Jau 1500 parašų! Pasirašyk ir tu!

PASIRAŠYKITE 

Nacionalinis susivienijimas pirmąkart dalyvauja savivaldos rinkimuose!

Už savo teisę dalyvauti privalome surinkti parašus Vilniaus ir Kauno miestuose, bei Trakų ir Ignalinos rajonuose. Vilniuje parašų rinkimas artėja prie pabaigos, surinkome virš 1500 iš reikalingų 1750, Kaune surinkome virš 500 elektroninių ir kartu su popieriniais taip pat artėjame prie pabaigos, taip pat kaip Trakuose ir Ignalinoje.

Jeigu gyvenate Kaune ar Vilniuje, Trakuose ar Ignalinoje pasirašykite už mūsų teisę dalyvauti šiuose rinkimuose ir pakvieskite tai padaryti savo draugus, artimuosius ir pažįstamus. Ačiū jums!

  • Jei esate deklaravę gyvenamąją vietą Vilniaus mieste, spauskite šią nuorodą: https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-iskelimo-paremimas47/-/pasirasymas/50168
  • Spauskite PASIRAŠYTI
  • Prisijunkite per VIISP jums patogiu būdu (el. bankininkystė, mobilusis parašas ar kitu)
  • Dar kartą spauskite PASIRAŠYTI – iššoks patvirtinimo langas – spauskite TAIP
  • PERSIŲSKITE šį laišką savo artimiesiems ir pažįstamiems Vilniuje ir pakvieskite juos pasirašyti.

Tai trumpas, lengvas, bet tikrai reikšmingas geras darbas Vilniui, Lietuvai, o kartu ir kiekvienam iš jūsų.

Atitinkamai kauniečiams pasirašymui už Nacionalinio susivienijimo dalyvavimą Kauno miesto rinkimuose nuoroda čia, o visa kita taip pat: https://www.rinkejopuslapis.lt/kandid…/-/pasirasymas/50170 

Trakų rajonashttps://www.rinkejopuslapis.lt…

Ignalinos rajonashttps://www.rinkejopuslapis.lt…

Programas, kandidatų sąrašus ir daugiau informacijos rasite čia: https://susivienijimas.lt/ 

Nežinome kaip kam sekasi rinkti gyvai, bet el. būdu renkamų parašų rezultatus galime palyginti su kitų partijų:

Vilniuje (reikia 1750):

1. Laisvės partija (jau surinko reikalingą kiekį)
2. Nacionalinis susivienijimas 1630
3. Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ 451
4. Lietuvos regionų partija 224
5. Krikščionių sąjunga 124
6. Partija „Jaunoji Lietuva“ 122

Kaune (reikia 1230):

1. Vieningas Kaunas 685
2. Nacionalinis susivienijimas 571
3. Laisvės partija 530
4. Krikščionių sąjunga 200
5. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga 176
6. Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ 127
7. Lietuvos žaliųjų partija 119
8. Partija „Laisvė ir teisingumas“ 103
9. Lietuvos regionų partija 26

Nesakome kad pagal tai galima daryti toli siekiančias išvadas, tačiau… skaičiai yra skaičiai.

***

Vytautas Radžvilas. Kviečiu atsiliepti į šį kvietimą

Parašai – ne tik galimybė dalyvauti savivaldos rinkimuose Vilniuje. Tai itin svarbu, bet tik ledkalnio paviršius. Iš tikrųjų už visų šių iš pirmo žvilgsnio grynai praktinių rinkiminių reikalų gūdi esminis – valios išlikti klausimas. Ir į jį įmanoma atsakyti jau tik veiksmu. Jeigu lietuvis nebeįstengia su parašų lapu užeiti pas draugus, pažįstamus ar kaimynus – vadinasi, jie nebegali nieko. Panašu, kad šitą lietuvio dvasinę būseną kiaurai permato tie, kurie aiškiai, jau nei kiek nesislėpdami, rėžia iš peties: jūsų greitai liks 2.4, o po to 2 mln. – nelaukime šito, bet nedelsdami atsiverkime masinei imigracijai. Gyvai prisimenu tą dieną, kai pirmą kartą gyvai išvydau Gedimino miestą ir tą pačią akimirką nusmelkusią mintį: „Ar čia Lietuva“? Pilies gatvėje beveik nebuvo įmanoma išgirsti lietuvių kalbos. Net žaidėme žaidimą: klausinėjome praeivių, „kiek valandų?“ ir beveik visada girdėjome tą patį atsakymą „nie ponimaju“. Norime šito vėl? O juk tai ruošiama, akivaizdžiai keliama masinės propagandos kampanija, kurios šūkis (savo esme) bus toks: ,,gelbėkime savo gerovės valstybę – svetingai sutikime imigrantus, kurie mums uždirbs pensijas!“ Tai prasideda: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/dziugelis-si-valdzia-pensinio-amziaus-ilginimo-nesiims-bet-turime-optimizuoti-darbo-rinka-ir-atvirai-ziureti-i-imigracija.d?id=92220683

Valią išlikti, kurią turi išsaugoję estai ir kurios gerokai daugiau turi ir kaimynai latviai, galime gaivinti ir sutelkti tik mes. Daugiau nebėra kam. „Kaktusų“ partijos mentaliteto ir atsakomybės lygio padėčiai pakeisti nepakaks. Bet mes bent jau galime pamėginti – štai šitaip tą valios kibirkštėlę nešdami iš namo į namą, perduodami iš lietuvio lietuviui. Taip – katorgiškas darbas, nes socialinės inercijos jėga – milžiniška. Ta puikiai rodo „laisviečių“ surinktų parašų skaičius, kuris kitoks ir negali būti. Viena yra pasitelkus valstybinę ir net europinę propagandos mašiną kartą apmulkinti dešimtmečiais kvailinamą jaunimėlį, kuris paveikė ir savo tėvus. Kas kita – tvirtai įauginti savo pažiūras į žmonių sąmonę, ypač kai atsiskleidė tikrasis „kovotojų už laisvę“ veidas. Tiesiog valdiškos neokomjaunuolių organizacijos rezultatas. Sunkiai dirbti nemoka, nepratę ir nemėgsta – juk už juos dirbo dosniai finansuojami etatiniai propagandininkai.

Tuo tarpu mes pamažu mokomės dirbti. Kiekvienas parašas – mažytė bundančios valios pergalė. Kuo daugiau bus tokių mažyčių pergalių, tuo daugiau vilties, kad ateis ir didelės pergalės diena…

***

Politinė reklama, platinama nemokamai

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas

Pasirašiau ir neatstosiu nuo giminaičių, kol visi pasirašys. Pirmą kartą Vilniuje galėsime balsuoti ne už mažesnę blogybę (vagis Zuokas ar vagis ir gėjų klubų mėgėjas Šimašius, ir panašiai), o už tuos, kuriais tikime, pasitikime ir nuoširdžiai palaikomeb.

Pamastymas

…o kurgi tavo wild call,zingeidusis Tomai,a…Jau neberuuupi Teisybes lt uzgrobimo aplinkybes…..Ajajai,nenuoseklus tamista,pasirodo….

erialis

Verciau nuvyktu i Ukraina! Ir pakovotu uz laisve…
Nenoriu kontoriniu ziurkiu! Uztenkamai ju daug.

eziukas

Jeigu baigęs aukštesnius mokslus,perskaitykite ką parašėte.Gal gėda pasidarys dėl tokių nesąmonių.

Mickėyus Mouseas
Pamastymas

net neabejoju,kad sis pedalius gaus nemazai balsu,nes vilnieciai yra patys durniausi rinkejai ant visos leeeeetuvos.Sugebejo zuokius ir simaaasius isrinkt,sugebes ir profi pedaliu.Paskui verkdami stebesis ir keiksis.Durnumas nepagydoma..

Al.

O nemanai, kad kalti ne balsuotojai, o skaičiuotojai ?

Pamastymas

..ne

Žemyna

Sniego tvarkytojai niokoja aplinką
– respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/sniego-tvarkytojai-niokoja-aplinka/
Tai apie ,,tvarkytojų” niokojamą Vilnių

Al.

Rinkiminė nuotrauka erzinanti. Lyg kokio estradinio bumčiko viršelis. Nuolatinė nemotyvuota Sinicos šypsena primena Šimašių. Antra, kaip užtikrinsit rinkimų sąžiningumą ? Jei tuo rimtai nesirūpinat, reiškia ir neketinat būti išrinkti.

Pamastymas

..ot cia tai ptaikei.Visi ju veiklos rezultatai lygus zero.Bo toks ju ir uzmanymas..drebint tusciai ora graziais sukiais,nunulint normaliu zmoniu itaka ir suteikt daugiau erdves lenzberburbletkistams..

habilitâs

Du kartus bandžiau įkelti komentarą su klausimu V. Sinicai, deja, komentaras buvo atmestas. Nemanau, kad komentarų blokavimas jums pridės politinio svorio. Kol kas niekuo nesiskiriate nuo kitų sisteminių partijų.

na va...

šitie eina tuo pačiu „sisteminių” keliu ,kas liečia skaitytojų komentarus ,pvz. „Respublika” jau senai virto „Delfi” klonu , filtruoja komentarus non stop :(. Apie patį „Delfi” , „LRytą ” jau ir kalbos nebėr. Kaip nekeista – vis dar galima normaliai komentuot Kauno, Klaipėdos , Palangos portaluose. Net neabejoju ,kad gerb. Neringa Venckienė , mokytoja Astrauskaitė – būtų žyymiai geresnės kandidatės :(.

habilitâs

Esu priverstas atsiimti savo žodžius, nes pabandžiau įkelti komentarą iš kito prietaiso, problemų nekilo, nors po svetainės rekonstrukcijos, kai kurie teksto formavimo elementai nebeveikia, bet tai smulkmena.
Taigi, atsiprašau už pretenzijas:)

habilitas

Nepasirašėme ir nepasirašysime, kol V. Sinica viešai neatsakys į senai užduotą klausimą, apie jo ryšius su R. Masiuliu arba kas vertė rašyti pagirimus Litgridui: Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje – Nacionalinis susivienijimas Nuo rugsėjo 5 iki 14 dienos straipsnis buvo spausdintas įvairiose vietose, kai tuo metu Litgridas sudarė akcijų pirkimo sutartį su Nordpoolų už 13 mln. € https://youtu.be/SioK9Td09T0 (nuo 33, 40 min.) R. Masiulio žmona Lina yra viena iš Nordpoolo direktorių (Director Serviced Markets at Nord Pool AS, Board Member APEx (Association of Power Exchanges) ir algoritmo, pagal kurį Švedijos operatoriai gali parduoti Lietuvai elektros energiją iki 100 kartų brangiau ir pasilikti sau 50% skirtumo, kuris pirmą š. m. pusmetį sudarė 128 mln. €, bendraautorė (kas galėtų paneigti,… Skaityti daugiau »

Pamastymas

NS yra spastai lengvaaatikiams.Nusibodo jau kartot ta pati.Gaila,kad marsistai kazkaip nusilpo.Kaip tuos kenkejus sisteminius nudauzt,Dievius tezino.Ajaaaaaazau,kaip megdavo sakyt a.a.isgelltes padvodnykas..

Skirmantas Malinauskas

S. Malinauskas įvertino kandidatų į miestų merus šansus: įdomius rinkimus prognozuoja tik sostinėje
https://www.youtube.com/watch?v=EC-85_K0nLM&ab_channel=Lrytas.lt

eziukas

Gerb. Vytautai Sinica….Jūs per mažai turite žinomumo,o žinomumas yra susijęs su matomumu.Matomumas yra TELEVIZIJA.Kol „neylįsite” į televizorių,tol plaukiosite palei dugną.O labai gaila….Kažkada,balsuodamas mūsų Kauno raj.,atidaviau balsą už kažkurį iš Jūsų,paskui gailėjausi….vos kelis šimtus balsų surinko.Geriau valstiečiams būčiau dadėjęs…

stasys

kas nutiko V.Sinicai ? kodėl jo veidas nuotraukoje tapo panašus į jauno partiečio A.Brazausko ? Žinot vyrai duokite per nagus tam viešu ryšiu Jūsų specialistui kuris taip sudarkė jauno politiko nuotrauka .

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top