente
—–
sąrašas blogų darbų – komunistų ir kgbistų – begalinis.

Baisu.

Taigi, kuo skiriasi Lietuvos valdžia nuo Rusijos valdžios? Kažin, ar rastume bent tris skirtumus? Esminis ne skirtumas – visuomenės mulkinimas ir melas.

Juozapas (dabar tikrai į temą)

Na, abi „sensacijos” (Venckienė amerikose uždarbiauja slaugydama diedukus ir imbierinė pasaka lietrydyje) nėra kažkokios išskirtinės jeigu artimiausiu metu nebus intensyvesnio tesinio. Gerb. Irena teisi, sakydama kad po sensacijomis valdžia slepia savo tylius darbelius. Tačiau kita vertus , manau, kad laikas nuo laiko į paviršių publikai išmetama antiena turi gilius tikslus kurių 99 proc. publikos nemato ir nelabai nori matyti. O tikslas man asmeniškai aiškus: publika apdorojama Dienos X atėjimui. T.y. tam laikui kuomet N. Venckienės lavonas bus „netyčia surastas” po tiltu. du tris metus pašėrus publiką pasakomis apie pabėgimą į ameriką, paskelbus apie surastą po Bruklino tiltu negyvą Venckienę duos norimus rezultatus. Visiems bus įkalta į galvas kad „taip jai ir reikia -juk mafijos motina ir galavariezų vadeiva”. Tuomet sprindstančių… Skaityti daugiau »

Vailokas

Tai prieš valdžią paburnot susirinkot? Ir kaip jums ne gėda? Atrodo suaugę, raštingi žmonės, galėtumėteiti gatvių šluoti. Tai ne, matai, mes ne negrai, juodo darbo nedirbsim, geriau liežuviais pamalsim, kokia valdžia negera ir Lietuvai nuo to pagerės.
Ne, valdžia dėl mūsų vargo „ne pri čiom”. Aš įsitikinęs. Todėl ir nereaguoja. Mol čia visai ne apie ją čia žmonės burnoja. Jei suprastų, kad apie ją, visus kaip mat susodintų.

Skaitytoja

Labai apsidžiaugiau teisėjo C. sprendimu – nebuvo pedofilijos, liudininkai teisiami; nebuvo okupacijos – tai dabar laukime, reikės nuteisti mūsų seimūnus ir valdžią – na, nors tokiu būdu gaus, ko nusipelnę…

virgis

Aciu,kad keli tauta

Diedukas

Štai „rimas” rašo: – „…Ne vienas pervaziuojam kaimynine Lenkija, ir negalim atsistebeti , kaip kaimynai sugebejo is EU lesu nusitiesti tukstancius kilometru nuostabiausiu greitkeliu, prisistatyti simtus tiltu , ir poilsio aiksteliu ir pasikeisti astuoniasdesimt procentu I grazius stogus. Kur musu Lietuvos vadovai?…” Visas skirtumas tame, kad kaimynai už ES lėšas tiesia kelius, o pas mus tas lėšas įsisavina. O mums vienodai. Kiekvienas turim savo kiemą, savo reikalų. Štai Juozapas bando įskiepyti pilietiškumo pradžiamokslį. Balsas į tyrus… Trumpai pavyzdėlis: Prie mūsų namo pastatė 3 konteinerius atliekų rūšiavimui. Kaip ir visur ant Lietuvos, tuoj pat iš viso mikrorajono žmogai sutempė įvairų šlamštą. Užaugo kalnas atliekų. Gal pusę metų kariavau, kol tuos konteinerius tarnybos atsiėmė. Užsisakėm didelį statybinį konteinerį, kad sukrauti tą kalną… Skaityti daugiau »

Ale kaip čia

su tais teismais yra, kad omonininką Michailovą, kuris tik sraigtelis, patupdė už grotų ir ilgam, o šituos du, kurie tada jam ir vadovavo, išteisino. Gal kas paaiškins?

Ar girdėjot?

Naujiena, kuri labiau tiktų į ankstesnę diskusiją apie daukantynės manipuliacijas, bet ir šioje diskusijoje gali atsirasti naujas rakursas pasvarstymams, kas vyksta „mūsyse”. Štai ji ta žinia: „Seimas antradienį po svarstymo pritarė Konstitucijos pataisai, kuri atvertų kelią per apkaltą iš prezidento posto pašalintam partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiui Rolandui Paksui dalyvauti Seimo ir prezidento rinkimuose.

Daugiau skaitykite: http://lzinios.lt/lzinios/Lietuva/seimas-pritare-konstitucijos-pataisoms-del-r-pakso-kandidatavimo/203412
© Lietuvos žinios

Irena

Vakar, per Miliutes laida, Sindeikis pagyre Cinina, kad labai gerai susitvarke su pedofilijos byla, o uz omoniniku byla, zinoma, pabare.Bet nieko, viskas tuose sluoksniuose susigules.Juk visi darom klaidas ir zmones, ir antzmogiai.Kazin kuo nusikalto ta vargse Kuznecovaite, kad jai skirta rasyti Garliavos tema?Kazkodel nemanau, kad ji pati taip galvoja, kaip rasliavoja.Ta moterele, galimai, yra uz kazka pakabinta.Tai ir kuria kvailas pasakeles, nors, manau, puikiai supranta, kad zmones nera ant tiek kvaili, kad patiketu kvailais rasineliais.O gal ir tuos rasinelius raso, kaip kvailas pasakeles, kad niekas netiketu, arba skaitydamas zmogelis galvotu, ka skaito?Cia mano asmeniniai pamintijimai.

Tarabilda

Kuznecova – girtas pelų maišas, nevertas liežuvio aušinimo. Ale kokia dūmų uždanga gaubia Būdienės netikėtą atsistatydinimą? Tyli didžioji žiniasklaida – jokių versijų. Deda į pampersus. O moteriai juk buvo likę tik 2 metai iki pensijos. Savo noru niekas iš darbo nesitrauks, nors ir kaip priklu būtų kęsti. Kažkas ten turėjo labai rimto įvykti.

Beta

Tame intrigų katile nereikia jokio rimto pagrindo. Ne taip prieš Grybauskaitę sumirksėjo ir lauk. Be to, Grybauskaitė tęsia savo tradiciją- po kiekvieno metinio pranešimo atleisti vieną patarėją.

Tarabilda Betai

Nenorėčiau su tamsta sutikti. Nugaraitė ir Balsys tikrai galėjo pasitraukti neiškentę, nes jiems, kaip komunistai sako: „molodym vezdie u nas doroga”, bet karjeristė Būdienė, pasiekusi karjeros viršūnę, tikrai būtų mėginusi išsilaikyti iki galo.Priežastis turėjo būti rimta – ne kreivas mirktelėjimas. Bet man įdomiau kas kita. Užsienyje jei nuo Prezidento pasitrauktų pagrindinis patarėjas (praktiškai – prezidento smegenys) Prie Būdienės durų budėtų šimtai žurnalistų ir paparacių. O mūsyse kapų tyla. Gal jie ne ES valstybės žurnalistai, o kažkas visai kita?

Stiprybes

ir Sveikatos ir Dievo palaimos Vencku ir Kedziu seimai

Diedukas

Dar viena dūmų uždanga. Kas žinot kokie nūnai postai laisvi? Kokios vakansijos aukštybėse?

Diedukas

Apie Būdienę kalbu…

Liepa

Lakoniškas gerb.Irenos straipsnis, bet taiklus. Klausiama „kiek mūsų turi dingti…kad mus pastebėtų”?// Mes patys turim pasirūpinti vieni kitais.PATYS.Valdžia malonių nedalina.Jai labai patogu,kai žmonės elgiasi pasyviai ir LAUKIA kažkokių dangiškų manų.//Priežastis ne bloguos politikuos, o mumyse : gerumą vertinam kaip silpnybę, solidarumą ir vienybę laikom beverčiais, savo silpnybes pateisinam tūkstančiais argumentų, pinigus mylim labiau nei savo artimą.//Todėl svarbu ieškot jaukių ir dar nesurambėjusių žmonių, su kuriais būtų galima ir nuomonėm pasidalint,ir šiukšles išsikuopt.//
P.S. Diedukui spaudžiu dešinę!

šitiek protingų Piliečių,

sudūmokit ką nors broliai ir sesės, pasirengęs padėti. nebeimanoma taip toliau

Juozapas

Sveiki gyvi.
Įdomiai čia jūs diskutuojate.
Skaičiau.
Daug kas iš kolegų pateikia gerų pamąstymų.
Daugeliu atvejų pritariu kolegoms.
Dėl tos dūmų uždangos.
Šis režimas, kaip ir kiti chuntos tipo režimai nedaro jokių judesių „šiaip sau”.
Štai čia buvo pastebėta (teisingai pastebėta), jog matrioškos patarėja atsistatydino ne šiaip sau.
Tas faktas gražiai gulasi dėlionėje.
siūlau nueiti į straipsnio apie kgb agentų viešinimo stūmimą komentarus. (str. su „skvern’ajaus” morda fotkėje).
Ten tik ką išguldžiau vieną svarbų dalyką apie kurį neikas, nesuprantu kodėl, nekalba.
Savo komentarų necopypastinu, tad tik pasaku kur yra.
Paskaitykite, o tuomet galima tęsti diskusiją dar aštriau.

Irena Vasinauskaitė

Pratęsiant Juozapo pradėtą temą dėl prisipažinusių agentų demaskavimo. Vienu šūviu- keli zuikiai. Pirma – Lietuvos rankomis Putinas sudoroja prisipažinusius, deržavą išdavusius, lojalumą Nepriklausomai valstybei deklaravusius.Antra, Rusija ,,pakabina,, ir aktyvuoja pasyviuosius savo žvalgus. Trečia, sužlugdomas pasitikėjimas valstybe, paminamas bet koks priimtų įsipareigojimų tęstinumas…ir t.t. ir pan.

Juozapas--p. Irenai ir kolegoms bei skaitytojams

Na, tai gal galime padėti keletą puzlės gabalėlių ant stalo. Pažiūrėsim kaip nungiasi. 1. Pirisipažinusių ex-agentų viešo linčiavimo organizavimas 2. Būdienės išpošolvoninimas iš Rūmų „šalių susitarimu”. 3. Nauji Venckienės „amerika pirtyje” spektaklio paveikslai be įrodymų 4. Imitacinė genprokų rotacija paklusnaus vietoj bevalio parinkus paklusnų meilutį 5. Naujojo „socialinio(vergovinio) modelio stūmimas 6. Banko sąskaitos paslapties panaikinimas 7. Grynųjų pinigų ribojimas 8. Cenzūros įvedimas 9. Mobilizacijos vajus 10.Patyčios iš abiturientų egzaminuose 11. Būsto paskolų jaunimui apribojimas 12… … . Parašiau pradžią. Nenoriu uzurpuoti visko. Norėčiau kad prisijungtų portalo skaitytojai ir bičiuliai. Prašau, kreipiuosi į įžvalgius kolegas bei malonius skaitytojus šį sąrašą papildyti jūsų manymu svarbiais galimai susijusiais faktais. Vėliau surūšiuosime, sujungsime rodyklėmis ir matysime. Koks paveikslas gaunas. tuo pačiu kiekvieną sąrašo punktą… Skaityti daugiau »

to Juozapas

na,na,hmmmmm…tai kibo Lukiškių aikštė specialiai nerenovuota bo muravjovo laukiama nesulaukiama?

dar

12. piliečių šnipinėjimas interneto erdvėse.

Diedukas (13, 14)

+Šeimos žlugdymo ideologija, +liberali sveiko proto pergalė (alkoholis – jaunimui)…

Tarabilda

Tikrai geras Juozapo komentaras po Skvernelio ikona. Išnarstytas 1-as punktas kaip ant delno, kad nėra ką bepridurti ar komentuoti. Kitkas iš sąrašo: 8-tą ir 9-tą punktus rotuočiau aukštyn. Būdienė kol kas per karštas blynas, kad keti ją į viršutines lentynas.
Nuo savęs pridurčiau dar punktą apie stumiamą pilietybės referendumą. Ir kelčiau tą punktą aukštai į pirmutines lentynas.
Tai akivazdžiausia provokacija galutinai supriešinti Lietuvą jau pilietybės pagrindu. Nesvarbu turinys – kas už ką – svarbu rezultatas – niekas nepriimta, o visi supriešinti, kas dar neišsipjovę ir nepasikorę.

Plius

Neparankaus verslo žlugdymas privalomomis terminalo dujų kvotomis…
Masinės psichozės kurstymas, nuolat primenant 3-ojo padaulinio karo grėsmę…
Totalus referendume primtos LR Konstitucijos perrašymas Seime.

Juozapas---kolegoms

Na jūs ir pavarėt.
Aš apšalęs.
Super.
Labai gera dėlionė dėliojasi.
Žiauriai įdomi.
Įdomesnė nei maniau.
Na, kas dar kokį punktelį.
Nelabai daug bereikia.

Tarabilda

Matrioškos ir Mazūronio flirtas.

Diedukas Tarabildai

Parašei: – „..Prie Būdienės durų budėtų šimtai žurnalistų ir paparacių. O mūsyse kapų tyla. Gal jie ne ES valstybės žurnalistai, o kažkas visai kita?…”
Man rods, kišeninė žiniasklaida pasimetusi. Dabar bijo žagtelt ne į tą pusę. Ko gero laukia komandos ir gairių…

Juozapas

Ką gi, sąrašas pildomas pavyzdingai.
Kol kas be klaidų ir nukrypimų į smulkmenas.
Rytoj sudėliosime dėlionę.
Iki tol būtų neblogai sudėti likusias keletą gabaliukų.
Pasistenkite.
Verta.
Išvada bus lakoniška, bet nepaliekanti iliuzijų.
Kai susipažinsite su Generaliniu Sistemos Tikslu, tuomet aiškinsimės ką daryti.
Receptas yra.
Vienas, lig šiol nei karto nenaudotas.
Visi kiti kažkada kažkam nadoję pasveiko.
Ar mes ypatinga išimtis?
Nemanau.
Esam tik apkiautę šikniai, užsispyrę nevalos.
Bet kai išsiaiškinsime, gal panorėsime gydytis.
arba…
Karikatūrinė retrospektyva:
Piešinys sename humoro žurnale.
.
Kapinės.
Paminklas.
Ant paminklo akmens užrašas:
„-Sakiau, kad sergu…”

.
Na, dar yra vilties kad mums gal tokio neprireiks.
..
Labanakt, iki.

kompartijos diktatūra

šiaip nieko naujo: ateistai- komunistai puola – vergovė nauja.
sunaikinti krikščioniškas vertybes, nuostatas.
viskas daroma tobulai: net konservatoriai-krikdemai ir liberalai tame aktyviai dalyvauja. (nes VISI politikai – kompartijos aprobuoti).
beje, bažnyčia komunistų irgi papirkta – komunistai kur kas geriau finansuoja bažnyčią, nei konservatoriai.

Lovovas

Eikit jus daunai violetiniai, gydytis, nekuria samokslo teoriju. Kokiu idiotu reikia buti, kad sieti nutrijos istorija su kitais ivykiais? Zurnalistai kada gauna informacija, tada ir raso, o jums vis vaidenasi ir vaidenasi. Samokslo teoriju savo lovose geriau paieskokite, iskrypeliai

Diedukas Lovovui

Atsipagiriojai? Eik dar bambalį įkalsi, nurimsi…

Gal lavonei ?

Ištvatinusi bambalį ir gavusi informaciją iš struktūrų, gana aukštai pakabinta žurnaliūga tiražuoja fantazijas. Ir visai nesvarbu ar vargšė kuziukė, ar lovatiesė, ar koks purentojas už griekus atidirbinėja. Juk ne visi rašeivos tik kleptomanai pijokėliai. Yra ir didesnių griekų…

117
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top