Izraelis: Sveikatos apsaugos ministerija įvertino galimybę prašyti naujai paskiepytų žmonių vengti treniruočių

Jerusalem Post sužinojo, kad žmonių, paskiepytų nuo korona viruso Pfizer vakcina gali būti prašoma vengti varginančio fizinio krūvio ir kitokios fizinės veiklos savaitę po kiekvienos dozės dėl miokardito atvejų, nustatytų nedideliam procentui vakcinuotų žmonių.

Sveikatos apsaugos ministerijos Epidemijų kontrolės ir vakcinų nuo koronaviruso konsultacinio komiteto parengtame pranešime, kurį apžvelgė Post, kai kurie sveikatos apsaugos valdininkai iš Sveikatos departamento Epidemiologijos skyriaus rekomenduoja asmenims „vieną savaitę po antrosios COVID-19 mRNR vakcinos dozės vengti sunkios veiklos“. Kartais pasivaikščioti, atlikti tempimo pratimus, dirbti stovint ar atlikti namų ruošos darbus būtų tinkamos veiklos.

Jei bus pritarta, gairės, kurios pateikiamos žmonėms, gavusiems vakciną, bus atnaujintos. Rekomendacija parengta remiantis vėlai trečiadienio vakarą paskelbtu tyrimu, rodančiu, kad viena Pfizer vakcinos dozė padidino širdies uždegimo riziką, tačiau dažniausiai atvejai buvo lengvi ir daugiausia palietė jaunus vyrus.

„Rekomenduojame visiems, ypač paaugliams ir jaunimui iki 30 metų, savaitę po pirmosios ir antrosios dozės suleidimo vengti varginančios veiklos, pavyzdžiui, intensyvaus fizinio krūvio“, – sakoma pristatyme. Čia didelio intensyvumo treniruotėmis vadinamos žiedinės treniruotės, energingos treniruotės su svoriais, sprintas ir ilgų distancijų plaukimas. Valdininkai patvirtino, kad profesionalūs sportininkai, kurie jaudinasi, kad praras sportinę formą, galėtų svarstyti „treniruočių lygmens nuleidimą“ iki žemo intensyvumo. Skiepų komiteto narys sakė Post, kad nors šis klausimas bus svarstomas kitame posėdyje, dauguma komiteto narių šiuo metu yra prieš.

Šaltinis: grandeinganno.it

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytoja

Tai turbūt vakcinos labai saugios ir saugančios.

ah.ą

uno dosis uno trombosis

ah1

mutilacija? pripažinimas mutilacijos?

stasys

– fizinės veiklos nemate ir lepus vakarietiški kunai nedalyvavo testuojant Pfizer ‘vakcina’ . Matyt buvo pasirinkta kokia nors Afrikos šalis ir jos įdegę kunai . Aš čia nekaltinčiau gamintoja baisiai , jis paprasčiausiai pamiršo instrukcijoje plačiau aprašyti vakariečiams iprastas butinas žinoti rizikas . Na patys kartais iš ju juokiatės jas perskaičius ir galvojate .
– koks asilas tas saugos instrukcijas rašė, prieš naudojant pirkta naują daiktą.

Sveikiname!

Fabriko meistras Trolis stasys, – fizinio darbo nematė!
Jo lepus vakarietiškas kūnas trynės su juliaus Milaičio, ir gamino „produktą” vakarietiškoms Afrikos šalims!

Žodžio laisvė...

Jei iki šiol buvo skelbiama,kad vakcinos nėra pavojingos sveikatai,vadinasi,yra
melas.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top