Irena Vasinauskaitė. Kas naujo Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijoje? [1]

Seniai berašiau apie Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos kasdienybę. Šventines šios ugdymo įstaigos akimirkas seku socialiniuose tinkluose. Pasikeitus gimnazijos vadovams ir pradėjus dirbti profesionaliam, ilgametę pedagoginę ir vadovavimo patirtį turinčiam Algirdui Kontrimui, šviesėja šios ugdymo įstaigos viešasis įvaizdis. Mokykla bando „gydytis“ teismuose patirtas finansines, psichologines, kolektyvo bendrabūvio žaizdas. Tačiau tai tėra paviršinis įspūdis. Gimnazijos bendruomenėje kunkuliuoja aistros, nerimsta buvusio direktoriaus, dabartinio savivaldybės mero pavaduotojo ir kandidato į Liberalų sąjūdžio remiamus merus Algio Mačiulio „partinė svita“.

Kyla dar viena keršto banga?

Nemanau, kad atsitiktinai socialinė pedagogė Indrė Antulienė ėmėsi uoliai „šefuoti“ du savo kolegas – pradinių klasių mokytojus. Jai vis „netinka“ Ilonos ir Virginijaus Tiknių gebėjimai bei daugiau nei tris dešimtmečius besitęsianti patirtis dirbant su savo auklėtiniais.

Naujas nesutarimų etapas prasidėjo tuomet, kai Lietuvos Švietimo darbuotojų profsąjungos Meškuičių gimnazijos vadovė Ilona Tiknienė pranešė gimnazijos steigėjui – Šiaulių rajono savivaldybei, jog gins viešąjį interesą ir kreipsis į teismą, kad regreso tvarka būtų išieškota vos ne 20 000 eurų iš buvusių gimnazijos vadovių Jūratės Jankauskienės ir Sigitos Užkuraitienės. Pastarosios per 2016–2018 metus tiek „užtampė“ po teismus mokyklos lituanistę, kad šiai net sveikata buvo sušlubavusi, o buvusiam gimnazijos sargui SODRA iki šiol moka priteistas kompensacijas – jas gimnazija dar turės šiai valstybinei struktūrai grąžinti.

Labai pamėgo žodį „galimai“…

Ne tik regreso, t.y. bereikalingai išleistų gimnazijos pinigų byla, gresia galimai buvusioms ar tebesančioms Lietuvos liberalų sąjūdžio fanėms J.Jankauskienei bei S.Užkuraitienei. Jau paruoštas ir lituanistės Lionės Sarpauskienės ieškinys dėl perskiojimuose ir teismuose patirtų nuostolių. Todėl, galimai, prasidėjo nuožmūs išpuoliai prieš aktyviosios profsąjungos narių Tiknių šeimą, kuomet naudodamasi savo užimamomis pareigomis, Liberalų sąjūdžio kandidatė į Šiaulių rajono savivaldybės tarybą Indrė Antulienė pradėjo kurti tarnybinius pranešimus, nuolat vartodama taip pamėgtą žodelį galimai

Ir aš galimai nuo šios socialinės pedagogės „užsikrėčiau“, todėl antrojoje šio rašinio dalyje papasakosiu galimai išsamų tyrimą apie gresiančius teismus bei skundą Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaigai. Dabar tik pridedu patvirtinimą, iliustruojantį, kad tyrimas pradėtas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top