Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

„Mano požiūriu, kiekvieno žmogaus orumas reikalauja pagarbos jo šeiminiam gyvenimui, ir čia nėra jokio skirtumo, mes turime vienodai gerbti visas šeimas – ar ją sudaro skirtingų lyčių asmenys, ar tos pačios lyties asmenys.

Konstitucinis Teismas, beje, konstitucinės šeimos sampratą yra visiškai aiškiai išaiškinęs – šeimos yra visi, ir tos pačios lyties asmenys, sudarę sąjungą. Tik problema čia yra, kad Seimas niekaip nesugeba to kažkaip teisiškai įtvirtinti“, – LRT radijo „Aktualijų studijos“ laidos metu teigė D. Žalimas.

Daugiau teisės šviesulio minčių galite paskaityti ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Nenoriu matyti šio padaro snukio.Matyt,Sorošo viruso pabučiuotas.Šlykštynė.

Kis

siulau pameginti sukurti V+V= seimai.Gal nustosi aiskines pasakas,jas jau pamego dedule Landzbergis,jam paporink,ziurek ir duos kelis skatikus,jis tokius megsta.

Žemyna

Ar Lietuva naują „šiuolaikišką” terminologą įsitaisė? Jie nuo dabar pasauliui aiškins, ką kokia sąvoka reiškia?
Narsus vyras… Įdomu, kaip reaguotų, jei rimtai bėdai atsitikus „šiuolaikiški” medikai sugalvotų „šiuolaikiškai” medicinos sąvokas aiškinti ir jo gydymui taikyti. Sulauks tokio sąvokų aiškinimo rezultato, ko gero, neteisintų jų, kad šiais laikais viską moderniai suprasti reikia? Riebaus žalos atlyginimo pareikalautų?

nemaniau nemaniau

beveik prieš 50 m. buves SSRS kariaunoje girdėjau tokia formulę (tai pateikė reikšmingo karinio darinio INTILIGENTIŠKAS (neironizuoju) vadas apibudindamas prasižengėlių situaciją
Jis tarė: svarbu kad jie neužmirštu KAD IR GUDRIAI SUB.NEI B..YS su GRAŽTU BŪTINAI ATSRAS

laikini esame VISI
ESMINGA – KIEK IR KAIP IR VARDAN KO

Tomas

Pasirodo jis yra visiskas berastis net konstitucijos negali perskaityt ir suvokt kas parasyta.

katastrofa

Kai senas komunistas tampa liberalu, tai smegenai jam į košę pavirsta

RRR

Toks susireikšminimas, kad jau nieko aplink nebemato.

AAA

Kaip matome, išsilavinimas nei proto, nei juo labiau sąžinės neprideda. Kaip tokie gyvens toliau tarp žmonių?

man regis

jam nuo sovietiniu laiku senai aptemes protas,per dumbla galvoje nebesugeba logiškai mastyti.

Raigerdas

Štai jums pavyzdys, kaip ŽMOGUS GYVENA KAIP TRANAS, NESUGEBĖDAMAS NET ATIDUOTI TAI, KĄ JIS GAUNA. JIS TIK IMA, IMA, IMA IŠ VALSTYBĖS IR ATIDUODA BROKĄ, KURĮ PAGAMINA JO SILPNAS PROTELIS. TAI KENKĖJAS UŽIMANTIS TOKIAS AUKŠTAS PAREIGAS IR GAUNANTIS VIENĄ IŠ AUKŠČIAUSIŲ ATLYGINIMŲ LIETUVOS VALSTYBINĖJE ĮSTAIGOJE. O dabar pakalbėkime apie verslą, kuris yra verčiamas mokėti mokesčius štai tokiam tipui. Štai verslininkas turi pagaminti produktą o paskiau padaryti jo reklamą ir parduoti tą produktą. Štai yra 5 žmonės, kurie gamina tą patį produktą. Ir štai, vienas gamina greitai ir kokybiškai, o kitas lėtai ir pastoviai padaro kokį nors broką. Ir kaip tu juos sulyginsi? Na, niekaip, nes tas, kuris dirba nekokybiškai turi palikti tas pareigas ir pereiti prie pareigų, kur yra žemesnė… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Čia jau niekur nedingsi, nes reikia gi pasakyti, KOKIĄ IDEOLOGIJĄ JIS ČIA PROPAGUOJA. Cituoju iš Siono išminčių protokolų:”Kiekvienas žmogus siekia valdžios, visi norėtų tapti diktatoriais, jei tik jis galėtų; tačiau tuo pat metu retas žmogus nebūtų pasirengęs aukoti visų naudą, kad tik pasiekti naudos sau”. Ar šis apibudinimas tinka Žalimui? Manau, kad visu 100%. Reiškia, jis valstybės interesus pastato į trečią ar penktą eilę, bet „NAUDA SAU” jam yra pirmaeilis dalykas. Cituoju toliau:”Atmetę frazeologizmą, kalbėsime apie kiekvienos minties prasmę, palyginimais ir išvadomis, išryškinsime aplinkybes. Taigi, aš suformuluoju savo ir gojų (gojai yra krikščionys ir apskritai visi ne žydai – apytiksliai) požiūrių sistemą”. Taigi, šitie protokolai parodo, kaip yra organizuota „gojų” diskriminacija, pakišant jiems tik vieną paprastą dalyką – KLAIDINGAS IDĖJAS,… Skaityti daugiau »

Koks

avangardas,kokia jega,mintis gigante..

ah1

nesąmonė bo :
III skirsnis. Visuomenė ir valstybė
38 straipsnis
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.
Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.
Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją.
Sutuoktinių teisės šeimoje lygios.
Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti.
Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.
O biudžetininkams pareiga gerbti LR Konstituciją.

sdsdf

Kažin ar kada nors bus dar didesnė kvailystė ir durnumas Lietuvos Respublikoje – Lietuvos Konstitucio Teismo Pirmininkas eina šias pareigas, nors jo kadencija yra pasibaigusi jau prieš 1,5 metų. Vyriausias Lietuvos įstatymų prievaizdas pats pirmasis Lietuvos įstatymų pažeidėjas. Ir dar šis veikėjas pliurpia, kaip ir kas turi būti tvarkoma Lietuvoje. TAigi tu apsidergęs iki ausų, mauk greičiau į krūmus čia nepliurpdamas!

T0mas J.

Žalimas sako: „šeimos yra visi, ir tos pačios lyties asmenys, sudarę sąjungą”.
Esmė tame, kad nesveikos meilės atstovai sąjungos sudaryti NEGALI. Iškrypimas niekada netaps normalumu.

T0mas J.

Konstitucinį Teismą reikia išvaikyti ir formuoti iš naujo, nes jis nuolat randa Konstitucijoje tai, ko joje nėra.

Raigerdas

Įdomios yra ir KGB instrukcijos, kurios labai tinka prie šito straipsnio: „14. Būtina padaryti viską, kad įsakymai ir sprendimai – tiek teisiniai, ekonominiai, tiek ir administraciniai – nebūtų konkretūs. 18. Būtina veikti taip, kad tarnyboje būtų paaukštinami tik tie vadovai, kurie nuolankiai vykdo savo pareigas ir nepajėgia svarstyti problemų, esančių už jų veiklos ribų. 26. Paremti darbininkų pastangas vesti pokalbius apie svarbius gamybos klausimus, taip pat reikalus, kuriuos svarstant yra galimybė kritikuoti praeitį ir vietos gyvenimą. Negalima leisti, kad būtų pašalintos kritikuojamų reiškinių priežastys. 27. Viešose vadovų, kilusių iš vietos gyventojų, kalbose leidžiamas tautinis atspalvis, tačiau jis neturi skatinti tautinės vienybes augimo”. O sakykite, prašau, tai Konstitucija yra parašoma pagal KGB nurodymą, kad įstatymai neturi būti konkretūs, o būtų dviprasmiški,… Skaityti daugiau »

abc.

Kodėl neberašo L.Jakimavičius?

Al.

Užuot piktinęsi profesionalu, tiesiog pratęskim jo mintį:
Konstitucija yra viskas – tiek ta, už kurią balsavo tauta, tiek ta, kurią pasirašė sau komunočekistinis elitas. Gerai pagalvojus, tai juk ir gyvuliai yra žmonės.

Pastaba

Esu medikė su netrumpu stažu. Mus mokė Lietuvai nusipelnę pokario profesoriai, daug kitų nepolitikuojančių mokslui ir žinioms ištikimų dėstytojų. Laikausi vienintelės teisingos ir daugeliui suprantamos mokslo tiesos – iškrypimas yra iškrypimas. Jokia vienalytė šeima gamtoje negali egzistuoti – ji neatitinka ilgaamžės šeimos paskirties. Joks „lyties keitimas” nėra įmanomas – lytis gamtos determinuota ir nepakeičiama. Vadinamas keitimas yra tik žmogaus fizinis žalojimas – lieka apgailėtini padariniai ir neišnykusi problema, kuri yra galvoje. Politikams reikėtų vadovautis mokslu, o ne „naujomis” suinteresuotų asmenų skleidžiamomis nesąmonėmis.

> abc. 2021-06-16 19:09

Mačiau jo nuotrauką FB su užrašu „Išėjo”.
Gaila. Dar gana jaunas buvo.

Al.

Kur matei tą pranešimą?

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top