Iš propagandos frontų. LTV žaidžia „teisę žinoti“

LTV žurnalistai Rita Miliūtė ir Edmundas Jakilaitis sieks išsiaiškinti, „kokius žaidimus žaidžia V.Uspaskichas kaitaliodamas figūras Lietuvos Respublikos Seime“. Taip visuomenine vadinama televizija anonsavo specialiąją laidą „Teisė žinoti“, surengtą spalio 3-iąją, pasikeitus Seimo vadovams.

Be naujosios Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės, valdančiajai koalicijai atstovavo Gediminas Kirkilas ir Viktoras Uspaskichas, opozicijai – Andrius Kubilius ir Eligijus Masiulis.

Greitai paaiškėjo, kad laidos vedėjai nė neketina nieko aiškintis. Svarbiausia buvo „veršinamiems lietuviams“ parodyti, kas čia svarbiausi, kas „geriečiai“ ir kas „blogiečiai“. Privačiais vakarėliais su generaliniu prokuroru išgarsėjusi žurnalistė R. Miliūtė jau pirmomis laidos minutėmis tiesiai pareiškė „blogiesiems“: „Jūs kalbėsite tiek, kiek mes leisim“. Kaip tarė, taip ir padarė: laidos scenarijų atitinkantys „gerieji“ kalbėtojai kalbėjo, kiek norėjo – nenutraukiami, be pagiežingų komentarų, o scenarijaus nepaisantys „blogieji“ buvo nutraukinėjami, jiems laidomos paniekinamos replikos, galų gale – tiesiog nesuteikiama galimybė kalbėti.

Taigi laidai pasibaigus žiūrovams taip ir liko neaišku, „kokius žaidimus žaidžia V.Uspaskichas“. Tačiau tapo akivaizdu, kad LTV žaidimo „Teisė žinoti“ užsakovams, scenaristams ir režisieriams labai patiko buvęs Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas ir labai nepatinka naujoji Seimo pirmininkė L.Graužinienė. Bet ar tam reikėjo „diskusijų“ laidos? Gal būtų pakakę Audriaus Matonio vadovaujamos LTV žinių tarnybos pranešimo?

Visą specialiąją „Teisės žinoti“ laidą žiūrėkite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
teise nezinoti

miliute norejo issiaiskinti, kokius zaidimus zaidzia DP, o bukai parode, kokius zaidimus zaidzia LTV. Palyginus ES saliu ar JAV politines laidas su LTV, tai tokios miliutes&co; atrodo tokio gudaus gudaus sovietmecio propagandinemis galvomis. Nevykele ji- nei vienos laidos nemoka pravesti netendencingai. Nemoksiskuma dangsto akiplesiskumu ir tiek. Tokiai vaziuot i kailiu fabrika leningrade.

aiškiai

apsijuokė Miliūtė su Jakilaičiu, eilinį kartą parodydami savo šališkumą ir pažiūras[nors tai visiems seniai žinoma].Tokie žurnalistai tikrai netinkami nacionaliniame kanale – šališki, nemandagūs, neteisingi. Gėda jiems ir jų vadovams.

Benas

Tautieciai nekaltinkite laidu vedeju, laidu kurios matosi yra uzsakomos. Pirmiausia kaltinkite patys save, kad jus ir jusu artimieji 23m balsuoja uz desinia ar kaire, kurie ir davede iki tokio lygio kai paprasti zurnalistai gali tyciotisis is Seimo pirmininko!!!!! Mastantis zmogus, kuriam nepatinka si sistema, niekada nebalsuoja uz desinia ar kaire nors jos ir nesiskiria viena nuo kitos jokia ideologija. Del ko suviduriavo ,,elitas” kai buvo isrinktas paprastas zmogus seimo pirmininku?

to Benas

už ką bebalsuotų „mąstantis žmogus” – vistiek patenka sąrašiniai ir tie, kurių pageidauja balsus skaičiuojatys.Tokia sistema ir „demokratija”.

Algis

Man tai toios miliuės ir tas kitas, pliktelėjęs bernaitis, atrodo visiškai apgailėtini tipai, bo save iškelia virš visų kitų, tokiu būdu patys bent kiek mąstančio žmogaus akyse gali sukelti tik du dalykus juoką ir gailestį.

Irena

Na Jakilaiciui jau genda nervai, zmogus ima ir praranda pusiausvyra, jeigu negali pakreipti pokalbio jam norima linkme.Labai neseniai buvo laida apie Venskienes apkalta, kur dalyvavo V.Vasiliauskas.Visi girdejom, kaip Jakilaitis reke, kad pedofilijos nebuvo, o Usas yra isteisintas.Gal galvoja, kad savo riksmais visus itikins?Sitoj laidoj abu vedantieji atrode nekaip.Ir is viso LRT susirinkusi komanda tikrai atstovauja tik vienai pusei, kokiai irgi zinom.Ir tai vadinasi v i s u o m e n i n e TV.Tikrai, kad labai geda.

arklys kuriam aišku

Laidą „teisė nežinoti“ žiūrėjau iki Muiliutės žodžių „Jūs kalbėsite tiek, kiek mes leisim“. Manau toje vietoje ir Loreta ir Viktoras turėjo atsistoti ir visiems „mes“ palinkėti labos nakties.

spalva

Miliūtė su Jakilaičiu – apgailėtini. Šitaip chamielint, Jiem tik Knispelio laidas vest. Kur LRT vadovybė žiūro?

Anikė

Kai žmogus turi smegenėlėse vieną vingį(kas mąsto ne taip, kaip jie-kakos),gana
nuobodūs ir neišrankūs.lyg šventosios karvės mano,kad yra neklystančios pasaulio bambos.Net Popiežius atsiprašė žmonių už bažnyčios padarytas nuodėmes,o šie du ruporai apsiputoję puola ir rėkia,savo „stogo” interesus gina,lyg Mopsai loja ant Dramblio,parodydami savo menką kultūrą.Juos pavadinčiau Muliažo,Melo,Chamų
valstybės agitatoriais,kurie negerbia pašnekovo,nėra ir jų už ką gerbti. Kėdė
tik priedas prie žmogaus.Nebus eterio,nebus ir įkyrių balselių…

Edita

miliute ir jakilaitis – APGAILETINI…Slykstu ziureti…sovietiniai zurnaliugos!

vasia

apsoliučiai pritariu EDITAI

Editai

Tamsta klystate ! Minimi žurnalistai nėra tarybiniai ( ne sovietiniai – kalbėkime lietuviškai ! ), o tikri nepriklausomos Lietuvos ŽURNALIŪGOS ! Lietuvaičiai, nustokite inkšti kaip paliegę ligoniai! Per tuos kelis nepriklausomybės dešimtmečius mumyse priskreto tiek daug purvo, kad laikas patiems imti ir apsivalyti !

Ale

labai pasigendame pagarbaus kalbėjimo ar diskusijų, dalyvių įvairovės. Vedantieji turi nepamiršti savo pagrindinės užduoties.

be teisės žinoti

Niekad nebuvau Viktoro ir Loretos šalininkė, tačiau tą vakarą visos simpatijos buvo jų pusėje. Kai Uspaskichas pasakė, kad gerbia Landsbergį už tai, kad jis užstojo Mergaitę, Miliūtė taip susijaudino, net pašoko surikusi: „Dabar Landsbergis taip nedarytų“. Ar negalėtų pats prof. Landsbergis reaguoti į tokį Miliūtės kalbėjimą už profesorių? Kaip kažkada reagavo į Pumprickaitės laidą apie Garliavos mergaitės „išvadavimą iš konclagerio“.

MES

Mita Riliūtė ir Edmunds geriau eitų į skydinę vesti laidų.

ko noreti is siaurovizijos

koks vadas, tokie ir laidu vedejai

Aš tik laukiau,kad

kad Kubilius nepultų muštis.Labai neįtikinama.Kažkaip reiktų apsvarstyti vedančiųjų etiką.Protestuoti prie LRT?Mano mokesčiai tokiems nachalams,kaip Miliutė ar Jakilaitis?Aš protestuoju.

basa

Miliūtė buvo tiesiog pasibaisėtina… Kokią teisę jinai turėjo kaip kokia prokurorė pakeltu, paniekinamu tonu klausinėti nesąmonių ir žeminti Seimo Pirminikę??? Jakilaičio snukio jau net žiūrėti nemalonu – toks parsidavęs, kad baisu. Pasibjaurėtina, pasišlykštėtina laida.

Aciu

suzinojome kur veisiasi bezdziones bananu karalysteje.

birute

labai slyksciuosi R MILIUTES vedimu,ar ji kokia tardytoja dirba ir kaip ji gali cituoti komentatorius internete viesai Venskiene pavadindama (nutrija),kur vadovybe ziuri ,ar ji taip pat tokio lygio,kurie uzgaulioja zmones?

kodėl dezinformuojama Lietuvos visuomenė?

dar nesenai girdėjom Uspiskichą kalbant savam teisme, kad jį pirmieji nuskriaudė socialdemokratai su Kirkilu. Ir kone iškart pasirodo eilė straipsnių „ekspertuose” nukreiptų jau ir prieš socialdemokratus. TAI AIŠKUS ĮRODYMAS, KAM EKSPERTAI DIRBA. Jei Borovskio/Nako.Puidoko „ekspertai”, susiję su dviem FNTT vadovaiis VLEKS ir operos teatro byloje, kuri atnešė nemažai žalos Lietuvos biudžetui, siekia išgelbėti Lietuvą nuo Lietuviškos valdžios, tai gal tegul tiesiai į kgb majorą Putiną kreipiasi. Kam tokie tarpininkai kaip Uspaskichas? Nejau tikitės rasti kvailių Lietuvoje? Per Dapkaus laidą ir pats V.Uspaskichas vienas prie vieno išreiškė kažkodėl tą pačią kaip „espertai” nuomonę. Dosnus matyt jis „ekspertams”, kad jie taip inirtingai giną Uspaskichą nuo Lietuvos teismų, nuo atsakomybės ir su malonumu tepa „mafija” tuos, kurie prieš mafiją kaunasi.. . Taip drąsiai… Skaityti daugiau »

Jole

Kodel laidoje niekas nereaguoja i Tomasevskio fasistini komentara? Kosovo visai kitas atvejas:sugriuvo valstybe Jugoslavija ir atskiros tautos sieke nepriklausomybes, tame tarpe ir Kosovas. Tai tolygu SSSR okupuotu tautu issivadavimui, tame tarpe ir Lietuvos nepriklausomybei. Kodel Tomasevskis kartoja Putino nesamones, atsakykit kas nors, argi galima taip neatsakingai ir be atsako plepeti!

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top