Irena Vasinauskaitė. Namų darbai rinkiminių metų vasarai

Gerai, kad kiek atvėso orai. Priešingu atveju rinkiminių metų vasaros karštis ir beprasidedanti kandidatų į Seimą reklaminė psichozė uždusintų ne vieną.

Kasdieną vis labiau išsipūtusios pašto dėžutės – jose jau nebetelpa politikos naujokų bei ilgasėdžių bukletai, kuriuose šie kolegiškai vieni kitus liaupsina bei pila marias pažadų.

Nieko čia blogo, sako mano pažįstami viešųjų ryšių specialistai. Jei nori prekę parduoti, privalu ją girti. Net jeigu ta „prekė“ jau ne vieną kadenciją dūlėjo Seimo posėdžių salėje? O jei ne šiaip sau ten vegetavo, tai ko neprisipažįsta, ką gero Tautai ir Tėvynei jau nuveikė?

Visi esame kompiuterizuoti, todėl galime net ir prie jūros tysodami pasitikrinti, ką Tautai ir valstybei naudingo kiekvienas besireklamuojantis ir mūsų balso kaulijantis jau nuveikė. Gal paaiškės, kad tik masiuliškai „susiveikė“ ar tiesiog kvailais mus laiko, kai tik trečiaisiais euro egzistavimo Lietuvoje metais „padaro atradimą“: vai, kaip siaubingai viskas pabrango…

Net socialinių tinklų „žvaigždė“ Monika ir ta iš karto užfiksavo, kad ne kainos kyla, o prekės bei paslaugos perkainotos 1 litą prilyginus 1 eurui. Ar kas nubaudė tas komisijas, kurios privalėjo stebėti, kaip pasikeitus valiutai, keičiasi kainos?

Todėl ir tuos, kurie žada mus iki spalio 9-osios įtikinti, jog laimės bylą teisme prieš, anot Dalios Grybauskaitės, korumpuotą vyriausybę, reikia ne į Seimą rinkti, o į kokį cirką porai kadencijų pasiųsti ar viešųjų, visuomenei naudingų darbų už nesąmoningą oro virpinimą skirti…

Kaip ir kitus „n-ajai“ kadencijai į Seimą susiruošusius – visi jie spalvinguose reklaminiuose bukletuose tarsi choru, tik skirtinguose politinio „meno“ kolektyvuose vis kartoja, kiek daug gero nuveiks, jei tik (ir vėl) bus išrinkti į Seimą.

Ir nė vieno reklaminiame lankstinuke dar neaptikau: o ką jie tokio gero nuveiks, jeigu rinkėjai jiems nesuteiks dar vieno pasitikėjimo mandato?

Ar nenorėtumėte priėmimuose asmeniniais klausimais ar susitikimuose su rinkėjais politikų tiesiai paklausti: kuo jie bus naudingi Tautai ir Tėvynei, jei į Parlamentą jų vis dėlto neišrinks?

Aš klausiu.

Siūlau išgirstais atsakymais čia, Tiesos.lt komentaruose, ir pasidalyti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blogasblogas

Miela p. Irena, su visa derama pagarba turiu padakyti jog Tamsta darote klaidą. Jús pavyzdingai kartojate tą saviapgaulės nuostatą kurią išmąstė Vilniaus Forumas. Nemanau jog forume susibūrė kvailiai ar piktavaliai, vienok ir protingi bei dori gali klysti. Savo pasisakymą pradėjote labai teisingai- žulikų vieta kalėjime, ėgi netrukus tą nuostatą paverčiate niekine siūlydama utopinéë įgyvendinimo priemonę- sudrausminti politikus klausimėliais. Siūlau Tamstai vasarišką eksperimentą: Gal Jūs turite užmiestyje sodą, daržo lysvę? Na gal galite pas ką nors įsiprašyti? Pabandykite neravėti to kas pasėta. Tiesiog kiekvieną kartą atėjusi prie lysvės, sudygusias piktžoles neraukite, o klausinėkite, gėdykite. Stebėkite kas bus. Arba tiesiog kokiame pašalyje nusižiūrėkite dilgėlių ar usnių kupstą ir per vasarą mandagiai įtikinėkite bebevešėti, gerai? Rudenį aptarsime rezultatus. Netinka, skamba kvailai- juk niekas… Skaityti daugiau »

Irena Vasinauskaitė

Regis nieko apie rinkiminius sąrašus, pardon, politines gaujas, neparašiau. Kalbu apie kandidatuojančius asmenis apygardose.Interesų grupės, turinčios, regis, 22 skirtingus pavadinimus ir subūrusios ne mažiau 2000 interesantu man neegzistuoja. Juolab tos, kurios nuo 1990 metų sėdi seime.
Pagal LR Konstituciją mūsų valstybė – Parlamentinė, tai ir pradėkime gyventi pagal Pagrindinį šalies įstatymą. Todėl siūlau rinkiminį kompromisą – nebalsuojam už gaujas,oficialiai partijomis vadinamas, o rinkime apygardinius seimo narius.
Būtent apie pastarųjų rinkiminius pažadus rašau. Gi gaujų progaminių skiedalų neanalizuoju…

blogasblogas

Nesutinku! Gerb. Irena Jūs manęs neįtikinote nes nepayeikēte nei vieno argumento KODĖL turėtume dalyvauti fikcijoje. Tamstos galvojimas jog didžioji dalis kandidatų bus rimti ir dori yra fatališkai klaidingas ir patikėkite niekas neleis jog daugumą surinktų „nesisteminiai”.
Naivu.

Irena Vadinauskaitė

Labai drąsu teigti, kad žinote, ką aš galvoju aprašomuoju klausimu. Manau, kad kvietimas diskutuoti ir reikšti savo nuomonę nėra nei naivu, nei piktavališka. Pilietinį veiksmą- rinkimus- neigti čia jau veikimas prieš valstybę. Jūs tiesiog papildote sisteminių partijų chorą , kurie gieda neva rinkėjai buki, nieko nesupranta, tai blokuokime jų norą aktyvėti… Tegul tokie iš viso krūmuose tupi ir niekur nesikiša ?
Dirbate parlamentinių partijų viešųjų ryšių atstovu, nes kviečiate boikotuoti rinkimus. Vadinasi, ištikimasis sisteminių partijų elektoratas, vėl tvarkingai atėjęs balsuoti, dar kartą suformuos tą patį sąrašinį įstatymdavių korpusą. Naujųjų gelbėtojų suagituotieji tik paįvairins šią instituciją.
Todėl ir siūlau domėtis asmenimis, dar kartą besisiūlančiais mums tarnauti, o ne sklandžiai giedančiais partiniais chorais.

blogasblogas

Gerb.p. Irena- vėl niekaip nesutinku su Tamsta. Pirma- raginimas boikotuoti yra toks pats teisėtas, kai raginimas balsuoti nes kol kas nėra prievartinio privalamojo baldavimo. Antra- boikoto nesiūlyčiau jeigu nebūtų palankių tam sąlygų. Šiuo metu apklausos rodo jog ketinančių eiti balsuoti nuošimtis balansuoja ties 40 % riba, o tai reißkia, kad pasistengus įmanoma įtikinti piliečius palaikyti bikotą. Jeigu į rinkimus ateina mažiau nei 40 % – rinkimai laikomi neįvykusiais. Aš nesu kažkoks baubas ar tyčinis Vilniaus Forumo priešas,juo labiau režimo samdinys. Jūsų neadekvačius priekaištus nuleisiu negirdom. Visi mes kartais pasakome nepamatuotų dalykų, pasitaiko. Kalbu kritiškai nes įžvelgiu daromas klaidas. Forume daug dorų ir išsilavinusių žmonių, bet tai nesuteikia garantijos neklysti. Viena didesniû bėdû, kad forumiečiai tiesiog copy/paste kartoja Propatrijos portalo ydą-… Skaityti daugiau »

Irena Vasinauskaitė

Na, va, ir sudaužėte rinkimų boikoto idėją į šipulius, nes pripažįstate, kad 40proc.rinkėjų „įvykdys” rinkimus ir išrinks tuos pačius. O reikia masinio ėjimo balsuoti, kad 59,9 proc rinkėjų biuletenių būtų…sugadinti. Tuomet ne plepalais, o akivaizdžiu faktu būtų įrodyta, kad Tauta turi galios ir valios parodyti nepasitikėjimą partinių grupuočių valdžia. Todėl ir teigiu, kad kvietimas boikotuoti rinkimus yra veikimas prieš Tautą ir valstybę, nes bus pateisintas elgesys tų, kurie niekada neatlieka šios pilietinės pareigos, o tvarkinguoliai vorelėmis eis į rinkimų apylinkes ir paliks valdžioje tuos pačius. Bet…kiekvieno teisė rinktis, kaip, su kuo, kur gyventi ir už ką ar prieš ką balsuoti ar visai to nedaryti… Gi postringauti komentaruose „boikotuokim” yra lengviau (ir dar anonimiškai plyšauti), nei laisvu nuo darbo ar asmeninio… Skaityti daugiau »

akli vairuotojai,  aklos chirurgės, aklos pušys

rinksim ilgametį seimo narį Žakarį

Mano manymu

visų pirmą reikia sunaikinti konservus ir liberastus, t.y. nebalsuoti už juos, kad jie negautų tų 5% patekimui į seimą. Gal tai ir ne įmanoma, bet reikia stengtis, o sarašinius iš vis reikia daryti negaliojančiais išbraukiant visus.

aklam vairuotojui

parašyk konkrečiai kuo netinkamas tamstai Žakaris? Gal ir man nepatiks.

blogasblogas

Gerb. p. Irena – nelabai įžiūriu argumentus kurių dėka galėtumėte triumfuoti „pastačiusi į vietą” „blogąblogą niekadėją”. Nei aš ką sudaužiau į šipulius, nei Tamsta kažką įtikinamo nulipdėte. Ginčijuosi su Tamsta ne dėl to, kad būčiau nedraugas ar kitoks piktavalis. Tiesiog matau paklydimą ir bandau tai pasakyti. Laikau pareiga. Bėda tame, kad tiek Jūs, tiek Jūsų kolegos niekaip nenorite skaitytis su realybe. Ar ketvirčio amžiaus vis dar maža pažinti mūsų visuomenės inertišką būdą? Kad suorganizuoti žmones ateiti ir protesto vardan masiškai sugadinti bent trečdalį biuletenių – tokia tikimybė yra visiška utopija. Pas mus nėra net menkiausios protestų tradicijos, žmonės nepratę ir nemoka protestuoti kažką darydami. Ir greitai dar neišmoks. Todėl yra vienintelis variantas panaudoti masių abuojumą tam pačiam protesto prieš režimą… Skaityti daugiau »

Vasinauskaite ir Koncius-mura da mura!

Kodel Vasinauskaite su savo vyru Konciumi virtuveje nepasikalba?

blogasblogas "murai"

Užčiaupk savo mėšliną srėbtuvę skeltanagi, tau nepasiekiamai toli iki p. Irenos.

Ignas

Manau, jog gerb.Irenos Vasinauskaitės laikysena rinkimų į Seimą atžvilgiu yra žymiai protingesnė, negu „blogasblogas” pasisakytojo, ragininčio boikotuoti rinkimus. Juk neateiti į rinkimus, tai gali reikšti ne tik rinkimų boikotą, bet ir paprasčiausią rinkėjų abejingumą politikai. Net neabejoju, kad neįvykus rinkimams valdžiažmogiai, bet kokiu atveju aiškintų taip, kaip jiems būtų naudingiau, o būtent rinkėjų abejingumu, bet ne rinkimų boikotu. Aišku, kad tokiu atveju, būtų koreguojami įstatymai, priimant vadinamą „nulinį variantą”, kai rinkimai skaitytųsi įvykusiais, nepriklausomai kiek rinkėjų juose dalyvavo.
P.S. Nejaugi „blogasblogas” tikisi, kad neįvykus rinkimams į Seimą, valdžiažmogiai pripažintų, kaip faktą, jog rinkėjai, pasipiktinę sisteminių partijų blogu valdymu, boikotavo rinkimus?

Keturi svarbiausi klausimai

Nebalsuosiu už tas partijas, kurios savo veiklos programose neįrašys savo tinkamos laikysenos Lietuvai gyvybiškai svarbiais klausimais, būtent:
1) dėl ES, kuri yra numačiusi palaipsniui sunaikinti tautines ES valstybes,
2) dėl Lietuvai brukamų iš Afrikos ir Azijos nelegalių ekonominių migrantų,
3) dėl homoseksualizmo reklamavimosi, tam tikslui panaudojant netgi žiniasklaidos priemones,
4) dėl pietryčių Lietuvoje esančio lenkiško rezervato dar gilesnio atsiskyrimo nuo Lietuvos.

Stebuklų Lauko Partija >  klausėjui

Oi, mielasis, įrašysim ką tik nori, tu tik pabalsuok.

>   Stebuklų Lauko Partija > klausėjui

Ginti Lietuvos gyvybinius poreikius (skirtingai nuo labai ženklaus ekonominės gerovės pakėlimo) nereiškia jokio stebuklo: tam reikia tik tokio politinio noro. Pagaliau, koks tikslas rinkti į valdžią partiją, kuri net nežada tokio „stebuklo”?

Ignui

O tai jau priklausys nuo piliečių laikysenos. Jeigu nuolankiai, kaip baudžiauninkėliai prašysim, aišku nepripažins. O jeigu kietai pareikalausime, jeigu neisim balsuoti ir antrą ir trečią kartą iš eilės, patikėkite, ant kelių atsiklaupę kojas visiems bučiuos. Tik neteikia tikėti makaronu kabinimu, tipo nebus kam pencijų mokėti. Pasakėlės mažvaikiams. Jeigu vis dėlto žmonės bus buratinai ir nueis lapsėdami ausimis balsuoti už tarybų valdžią, tai ką dabar laikome blogais laikais atrodys kaip kurortas. Supraskite, 2020 baigsis ES pinigų melžimas. Vagims tai paskutinė proga prisivogti prieš krachą. O krachas bus, nes nebegaunant eurų iš briuselyno, Lietuvėlės biudžetas taps beveik dvigubai mažesniu. Baigsisvasfaltavimai ir trinkelių klojimo darbai, užsirauks pinigų plovimas per europrojektus ir… Bus baisiau nei prie Kubilo rūsčiojo. Bedarbystė, sąskaitos kurioms apmokėti nebus pinigų,… Skaityti daugiau »

buratinui

O koks tikslas rinkti tuos kurie daug žada ir neplanuoja tesėti.
Gal turite stebuklingą rengeną ar detektorių kuris parodys ką saldus žadėtojas viduje tyliai mintija?
Nieko jūs neturite- nei būdų patikrinti, nei priemonių pareikalauti.
Realiai bet, atsiprašau tokia tikroji padėtis- esate mulkis ir padtumdėlis į kurį jūsų rinktas valdždiažmogis gali nusispjauti ir kojas nusivalyti.
Ir net necyptelėsite, nes tamstos cypimnas po to kai balselį atiduodate, tampa absoliučiai niekam neįdomus.
Taip vyksta jau ketvirtį amžiaus, kodėl manote,niš kieno piršto iščiulpėte ir prisisvaigote jog „dabar bus kitaip”?
Kiek jums metų? Trys, du ar pusantrų?

Irena Vasinauskaitė

Rinkimuose į sovietinį Liaudies seimą balsavo net 106 proc (Pasvalyje) rinkėjų. Balsavimas buvo privalomas. Antspaudavo pasus. Į Sąjūdžio būstinę Šiauliuose žmonės man buvo atnešę parodyti tokį dokumentą. Ir pasidalijo patirtimi, kad gadino biuletenius, piešė karikatūras, špygas ir rašė ant jų, kas tuomet galvon šovė.
Šiandien niekas pasų nebeantspauduoja, todėl dar mažiau kliūčių ar baimių meniniams gabumams ar išmonei pasireikšti.
Reikia drąsinti neinančius balsuoti. Pasyviu pilietiškumu nieko nebepadarysim.
Ateis tie 40 proc stropiųjų rinkėjų ir visi „boikotai” nueis niekais.
Taigi, siūlau perkelti ilgametes Laisvųjų menininkų akcijų patirtis ir ant rinkiminių partijų biuletenių … Reikia piešti, rašyti ir kitaip… boikotuoti šių dokumentų esmę, o ne pačius rinkimus.

blogasblogas

„Pasyvus pilietiškumas”? Gerb. p. Irena, Jūs kalbate neįsigilinusi, darote paviršutinišką apibendrinimą. Nepykit, bet nerimta. Derėtų skirti pasyvumą realizuojant idėją ir pasyvius eilinius subjektus. Kas sako, jog boikotą reikia organizuoti pasyviai? Aktyvus masių pasyvumo išnaudojimas pasiekiant veiksmingą rezultatą! Bet Jums tai netinka? Norite romantikos, menų akcijos. Gerai, gerb. p. Irena, o dabar praktinis klausimėlis – kiek žmonių yra romantikai, o kiek žmogėnų tiesiog nusispjaut į romantiką, į idėjas ir į pareigą Tėvynei? Tamsta likusius bandote dirbtinai mintyse pritempti lig savo samoningumo. Tokio pilietiškumo lygio kaip Tamsta realiai atsiras šimtui tūkst. vienas. Na gerai jau gerai, būkim optimistai- pusantro. Tiek ir palaikys Tamstos romantiškąjį plenerą. Likusieji eis rinkti „mažesnio” Blogio. Tie kas neis, tie neis. Ir ką? Romantikų utopistų dėka turēsime 41-43… Skaityti daugiau »

Išeitis

Jeigu net į rinkimus neateitų nei vienas žmogus, tai tautai nuo to nebūtų geriau: visam laikui liktų valdžioje DABARTINIAI!
Todėl BŪTINA balsuoti už tuos kandidatus, kurie Seime visada balsavo už padorius ir gyvybiškai svarbius įstatymus. Joks padorus pilietis neturėtų balsuoti už liberalus ir socdemus. Tai būtų pirmas svarbus žingsnis lipant iš moralinės ir ekonominės duobės.

kelios mintys apie partijas

DŽORDŽAS SEVILIS HALIFAKSAS (1633-1695), anglų politikas, rašytojas: „Net pažangiausia partija – tai sąmokslas prieš tautą“ DŽONATANAS SVIFTAS (1667-1745). Anglų ir airių rašytojas, kunigas, politikos veikėjas: „Partija – tai daugybės žmonių kvailiojimai, nešantys naudą vienetams“ MARKAS TVENAS (1835-1910), amerikiečių rašytojas: „Visos partijos galų gale nusibaigia, užspringusios savo melu“ RALFAS VOLDAS EMERSONAS (1803-1882), JAV filosofas, poetas, eseistas: „Istorija – tai pamfletas apie partijas“ STENDALIS (1783-1842), prancūzų rašytojas: „Bet kurioje partijoje, kuo žmogus protingesnis, tuo mažiau priklauso savo partijai“ DŽORDŽAS ORVELAS (1903-1950), britų rašytojas: „Kiekvienas rašytojas, atsidūręs po partijos vėliava, anksčiau ar vėliau turi rinktis – paklusti ar užsičiaupti. Tiesa, galima paklusti, bet ir tęsti rašymą – tik ką rašyti?“ ŽANAS ROSTANAS (1894-1977), prancūzų biologas ir filosofas: „Norėdamas išlikti savimi, turėtum triskart per… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Aš aš aš (ranka keldamas kaip mažas vaikas) galiu pasidalinti. Fb aš klausiau Karbauskio ką jis nuveikė gero būdamas seime. Vietoje atsakimo gavau bana ir visi klausimai ir atsakymai tuom ir baigėsi. Tą, šito apdailinto ir pagrąžinto sėkmės džentelmeno Karbauskio jau kuris laikas nesimato”tiesose”. Įdomu eilini karta prioritetai ir konsepcija „tiesose” pasikeitė? Ar kas kito atsitiko?

Tenka

Tik apgailestauti, kad šiame portale nedominuoja vien Puro nuomonė. Maišosi ir visos kitos bei trukdo gyventi.
Na, kodėl nėra vienos nuomonės ir vienos tiesos?
…būt ramu ir miela…nė komentarais savęs sureikšminti nebereikėtų…

Tarabilda

Balsuoti – nebalsuoti, nebalsuoti – balsuoti…
Manęs jau tas klausimas nebekankina. Kitas dalykas dabar man kelia rimtą rūpestį. Net po kolapso, kuris mano numanymu ištiks, iš kur mes trauksim tą 141 tautos atstovą, jei dabar ir dėsėtkos tokių nesimato, dėl kurių galvą galėtume guldyti. Gal reikėtų kokiu nors būdu pradėti tokių žmonių paiešką.

blogasblogas Tarabildai

Labas. Įdomiai pasukai kalbą. Nežiūrint padkelbtų atostogų apie ką padiskutuoti tikrai yra. Taigi, rutuliojant Tamstos mintį man viskas vyniojasi maždaug taip: Manau jog reikalingi žmonės atsiras buriantis tiems kurie nebesitenkina nesibaigiančių diagnozių nustatinėjimais. Būsimi tikrieji Tautos atstovai seime išaugs iš tų kurie tardamiesi su bendrapiliečiais ieškos Tėvynės pagijimo receptų ir imsis atsakomybės pradėti gydymą. Iš kur suprasime kurie yra ne šarlatanai, kurie ne režimo stukačėliai-agentėliai? Visų pirma, švari biografija. Svieto perējūnas spėjęs pakeisti pustuzinį partbilietų – nuo tokių reikia laikytis per patrankos šūvį. Jeigu žmogelis dažniau sako „Aš” o ne ” mes” – tokį reikia vyti šalin nes tai tik eilinis puteikiškas aferistas-narcizas. Jeigu žmogus nemoka padakyti „ne” kai reikia padakyti ne, toks yra nepatikimas. Tai turi būti žmonės visada… Skaityti daugiau »

Tarabilda B.B.

Na va, nors ir atostogų režimas, bet diskutuoti galim kaip ir anksčiau. Tamsta gražiai tą būsimą politiką apibūdinai. Dabar su padidinamu stiklu galima apsidairyti aplinkui. Jei kiekvienas apsižiūrės, kokie žmonės jį supa, gal ką nors ir pastebės. Būtų įdomu, jei žmonės kaip nors praneštų, jei pavyksta tokį padorų ir turintį reikiamų kvalikacijų žmogų aptikti.

blogasblogas Tarabildai

Taip, žmonės kurie reikalingi Lietuvos sveikatai yra tarp mūsų. Kiti žmonės kurie žino kir teisongi piliečiai yra, jie turėtų turėti vietą kurioje būtų galima darintis informacija, tartis, keistis idėjomis. Po šio portalo iškaba parašyta, kad čia tokia vieta ir yra, bet … Iškaba yra, o gaspadoriai išėję atostogų. Negali pykti- juk reikia gerai pailsėti prieš kalnus verčiant. Uždavinėti klausimus politikams,(” -Nagi, prisipažinkite, ar tamsta esate caca, ar kaka?”), išsirinkti naujo modelio grěblius ant kurių būtų galima smagiai užlipti- ohoho kies teks po bulviakasio nuveikti! Atostogos dalykas šventas. Tegul niekšai sisteminiai, kontoriniai ir kitokie Lovio režimo šulai bei sraigteliai pasikaria besiruošdami Didžiąjam Šou- mūsiškiai tuos svoločius kepurėmis užmėtys, klausimaisbsugėdins iki pamėlynavimo. Drebėk Sistema! Po atostogų intelekto ir erudicijos gigantai pribaigs jus… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Tas siūlimas ant bileteniu pareikšti savo nuomone apie rinkimus yra nevykes. Nes kas tai skaitys? Landsbergis Butkevičius o gal Karbauskis o gal Masiulio kompanija? Ne. Juos skaitys paprastas mokytojas sutikes būti savanoriu ir daugiau niekas.
Mano siūlimas būtų boikotuoti rinkimus atvirai ir tai daryti atvirai prisistačius visuomenė išsakant savo kritine nuomone.

puriam agentėliui

na visai gudriai čia jūs kontoroje sumąstėte- „išpromintas” pašlemėkas ima girti režimui pavojingą dalyką.
o gal publika idėją ims ir sutapatins su pašlemėko ” įvaizdžiu”, a ne?
beveik neblogai. jau švenčiate?
gal kiek ankstokai…

Julius Puras

Ramybės jums žemiau rašiusem linkiu.

Tarabilda Redakcijai

Teisinga B.B. mintis, kad tokiems „atskalūnams” kaip mes reikalinga diskusijų erdvė, nes, mano galva, pasistumdydami ir vienas kitą pabaksnodami, esam ir gerų idėjų sugeneravę, ir sistemą bei jos propagandą atsakančiai pakedenę. Jei kaip dūmas išsisklaidysim iš akiračio, sistema tik trins delnais neatsidžiaugdama, kad dar vieną židinį uždusino.
O degančių klausimų, kurie užgriuvo ir užgrius šią vasarą – begalės. Kad ir rytdienos Brexit, kuris gali nulemti mūsų ateities perspektyvą ilgiems paskutiniams laikams. Vietoj rimtos analizės, kas vyksta J.K., mes maitinami gąsdinimais ir gryno plauko Cameroniška ES propaganda.
Išgraužkit. Apie tai laisvi piliečiai privalo svarstyti ir kalbėti.
Todėl redakcijos prašau diskusijų pozicijoje palikti „Atvirą vasaros langą”, kur galėtume kelti klausimus ir juos aptarti.

Julius Puras

Anušauskas savo fb rašė apie kgbistus kurie naudojo paichotropines medžiagas. Aš jam uždaviau klausima apie tai ką jis žino apie išlikusius kgbistus ir ar jie toliau tuom neužsiminėja. Kaip fakta parašiau apie Garliavos šturma ir galimai tenai prieš vaiką panaudotus cheminius priaparatus. Anušauskas namo žinute ištrinė ir klausimai ir atsakimai baigėsi. Ir tokių istoriju daugybė. Ką galvoju. Idant visuomenė neturi bendravimo kultūros o politikai tik tos visuomenės atspindys ir kol nebus benravimo kultūros nėra prasmės uždavinėti klausimus.

Nesąmonės

Betrūksta tik per fb pasipiršti kam nors!
Ar galite pakelti nuo kompų ir nunešti sėdimąsias į viešus susitikimus su politikais.
Tokiuose renginiuose yra daugiau klausėjų ir klausytojų bei žiniasklaidos atstovų.Galima klausinėti iki sąmonės netekimo pačiam arba iki politiko apalpimo .
Jei nebuvote tokiuose viešuose renginiuose,debatuose – nėra apie ką su tokiais diskutuoti.
Verkit ir dejuokit, kad feisbukinį antausį gavot ir svarbiausia tik save tegirdėkit.
Teisus buvo a .a.Sikorskis. Veršių tauta…

Julius Puras i Nesąmone

Jaigu jūs buvote tuose susirinkimuose ir klausėte tai būtų gerai tai išgirsti čia. O tai ne veršių tauta bet vulgarių despotų.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top