Japonija išbraukė „Azovo“ pulką iš teroristinių organizacijų sąrašo

unian.net

Japonija išbraukė „Azovo“ pulką iš teroristinių organizacijų sąrašo.

Oficialų pareiškimą apie tai savo svetainėje paskelbė Japonijos teisingumo ministerijos Pagrindinis tyrimų departamentas, išbraukdamas „Azovo“ pulką iš „Tarptautinis terorizmas 2021“ registro (priminsiu, „Azovo“ kariai didvyriškai priešinasi Putino teroristams Mariupolio mieste, kuriame teroristai sušaudė Lietuvos pasididžiavimą Mantą Kvedaravičių, su kuriuo šiandien atsisveikiname, – K.S.).

„Nors ir pavėluotai, bet teisingumas triumfuoja! Japonija atsiprašė „Azovo“ ir išbraukė jį iš teroristinių organizacijų sąrašo. Iki tol „Azovo“ pulkas buvo laikomas „neonacių grupe“, – Dnipro mieste aiškino Teritorinės gynybos pulko „Azovas“ vadas Rodionas Kudriašovas.

Jis taip pat tikisi atsiprašymo iš kitų šalių ir pasaulio žiniasklaidos. Balandžio pradžioje daugiau nei 200 Ukrainos politikų ir verslininkų pasirašė atvirą laišką CNN dėl Rusijos propagandos naratyvų naudojimo. Pasirašiusieji pabrėžė, kad Kremliaus toksiškos dezinformacijos atakos iš dalies buvo nukreiptos į CNN autorius ir auditoriją.

Primename, kad kovo pabaigoje per Japonijos televiziją pasirodė didelė istorija apie „Azovo“ veiklą, situaciją Mariupolyje ir miesto gynėjus.

„Svarbu, kad medžiaga būtų objektyvi, nes žurnalistai nusprendė susisiekti su mumis tiesiogiai, o ne kartoti tai, kas jau parašyta pagal rusiškas metodikėles“, – sakė Žorinas (Maksimas Žorinas – vienas iš „Azovo“ vadų, – K.S.).

Vertimas: Kastytis Stalioraitis/Veidaknygė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

ir atsiprase.

jAU vien

del drasos pagarbos verti zmones.Tiket kacapu zmogzudziu propo but keistoka..

Taip

Mano priešo priešas…

Smagu

Dar jau “Azovo” naciams belieka vienintelis kelias – Į KAPINES!!!…….

Patriot Outdoor Survival

Kinija surengė kibernetinę ataką prieš Ukrainą prieš pat Putino invaziją Kinija buvo apkaltinta įvykdžiusi didelę kibernetinę ataką prieš Ukrainą prieš prasidedant Rusijos invazijai. Ukrainos saugumo tarnybų teigimu, Kinijos branduolinė ir karinė infrastruktūra buvo įvykdyta didelė kibernetinė ataka. Vasario 23 d. SBU, Ukrainos kontržvalgybos agentūra, atskleidė, kad Kinija įvykdė „įsilaužimo atakas daugiau nei 600 svetainių, priklausančių Ukrainos gynybos ministerijai“. Ataskaitose taip pat priduriama, kad Ukrainos Branduolinio reguliavimo inspekcija ir Ukrainos pavojingų atliekų tyrimo svetainė buvo tarp šalies institucijų, į kurias pernai vasarį buvo kreiptasi. SBU teigė, kad vasario 23 d. kibernetinių atakų metodai ir įrankiai „atitiko Kinijos kariuomenės kibernetinio karo padalinio taktiką“. SBU taip pat atskleidė, kad Rusijos ir Kinijos programišiai savo veiklą prieš Ukrainą pradėjo vasario viduryje. Be to, kritikai… Skaityti daugiau »

ZELENSKIS - KARO NUSIKALTĖLIS!

Pagoglinkit straipsnį – “ Серийный номер доказывает, что упавшая на Краматорск ракета принадлежит ВСУ”.

svarbu

nepamirst sau laika pasizymet.Kazkaip tvirciau.

Smagu smagu
Ekspertas

Na išbraukė matyt todėl, kad jau tas pulkas ir demilitirizuotas ir denacifikuotas. Pasižiūrėkit to pulko simboliką ir klausimų nekils.

Brudų brudai

Pagoglinkit, tautiečiai : “Nauja Ukrainos vizitinė kortelė – pjaustomos gerklės“.

ZELENSKIS IR JO BANDITAI -

Zelenskio įsakymu ukrufašistai smogę kovine raketa “Točka-У» Krematorsko geležinkelio stotyje nužudė niekuo nekaltus 57 ukrainiečius savo tautiečius. Perskaitykite strsipsnį “Серийный номер доказывает, что упавшая на Краматорск ракета принадлежит ВСУ”. Įrodymai ant akių. Teisti tuos niekšus padugnes būtina.

Žmonijos išmintis

Jei nori įsigyti patikimą draugą, reikia ant jo numesti atominę bonbą, o dar geriau – dvi.

stasys

Dar viena išmintis : patys baisiausi nusikaltėliai tai tie patys vaduotojai iš nacizmo , smurtą galima nugalėti tik dar didesniu smurto protrūkių , todėl ‘drakonas’ niekada nemiršta . ‘Tegyvuoja’ naujas rusiškas nacizmas .

Na va

Kaip ir piZdec Zelenskio ukrufašistams!!! Artėja galas banditams!!!
Поставленная одной из европейских стран Украине техника зенитного ракетного дивизиона С-300 была поражена высокоточными ракетами морского базирования „Калибр”, в ангаре Днепропетровска уничтожены четыре пусковые установки С-300 и до 25 человек личного состава ВСУ, сообщил на брифинге официальный представитель Минобороны России генерал-майор Игорь Конашенков.
Daugiau straipsnyje – “ „Калибры” уничтожили поставленную Киеву из Европы технику дивизиона С-300”.

Ar čia

tie patys , kurie ką tik buvo užgrobę 2 laivus su įkaitais įgulų nariais ?

to na va

Brudeli tu rusiškas….

anonymous tave NA VA

SURAS, PATIKEK VISKAM ATEINA LAIKAS UŽ VISKA ATSAKYTI…

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top