Istorinis susitikimas: vasario 12 d. Kuboje susitiks popiežius Pranciškus ir Maskvos patriarchas Kirilas

Vatikano radijas

„Šventasis Sostas ir Maskvos patriarchatas džiugiai praneša, kad Dievo malonės dėka Jo Šventenybė Popiežius Pranciškus ir Jo Šventenybė Maskvos ir visos Rusijos Patriarchas Kirilas susitiks vasario 12 dieną“, – rašoma penktadienį paskelbtame bendrame Šventojo Sosto ir Maskvos patriarchato komunikate.

Jų susitikimas įvyks Kuboje, kur popiežius nusileis prieš pradėdamas vizitą Meksikoje ir kur Maskvos patriarchas lankysis su oficialiu vizitu. Susitikime numatytas asmeninis pokalbis Havanos tarptautiniame „Jose Marti“ oro uoste ir bendros deklaracijos pasirašymas.

Šis Katalikų Bažnyčios ir Rusijos Ortodoksų Bažnyčios primų susitikimas, ruoštas ilgą laiką, bus pirmasis istorijoje ir žymės svarbų etapą abiejų Bažnyčių santykiuose. Šventasis Sostas ir Maskvos patriarchatas linki, kad tai būtų vilties ženklas visiems geros valios žmonėms; kviečia visus krikščionis karštai melstis, kad Dievas laimintų šį susitikimą, kad jis duotų gerų vaisių.

Vatikano radijas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
86 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Apuokiukas

O tai man nepatinka. Ligi šiol Maskvos patriarchai visaip vengė susitikimo su Popiežiumi, bet kažkas pasikeitė? O kas? Ogi Maskvos patriarchatas tapo Maskolijos ginkluotųjų pajėgų dalimi. Ir susitikimas su Popiežiumi būtų tiesiog dar vienas ,,rusų pasaulio” žingsnis į Europą. Tad aš asmeniškai Maskvos patriarchui noriu pasakyti: ,,pašol na člien”.

si karta

nenoreciau pilnai sutikti su komentatoriaus(Apuokiukas) nuomone.Gal yra kitokiu minciu del sio ju susitikimo Kuboje?

Dzeikas

Apuokiuko pasisakymas turi pagrindo.Bet ydingas savo metodu.Putinas nori padaryti patriarcha, apskritai patriarchija dar viena valdiska ministerija.O p.Kirilas patapti korta Kremliaus kaladeje nenori ir todel iesko atramos Vakaruose, pas Popieziu.Kad Putinui taptu neparanku ji nuimti ir uzmesti zaslus Patriarchijai.
Nemanau , kad protinga atsukti nugara patriarchui, tuo paciu ir jo itakojamiems provoslavams.

vai me

Manau,kad toks susitikimas, liūdna zinia, visiems Zemės gyventojams.Pasaulis stovi ant atominio karo ribos.

Tarabilda

Dalykas nėra linijinis ir paprastas dėl kelių priežasčių. Putinas turi vienas intencijas, Popiežius – visai kitas. Du visai beveik nesusiliečiantys pasauliai. Sunku įsivaizduoti, kaip jie galėtų ištransliuoti kažkokią bendrą mintį krikščioniškam pasauliui. Schizma yra kažin ar peržiangiama. Nors – viskas Dievo valioje, išskyrus Šėtoną perkeisti.

Ne lėkšti politikai, bet Kristaus kankiniai

„Mūsų kankiniai šaukia: mes jau esame viena! Jau turime vienybę per Dvasią ir kraują“, – sakė mūsų popiežius Pranciškus per spaudos konferenciją grįždamas iš Stambulo apie vienodai persekiojamus skirtingoms denominacijoms priklausančius krikščionis.

VaidasVDS

Bet koks vienijimasis yra sveikintinas. Vienodais vis tiek netapsime, o tai, kas yra ne nuo Dievo atkris savaime. Jei, kas ir turės kokių nors negerų kėslų, jie anksčiau ar vėliau žlugs.
Tarabilda šiek tiek nusišnekėjo dėl Šėtono perkeitimo. Jei Dievas norėtų, tai labai lengvai „perprogramuotų” Šėtoną. Bet Dievas yra daug išmintingesnis, nei Tarabilda, ir leidžia Šėtonui arba pasikeisti, arba save pačiam sunaikinti. Panašiausia, kad yra pasirinktas antras variantas, bet jį parinko ne Dievas, o pats Šėtonas, Liuciferio draugelis, tik nekantriam žmogui labai sunku to sulaukti, nes tai tęsiasi tūkstantmečius…

Rebeka

Labai dvasingas, išmintingas ir garbingas mūsų popiežius Pranciškus. Patriarchas Kirilas irgi. Šis istorinis susitikimas visiems doriems pasaulio žmonėms teikia viltį pasauliui, kad bus pasitraukta nuo beprasmiškos tarpusavio priešpriešos, politinio gogulio ar net galimo karo bedugnės prarajos.

Vaidui VDS  Tarabilda

Ar galėtum šiek tiek nusileisti nuo debesies na ne į žemę, bet kažkur tarp dangaus ir žemės. Ar pačiam atrodo, kad Dievo vietininkas žemėje kaip nors gali vienytis su tuo kuris degutu sutepinėja Šėtono vežėčias? Ir kas ten turi atkristi, atleisk, ne mano galioms suvokti. Aš nekalbu apie stačiatikių bažnyčią apskritai, o tik apie bizantiškąjį jos bruožą suaugti su Ciesorium.
Gyvoji bažnyčia Rusijoje (jei dar ten bent kiek belikę Kristaus) turėtų lįsti į katakombas.

Jota

http://3rm.info/main/61377-nu-vot-i-vse-vstrecha-eretikov-papa-rimskiy-i-patriarh-rpc-vstretyatsya-pervyy-raz-v-istorii.html Vėl įdedu nuorodą iš 3rm, nors „Trečiosios Romos” idėjai nepritariu (daug kam nepritariu tame portale), tačiau tikrai verta pasidairyti ten plačiau, rasite įdomių ir gerų dalykų. O ekumenizmas niekur neveda, tai globalistinė politika, baigianti sugriauti katalikybę ir kurianti pasaulinę satanistinę religiją. Vaidas VDS sakydamas, jog „negeri kėslai savaime žlugs” tiek nusišneka, kad trūksta žodžių. Tas neva „savaiminis žlugimas” reišia, kad nėra pragaro ir kad viskas eina tik į gera. Tai prieštarauja ir Evangelijai, ir istorijai, ir logikai. Rebekos mąstymas irgi modernistinis (tik nesupyk, brangioji, bet aš turiu daugiametės ekumeninės patirties ir žinau, kad jis niekur neveda, o jei veda, tai tik į veidmainystę, savo tikėjimo išdavimą ir abejingumą, ištrina ribas tarp religijų ir kuria sinkretistines struktūras. Dažnai ir šiame… Skaityti daugiau »

dar vienas blogas Pranciškaus žingsnis

Popiežius be kita ko dar yra ir Vatikano valstybės vadovas.
Susitikdamas su pravoslavų cerkvės šefu, Popiežius demonstruoja neskanų pritarimą Krymo okupacijai kuriai pravoslavai džiaugsmingai pritarė bei putlerio galvažudžių siunčiamų į Ukrainą laiminimą Dievo vardu.
Kuo toliau, tuo labiau panašu kad turime labai prastą popiežių.
Letas teisus.

Tarabildai 10:25

Pasaulio dvasios puolama kiekviena Bažnyčia: ne tik Rytams būdingesnis Bažnyčios suartėjimas su politine valdžia, bet ir Vakarų Bažnyčios sparti sekuliarizacija bei liberalistinis modernėjimas labai silpnina Bažnyčią kaip mistinį Kristaus Kūną. Tarabilda, pasidomėk, kiek per pastaruosius 20 metų užsidarė bažnyčių Vakarų Europoje, o kiek bažnyčių ir vienuolynų atsidarė Rusijoje. Palygink su lietuviškais rusiškų krikščioniškų portalų, forumų ir leidžiamos literatūros (enciklopedijų, žinynų, vertimų) gausą. Vis dėlto patriarchas Kirilas nuolat kalbą apie kriščionybės bei jų Bažnyčios ir neregėtą, ir kartu rafinuotą antikristinių jėgų puolimą, apie tikėjimo sąmoningumo stoką. Kritiškiau klausyk t. t. radijo stotis (kurias ir aš paklausau), nes šita atgrasi propaganda – „Gyvoji bažnyčia Rusijoje (jei dar ten bent kiek belikę Kristaus) turėtų lįsti į katakombas.” – pažodžiui girdėta ten. Negi nepastebėjai,… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Tarabildai visi mes esame Dievo vietininkai žemėje. Suprantu tave, kuomet paistai apie Šėtono vežėčias. Tai tik loginio mąstymo išdava. Man nėra visiškai svarbu, kas yra Bažnyčios vadovas ir koks jo šventumo ar bedvasingumo lygis, nes kiekvienas žmogus, nesvarbu popiežius jis, patriarchas ar šiaip tikintis, netikintis, pats atsako už savo asmeninius darbus žemėje, ir atsako tik prieš patį Dievą, o ne prieš kokią nors tarpininkę bažnyčią ar kunigėlį, lengva ranka dalijantį nuodėmių atleidimą. Svarbus šiuo atveju pats procesas – vienijimosi procesas. O jis suvienys tik tikrai dvasingas sielas. Juk nėra taip, kad visi katalikai iki šiol pas Dievą papuola, o štai visi stačiatikiai nepapuola, priklausomai nuo to, kokios bažnyčios pusėje jie stovi. Visų krikščioniškų bažnyčių problema yra ta pati – bandymas… Skaityti daugiau »

Tarabilda

„Tak za caria, za rodinu, za vieru”. Va tamsta, komentatoriau, jums tobulas trikojis. Užkariavimai svetimų teritorijų, kaimynų ir savų žudymai tamstai menkniekis, svarbu, kad daug cibulių auksu sublizgėjo ant Rusios. Cibuliai daro Putinui reitingus, o putinas glosto popams barzdas, kurie velniavą toleruoja ir savo prijutus „blūdoslovijom” valdo.

Šventasis Jonas Paulius II

„Šv. Vladimirui Kijeve suteiktas krikštas buvo vienas iš esminių pasaulio evangelizacijos įvykių. Šis įvykis lėmė ne tik Rytų Europos didžiųjų slavų nacijų, bet ir tautų nuo Uralo ligi Aliaskos tikėjimą.
Būtent šioje perspektyvoje galima suvokti giliausią mano ne kartą ištarto posakio prasmę:
BAŽNYČIA TURI KVĖPUOTI ABIEM PLAUČIAIS!
Pirmajame krikščionybės istorijos tūkstantmetyje šiuo posakiu pirmiausia žymima Romos-Bizantijos dualybė. Nuo Rusios krikšto posakio taikymo ribos prasiplečia: evangelizaciją ėmus vykdyti daug platesnėje srityje, juo dabar aprėpiama visa Bažnyčia.”
http://www.lcn.lt/b_dokumentai/enciklikos/ut-unum-sint.html

Tarabilda Vaidui VDS

Tamsta išsisukinėji, nardydamas iš vienos paradigmos į kitą. Jei nepripažįsti Popiežiaus kaip Kristaus įsteigtos bažnyčios vietininko, tai pats stojiesi sekuliarizacijos stūmikų pusėn. Galų gale, kuo kvepia tamstos ekumenizmas, jei imi pagone apvardžiuoti katalikę Jotą.
Selektyviai cituoti Šventraštį visi mokame. Bet tai pats tikriausias fariziejiškumas.

Priežastis - „krikščionių genocidas“

Pasak metropolito Hilariono, pagrindinė priežastis, dėl kurios įvyks popiežiaus ir patriarcho susitikimas yra „krikščionių genocidas“ Artimuosiuose Rytuose.
Pirmasis patriarcho ir popiežius susitikimas neturės jokios įtakos Rusijos ir Šventojo Sosto santykiams. Susitikimas neperžengs „tarpkrikščioniško dialogo“ ribų. Popiežius su patriarchu susitiks kaip dvasinis lyderis; kai tuo tarpu santykius su Rusijos valstybe popiežius palaiko kaip valstybės galva.

vai me

Eilinį kartą, įsitikinau, kad baisiausias padaras Zemėje, yra išprusęs idiotas. Jums smegenys galvos neverzia? Vien susitikimo vieta, daug ką pasako. Kuba, Karibų krizė, nieko neprimena? Gal jau laikas išsiropšti, iš siauraprotiško mąstymo rėmų ir pagaliau suprasti, kad šis susitikimas, tai nepaprastai rimtas reikalas.

VaidasVDS

Tarabildai Na negi nežinote, kad aš cituoju penktąjį Epochinį Apreiškimą – Urantijos Knygą, tą deklaruoju gana dažnai, bet nebruku Jo, nes dogmatizmas man buvo būdingas kiek ankstesniais laikais, kuomet dar nebuvau šiek tiek pabrendęs dvasiškai. Dauguma rašinėtojų man tą tikrai žino ir dėl to dar labiau neapkenčia, nes niekaip nesugeba surasti „kompromato” tam Apreiškimui, išskyrus paskalas, netgi Letas Palmaitis tik paskalų tesurado. Ir aš nestoju į sekuliarizacijos stūmikų pusę. Galėčiau vertinti tai kaip šmeižtą, betgi suvokiu, kad taip pasakei nuoširdžiai, taip galvodamas. Atvirkščiai, aš labai dažnai pats pasisakau prieš sekuliarizmą, ne kartą citavau ir Apreiškimą dėl sekuliarizmo įsigalėjimo ir jo sukeliamų padarinių tiek šeimai, tiek žmonių dvasingumui, tiek ir dieviškajai tvarkai. O štai ta tikroji dieviškoji tvarka įsigalės tik tada,… Skaityti daugiau »

Jota

Žiūriu, neverta čia nei diskutuoti, nei aiškinti. Jei čia suranda pritarimo juodą sektantizmą ir neregėto lygio primityvumą propaguojantis Vaidas, kuris, įsikibęs žodžio „dogmatizmas” ir net nežinodamas, ką jis iš tiesų reiškia, įrodo viso savo demoniško „apreiškimo” teisingumą, tai ką bekalbėti…

„Letas teisus, Letas teisus” – deja, jūs nesuvokite, į kurią pusę jis tempia vežimą. Kaip norite, murdykitės savo sektantiškame religijos suvokime. Be to, tai naudinga jūsų bylai: valdžia palaiko ir žydelius, ir New Age sektantus. Jai to tik ir reikia, kad sunaikintų krikščionybę.

Ačiū Tarabildai už supratimą.

Letas Palmaitis

Kodėl ten susiruošė Pontifikas, galima tik spėlioti. Bet kad jis nesusitiks ten su jokiu Rytų Bažnyčios vadovu, yra tiesa, nes tabako „patriarchas” atstovauja kremliaus chano Ordai, bet genocidą Kaukaze ir kitur palaikanti jo apostazinė „bažnyčia” yra šėtono ir Antikristo, o jis pats ieško kremliams palaikymo Vakaruose.

apie mokymą

venkite ilgaskvernių – mokė personažas Kristus

VaidasVDS

Na va pašnekėjo Jota ir vien tik krūvelę pamazgų be jokių įrodymų papylė. Pavertėjausiu. 🙂 Vaidas yra sektantas, bet tik kad jokiai sektai nepriklauso, net ir organizacijai jokiai, net ir grupelei jokiai. Na man tiesiog reikia, kad jis būtų sektantas, nes tai skamba baisiau. Vartoja žodį „dogmatizmas”, todėl tai įrodo, kad jo propaguojamas Apreiškimas yra demoniškas. Jis lyg ir New Age sektantas. Na Urantijos Knyga visiškai niekaip nėra susijusi su New Age, bet vis tiek kažkiek žinoma sekta, tad ir ją čia tinka panaudoti. Ir visi labai nori sunaikinti krikščionybę. —- Baisiau nei baisu. —- O ką gi tas baisus Apreiškimas sako: Na kad ir tai: „Dauguma tų, kurie Vakarų civilizacijoje save laiko krikščionimis, šito patys nežinodami, yra tikri pasauliečiai.”… Skaityti daugiau »

Jūs teisus, vai me 14:46

Vieniems „smegenys galvą veržia”, kitiems ir veržti nėra ką.
Juk komentaro 14:14 pradžioje rašoma:
„PASAK metropolito Hilariono, o toliau pateikiama ir Bažnyčių vadovų susitikimo diplomatinė kvalifikacija. Tiesiog pacituotas Vatikano radijas: http://lt.radiovaticana.va/news/2016/02/06/komentarai_apie_būsimą_pranciškaus_ir_kirilo_susitikimą/1206545
Tai patriarchato ryšių su užsieniu departamento vadovas metropolitas Hilarionas
„išprusęs idiotas”, todėl „baisiausias padaras Zemėje”, „siauraprotiško mąstymo” ir t. t.?
Bėgte praustis rankučių, vai me!

Leto Palmaičio tūžminga raiška

akivaizdžiai ir ne pirmą kartą prieštarauja Katalikų Bažnyčios oficialiam požiūriui į mūsų brolį Kristuje Rytų Bažnyčią ir artimesnės bendrystės su jais paieškas.
Vartojami išsireiškimai parodo, kad jie negali būti iš Šv. Dvasios.

eglė

Abu po lazdą nusitvėrę… baisu… Kam tų lazdų?

vai me>18:46

Panika pasaulyje niekam nereikalinga.Negi jus manote, kad apie gręsiantį pasaulinį karą ,jums praneš spaudos atstovai? Protingas zmogus uzuominas supras teisingai,o mulkis ir liks mulkiu.Tai tiek zinių.Tiesiog kvaila, rašyti tokius akivaizdzius dalykus.

Patikrinau Jotos nuorodą,

kurioje rašoma:
НУ ВОТ И ВСЁ! ВСТРЕЧА ЕРЕТИКОВ! Папа Римский и патриарх РПЦ встретятся первый раз в истории. Еретики РПЦ МП семимильными шагами идут по пути предательства Христа. Вселенское Православие захвачено слугами антихриста, стремящимися во что бы то ни стало уничтожить Истину, стоящую на пути воцарения человека греха – антихриста.
Sutinku, pakankamai daug atvejų, kai ekumenizmas kritikuojamas pagrįstai.
Vis dėlto, Jota, kaip galite neatpažinti, kad http://3rm.info/
vertinimuose neretai raugių daugiau, nei tame, ką jie tariamai demaskuoja?

To vai me

Užuominą supratom. Tai ką dabar daryt, protingas žmogau? Gal į rūsį lįst, užsipirkus tušonkos ir kruopų?

vai me

Pirmiausiai, bent nustoti, dergti vienas kitą.

Dar kartą Jūs teisus, vai me

Skvarbioji Akie (19:28), ir dėstantis, ir klausiantis:
„Panika pasaulyje niekam nereikalinga. Negi jūs manote, kad apie gresiantį pasaulinį karą, jums praneš spaudos atstovai?”
Tik gerokai vėluojate – apie jau prasidėjusį III-ąjį Pasaulinį atvirai kalba ne tik „spaudos atstovai”, bet ir mūsų popiežius Prancškus:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/popiezius-pranciskus-dar-karta-patvirtino-vyksta-treciasis-pasaulinis-karas

vai me>20:00

Pakeiskite savo komentare zodį „pasaulinis”, į zodį „branduolinis” ir viską suprasite.

>vai me>20:00

Ko tik prašote, vai me, viską padarysime, kad tik „viską suprastume”!

hmm...

visai neblogi komentarai.
Taip kaip Anglijos karalienė yra anglikonų bažnyčios galva, taip Putinas pravoslavų. Jei buvo įrodyta, kad Aleksejus I buvo KGB statytinis, Kirilas vargu ar kitoks. Putinas nupirko Paryžiui žemės ir pastatė didžiulį soborą su auksiniais svogūnais, užstojančiais paryžiečiams Eifelio bokštą. Vienžo, prancūzams davė naują simbolį:) Jo popai net Prancūzijos svetimšalių legioną globoja, karininkus tuokia su rusėmis. Žinau pavyzdžių, kaip net lietuvis taip buvo sutuoktas. „Tikinčios” rusės, (žmona su uošve) išviliojo iš jo viską ir išmovė į Maskvą..
O juk KGB ne veltui dirbo stropiai prižiūrėdama ir katalikų bažnyčią, „gydydama” kunigus, nustatydamas kas gali studijuot seminarijose ir kas ne… . Dabar skabomi vaisiai…

hmm..

Dabartinį Romos Katalikų popiežių stačiatikiai laiko puolusiu į ereziją, todėl nepripažįsta jo kaip popiežiaus statuso. Šiuo metu moralinį pirmumą Ortodoksų Bažnyčioje turi Konstantinopolio-Naujosios Romos patriarchas, dar vadinamas Ekumeniniu Patriarchu.
Iš ortodoksas:

2014 m. gegužės 27 d., antradienis
Jeruzalėje Konstantinopolio patriarchas susitiko su popiežiumi
2014 m. gegužės 25 dieną, Jeruzalėje, Šventojo Kapo ortodoksų bažnyčioje, Konstantinopolio-Naujosios Romos ir Visuotinis Ortodoksų Bažnyčios patriarchas Bartolomėjus I susitiko su Romos Katalikų Bažnyčios primatu, Romos popiežiumi Pranciškumi.

Susitikimo pradžioje Romos popiežius patriarchui pabučiavo ranką:

Ir čia patalpinta nuotrauka, kurioje neva bučinys uždengtas popierio lakštu, kurį laiko Bartolomėjus iš Jaruzalės.
Bet aliuzija aiški: iš katalikų popiežiaus tikimasi nuolankumo Jaruzalės popiežiui, kuris vadinamas KONSTANTINOPOLIO PATRIARCHU.

Troleibusas to vai me

Aha. Branduolinis, bet ne Pasaulinis.Tai gal tada išeina pilietinis branduolinis karas?

kasandra

pranašauju: šis popiežius – paskutinis katalikų popiežius.
ateina antikristo eilė globaliai suvienyti bažnyčias…

kasandrai

Paskutinis katalikas Popiežius buvo(yra?) Benediktas(Ratzingeris).
Dabartinis nepanašus į kataliką. Panašus į liberastijos lobistų tarną. Ne Dievo.

si karta

dekoju komentatoriui (Apuokiuikas) uz tas 20 nuotrauku.Baisu kas vyksta.Pasiurpau.

>hmm..

Jūs meldžiatės, stengiatės sakramentiškai gyventi pagal Katalikų Bažnyčios mokymą?
Klausiu, nes nepajėgiu atpažinti Jūsų (ne)tikėjimo koordinačių?

VaidasVDS

Gana liūdna diskusija gavosi, teisingiau, kažkokia kvakofonija, kur niekas nieko negirdi, tik save patį. Nenuostabu, nes tokia ir pačios žmonijos padėtis. Dvasinė tiesa vis dar yra nuošalyje, bet patys svarbiausi klausimai beveik tik materialiai (pagoniškai) tikintiems yra kas už ko stovi ir kokią žmogiškąją valią kas vykdo. Ir beveik visi beveik tiesiogine prasme pamiršta Dievą.
Meilės šioje diskusijoje ir su žiburiu nerasi. Vadinasi Dievas turi laukti tų, kurie pradės girdėti vieni kitus ir patį Dievą.
Negi ši karta ir beviltiška, ir pasmerkta?…
Negi teisus buvo mūsų dainius, kuomet atskleidė ir tikrą pranašystę:
https://www.youtube.com/watch?v=wNPPHX8YDOs

internauts >>Tarabildai 10:25

„Negi nepastebėjai, kad radijo stotis „Svoboda“, lyginant su sovietiniais laikais, esmingai pasikeitė ir dabar dažniausiai propaguoja totalitarinį liberalizmą, LGBT ideologiją (2012 m. karinga feministė Masha Gessen „Svoboda“ vadovė!), nuolat puldinėja tiek krikščionybę, tiek pastangas steigti Europą kaip tautų sąjungą?” . Pamenu tą istoriją su skandalingosios aškenazų kilmės žurnalistės Mashos Gesseni, ištekėjusios už Svetlanos Generalovos, Vėliau už Darjos Oreshkinos ir kartu auginančios tris vaikus, kurių vienas įsūnytas, kitas jos brolio, paskyrimu į tada dar sveikai kriksčionišką „Svoboda”. 40 tada `Svobodos darbuotojų paliko darbą solidarizuodamiesi su nušalintu vadovu. Beveik tuo paču metu Gessen susitiko su Putinu. Na ir pakrypo Svoboda į svoboda gėjams… dingo nuostabios pasaulinių įvykių apžvagos, eterį gožė lesbių plepalai, Rusijos kultūra pristatoma kone vien aškenazų kultūra ir t.t. Tai… Skaityti daugiau »

Jota > Patikrinau Jotos nuorodą ir kt.

„kaip galite neatpažinti…” Maniau, kad suprasite, ką turiu galvoj – viso labo gerą antiekumenišką požiūrį. Pagrindinis dalykas, kurį norėjau akcentuoti, yra tai, jog ekumeninė politika veda link globalios visuotinės šėtoniškos religijos, kuri įpakuota į „meilę artimui ir jo pažinimą”, ir modernistai nemąstydami ją priima, nors mato, kad tikėjimas baigia išgaruoti, kai kas jau vadina Europą „postkrikščioniška”. O kad šitie „trečiosios Romos” garbintojai niekina ir eretikais laiko Katalikų bažnyčią, patys galite suprasti, pritariu tam ar ne. Juk rašiau, kad daug kam ten nepritariu. Bet aš štai ko nesuvokiu. Po straipsniu apie R. Gajauskaitę Vaidas VDS parašė chimerišką ir šventeivišką komentarą apie Dievo valią – „mano valia, kad būtų Dievo valia”, ir sulaukė kone šimto pritarimų, nors Vaido dievas yra satanistinė Urantija,… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Jota, kuomet šmeižiate ką nors, tai nenaudokite melo ir pigios propagandos. Tai visai ne krikščioniška. Esate beviltiška dogmatikė, todėl ekumenizmas jums niekada ir nebus priimtinas, o kartu nebus priimtini ir tikri Jėzaus mokymai, kurie turėjo atvesti į visų žmonių brolystę. Neradau atitikmens Biblijoje. Bet Jėzus yra pasakęs: „Tai, ką jūs dabar matote tenai apačioje, artėja prie pabaigos, bet tai bus naujoji pradžia, iš kurios karalystės evangelija eis į visą pasaulį, ir šitas išgelbėjimas pasklis visoms tautoms.” Tai atsispindi tik ne pačiuose Jėzaus mokymuose, o kitose Biblijos vietose: Apd 28 28 Todėl žinokite: šis Dievo išgelbėjimas yra pasiųstas pagonių tautoms, ir jos jį priims“ Ef 3 6 pagonys kartu su žydais yra paveldėtojai, vieno kūno nariai ir dalininkai pažado Kristuje Jėzuje… Skaityti daugiau »

Jotai: perlenkimas Jus silpnina (1)

Экуменизм и Католическая церковь
После Второго Ватиканского Собора Католическая церковь частично встала на позиции экуменизма. В частности, это отражено в декрете Второго Ватиканского собора Unitatis Redintegratio, энциклике папы Иоанна Павла II Ut Unum Sint, декларации Dominus Iesus и других официальных документах Католической церкви.
В то же время католический экуменизм не предполагает «упразднения межконфессиональных различий благодаря приведению догматов всех церквей к единому компромиссному варианту — общему для всех христианскому учению». Такая трактовка экуменизма с точки зрения католичества неприемлема, так как католический экуменизм исходит из утверждения о том, что «вся полнота истины пребывает в Католической Церкви.
Католическая церковь не является участником Всемирного совета церквей и её представители состоят при нём лишь в качестве наблюдателя.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Экуменизм

Jotai: perlenkimas Jus silpnina (2)

Экуменизм и православие Важнейшей целью отношений Православной Церкви с инославием является восстановление богозаповеданного единства христиан (Ин. 17, 21), которое входит в Божественный замысел и принадлежит к самой сути христианства. Это задача первостепенной важности для Православной Церкви на всех уровнях ее бытия. Безразличие по отношению к этой задаче или отвержение её является грехом против заповеди Божией о единстве. По словам святителя Василия Великого, «искренно и истинно работающим для Господа надо о том единственно прилагать старание, чтобы привести опять к единству Церкви, так многочастно между собой разделенные. При этом отношение РПЦ к экуменическому движению формулируется следующим образом: «важнейшая цель православного участия в экуменическом движении всегда состояла и должна состоять в будущем в том, чтобы нести свидетельство о вероучении и кафолическом предании Церкви,… Skaityti daugiau »

Jotai  (3)

Vaidas VDS (kaip ir kabalistas Laitmanas) greičiausiai nėra egzorcisto klientas,
nors, sutinku, jį akivaizdžiai vadelioja antikristinė dvasia. Todėl jokiais proto argumentais tokių neatversi – jų sielos žvilgsnis cenzūruojamas „per atstumą”,
todėl jie patys jaučiasi esą visiškai laisvi ir žvelgią į pasaulį atviromis akimis.
Letas Palmaitis yra talentingas mokslininkas ir žmogus, tačiau jo daugiabriaunę ir maištingą dvasią kartkartėmis suvelia ir sekina panelė labai gražiu vardu – Eklektika.

Arši feministė Masha Gessen

būdama „Svoboda“ vadove, interviu australų ABC Radio National (2012 birželio 1 d.) atvirai pareiškė, kad vienalyčių šeimų įteisinimas tėra tarpinė grandis išvis sunaikinant tradicinės šeimos institutą:
„Борьба за однополые браки вообще-то подразумевает ложь относительно того, как мы поступим с браком, когда добьемся своего — ведь мы лжем, будто институт брака не изменится, и это ложь. Институт брака будет меняться и должен меняться. Опять-таки, я не думаю, что он должен существовать…”
— Homosexual Activist Admits True Purpose of Battle is to Destroy Marriage Illinois Family Institute

VaidasVDS

bevardžiui tepliotojui
yra visai negražu kaip šakaliukui iš po Šerchano mentės kažką kitą teplioti ir klijuoti etiketes.
Kas tai yra antikristinė dvasia? Kur apie tai rašoma Biblijoje ir kur mano antikristiniai darbai? Prašau nurodyti nors vieną. Bet labai konkretų. Arba pabandykite surasti antikristinius darbus Urantijos Knygoje http://www.urantia.org/lt/urantijos-knyga/skaitymas
Arba galite surasti kažkokį psichą (Jotos šmeižtas) tikroje Apreiškimo istorijoje http://www.urantia.ru/mullins/ahistory.asp
Atsargiai klijuokite etiketes,nes Apreiškimas sako:
„Žengimą pirmyn nulemia grynai individo dvasingumas, ir niekas kitas, išskyrus Dievus, nedrįsta spręsti apie jo turėjimą.“
Gal jums geriau žinomas posakis: „Neteiskite kitų, idant neteistų Jūsų”.

86
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top