Jau trečdalis Lenkijos pasiskelbė laisva nuo LGBT zona

Vasario 25 dieną LGBT naujienų puslapis pinknews.co.uk pranešė, kad jau trečdalis Lenkijos yra pasiskelbusi teritorija „Be LGBT“.

Šioje „laisvoje nuo LGBT propagandos zonoje“ vietos savivaldybės yra raštiškai įsipareigojusios susilaikyti nuo veiksmų, kurie naujakalbėje įvardijami kaip „skatinantys toleranciją ir lygias teises“, be to, atsisako remti LGBT propagandą skleidžiančias nevyriausybines organizacijas.

Tokių savivaldybių šiuo metu yra kone 100. LGBT aktyvistų sudarytas žemėlapis, pavadintas „Neapykantos atlasu“, atskleidžia šio judėjimo Lenkijoje mastą – jau dabar jis apima didesnį plotą nei Vengrija, rašoma pinknews.co.uk„>pinknews.co.uk žinutėje.

Beje, gruodžio mėnesį Europos Parlamento priimta rezoliucija skambiu pavadinimu: „Dėl diskriminavimo ir neapykantos kalbos prieš LGBT žmones, o taip pat dėl nuo LGBT laisvų zonų kūrimo“ („Public discrimination and hate speech against LGBTI people, including LGBTI free zones“), griežtai pasmerkusi laisvų nuo LGBT propagandos zonų skelbimą, šį judėjimą tik paskatino.

Daugiau apie EP rezoliuciją „Dėl diskriminavimo ir neapykantos kalbos prieš LGBT žmones, o taip pat dėl nuo LGBT laisvų zonų kūrimo“ („Public discrimination and hate speech against LGBTI people, including LGBTI free zones“) ir Lietuvos atstovų balsavimą ją priimant skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose ČIA ir ČIA. Visą rezoliuciją skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kas per išskirtinė

lytis – LGTB? Koks idiotizmas – jų reikalavimams išskirtinio dėmesio? Gyvenkite savo gyvenimus ir niekam jūs neįdomūs. Bet ne – susireikšminimas, kaip ir žydų – aš, mes. Ir vieniems, ir kitiems būtinai reikia dominuoti viešumoje. Iki apsivėmimo šlykštukai. Svarbiausia ką jie demonstruoja – sexą. Moteriškės laižosi, o vyriškiai parudavę… Sodoma ir Gomora. O lenkams pagarba. Planetoje dar yra normalių žmonių ir normalių jų vadovų. O mūsų mėlyną sarafaną pakeitė mėlynakis mėlynu kostiumu? AR yra kas bendro tarp jų?

Artūras

Gaila, bet jei pas mus priims Stambulo Konvenciją gali tekti ten keltis gyvent.

XXI amžiaus bajeris

LGBT žmogus. Kas tai?

Saunuoliai

Lenkai,briuselis- komunistai!( ne visi)

stasys

Taip ir numirs ta Europa , kol vieni kovoja su išangių problemomis ..žiūrėk korona virusas pribaigs ir tuos leisgyvius likusius .:)) Keista kai paradoksai , gyvenimo grimasos gulį vartosi mums po kojomis o mes žiurime kaip tie ‘ vieni ir kiti ‘ mato prasme tikrinti ar ten, apačioje , viskas tvarkinga su ju teisėmis .  Niekinė informacija, verta Grigeo tualetinio popieriaus ritinėlio . Europos bėda jog ji vis dar koncentruojasi į savo vidaus problemas , kurios dirbtinai kyla dėl labai didelio kiekio joje veikiančiu lobistiniu interesu . Ar taip gali nutikti Amerikoje kad jos užsienio politikos saugumo interesus užgožtu LGBT problemos ? Negali ir to niekada nebuvo ..čia tik rytu Europos šalyse reziduojančios VŠĮ dirbtinai sukuria tam tikra konflikto… Skaityti daugiau »

Justinas

Doras žmogus niekados nerems bet kokio ištvirkavimo platinimo ir ypač platinimo per viešąją erdvę. Vadinasi, Briuselis – ištvirkėlių irštva.

O mes?

O mes,t.y.,mūsų valdžia visada aukščiau kitų:mums Lenkija,Vengrija ne pavyzdys,ne lygis!Mes vaikus auklėsim kaip norvegai,o mažumos fiziologines teises ginsim kaip lieps briuselis.Kad tik pinigų duotų.

Atviras klausimas "stasiui"

Stasį, nejaugi esi toks bukaprotis, kad nesugebi nesuvokti, jog homoseksualizmo propagavimas, naudojantis viešąja erdve, yra pati efektyviausia homoseksualizmo platinimo priemonė?! Be to, visuomenėje daugėjant ištvirkėlių, neišvengiamai mažėja ir tikrųjų valstybės gynėjų, nes ištižėliai bijo bet kokių gyvenimo sunkumų, kaip velnias kryžiaus.

stasys

Jei tvartelio vartus nedarinėti jokios LGBT-ė problemos į vidų ir negalės papulti .

stasys

Atviram klausimui > po Garliavos skandalo aš Jus visus per mylia užuodžiu .. Svarbi tik moralė ..kuri draudžia elgtis taip kad kitiems butu primestos dirbtinio elgesio normos .

Janutienė

paskutinėje laidoje „Iš savo varpinės” pasakoja,kaip po Kukuraičio sparnu pelnomasi ir lytinių švietimų.Seksas geras biznis.

stasys

papildymas: Kiekvienas čia rašantis komentarus gali savęs paklausti o kaip Jis elgtųsi jei jam dukra pasakytu jog jaučia potrauki savo draugei ? :)) o kaip elgtųsi mama sužinojusi apie sūnų ? Jei žmogus tvirtas kojomis , Jis tikrai nešoktu per langą ta žinia sužinojęs . Pliurpti čia niekus apie kažkokias akcijas nukreiptas prieš LGBT , kai tu to reiškinio negali valdyti , tai reiškia suteikti proga kažkam imti ir pasipinigauti tos valstybės sąskaita ., o aš tai priliginu tokiems reiškiniams kaip antstoliai , greitieji kreditai , ir visos tos ‘utėlės‘ kurios kraunasi turtus žmonių silpnybių sąskaita . Aš vis kartoju Garliavos tragedijos pavyzdį .. deja tai vienas aiškiausiu pavyzdžiu provincializmo kurio pagalba valdomas masiu protas , per širdį ir užuojauta… Skaityti daugiau »

stasiui

O kas tais LGTB „tvartelio duris“ atidarinėja, jeigu ne tie patys politikuojantys homoseksualistai ir jų rėmėjai. Argi „Baltic Pride“ paradai centrinėmis miestų gatvėmis – ne LGTB tvarto dvoko atidarymas į viešąją erdvę?! Visus juos reikia priverstinai gydyti, o ne teisinti.

ah1>stasiui

Biblijoje JAHVĖS įsakymai.

Paulius

stasy, jaustųsi matyt lygiai taip pat, kaip jaučiasi tėvai sužinoję, kad jų vaikas serga vėžiu. Blogai jaustųsi. ypač žinodami, kad niekur pagalbos nesulauks, nes juos tučtuojau apkaltins „homofobija“, kuri, kaip žinia, jau berods ir Lietuvoje kriminalizuojama. Kai tokioje situacijoje gali jaustis žmonės?

stasys

Pauliau .. pagal tai kiek tokiu kreipimusi buvo panašu kad tos problemos Lietuvoje nėra .:) Aš bent apie tokius pagalbos prašymus nesu girdėjęs ..o mano ausys kaip dramblio .:))

Paulius

patinka apsimesti nesupratingu? na, tai gal taip pat turi tam tikrus motyvus. gal psichinės kilmės, o gal komercinės… bet kuriuo atveju man tai neypatingai įdomu

stasys

edition.cnn.com/2020/02/13/us/st-louis-county-police-officer-settlement-trnd/?hpt=ob_blogfooterold …va taip tas kompensaciju verslas yra vystomas . Tik Lietuvoje apetitai kur kas mežesni ir nėra dar išvystytą tokio masto macro ekonomika. paklausite kas kaltas ? atsakau , visi tie kuriems labai rūpį tą temą paversti globalia . 🙂

kas ieško,tas randa

Su Dievo ir žmonių pagalba galima šį sutrikimą įveikti.Štai AmerikojeJAV yra specialistai ,kurie konsultuoja žmones norinčius ištrūkti iš tos visapasaulinės lgbt beprotybės.Bet sveikstantys asmenys ir patarėjai teikiantys specialią pagalbą besigydantiems yra persekiojami lgbt lobistų,kurie netgi įstatymų pagalba bando uždrausti veiksmingas gydymosi priemones.Buvusio lgbt sektoje liudijimas https://youtu.be/3zGdTvyg3HM

Nesibaigianti

ir beprasmiska kova su „stasiu” tesiasi.Jis samoningai komentatorius uzkabina ir nuveda nuo straipsnio esmes.Reikia turieti savigarbos ir nekomentuoti provokacijas.

Anūkas

kai laimėsiu rinkimus, mudu su Armonikaite sudarysim Valdžios koaliciją. Kadencijos pabaigoje galėsim visą LT teritoriją paskelbti laisva nuo lietuvių Zona
(pagal suslovo/kubyyyliaus Projektą).
Norintys gyventi Zonoje turės laikytis Zonos poniatkių.

rūpestis Nr 1

svarbiausia, kad komentarų erdvė nebūtų laisva nuo štazio gyliū minčiū

grybostano kolonijos himnas

Beretinę Lietuvą vagys sukūrė, Už valdžią ir turtą kovojo ilgai. Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra, Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp bomžų klūpinti , biedna Gyvuok kaip vergė, būk išmirus, Brangi Buržujų Lietuva! Į skurdą mums landsbergis nušvietė kelią, Padėjo kovoj didi žydų tauta. Mus šungrybis grūda į žopą totalią, Mūsų vergystė kaip plienas tvirta. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp lygių lygiai pavergta, Gyvuok per amžius, būk laiminga, Brangi pedrylų Lietuva! Tėvynė parduota, nebijom maskolių, Teskamba mūs gatvėj pindosų kalba. Mes prievarta bruksim iškrypėlių rojų Kol žemę nušluos sodomitų banda. Europos Sąjungoj šlovingoj, praradus tautą ir tuščia, Vergauk per amžius, būk niekinga, Brangi bevalių Lietuva! Prigrūsim čia negrų, babajų, beždžionių, Paruošim indėnų likimą baltiems, Padėsim ant… Skaityti daugiau »

Atoveiksmis

Bet koks prievarta brukamas dalykas dvasiškai sveikam žmogui ar tautai, turintiems tvirtus moralinius principus, sukelia pasipriešinimą. Briuselyno veiksmai puikiai padeda atskleisti kas yra kas.

Gadis

Siulau paklausyti LGBT skleidiama idiologija,airijoje. Radio stotis q102 arba q104. Linkiu istvermes.

ah1

ar ne keistas sutapimas vaikų namų naikinimas?

Melo imperija pasmerkta

Reikia kuo greičiau Lietuvai pasekti Britų pavyzdžiu, nes dauguma europarlamentėlių nesugeba atstovauti Lietuvai ir elgiasi prieš konstituciją. EU pradėjo byrėti ir tikiuosi, kad ši melo EU subyrės, o Lietuva atstatys teisingumą.

Nuostabus himnas

Labai geras himnas, gal nusiunčiam į EU, manau jie bus patenkinti, labai gerai čia viskas surimuota ir pagal muziką puikiai ir ideologiškai idealiai, žodžiu autoriui bravo!!!

grybostanui

kvaily, TSLK 1š 30 metų tik 8 buvo valdžioj , bučiuok užpakalį maskoliams..

Bravo

Himno autoriui.

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top