„Iš savo varpinės“: Vitalijaus Balkaus pasvarstymai naujųjų mokesčių tema

Valdžia baigia parengti dar vieną „dovanų“ rinkinį – naujus mokesčius. Tačiau laidos „Iš savo varpinės“ vedėjo Vitalijaus Balkaus duomenimis, „pinigų mūsų valstybė turi ir taip per akis“. Pikti liežuviai, girdi, plaka, kad tai Karbauskio kerštas „ne jo“ rinkėjams, kiti bando teigti, kad taip valdžia ruošiasi artėjančiai krizei. O gal čia tik pinigų telkimas tam, kad prieš pat rinkimus išmokomis bei pašalpomis nupirkti rinkėjų balsus?

Kokia naujų mokesčių esmė, ar jie bus surinkti ir kokie tikrieji valdžios kėslai – apie tai ir bus kalbama naujojoje V. Balkaus laidoje „Iš savo varpinės“.

Ta pačia proga perduodame ir laidos vedėjo prašymą pasidalyti šiuo įrašu savo FB paskirose bei grupėse ir taip padėti įveikti laidos blokadą. Kaip teigia V. Balkus, „esame aktyviai blokuojami. Maža to, dabar jau net nepaaiškinama priežastis dėl ko, o ir atsakymų į apeliacijas nėra“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

PVM, kaip vergo mokestį moka vartotojas, suneša į maximas, degalines, senukus,…, o šie turi PVM lengvatas ir PVM moka arba katino ašaras, kaip ir bankai nemoka mokesčių.
Vien Maxima nuo 2,8 mlrd. eurų apyvartos turėtų sumokėti apie 250-300 mln. eurų, per Lietuvą nesunkiai susidarytų 2-2,5 mlrd. eurų per metus nuo vargšų – oligarchų.
Visi iki vieno dabar siūlomi mokesčiai yra viduriniosios ir skurdžių klasės sisteminis nuskurdinimas.

stasys

Tvanksui ..kada gi tu žmogau imsi galva naudotis .? bankai atsisako savo skyriuose operacijų su grynais pinigais ..o tai reiškia dar sumažins savo išlaidas aptarnaujančiais paprastus klientus ..o tai :
• gyventojų pajamų mokestis (GPM);
• privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmoka;
• valstybinio socialinio draudimo („Sodros“) įmoka;
• įmoka į Garantinį fondą;
• Įmoka į Ilgalaikio darbo išmokų fondą.
Jie po truputi pereina i fintech kategorija ..kai žmogišku kontaktu tampa vis mažiau o tas bankines paslaugas tampa įmanoma valdyti ir nebūnant Lietuvoje .. Tamstelė turėti tik delnais trinti ..tai privers valdžia pagalvoti apie Lietuviška valstybinį banką .

 ???

o kur įrašas?

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top