Išvykdamas derybų V.Putinas paprašė Rusijos Federacijos Tarybos atšaukti sprendimą, leidžiantį Rusijos karines pajėgas naudoti Ukrainoje

Šiandien, birželio 24-ąją, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kreipėsi į Federacijos Tarybą prašydamas atšaukti kovo 1-osios sprendimą, leidžiantį panaudoti Rusijos karines pajėgas Ukrainoje. Apie tai pranešė Putino spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas.

„Antradienį, prieš išvykdamas oficialaus vizito į Vieną, prezidentas nusiuntė Federacijos Tarybos pirmininkei Valentinai Matvijenko laišką, kuriame išsakydamas normalizacijos ir sureguliavimo Ukrainos rytiniuose regionuose siekį ir atsižvelgdamas į prasidėjusias trišales derybas šiuo klausimu, pasiūlė atšaukti Federacijos Tarybos kovo 1-osios dienos nutarimą Nr.48-FЗ Dėl Rusijos Federacijos karinių pajėgų panaudojimo Ukrainoje“, – pareiškė D.Peskovas.

Primename, kad kovo 1-ąją, šeštadienį, V. Putinas kreipėsi į Rusijos parlamento aukštesniuosius rūmus – Federacijos Tarybą – prašydamas leisti įvesti Rusijos karines pajėgas į Ukrainos teritoriją. Rusijos Federacijos Taryba šį Putino prašymą palaikė dar tą pačią dieną vienbalsiai nubalsavusi už.

Vienoje Putinas dalyvaus derybose su Austrijos bei Europos Saugumo ir Bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) lyderiais.

Primename: trišalės Ukrainos–Rusijos–ESBO kontaktų grupės posėdis dėl Ukrainos prezidento Petro Porošenkos taikos plano įgyvendinimo įvyko pirmadienį, birželio 23 dieną, Donecke. Šiose konsultacijose teroristinės organizacijos „Donecko liaudies respublika“ atstovai pareiškė, jog atsakydami į ugnies nutraukimą iš Ukrainos kariuomenės pusės, jie taip tat nutraukia ugnį iki birželio 27 d. 10 valandos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top