Iš propagandos frontų. „Dienraščių lyderis“ didina propagandines apsukas

Visą savaitę joks valdžios atstovas ar pareigūnas taip ir neišdrįso piliečiams paaiškinti, ko verta „dienraščių lyderio“ skleidžiama žinia, išsakyta Laimos Lavastės neva interviu su Laimute Stankūnaite apie tai, kad jos su dukra – vienintelės gyvos likusios „bylos-žudikės“ liudytojos – bus išvežtos į Niekur, nors mergaitė „pagaliau atgavusi atmintį ir ėmusi kalbėti“. Nė vieno iš jų nesudomino ir kur kas makabriškesnė šios istorijos versija, L.Lavastės paskleista diena vėliau: L.Stankūnaitė išvažiavo viena, palikusi Lietuvoje dukters kapą ir naujo scenarijaus nežinančius savo tėvus. Tiesos.lt klausiamas policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, tiesiogiai atsakingas už valstybės saugomus asmenis, nedviprasmiškai pripažino: šiame makabriškame spektaklyje jam tekęs nepalyginamai menkesnis nei L.Lavastei vaidmuo – statisto.

Tokia oficialiųjų valdžios atstovų iškalbinga tyla, matyt, įkvepia: į propagandos malūnus įsitraukė ir portalas DELFI.lt bei valdančioji Lietuvos Socialdemokratų partija – savo įžvalgomis apie „pedofilijos skandalo“ tikrąsias priežastimis pasidalijo socdemų partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėjėja Daiva Norkienė, talkinanti dar ir Seimo narei Irenai Šiaulienei. Šįkart būtent šiai žurnalistei atiteko garbė fiksuoti neva Garliavos mergaitės, vienintelio vaiko, paversto „valstybės paslaptimi“, šiaudinės laimės akimirkas – L. Lavastė tokiais pasiekimais, deja, pasigirti negali.

Gal tokios sėkmingos konkurencijos išgąsdintas, „dienraščių lyderis“ akivaizdžiai didina apsukas: į propagandos frontų pirmąsias linijas meta vis kitas specialiųjų tarnybų atstoves spaudai – šiandien ja tapo su piliečiais noriai bendraujanti „Lietuvos ryto“ žurnalistė Asta Kuznecovaitė, jai talkinti stojo naujas veidas – Milda Kuizinaitė, keliomis dienomis anksčiau – Martynas Čerkauskas. Jų opusą siūlome skaityti ČIA.

Dar daugiau – propagandinių tekstų ėmėsi ne tik visuomenei jau įprasti šio žanro atlikėjai, bet ir patys „dienraščių lyderio“ redaktoriai, rubrikoje „Laiko ženklai“ pratęsiantys makabriškojo pasakojimo stilistiką (skaitykite ČIA). Savo pačių paskelbtas publikacijas apie neva Čikagoje pastebėtą Neringą Venckienę su sūnumi ir Laimos Lavastės parengtą neva interviu su Laimute Stankūnaite pavadinę „įvykiais“, kurių nei patvirtinti, nei paneigti nedrįsta net generalinis policijos komisaras S.Skvernelis ir jo pavaduotojas Renatas Požėla, jie ima rūpintis „kraujo upe patvinusios tariamos pedofilijos istorijos“ svarbiausiu klausimu: kaip atimti mandatą iš Seimo narės N.Venckienės.

Tokį propagandinių frontų sujudimą matantiems piliečiams smalsu: kas vis dėlto mūsų valstybėje vyksta, kad „dienraščių lyderis“ bei jo talkininkai pastarosiomis dienomis tapo tokie kūrybingi?

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Seniau mečiau

Lietrytą,o prieš kelias dienas ir delfi.Net atstumia.

apgailetina

Lietrytis ir Delfis- tai dvi pamazgu duobes, i kurias savo plunksnas dazo tokie raseivos kaip lavastes, kuznecovaites…. Tokia ir rasliava gimsta- melas, smeiztas, kompromatai. Ka darysi, mat sistema be sito jau neisgyventu.

Dar vienas Lietuvos vaikas pavojuje.

Vaikų teisių darbuotojai, atsibuskit! Informacija po A.Kuznecovaitės nuotrauka KGD-yje: Klonio gatvės dienoraštis 19 hours ago Žurnaliste save pristatanti A. Kuznecovaitė vėl konvulsingai išsivėmė, išsituštino ,,Lietuvos Rytas” laikraštuke. Ir vėl 5-tą ryte (tendencija) Ir vėl nuo antraštės iki galo melas, melas, melas. Oi tu Kuznecovaite! Kaip tau liežuvis nenupūna šitaip meluoti?! …………………………………………….. Pamenu, kai kartą A. Kuznecovaitė su savo dukra atvyko į Klonio gatvę ji slapta, rankinės dugne atsivežė ,,fleškutę” ir ją ,,patvarkė” pasislėpusi lauko išvietėje. Visi buvome pašiurpę ir šokiruoti, nežinojome kaip elgtis ir reaguoti. Kuznecovaitė visa girta šlitiniavo tai gatvėje tarp budėtojų, tai Drąsiaus tėvų namo teritorijoje ir pliurpė niekus visokius apie tai, kaip ji visus mus myli… Sedėdama šalia budėtojų ant suoliuko sugebėjo nuvirsti nuo jo ir drėbtis… Skaityti daugiau »

haris

Nudzius tau Kuznecova tas pirstas,ir liežuvis vieną dieną ,paminėsi mano zodzius.
Susuks tave vieną dieną ,liga ,už skleidžiamą melą.

p.mildai

prašau mieloji,neįsipink į tuos baisius darbelius.Tu dar nieko nepadarei.

Neskaudink savo mamos,-tai labai padori moteris.Neišsipurvink mieloji.

=(((

Jau kokie 6 metai nebeskaitau komsomolkes. Apie Asta,galiu pasakyti tik tiek – ji yra galutinai degradavusi ir visiskai prasigerusi menkysta.Gaila dukreles,kuri turi TOKIA “ isgimdytoja”,nes cia ne mergaites kalte,bet jos nelaime. 🙁

ei zmones

sunku buti gyvenimo uzribyje? jus esat Lietuvos atmatos.

kiti "reikšmingi" Mildos Kuizinaitės straipsniai:

„Sąvadautojus įklampino jauna bėglė”,

„Garsi Vilniaus prostitutė naktį miega su katėmis”

Milda Kuizinaite,

nedaryk gėdos Šilalės rajono Pajūrio miestelio gyventojams, giminaičiams, visai Lietuvai, dvasinė prostitutė tu.

vieną dieną prisirašys...

Premjerui Butkevičiui derėtų susirūpinti savo aplinka,nes jau turi vieną skandalingą patarėją-ultrakairįjį aktyvistą Andrių Bielskį,be kita ko,išgarsėjusį neramumų kurstymu Kovo 11 eitynių išvakarėse.

Dale Butkevičiene,

tokiam stovyje(girta) į šį portalą nerašinėk, nusvirduliuok į „dienraščių lyderį”, ten tavo lygio kompanijonai renkasi, dar pas kuzę bandyk užlipti ant jos sienos – FB.

nuomone

manau ,kad tie kurie emigravo is Lietuvos yra patys laimingiausi zmones pasaulyje! nes kas dabar darosi ,tai yra netiketina ir baisu! o labiausiai baisu gyventi Lietuvoj del vaiku!ir yra nesuprantama kodel to siautejimo tos kuznecovaites niekas negali sustabdyti???tai kas stovi uz to???gerb.Kedziams kelia bylas ,seniems zmonems uz nieka/ o sita juk raso ka nori…ir dar tokia butkeviciene siautejanti/ tai kas sustabdys ta ju siautejima po portalus??? Lietuva ritasi vis gilyn I bedugne/ tuoj bus finisas….

Asta Kuznecovaitė

su tuo atkištu viduriniu pirštu siautėja nebe pirmą kartą. Čia ji pirštą rodo savo kolegoms. Yra dar video, kur ji vidurinį pirštą rodo gerbiamai Nijolei Sadūnaitei po Vytauto Kedžio teismo apie Kuz-ės sukurtą Deimantės mušimą Kedžių namuose /net bjauru tokią nesąmonę rašyti/. Gal kas galite pateikti nuorodą į tą video? Kuz-ė ,tą patį vakarą po teismo, gyrėsi savo FB-e parodžiusi šitą video savo mažametei dukrai D. ir , kad dukrai mažametei D. šis video taip patiko, kad ji juokėsi visą valandą.

...

Na bet ta DALE BUTKEVICIENE ,tokio zemo intelekto,kad žemesnio nebuna,ji gal neblaivi čia ,,masto,,arba ,jei turi negalia (proto)tada suprantama

KOMISIJA

I komsomolkės miss-Kuznecovaitė su bambaliu,vicemiss komsomolkės-Lavastė….deja šių mysių pabaiga gali būti iūdna

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top