Iš propagandos frontų. Profesorius L. Bielinis: 99 proc. tautos nieko nesupranta

Aptarinėdamas tautos intelektines galias dalyvauti referendumuose ir susivokti, kaip per juos teisingai pasirinkti, žinomas politologas, politinių partijų konsultantas, buvęs prezidento Valdo Adamkaus patarėjas jo antrąją kadenciją, buvęs VU tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas, buvęs buvusio Baltarusijos instituto direktorius, dabartinis VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesorius Lauras Bielinis konstatavo: „eilinis žmogus, didžioji dalis – 99 proc., tikrai nesusigaudo“.

Pilietinis portalas Tiesos.lt drįsta gerbiamam profesoriui užduoti gilų, nacionalinio polėkio egzistencinį klausimą: tad ko vertas tas profesoriaus konsultuojamas 1 proc., kurį kas ketveri metai išrenka nieko neišmanantys 99 proc.?

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ką veikė ta

nieko nesuprantanti tauta sausio 13 prie seimo.Buvo patrankų mėsa?Sąjūdis turėtų paaiškinti.

kyla ir kitas klausimas

ką veikia/veikė Lauras Bielinis VDU ir visose kitose paminėtose institucijose? Tokios arogancijos asmenų negalima prisileisti per patrankos šūvį….

Teta Beta

Portalo klausimas ponui Bieliniui tikrai egzistencinis.:) Ar dar ilgai tokie arogantiški pliurpaliai tokiais beviltiškais pliurpalais pudrins tautai smegenis? Gal tauta turėtų pradėti ginti nuo politologijos Minedų?

Sta.

Nežinau kodėl, bet savo pasąmonėje aš juo nepasitikiu ir ne vien dėl to, kad jis buvo pono Adamkaus liokajus.

Alda

Klausimėlis L. Bieliniui, kuriame jis flange randasi?

nuje

idioticum vulgaris, o ne profesorius.

Bič

O va ir susigaudo!Taigi tas vienas procentas,viską sugaudantis ir yra Lauras,užmigęs ant laurų…

Audrone

Kas save aukstina,tas bus pazemintas.

Jolita

Norėčiau paantrinti komentatoriams ir paklausti gerb. Bielinio, tai ką jis ugdo tame VDU, kokie studentai iš ten išeis? Ar jie taip pat į tuos 99 procentus pakliūva/paklius? Tai koks jūs propesorius jei tokius beintelekčius piliečius ugdote ir į „socialiai atsakingą visuomenę” perfrazavus jūsų teiginį paleidžiate? Gaila man savo dukters jei pas šį propesorių studijuos, o studijuos tikrai, nes jos kurse berods šiemet šis intelektualas iš to vieno procento dėstys…

o, varge!

tai tokio lygio „profesoriai” skaito paskaitas musu universitetuose busimiems politikams?

skaitytojas

Apgailėtinas pseudo profesorius. Daug po nepriklausomybės atgavimo priviso pseudo profesorių visose srityse.o ypač filosofijos, socialiniuose ir kituose moksluose. Galima sakyti — profesorių šalis. Paminėtini išgarsėję: M.A.Pavilioninė, K.Masiulis, Lopata ir daugelis kitų.

Anikė

Štai kodėl Lietuva velkasi uodegoje, kad prezidentams, pirmininkams patarinėja
tokie šunuodegautojai .Šalis pasižymi aukštu išsilavinimo lygiu.Ar į tą
1% patenka tik „liaudies tarnai”,kurie naktimis priima kvailus nutarimus,be saiko skolinasi,nesiskaito su tautos valia, o dar didžiausius atlyginimus jiems jų pageidavimu mokame? Už ekonomines klaidas turi atsakyti veikėjai iš to 1%.

Irena

Tikrai, kad apgailetinas tas „profesorius”.Jau, pasirodo, Lietuva iki tiek pagal visokius bielinius nusirito, kad teliko tik „protingi” bieliniai.Tai ka tie bieliniai veikia VDU ir visose kitose mokymo istaigose, ko jie moko musu vaikus?Juks lauk!

Tai

Kad,tamsta politologe,išmintis slypi tautoje.Ten kur kalbama suapvalinant,prisitaikant priklausomai nuo vėjo krypties,tas vietas išmintis aplenkia.
Kalbėti apie kažką,nereiškia suprasti,ar supratus, sakyti tiesą.Kartais pats pasiklausykite laidų su dalyvaujančiais asmenimis,kad ir Savukyno ir bandykite vertinti iš šalies,jei gausis.Ir pamatysite ką girdi žmonės,ir kaip jiems kas pasakyta reikia permalti per savo išminties ir realaus gyvenimo vertinimo malūną,kad maždaug žinoti kaip yra..?Kvailiai to nepadarytų:).Nereiktų nubvertinti savo tautos.

Tai

Patikslinimas komentaro”tai”:

Reikėtų nenuvertinti Tautos.

Aš pilietis

Atsirado gi, viską suprantantis!!!

lukas

sprendžiant iš įvykių ir tų įvykių atgarsių matome,kad Lietuvoje nėra visuomenės, nėra piliečių.Kur gi jie dingo, juk tik prieš 25 m. ‘nugalejo Goliotą”. Kas atsitiko? ar tai ne rezultatas tokio auklėjimo, kuris buvo skatinamas valdžios, kurios patarėjais dirbą tokie bieliniai.gal jie patarinėja išmokytus smogikus pulti seniokus, neščias moterys? Tai vyksta ne tik dėl pedofilijos bylos.O gal…tikrai mes tokia tauta, kuria galima apjungti tik’ kiekvienasm asmeniškai” pažadėjus praturtėjimą,iškelimą aukštumon? ir kiekvienam iš mūsų nusispjauti kad už jo tvoros mušasmas senukas, prievartaujamas vaikas ar sušaudomas jaunuolis? Tai kas mes tokiė? bestburiniai, besmegeniai, sąžinės neturinčios būtybės, kurios taip ir bus sunaikintas po vieną, nes nekada neapsijungs vienam, geram bendram reikalui

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top