Iš propagandos frontų. LRT ir E. Jakilaitis pratrūko: kodėl koalicijoje „Garliavos rėksniai“?

Žurnalistas Edmundas Jakilaitis šį antradienį LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ mėgino kalbinti išrinktąjį Vilniaus merą Remigijų Šimašių.

Pastaruoju laiku nevengęs viešo melo, anksčiau ne vienerius metus dirbęs garsaus advokato Gintaro Černiausko, Laimutės Stankūnaitės ir Andriaus Ūso atstovu spaudai, 2003-aisiais TV laidose garbinęs Rolandą Paksą ir įtikinėjęs žiūrovus, kad jis per šimtą prezidentavimo dienų iš bjauriojo ančiuko tapęs nuostabia gulbe, ponas E. Jakilaitis ir šį kartą nesusivaldė. Spjovęs į deklaruotą LRT misiją „tarnauti visuomenei teikiant šalyje ir užsienyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms tikslią, objektyvią, kokybišką informaciją“, žurnalistas savo laidą skyrė primityviai propagandai – nomenklatūrai neparankių žmonių niekinimui.

Ponas E. Jakilaitis, kaip aukščiausių valdžios rūmų atstovas, laidoje barė merą R. Šimašių, kodėl šis Vilniaus koaliciją drįsęs suteršti rūmų nemalonėn patekusiais asmenimis. LRT televizija, piliečių lėšomis išlaikomas „visuomeninis transliuotojas“, savo mieliems žiūrovams paskelbė, kad vilniečių į sostinės tarybą išrinkti Lietuvos Sąrašo atstovai ekonomistė Aušra Maldeikienė, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus, aktorius ir pedagogas Gediminas Storpirštis, kultūros istorikas Darius Kuolys esą „piliečiais besivadinantys Garliavos rėksniai“, „Garliavoje prie tvoros matyti asmenys“.

Beje, pati LRT E. Jakilaičio laidą „Dėmesio centre“ pristato kaip ypatingo profesionalumo ir ilgametės patirties dirbinį: „Norint giliau suvokti svarbiausius įvykius, procesus, reiškinius, tendencijas būtinas profesionalesnis ir gilesnis požiūris. Rimtai analizei bei profesionaliems klausimams reikalingas ne tik kasdienis pasirengimas, įsigilinimas į visą viešai prieinamą medžiagą, bet ir ilgametė patirtis. Laidos vedėjas žurnalistas Edmundas Jakilaitis, turintis 17-os metų patirtį naujienų žurnalistikoje, kas vakarą studijoje kalbina svarbiausio dienos įvykio herojus.“

Supažindiname su E. Jakilaičio ir R. Šimašiaus „pokalbio“ trumpuoju variantu:

* * *

Su visu E. Jakilaičio ir R. Šimašiaus „pokalbiu“ supažindina ir LRT portalas lrt.lt (žiūrėti ČIA):

Apie naują koaliciją, postų dalybas ir būsimas naujoves – pokalbis su R. Šimašiumi.

Pone Šimašiau, žadėjote naują kokybę, bet kur ji? Sudarytoje koalicijoje – ir piliečiais besivadinantys Garliavos rėksniai, ir Rolando Pakso, Petro Gražulio bei Juozo Imbraso partija?

Dažnai sulaukiu klausimo, kam reikėjo tokios plačios koalicijos, kurioje net penkios partijos – 35 mandatai iš 51, kai būtų užtekę ir trijų partijų turimų mandatų. Galiu atsakyti: nuo pirmos dienos, kai pradėjome lipdyti koaliciją ir kelti klausimus, ką reikia padaryti, kaip pakeisti savivaldybės veikimo stilių, supratome, kad su dviem partijomis – Artūro Zuoko partija bei Lenkų rinkimų akcija bendros kalbos nebus. O visų kitų partijų požiūris į miesto valdymą, administracijos depolitizavimą, nepriklausomas valdybas savivaldybės įmonėse ir kitus dalykus sutapo su mūsų partijos nuostatomis. Džiaugiuosi, kad penkių partijų koalicija liko iki galo.

Tačiau kompanija, kurioje esate, neatrodo pati garbingiausia. Yra toks posakis – pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas tu. Kaip susiję su Jūsų šūkiais ir nuostatomis Rolandas Paksas ar Petras Gražulis, jau nekalbant apie Garliavoje prie tvoros matytus asmenis?

Vienintelis kriterijus, kuris tariantis man buvo aktualus – kad būtų įmanoma pasiekti tikslus, kuriuos sau išsikėliau.

Ar nemanote suklaidinęs rinkėjus? Ar už Jus būtų tiek daug žmonių balsavę, jei žinotų, kad dirbsite su minėtomis organizacijomis?

Belieka spėlioti. Manau, kad būtų balsavę, nes rinkėjai nori rezultatų. Esu nusiteikęs padaryt viską, kad tie rezultatai būtų pasiekti. Didesnė koalicija yra ir didesnė atrama. Reikės priimti sudėtingus sprendimus, reikės daugumos. Ir ta dauguma turi išlikti per visas audras. Net jeigu kažkas pavargs ar palūš, man svarbu, kad dauguma būtų tvirta nuo pat pradžios.

Buvimas valdžioje ir valdžios stabilumas Jums didesnė vertybė už valdžios kokybę?

Stabilią ir didelę koaliciją lipdžiau tam, kad pavyktų pasiekti tikslus. Taip, valdžiai išlaikyti būtų užtekę ir trijų partijų daugumos, tačiau svarbiems pokyčiams reikia labai stabilios daugumos.

Jūs iš anksto nepasitikite socialdemokratais ir Tėvynės sąjunga?

Taip nėra. Su visomis penkiomis partijomis mes pirmiausia susitarėme dėl pokyčių programos. Tai labai svarbu, kad galėtume įvykdyti pažadus rinkėjams.

Tačiau koks argumentas turėti daugiau, negu reikia? Kad būtų stabiliau nei stabilu? Juk ir trijų partijų balsai yra daugiau nei pusė, kam gadinti kokybę?

Jokio kokybės gadinimo nėra, yra tik dar aukštesnis standartas, kaip tą kokybę dar geriau įdiegti. Aš esu išrinktas meras ir imuosi atsakomybės, kad darbai būtų atlikti. Tai mano pagrindinis rūpestis. Nenoriu rizikuoti turėdamas silpnesnę koaliciją. Tikiuosi, kad ši koalicija išliks iki kadencijos pabaigos.

Bet kokia kaina?

Ne. Tikiuosi, kad nervai visiems išlaikys, koalicijos partneriai nepradės siūlyti savo kadrų ir panašiai. Tam tikras koalicijos rezervas leidžia tai pasiekti ir užtikrinti.

lrt.lt

* * *

Portalo Tiesos.lt redaktorė Ramutė Bingelienė kitą dieną po propagandinės laidos pamėgino poną E. Jakilaitį pakalbinti telefonu.

Laba diena. Jums skambina portalo Tiesos.lt redaktorė Ramutė Bingelienė. Ar galėtume pasikalbėti?

Bandykime. Labai greitai.

Aš dėl Jūsų vakarykštės laidos „Dėmesio centre“. Norėjau paklausti, kodėl Jūs klaidinate savo žiūrovą?

[po pauzės] Ką jūs turite omeny?

Savo klausimuose ponui R. Šimašiui keletą kartų pakartojote, kad į naująją koaliciją įtrauktos „organizacijos“, kurios „gadina valdžios kokybę“. Vieną iš jų įvardijate taip – „piliečiais besivadinantys Garliavos rėksniai“. Kaip Jūs pagrįstumėte tokį savo įvardijimą?

Aš, žinokite, viską, ką norėjau pasakyti, uždaviau savo klausime. Aš daugiau neturiu ką čia grįsti. Kiekvienas žurnalistas, kaip nori, pagal savo suvokimą, įvardija. Yra laisvė Lietuvoje skelbti mintis, idėjas. Klausimas nuskambėjo, nuskambėjo atsakymas. Ką dar čia turiu pasakyti?

O kaip tai suderinama su objektyvia žurnalistika?

Klausykite, ponia brangioji. Aš, tiesą sakant, net nežinau tokio portalo, net nežinau su kuo aš kalbu. Ir labai atsiprašau. Iki malonių.

Pasiteirauti, kuriuos Lietuvos Sąrašo asmenis ponas E. Jakilaitis matė „Garliavoje prie tvoros“, nespėta. LRT žurnalistas išsijungė telefoną.

* * *

E. Jakilaičio žurnalistikos pavyzdžiai ir jos komentarai Tiesos.lt portale ir kitur:

A.Ūsas mano, kad valstybėje vyksta perversmas

Pagrobta Mergaitė advokatui sunki! (2012-05-17)

Andrius Ūsas televizijai tiesioginiame eteryje išdėstė savo tiesą

L.Stankūnaitė netikėtai surengė spaudos konferenciją

Iš propagandos frontų. A.Siaurusevičius meta prieš Žygaičius sunkiąją propagandos artileriją

Iš propagandos frontų. LTV žaidžia „teisę žinoti“

Iš propagandos frontų. Pasitraukus „Chevron“ lietuviai gali „nugaišti iš neturėjimo ką valgyti ir kuo šildytis“

Putinėjančios Lietuvos vaizdelis: Prezidentūroje – Konstitucijos dienai skirta diskusija

Aušra Maldeikienė: Kai „jakilaičiai“ nesitrynė televizijose, mūsų diskusijos buvo absoliučiai kitos kokybės

Liudvikas Jakimavičius. Dočio patarimas rinkėjams, kaip balsuoti

Kam praverstų D. Grybauskaitės auka, arba ko nežino E. Jakilaitis

LRT debatų laidoje E. Jakilaitis įžūliai melavo, o D. Grybauskaitė tam pritarė

N. Puteikio rinkimų štabas prašo paneigti LRT debatų vedėjo E. Jakilaičio melą

Dėl akiplėšiško E.Jakilaičio melo LRT neatsiprašė visuomenės

Kodėl R. Juknevičienė ir E.Jakilaitis bijo diskutuoti su Jonu Kronkaičiu?

Andrius Švarplys. Pilietinė žurnalistika teisinėje valstybėje?

Propaganda „visuomeninėje“ TV: kaip E.Jakilaitis „moderavo“ debatus

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
58 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ko gero,

Šimašius nebūtų laimėjęs,jei vilniečiai būtų žinoję,jog bus pakviestas garliavinis Kuolys.Maldeikienė darpusė bėdos.O Gražulis irgi trenktas.Nusivyliau Šimašium.Žiūrėsim,kas bus toliau.

Bus

Iki gyvenimo pabaigos „teisingumo”ministras tampysis su 17 dienos Deimantės grobimu.

LRT,

kiek dar ilgai laikysit tą dunduką jakilaitė. Jis jau nusibodo iki gyvo kaulo.

taaaaaip,

Jakilaitis – slidus kaip ungurys, … kaip hiena.
O jei rimtai, nemanau, kad tokioms ypatoms saulė ilgai šviečia.

enkavedegrupenfiureris

Jakilaitis jau seniai pasiekė savo „aukštumas”. Tai pats tikriausias GESTAPININKAS. Pašnekovus TARDO neblogiau ir už ENKAVEDISTĄ, tačiau stilius ir įvaizdis – elitinio GESTAPININKO. Skydinės elektrikas gali didžiuotis tokiu smogiku.

tai neprofesionalu

Klausiau šią E. Jakilaičio laidą ir stebėjausi, kaip toks patyręs žurnalistas visai neturi savitvardos ir taktikos. Juo labiau, kad Vilniaus savivaldybėje nebus nei vieno asmens, kuris būtų buvęs Garliavoje per smurtą. Profesionalus žurnalistas turėtų sugebėti save sutramdyti ir neparodyti simpatijų ir antipatijų. Deja.

net kyla

įtarimas,kad prezidentė šnipštelėjo Šimašiui įsileisti kelis garliavinius.Juk pastaroji saugo venckienę,neatiduos į teisėtvarkos rankas.venckus irgi ramiai vaikšto,niekas net nepareiškia noro gilintis tuo,kodėl atnešė straipsnį apie teisėją į redakciją,o jau tada venckienė,remdamasi tuo straipsniu,pradėjo viešai aiškinti,kad a.a.Furmanavičius pedofilas.Klausiant,iš kur ji tą sužinojo-jos alibi-laikraštiy išspausdintas straipsnis.Būtent,straipsnis,ne mergaitės liudijimas.

Juozas

Pagaliau Simasius nusipelne liaudies tikros pagarbos ir nepasiduoda korumpuotai valstybes sistemos lojaliam atstovui. Negi taip dauguma pilieciu ibauginti ir bijo kalbeti , kad TEISINGUMO nera, kad zmones egzistuoja vos sudurdami gala su galu, o apie teatro matyma ar knygos nusipirkima ne nesvajoti. Tik pataikaudami sistemai ir smerkdami TIESUOLIUS gyvena prabangiai. Tokiam Jakelaiciui iki Maldeikienes, Kuolio ir ju saraso nariu toli eiti.

profas :)

siaurusevičius tokiu keliu eidamas – kokias aukštumas pasiekė – iki nomenklatūros pakilo.
jakilaitis nėra kvailas – irgi nori sočiai gyventi su valstybine pensija ir t.t.

atsirado

pedofilinis reksnys

Pagaliau

Lietuvoje pedofilija atsirado…

to pagaliau

Kad sugebate gaminti pedofilus,tai jau seniai įrodėte.Galit daugiau nebegaminti.Juk prigaminote 90 procentų Lietuvos gyventojų.Ar dar nepabodo?

manyciau

kalbeti, ziureti ir komentuoti sito sudo laidas-per didele jam garbe.

joo

nacijonalynis transliotojas

pasimelskim už nelaimingus

reikia pagailėti nelaimingų ir pasimelsti už jų sielas:
– už brazausko, juršėno, sniečkaus, stalino, lenino, bradausko, jakilaičio, grybauskaitės, vaigausko, butkevičiaus, januškos ir kitų komunistinio-kgbistinio-pedofilinio klano atstovus +

Hmm

Jakilaitis nebesiskiria nuo Putino propagandistų.

To Pasimelskim

Ne apie p. klanus čia reik kalbėti, bet apie žemiausio lygio propagandą iš LRT.

skaudi vietą ?

jakilaičiui kažką spaudžia , dirgina ir niežti. Gal nešvari sąžinė ramybės neduoda

Gėda

bendrauti su violetiniais išgamom.

Pirma karta

suzavejo Simasius.Dekui.

Marija

Stalininė-gėbelsinė Jakilaičio ir Lrt retorika. „Piliečiais besivadinantys Garliavos rėksniai.”. Siaubingi žodžiai. Vadinas, tie, kuriuos Grybauskaitės propagandistai išvadina „Garliavos rėksniais”, „violetiniais” nebetenka teisės vadintis piliečiais. Kaip prie Hitlerio ir Stalino. Kas sėdi LRT taryboje? Ar ten sėdintys supranta, kokiu destruktyviu monstru pavertė LRT?

Diedukas

O kodėl nepajungus gero juristo (LS, manau turi) ir nepadavus į teismą už šmeižtą? Pasielgti kaip R. Karbauskis. Naudos iš to būt maža, bet…

Beta

Sulauksim kai geltonas žvaigždes pradės kabinti jiems neįtinkantiems.

kokia geda

Ir cia skaitosi zurnqlistas>?Jis net nezino tokio portalo ,kaip tiesos lt ?Tai koks cia zurnalistas?Manau,kad bet kuris zurnalistas turi zinoti betkuri poortala susikurusi Lietuvoj…O gal jam tik delfi yra vienintelis portalas ,na ir dar l.rytas?Niekados neziuriu laidos,kur jis veda,bet nesu[prantama koks cia paskirstymaas yra zmoniu toj lIETUVOJ?kAI KURIEMS VEIKEJAMS VIEN ZODIS GARLIAVA SUKELIA PYKTI.KODEL?KADA ZMONES PRADES GYVENTI KAIP VAKARIECIAI>/Mastantys bus?

NA ir ŽURNALIŪGOS

SIAUROVIZIJOS ŠUNAUJA -Šlykštynės.
Kad juos galas. Kiek mėšlo skleidžia ant Lietuvos.

Taigi

Na, norisi Jakelaičiui ir bites kopinėti, ir teisybės nežinoti, nes kitaip šeimininkai iš darbo išmes…Vien medumi nepramis…

Šite žurnaliūgos

Jakilaitis, siauras, Paleckis (ne Algirdas} yra niekšeliai Maskvos pakalikai ir propagandistai.

ha ha

„Kiekvienas žurnalistas, kaip nori, pagal savo suvokimą, įvardija. Yra laisvė Lietuvoje skelbti mintis, idėjas” – žodžio laisvė svarbu, o liberalui laisvai pasirinkti partnerius tai jau nea?
Manau, kad teisingai pasirinko Šimašius, neatmesdamas drastiškai kiek kitaip manančių.

Fūūū

kad užsmirdo šiknalaižys jakyla…fe fe fe…kalijom.

Algimantas

Pachlavanas Machmudas iš Bucharos yra parašęs:

Lengviau Kaukazo tris šimtus kalnų į trupinius sumalt piestoj
Ir dangaus skliautą nudažyt savu krauju,
Sėdėti dešimt metų požemio vienutėj,
Nei būt su neišmanėliu akimirką kartu.

Todėl, prasidėjus Jakilaičio, Miliūtės ar Siaurusevičiaus laidoms, taupau elektrą.

Irena > ko gero

Paskaitykite D.Kuolio interviu Tiesos.lt ir nusiraminkite. Šimašiui pagarba, kad atsilaikė prieš dvaro sarginio šuns puolimą.

pastaba

Redaktorė Bingelienė padarė klaidą. Reikia pradėti nuo konkretaus klausimo. Jakilaičio iš karto reikėjo klausti, kokius koalicijos asmenis jis matė Garliavos patvoryje.

nuomonė

Šlykštus tai Jakilaitis – tikras sistemos TRŪBA-DURAS…

Pragmatikas

Gerbiamoji redaktore Bingeliene. Gal galėtumėte dar kartą pakalbinti nacionalinio kanalo ruporą, penimą iš valstybės biudžeto. Gal jau bus pasikonsultavęs ir paruošęs atsakymus į nepatogius klausimus. Nutraukdamas nebaigtą pokalbį su pašnekove Jakilaitis buvo labaiiiii nedėmesingas ir nekultūringas.

Arne

P. Šimašius minimame interviu pasirodė puikiai, nesileido provokuojamas ir nenukrypo nuo pagrindinių savo koalicijos formavimo principų. Tuo tarpu Jakilaitis iš pradžių bruko politinių šachmatų skaičiukus, vietoj to ,kad leistų kalbėti apie koalicinius susitarimus ir numatomus darbus. Replikos apie garliavos paribį – be žodžių (be komentarų). Gal tai savididybės manija ir ne pirmas kartas.

Garliavos istorija

atskleidė kaip lengvai manipuliuojama ir kvailinama yra gana didelė lietuvių tautos dalis. Gaila kad į tą begalinio durnumo mėsmalę pateko niekuo nekalta motina su vaiku ir eilė kitų dorų žmonių.

Tikėkimės

kad po bevalio Valio į jo vietą ateis normalus prokuroras ir atvilks banditų vadę Venckienę atsakyti už jos klaikius darbus.

Va tep žurnaliūga suvokia

-„Kiekvienas žurnalistas, kaip nori, pagal savo suvokimą, įvardija”. Išvytas iš „Lietuvos ryto TV” ir priglaustas LRT. Šitoj LRT tokie niekšeliai yra labaaaaai rikalingi girti liberastus, konservus, grybauskaite ir niekinti „Lietuvos sąrašą”, Darbo partiją, TT partiją ir kitus ne sutinkančius su konservine liberastine ideologija.

pakabintas ?

prisimenu kaip jis dar kitoje televizijoje su pasišlykštėjimu veide klausėsi stankūnaitės pasakojimų kaip ji šventė sesers mirties metines ir kitus dalykus. Paskui kaip koks kulverstukas pakeitė požiūrį.

Melagiu diena

tik 1Balandzio.Pasvajokim,kad kaip kino juostoje ,,Melagi ,melagi” politikai ir zurnalistai bent porai dienu negaletu sakyti neteisybes.Kokia linksma ir viska issprendzianti diena butu !

Esu įsitikinęs

kad valstybė, kuri ištremia iš šalies niekuo nekaltas vaiką ir motiną, bet atsisako teisti jų budelius, neturi moralinės teisės egzistuoti.

matyt pedofilija pelninga

ŽMOGAUS TEISIŲ STEBĖJIMO INSTITUTAS KREIPĖSI Į TEISĖJŲ ETIKOS IR DRAUSMĖS KOMISIJĄ, PRAŠYDAMAS IŠTIRTI ŠIAULIŲ APYGARDOS TEISMO TEISĖJOS IRENOS IVANOVIENĖS PASISAKYMUS ŽINIASKLAIDAI. I.Ivanovienė pakomentavo išnagrinėtą bylą dėl pelnymosi iš vaikų prostitucijos. Byloje konstatuota, kad sąvadautojai pelnėsi iš nepilnamečių mergaičių, kurių amžius tesiekė 14 ir 15 metų. „Jeigu jūs būtumėte jas matęs, komentarų nereikėtų, be to, visa tai iš viso vyko 20 dienų“, – „Delfi“ portale publikuotame straipsnyje cituojama Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė. Žeminantys ir užgaulūs teisėjos žodžiai nukentėjusiųjų atžvilgiu ne tik šokiruoja, bet ir verčia abejoti teisėjos etika, nešališkumu ir gebėjimu atlikti pagrindinę teismų funkciją – vykdyti teisingumą. Tokie pareiškimai liudija, kad švelnios bausmės – po 150 valandų viešųjų darbų – nusikaltusiems asmenims buvo skirtos būtent dėl teisėjos Irenos Ivanovienės išankstinių… Skaityti daugiau »

tęsinys

„Kovojant su prekyba žmonėmis, svarbu įtvirtinti tokią praktiką, kad visi atvejai, kuomet iš asmens, užsiimančio prostitucija, pelnosi trečias asmuo, yra vienareikšmiškai kvalifikuojami kaip prekyba žmonėmis. Šioje vietoje reikia bausti tikruosius nusikaltėlius – sąvadautojus, o ne rodyti pirštais į aukas, kurios ir taip yra įbaugintos, priklausomos ir pažeidžiamos. Ypatingai svarbu pradėti tinkamai taikyti Baudžiamojo kodekso 157 straipsnį, reglamentuojantį vaiko pardavimą, išnaudojimą prostitucijai ar pornografijai, nes šio nusikaltimo aukos ne tik nėra tinkamai ginamos, bet dar papildomai nukenčia baudžiamojo proceso metu, – sakė N. Bitiukova. – Svarbu užtikrinti, kad nevyrautų nebaudžiamumo atmosfera, kad visuomenė būtų priešiška nusikaltėliams, o ne smerktų ir kaltintų aukas.“ Dėl to, kad Lietuvoje nepilnametės prekybos žmonėmis ir prostitucijos aukos nėra laikomos aukomis, ir kad teismo proceso metu joms… Skaityti daugiau »

balsas

Nagrinėjantis A. Ūso bylą teisėjas A. Cininas nustebino daugelį socialinio tinklo „Facebook“ lankytojų, kai savo sukurtame asmeniniame profilyje pradėjo skelbti naujausią su amžiaus byla susijusią informaciją. Netrukus elektroniniu paštu teisėjas gavo laišką iš asmenų, pasivadinusių tame pačiame socialiniame tinkle sukurto puslapio „Antipedofilija“ administratoriais.

aš už Charlie, aš už Garliavą

Jakilaiti, daug kaulų vartosi kapiuos.
Kol nebus išaiškinti jų žudikai, mes nenurimsim.
o tokių, garantuoju, dar pusė Lietuvos.
ar pavyks Kaišiadorių teisėjui G.Kaulakiui visus sosodint?

ruta

Uzsisedejo Jakilaitis siltoje vietoje ,smegenys suskistejo , pradejo neadekvaciai reikstis , pamane kad labai reiksmingas , pamirses , kad tai ne jo LRT ir , kad tai VISU Lietuvos pilieciu islaikoma televizija , net ir ‘Garliavo reksniu ‘.
Nemalonus tipas , po jo ‘interviu’ norisi ilgai plautis rankas ..

UŽUOJAUTA

BŪTŲ GERAI JEI JAKILAIČIO VERTĖ BŪTŲ TOKIA KAIP BENT VIENA GARLIAVOS RĖKSNIŲ
KOJINĖ,

Tam tikėkimės''

Pedofile,kaip jautiesi? Blogai ar ne?

rename

ja_Kiaulaitis

fui

apsiuostyk jakilaiti kaip apie tave dvokia.

58
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top