JAV Kentukio valstijoje kunigams uždrausta homoseksualumą vadinti nuodėmingu

Pro Patria

JAV Kentukio valstijoje visiems su mažamečiais nusikaltėliais dirbantiems kunigams ir pastoriams uždrausta homoseksualumą vadinti nuodėmingu ar iškrypusiu tuo metu, kai jiems pamokslauja.

Valstijos nepilnamečių nusikaltimų departamento taisyklėse rašoma, jog kunigai „neturėtų kreiptis į nepilnamečius naudodami kalbą, kuri kursto neapykantą LGBTQI bendruomenei. Departamento savanoriai, praktikantai ir darbuotojai negali LGBTQI bendruomenei priklausantiems nepilnamečiams aiškinti, kad jie yra nenormalūs, kitokie, nuodėmingi ar kad jie turėtų pakeisti savo seksualinę orientaciją ir lytinį identitetą“.

Ši nauja departamento politika iškilo į viešumą po to, kai pamokslininkui Davidui Wellsui buvo pranešta, jog jis pažeidė departamento vidaus taisykles ir todėl jo paslaugų atsisakoma.

Davidui Wellsui uždrausta pamokslauti departamente tik todėl, kad jis nesutiko pasirašyti valstybės įgalioto pareiškimo, kuriame be kitų dalykų buvo įrašyta ir tai, kad homoseksualumas nėra nuodėmingas.

Daug nepilnamečių departamente atsiduria būtent dėl seksualinių nusikaltimų. Wellsui tekdavo dirbti su daugybe seksualinio išnaudojimo aukų ir nusikaltėlių. Pavyzdžiui, kartą teko dirbti su jaunuoliu, kuris seksualiai išnaudojo savo seserį, o po to ją nužudė. Neretai pasitaikydavo vaikų, kurie buvo tvirkinami ir prievartaujami suaugusių vyrų ar vyresnių paauglių. Būtent tokiame kontekste departamentas nusprendė, kad tokių nusikaltimų aukoms negali būti aiškinama, jog prieš juos atlikti su sodomija glaudžiai susiję nusikaltimai yra nuodėmė.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top