Iš propagandos frontų. Laisvės partijos programa trumpai: 10 punktų, kaip sunaikinti Lietuvą

Esame vienintelė partija, kuri žmogaus teisių temą išskiria tarp pagrindinių prioritetų. Krypties nekeičiame ir pristatome 10 žmogaus teisių ir laisvių idėjų Lietuvai!

„Dažnai girdime, kad Lietuvoje „esame dar nepasiruošę“. Turiu gerų žinių – pasiruošę esame jau seniai, tereikia nustoti krūpčioti ir imtis realių pokyčių“, – kalbėjo Tomas Vytautas Raskevičius .

1. Įteisinkime tos pačios lyties santuokas.
2. Liberalizuokime asmenvardžių rašybą lotyniškais rašmenimis.
3. Įveskime neperkeliamą vaiko priežiūros laikotarpį vyrams.
4. Panaikinkime baudžiamąją atsakomybę už lengvųjų narkotikų vartojimą.
5. Įveskime žmogaus teisių ugdymą mokyklose.
6. Ratifikuokime Stambulo konvenciją.
7. Leiskime moterims (ir vyrams) gauti pajamas pirmaisiais vaiko priežiūros metais.
8. Panaikinkime „homoseksualumo propagandą“ draudžiantį Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymą.
9. Nepastatykime nė vieno naujo pastato, nepritaikyto neįgaliesiems.
10. Panaikinkime negalią turinčių vaikų segregaciją švietime – visi vaikai mokosi kartu su bendraamžiais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
papildymas

11. panaikinkime grynuosius pinigus;
12. sučipuokime gyventojus įvedant implantus po oda;
13. įveskime privalomą eutonaziją pensininkams;
14. paskelbkime anglų kalbą valstybine kalba nes tai geriausiai tenkina Globalios lietuvos planą;
15. įsteikime Minčių Policijos Ministeriją;

stasys

Tiesiai šviesiai , man patiko .Va taip turėtu atrodyti subendrintos programos partijų, kurios siekia papulti į Seimą. Dėl turinio nesiginčiju, vieni tam pritartu kiti peiktu , bet jaunimui jau pabodo tie bezdantis seniai, todėl jei kils jaunimo aktyvumas tai jau ne už kalnu , o gal netgi radikalesni siūlymai .

Tomas

užteko tik pirmo punkto,kad pykint pradėtų nuo smarvės.

pasiūlymas ištroškusiam radikalumo

eik tu štazi šiknon

Deivis

Alkoholis ir nikotinas irgi narkotikai. Beje išplatintas žydų. Dar nepriklausomybės pradžioje reikėjo įvykdyti egzekucijas komunistams. Tai nebūtų gimusios tokios partijos aplamai.

stasys

Toks taip vadinamas ‘pažadu sąvadas‘ leistu rinkėjui suprasti kokiu keliu ta partija planuoja eiti papuolusi į Seimą , netgi negavus daugumos Seime palaikymo.. Supaprastinus programų tekstus nesunku rinkėjui bus parodyti o kokius darbus sieks atlikti sudariusi koalicija su kitomis partijomis, ta kultūros praktika kuri matoma šiandiena Seime prezidentė D. Grybauskaitė pavadino esančia „žemiau plintuso” .kaip žinia ‘vatnikai’ aukščiau ir nepakylą . Rinkėjas privalo matyti su kuo sumeta ‘šmutkes’ toks kaip R. Karbauskis ir kam aukojami rinkėju lūkesčiai gavus mandatą į Seimą . Skaidrumas partijos veikloje vienas aukščiausiu vertinimo kriterijų visuomenės ir tik Jis galėtu rinkėjus vėl sugrąžinti prie rinkiminiu urnų.

pratesimas

Iteisinkime kysius

prokurorams ir teisejams laisvai kam nori bylas kelti

iskirsti visus miskus

miestuose leisti verslininkams statybas vykdyti net ir ant stogu

Oligarchinių

privilegijų partija – über’iai.

Skaitytoja

Mąsto strategiškai: apsvaigusiems lengviau aiškinti, kad yra daugiau nei dvi lytys, nes blaivūs, mano nuomone, sunkiai patikės.

linkėjimai visų veislių liberastams

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

antra dalis

6 žingsnis: Didysis Brolis Kadangi bendra kultūra, kadaise laikiusi žmones kartu, sugriaunama ir ginama daugiausia pagyvenusių žmonių, politikai nusprendžia, kad jie turi suteikti piliečiams daugiau policijos apsaugos. Jie turės teisę išlaužti jūsų duris, užrakinti jus kalėjime ir slapčia pasiklausyti jūsų telefono skambučių, tačiau tai daroma jūsų pačių saugumui, tuo atveju, jeigu jūs būtumėte nusikaltėlis arba pavojingas politinių lyderių altruistiniams tikslams. Tik tada. 7 žingsnis: Aš nekenčiu valstybės Kadangi dabar didelė bendruomenės dalis nedirba, o pasižymi destrukcija ir parazituoja iš socialinio aprūpinimo sistemos, sveikatos apsaugos, švietimo ir kitos sritys netenka pinigų, teikiamų paslaugų kokybė visiems suprastėja. Tvarkingi vaikai negauna jiems reikalingo išsilavinimo, pagyvenę žmonės turi laukti penkerius metus, kol sulaukia priėmimo pas gydytoją, o bendruomenės pramogomis tampa išgertuvės arba sekso orgijos… Skaityti daugiau »

10 žingsnių, sunaikinančių vietinę bendruomenę

1 žingsnis: Tolerancija Kelias į pragarą visuomet grįstas gerais ketinimais. Visų pirma jums reikia priimti ir mylėti visus žmones, kurie nori gyventi jūsų bendruomenėje. Tarp jų yra šalia gyvenantis smurtaujantis ir kvailas kaimynas, nuo kurio jau pastojo trys lengvabūdės bendruomenės moterys ir gimė 15 mielų vaikučių, kuriems kabinėjimasis prie žmonių ir rūpesčių kėlimas tėra hobis. Jūs priimate juos, nes jie sunkiai dirba Kapitalo gamykloje, kur daugelis piliečių užsidirba pragyvenimui. 2 žingsnis: Lygybė Susiskaidžiusi bendruomenė yra bloga, todėl visi vaikai privalo lankyti tą pačią mokyklą. Kadangi dauguma netgi iš sveikų ir stabilių šeimų kilusių vaikų lengvai pasiduoda kitų vaikų įtakai, kenkėjiški, emociškai nestabilūs ir kvaili mokiniai pradeda daryti įtaką sumanesniems ir tvarkingiems mokiniams. Grupių išskirti neleistina, tai suerzintų neturtingus tėvus, kurie… Skaityti daugiau »

Paaiškinimas

Šios programos esmę keliais žodžiais geriausiai paaiškinęs yra kitas liberalas, Eligijus Masiulis (youtu.be/t9LNOSWs4Y4). Visa esmė yra žolė! Nėra žolės – nėra meilės ir nėra fylingo! Be fylingo žmonės yra tamsūs, pikti ir netolerantiški. Tokiems ir nelegalūs imigrantai negerai, ir vamzdis užklūva, ir ant Žaliojo tilto belyčiai balvonai, net G taškas negerai! Kai bus fylingo, visuomenė pritars ir Stambulo konvencijai, ir visai liberalų programai. Ir daug daugiau! Meilė ir fylingas leis liberalams į programą pagaliau įrašyti ir kitas dabar žiauriai diskriminuojamas mažumas. Pradedant, žinoma, pedofilais. Taigi, akivaizdu, kad tik fylingo trūkumas yra kaltas ir dėl Garliavos istorijos. // Apie po narkotikų legalizavimo JAV miestuose matomus apokaliptinius vaizdus rašė dr. A. Lebionka: manolietuva.com/?p=1180

Ką Jūs matote raudoname paveiksliuke?

Jei regėjimas neapgauna,
regiu gimdytoją „A“ ir gimdytoją „B“
už rankučių vedančius belytį BAUBIUKĄ
– po Europą ilgai sklandžiusią
ir dabar norimą Lietuvoje įkūnyti komunizmo šmėklą.
Komunizmas, kaip ir nuodėmės blogis, turi daug veidų.
Tik ligonis nenusigręžia nuo to, kas kelia šleiktulį.
Būkite sveiki!

T0mas J.

7. Leiskime moterims (ir vyrams) gauti pajamas pirmaisiais vaiko priežiūros metais.

Nesupratau šio punkto tad net nežinau ar jam pritariu ar ne (kitiems nepritariu). Gimsta vaikas – tėvai jį prižiūri. Kartais net ir seneliai padeda prižiūrėti.
Bet juk nėra įstatymo, draudžiančio tuo metu gauti pajamas tiems, kurie vaiką prižiūri? Pajamas – pvz. atlyginimą, bedarbio pašalpą ir kt.
Nesu girdėjęs JOKIOS teisinės normos, kuri asmeniui draustų gauti pajamas.
Apie ką čia svaigstama?

Dzeikas

Si partija laisves ideju kompromitacijai skirta, jeigu jos siekiai pacituoti teisingai. Laisves Lietuvoje isties nera, tik si partija jos atrast nepades. Kaziui Grabiui: tamstos mineta praktika veikia pries tas salis kuriu politikai parsiduoda neiprastai lengvai. Pvz., Slovenijoje si taktika neveikia. Pvz., politikai „suteikia” laisves iskrypeliams taip, kad sie bijo jomis naudotis – nuleidzia i savivaldu lygi. O kadangi slovenu savivalda turi placius igaliojimus ir neskiriama , kaip Lietuvoje o renkama – iskrypeliai uzspeisti ir nedrista reikstis – ten visi vieni kitus pazista ir anonimiskai, prisidenges istatymu nepasiskeryciosi. Lietuvoj si taktika veikiatodel, kad patriotams svarbu ,kad W raides nebutu, o kad valdzia jiems savivaldos neduoda ir jokio klausimo jie patys issprest negali – ne motais. Bezdzioniu samburi kokiu siuo metu yra… Skaityti daugiau »

Dzeikas

O Laisve reikalinga: pvz. renkamieji seniunai su placiais igaliojimais savo teritorijoje ir savo biudzetu. To nedaroma, zvairuojant i lenku partijas girdi separatizma kurs. Dirbtinai puciama W problema. Lietuviski banderlogai ant to vedasi, ir mielai leidziasi zaginami savo „vierchu”. Tiesa vazelino trukstant ima inksti. Ir randa kelia i laisviu siaurinima ir nacizma – reikia mojuoti trispalve daugiau ir segreguoti svetimsalius (netgi spjaunant i Konstitucija , kad visi pilieciai lygus pries istatyma).
Po to ju „vierchai” ima zaginti banderlogu vaikusir tie ima keikt teismus. Nors patys suteike carte blanche savovadams taip elgtis.
O Al. tvirtina ,kad „tauta nekalta”. Kas kaltas, NKVD, kad tiesa ir istatymai tautai tuscias garsas?

stasys

Panašu kad žmones domina labiau sąrašas to kas kenkia nei padeda valstybei . Na tai paaiškina čia kai kurių nuolatinį norą save apsipilti ašaromis ir aimanavimais kažko neturint ar negaunant iš tos valstybės . Daugiau pozityvo mielieji ,prirašyti čia savo sąrašėlių papunkčiui dar nereiškia rasti sprendimą Tamstu problemoms . Tomas Vytautas Raskevičius ieškojo sau dėmesio ir suradom o Jus ?

Tvankstas

Geitas atvertas ing eternitį.

cha

Manau, kad ta programa yra jumoro delei.Nors paskaicius komentarus atrodo, kad dauguma prieme „uz gryna piniga”.

tiek

pagrindinė žmogaus teisių piktybiško,sakyčiau,pastovaus pažeidinėjimo sritis Lietuvoje yra žmogaus neapginamumas nuo skurdo .Štai į ką turėtų būti nukreipta liberalų politika ,jei jie dar nenumatę visiškai išnykt iš politinės Lietuvos padangės kartu su savo satelitais – „konservatoriais”.

> tiek       2020-02-24 12:13

Jūs kreipiatės į liberalus, ir tarsi priekaištaujate, kad jie nėra kairieji?! Atsibuskit, kada liberalai žadėjo rūpintis skurstančiais? Liberalai daug kur po savo gličiomis šypsenomis slepia melą, bet šitoje vietoje melu liberalų neapkaltinsit, jie niekada neslėpė, kad tarnauja tik stambiojo kapitalo interesams. O kada stambiam kapitalui rūpėjo kas nors daugiau nei pelnas? Jei balsuojat už liberalus tikėdamasis, kad jie spręs tokias kaip skurdo, pajamų nelygybės, regionų atskirties, kaimo nykimo ir kitas panašias bei visuomenei aktualias problemas, tada sveikinu – jūs i-diotas!

stasys

Leonardas Jokšas > visą kas Jus juokina, dažnai yra vadinama juodu humoru ..kuris kur kas materialesnis nei Jums norisi tuo patikėti . Taip kad vertinimus čia reiktu dalinti atsargiai ..ims ir išsipildys prognozės .

Dzeikas

> >tiekui…: Jeigu liberalai tarnauja stambiajam kapitalui – tai arba jie ne liberalai, arba stambus kapitalas – ne stambus kapitalas. Liberali ideja numato nesikisti i versla ir zmoniu gyvenyma SUTEIKIANT ir tam ir kitam(kapitalui ir individuumui) galimybe apsirupinti paciam kuo reikia. Nuosekliai vykdoma TOKIA politika yra palanki tiems, kurie nori keistisavo socialine padeti, progresuoti kaip asmenybes arba turteti kaip verslininkai. Liberalai Lietuvoje visu pirma liberalizuotu streiku istatyma, nes darbo ir kapitalo galimybes persvertos labai smarkiai kapitalo naudai(tai tvirkina versla ir lietuviski verslininkai vieni bukiausiu inovaciju srityj, uztat gerai moka(n) sukciaut , korumpuoti valdzia ir apgaudineti darba).Kad banderlogai neinkstu del mazo minimumo – susitare darbuotuojai del streiko, prabalsavo 50%+1 balsas ir streikas prasidejo. Visi sedi darbo vietose – niekas nedirba. Policija… Skaityti daugiau »

Gold

Liberalų valdžia labai palanki stambiajam kapitalui, tokios kompanijos,kaip Google,Amazone,Facebook kurios kartu su liberalais platina ir finansuoja per pasaulį ant paprastų žmonių galvų savo iškrypusias fantazijas,sumoka labai mažai mokesčių.Liberalams politikams nereikia vargšų,kad išgyventų jie žino su kuo draugauti.Taip pat ir milijardieriai mokėdami centus darbuotojams ir mokesčiams su liberalų pagalba nusmugdę mažų šalių ekonomikas gali stumdyti ir maišyti vergus po pasaulį ,kaip patinka

Dzeikui

Gal nepradėkit apie liberalizmo idėjas… Pacituosiu jums Alvydą Jokubaitį iš jo knygos „Liberalizmas kaip pilietinė religija”. „Beveik nevaržomą minties laisvę deklaruojantis liberalizmas negali būti nuosekli ir išbaigta filosofija, nes tikras liberalas privalo ieškoti vis naujų nesutarimų, kritikuoti ir provokuoti. Vadinasi, liberalizmo doktrina pasmerkta likti viena kitai prieštaraujančių teorijų rinkiniu. Viena provokacija nuolatos turi keisti kitą provokaciją, taip sukurdamos nesibaigiančios diskusijos atmosferą. Liberalizmo prieštaringumas yra svarbus jo sėkmės šaltinis. Liberalai lengvai gali šokinėti nuo vienos liberalizmo sampratos prie kitos, ir būtent tai jiems leidžia tikėtis pergalės. Jie bet kurią akimirką gali pasakyti „mušate negyvą arklį”, nors niekada iki galo neaišku, kuris jų politinės minties „arklys” dar gyvas. Nuolatos keisdami pažiūras, liberalai tampa neįveikiami. Prireikus gali sakyti, kad oponentų sukritikuota teorija buvo… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Dzeikujui: Tai pats ir patvirtinate, kad esme pavadinimuose. T.y. jus pats brukate liberalizmo profanacija esa(n) „darykite ka norite – liberalizmas”. Tai visokiu feodalizmo apologetu po tautiskumo iskaba smeiztas. Liberalizmas leidzia laisves tiek, kiek ta laisve nepakenks bendrajai laisves sampratai ir buviui. Todel sakykim yra visiska nesamone taikyti tuos pacius reikalavimus stambiajam verslui ir namudininkui. Stambiajam verslui , tiek mokesciai, tiek licencijavimas, tiek kontrole turi buti visai kitame lygmenyj. O monopoliniam verslui apmokestinimas ir apribojimai TOKIE, kad monopolija NEAPSIMOKETU! Tas pat ir su ribojimu ir laisves skirtumu tarp kapitalo ir darbo. Siuo metu kapitalui (ne visam, o stambiajam ir monopoliniam) apynasris turi buti be islygu ir labai didele tolerancija darbui teikti savo salygas kapitalui (kaip minejau streikui dokumentus apiforminti 5 minuciu… Skaityti daugiau »

Donaldas Trumpas Dzeikui:

Lietuva – mūsų draugai,
tad nelinkėk Lietuvai amerikietiško liberalizmo
– leftistinio fake news nenuilstančio tiražuotojo,
nuo kurio pagaliau sėkmingai vaduojamės!
Jei esi sveiko proto, skirk, kas parašyta dosniai apmokėta knygose nuo to,
kas vyksta tikrovėje. Metas vaduotis iš mielo, bet vis dėlto pasakų pasaulio.

Dzeikui

Labai įdomu, kurios čia pasaulyje save liberalais vadinančios partijos programoje esate radęs tokius dalykus, kuriuos išvardinote? Kažkodėl aiškinate apie JAV, kai čia dvipartinėje sistemoje niekada nebuvo tikrų liberalų? Jūsų apprašytus dalykus galbūt rastume pvz. Švedijoje. Bet čia berods pusę amžiaus valdo socdemai. Jeigu imti grynai ideologiškai, kodėl jūs vardijate mokestinius ir kitus dalykus, kuriuos į savo rinkimines programas rašytų kokie nors socdemai, centristai ir panašios partijos, o sakote „Va tai – LIBERALIZMAS”? Kam pirštu rodote obuolį, o sakote, kad bananas?! Kalbate apie laisves, kurios yra klasikinėje demokratijoje ir tiesiog gali būti suvokiamos kaip bendros visiems priimtinos moralinės normos, bet vadinate tai liberalizmu! Kodėl išskiriate monopolijas, tarsi visos partijos, išskyrus vienintelius liberalus, būtų už monopolijas? Kai tuo tarpu realybėje visada būna… Skaityti daugiau »

Dzeikas

JAV savo kredo iskelusi zmogaus laisve ir istatymai kuriami palaikyti zmogaus laisves principa. Todel mano pamineta procedura atlyginimo neismokejimo(netgi VELAVIMO) atveju vos ne etalonine savo paprastumu: paskambyjai – atvyko policija – sutikrino dokumentus – uzantspaudavo bizniuka. Paprasta kodel? Todel, kad zmogaus atlyginimas labai jautri vieta per si punkta ibaudziavinti zmogu galima labai greit. Turbut prsimenat kaip verslai nemokedavo savaitemis ir menesiais atlyginimu , o valdzia tik rankomis skesciojo – vienas zodis – Lietuva. Vieni reikalavimai stambiam verslui ir kiti patentininkui(JAV „self-employed”).O jaigu vaikas gatvej savo „bizniuka” varo, sakykim pardavineja prie $1 parduotuves muila uz 80c, ta pati kuris pardej uz doleri – tai cia pavaryti ji dar sunkiau. Vaikas versliuka sukantis – JAV idealybe(saunuolis, tevams padeda, biznierius auga). Parduotuves savininkui… Skaityti daugiau »

stasys

Dzeikui 2020-02-24 18:25 ..nustok mulkinti vietinį Lietuvos pensininką.:) Gal Amerikoje ir daugiau laisvės bei demokratijos darbo santykiuose , bet kur tu matei kad vaikas ( ne paauglys) sėdėtu prie kokio markėto ir pardavinėtu savo pačio drožtus pieštukus ? Pirma tik tokį pamačius butu pirmiausiai nugabentas į policijos nuovada kaip iš nesaugios aplinkos paimtas vaikas su atitinkama bauda tėveliams , antra dėl darbo santykiu su darbuotojais . Visas Amerikoje verslas (jo veikla ir tretims asmenims padaroma žala ) yra draudžiamas,.. draudžiamas ir Lietuvoje ..tik tokio reikalavimo ne visi laikosi , taip kaip brangoka kol kas pas mus , kas norės mokėti iki dešimt procentu siekiančia įmoka nuo sandorio vertės ? . Kitas dalykas darbuotojo atsakomybėje jam suteikta darbo priemonė įmonės, už… Skaityti daugiau »

Kis

Tyciojasi suslikai.

Dzeiko savišvietai 2020-02-24 18:25

2020-02-24 18:25 „Beje europos liberalizmas Amerikoje vadinamas liberTarizmu“
Gallup found that voters who are libertarian on the political spectrum ranged from 17–23% of the United States electorate.
In the United States, polls (circa 2006) find that the views and voting habits of between 10% and 20%, or more, of voting age Americans may be classified as „fiscally conservative and socially liberal, or libertarian”.

€€€

Ant logotipo- du gėjai tėčiai laiko penkiakampę žvaigždę arba vaiką. soroso programa su milijardais € yra skirta daugelio šalių sunaikinimui, pradedant nuo migracijos, krikščionybės pakeitimu į islamą, absoliučiu nutautinimu ir keičiant daugelį įstatymų žmonių degradavimui skatinti, globalizuoti pasaulį, liberalizuojant, žmones paverčiant vergais. Laisvės partija vaizdžiai tai iliustruoja, nes jiems ištikrųjų viskas nusispjaut, išskyrus pinigus. Ir kadangi, viskas vyksta, per Europos sąjungą p. austrevicius yra soroso atstovų sąraše. Bet užtai dėdulei kiek džiaugsmo… Vengrai sugeba pasakyti sorosui ne, bet dėdulė jau prieš 30m spaudė jam ranką.

štaziui

nusidrožk smailai šluotkotį, įsistatyk sau į vaginą, stasele, ir dainuodama „marselietę”, 24 valandas per parą lakstyk aplink savo žmogaus teisių ar ko ten stebėjimo institutą.

stasys

trumpai drūtai ” originalu „. 🙂

Greta T.

Greta T. mergaitė(ligoniukas) irgi vienas iš soroso instrumentų, kaip plauti pinigus iš eu sąjungos, tarp jų ir Lietuva. Jau paruošta milžiniška suma Lietuvai.

ah1

pagal gamtatikišką vedantą kai tik nesilaikoma laisvos valios dėsnio – nėra laisvos valios ir nėra laisvo pasirinkimo būtinų visadai/visatai vystytis įsijungia sunaikinimo programa. Įslaptinusieji KGBistus – nesilaiko laisvos valios ir laisvo pasirinkimo rin kti ne KGBistus – tokiu būdu įjungta sunaikinimo programa. Iš KGB lobynų.

Dzeikas

ka apie mane galvoja stasys man Nr16.
Amerikoje darbininkas uz del neatsargumo ar kvalifikacijos stokos sugadinta inventoriu N E A T S A K O. Uz tycia sugadinta – atsako. Tik praktikoje tai sunkiai irodoma. Todel atsakomybe tokia – leki lauk is darbo ir tiek.Priverst materiaLIAI KAZKA ATLYGINTI DARBININKA – MISSION IMPOSSIBLE.
Paaugliai savaime aisku, ne 4 meciai vaikai.
Yra niuansai teisiniai, kada jie gali ten kazkoki tai muila pardavineti.

tiek> "> tiek 2020-02-24 12:13  "

tamstelei nepatiko ,kad asocialius liberalus apjungiau su nemažiau atgrasią asocialią politiką vykdančiais „konservatoriais”? Užjaučiu,girtam ir jūra…

stasys

Dzeikui ..su aštria pašaipėle : Ačiu kad priminėte jog Amerikoje randasi ir Brazilija ir tokia Venesuela .. Tose šalyse finansinės institucijos matyt vis dar nekaupia žmogaus kreditiniu istorijų .. (MISSION IMPOSSIBLE.) 🙂 Apeliuoju jog Amerika iš tikro didelė , daug didesnė nei kartais lietuviukas įsivaizduoją . Skaitau dėl tamstos gyvenamosios vietos klausima galima nuimti .. kaip nebeaktualų .:)) Aišku aš mielai dar paklausčiau ar tėveliai tamstos nemazgojo kojas Lenino paminklui .. ar kokiam Petro Cvirkos ? Skaitau mintis ir .. toč kaip mano štazis kaimynas su tomis vaginomis ir šluotkočiais tik imi ir šuoliuoji ..

patiko Kazys Grabys

1. Būtina visus piliečius apkrauti maksimalių kiekių mokesčių ir baudų. Mokestinė įstatymdavystė turi būti maksimaliai paini. 2. Būtina iš piliečių atimti teisę siūlyti įstatymus, keisti konstituciją, ir skelbti referendumus. 3. Būtina panaikinti galimybę piliečiams atšaukti seimo narius, vyriausybę ir prezidentą nuo valdžios. 4. Piliečiai privalo bijoti „savo“ vyriausybes, valdžios organų, policijos, mokesčių inspekcijos, teisėjų, prokuratūros ir vienas kito. 5. Būtina iš visų piliečių atimti jų laisvalaikį, vergiškai alinant juos darbuose. 6. Darbas piliečiams būtinai turi būti menkai apmokamas ir alinantis. 7. Savo gyvenamo busto įsigijimas daugumai gyventoju turi būti neįgyvendinama misija. Reikia visus įstumti į kreditine-hipotekine vergove. 8. Kiekvienas pilietis turi tikėti, kad nuo jo niekas nepriklauso ir jis nieko negali pakeisti. 9. Kiekvienas pilietis visada turi gyventi baimėje. Baimės… Skaityti daugiau »

pažangos fronto naujienos

papų ir propagandos portalai skelbia svarbią Žinią:
:
„Europarlamentarė Aušra Maldeikienė kartu su dar dviem bendraminčiais, reikšdami nerimą dėl Stambulo konvencijos svarstymo atviru laišku kreipėsi į Vyskupų konferenciją ir Apaštalinį Nuncijų Lietuvoje.”
:
Savo kreipimesi Lietuvos Sorošo partijos augintinė primygtinai ragina Katalikų Bažnyčią liautis diskreditavus pažangią Stambulo Konvenciją.

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top