Išeitis? Dėl tuščių pažadų rinkėjai Ž. Pinskuvienę padavė į teismą

Indrė Vainalavičiūtė | lrytas.lt

„Šaukis, belskis ar daryk, ką nori, niekam niekas neįdomu“, – taip Širvintų merės Živilės Pinskuvienės ir jos administracijos veiksmus apibūdino aktyvus širvintiškis Robertas Diržinauskas, kuris, pavargęs nuo politikės pažadų išspręsti gyvenvietės problemas, padavė ją į teismą.

Tai ne pokštas – Vilniaus administraciniame apygardos teisme vyks posėdis dėl nevykdomų merės priešrinkiminių pažadų Širvintų rajono gyventojams. Į teismą gyventojai padavė ir pačią Širvintų savivaldybę.

Tapusi mere pažadus pamiršo

„Prieš rinkimus būsima merė, tuometinė vicemerė, susitikusi su gyventojais aptarti Motiejūnų gyvenvietės problemų – saugaus eismo klausimų, pažadėjo, kad viskas bus sutvarkyta. Viskas pasibaigė teismu, nes niekam iš tiesų mūsų bėdos buvo neįdomios. Po rinkimų Ž.Pinskuvienei tapus tikra mere, o administracijos vadovui užtikrintai sėdus į šį postą, viskas staiga buvo pamiršta“, – piktinosi pašnekovas.

Anot jo, problema gana paprasta: gyvenvietėje reikia įrengti saugos kalnelius ir kelis saugumo ženklus. „Situacija akivaizdžiai pavojinga – kelias siauras, mažų vaikų daug… Jau turime Seimo kontrolierių bei Administracinės ginčų komisijos išvadas, kuriose nurodoma kuo greičiau šį reikalą sutvarkyti, bet niekas nereaguoja ir niekam tai neįdomu.“

Ž. Pinskuvienė pati siūlėsi išspręsti problemą

R.Diržinauskas teigė, kad situacija absurdiška: prieš rinkimus Ž.Pinskuvienė pati susirado bendruomenės atstovus ir jiems pasiūlė susitikti bei aptarti problemas. Būsimai merei bendruomenė pateikė daug įrodymų ir filmuotos medžiagos, patvirtinančios, kad saugumo padėtį būtina gerinti. Ji žadėjo, kad viskas bus sutvarkyta, tik žodžiai taip ir nevirto darbais.

„Man nesvarbu, Jonaitis, Petraitis ar Pinskuvienė, bet taip negalima. Ne aš ieškojau merės, tai ji mane pasikvietė ir pažadėjo savo garbės žodžiu, kad reikiamą kelio ženklą pastatys, bet dabar jau niekam nei šilta, nei šalta…

Turiu tris mažus vaikus ir man tikrai neramu, kai žinau, koks pavojus jiems kyla, kai sunkus krovininis transportas važinėja per gyvenvietę. Tuo keliu vairuotojai tiesiog skraido, o jokių ribojimo ženklų nėra. Būta atvejo, kai vaikai ėjo iš mokyklos, o pro šalį važiavęs vairuotojas nesuvaldė automobilio ir trenkėsi į medžius, vaikai – į griovį…“ – piktinosi Motiejūnų kaimo gyventojas.

Naujienų portalo lrytas.lt redakcija susisiekė su politike, bet ši pareiškė, kad yra užimta, ir paprašė paskambinti vėliau, tačiau nurodytu laiku ragelio nebekėlė.

lrytas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
uzjauciu sirvintiecius

bet patys esate kalti, kad balsavote us sia korumpuota pereksle. Jau tas faktas, kas su savo vyreliu jiedu supirkinejo kaliniu balsus, pasako daugiau negu reikia. Kodel nepasimokete?

Širvintos

Kaip lengvai elgėsi, taip po šią dieną ir elgiasi…

Gal kartais

Diržinauskui teks pačiam būti teisiamuoju už šmeižtą. Labai jau razumnas. Tegul pradžiai išsiaiškina kas ir kaip. Diržinauskai nebūsi tu meru.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top