JAV miesto Denverio katedrą išniekino jauna mergina, palaikanti teisę į abortus

laikmetis.lt

Denverio policija lapkričio 2 d. paskelbė, kad asmuo, kuris, kaip įtariama, spalio 10 d. vandališkai nusiaubė Nekaltojo Prasidėjimo baziliką, yra 26 metų Madeline Ann Cramer (Madelina Ana Kramer), palaikanti teisę į abortus.

Cramer raudonais purškiamaisiais dažais ištepliojo Denverio katedrą antikatalikiškais šūkiais.

Nuotraukose, kuriomis pasidalijo vietos naujienų reporteriai, matyti tokie šūkiai kaip „Šėtonas gyvena čia“, „Vaikų prievartautojai“, taip pat svastikos, užrašyti ryškiai raudonais purškiamaisiais dažais ant katedros pastato išorės, šaligatvių.

Nuo to laiko grafičiai buvo nuvalyti padedant parapijiečiams ir kitiems savanoriams. Tėvas Morehead (Morehedas) sakė, kad užpuolikas, atrodo, turėjo „gilių asmeninių žaizdų ir nuoskaudų“ prieš Dievą ir Bažnyčią.

Denverio arkivyskupijos atstovas spaudai Markas Hasas sakė, kad nuo 2020 m. vasario mėn. šiaurinėje Kolorado valstijos dalyje mažiausiai 25 parapijos ar sielovados vietos tapo vandalizmo, turto niokojimo ar vagysčių taikiniu.

„Ir toliau neramu matyti vis daugiau pranešimų apie vandalizmo atvejus katalikų bažnyčiose tiek visoje apygardoje, tiek mūsų arkivyskupijoje, ir tikrai gaila, kai į mūsų parapijas kėsinamasi vien dėl mūsų įsitikinimų“.

Katedra buvo apgadinta ir 2020 m. viduryje per rasistinius protestus Denverio centre. Bažnyčios pastatas ir klebonija buvo apipurkšti purškiamais dažais su šūkiais „Pedofilai“, „Dievas miręs“, „Dievo nėra“, taip pat anarchistinėmis ir antireliginėmis frazėmis bei simboliais.

Spalio 2 d. vaizdo įraše Cramer sakė: „Buvau užaugusi katalike, buvau pakrikštyta… Šv. Frančeskos Kabrini bažnyčioje Litletone, Kolorado valstijoje“, bet „Katalikų Bažnyčia niekada nebuvo teisinga“.

Ji teigė neseniai apsilankiusi parapijos tinklalapyje „ir pamačiusi, kad visoje šalyje jie aktyviai remia prieš abortus nukreiptą veiklą“.

Cramer kaltino Bažnyčią, kad ji „nekenčia moterų, nori kontroliuoti moteris, nori nutildyti moteris“. Vaizdo įrašą ji užbaigė sakydama: „Taigi nustokite, tiesiog būkite sąžiningi, jūs nesate kupini meilės Dievui, kūdikiui, moteriai. Jūs esate kupini neapykantos, ir jūs tai žinote, ir mes tai žinome“.

Diakonas Četas Ubovskis patvirtino, kad Cramer yra ta moteris, kuri spalio 10 d., praėjus kelioms valandoms po to, kai vandališkai nusiaubė katedrą, per Mišias bažnyčioje priėjo prie altoriaus. Bendraudama ji teigė esanti satanistė. Diakonas Ubovskis taip pat sakė, kad „niekas iš dabartinių darbuotojų jos nepažįsta… Paklausėme jaunimo darbuotojų, ar jie ją prisimena, bet jie neprisiminė“.

„Tačiau mes visi už ją meldžiamės“, – pridūrė jis.

2020 m. Cramer buvo pateikti kaltinimai dėl trukdymo policijai ir ji buvo nuteista vieneriems metams lygtinai bei 48 valandoms viešųjų darbų. Denverio nusikaltimų prevencijos tarnyba siūlo 2 000 JAV dolerių už informaciją apie jos buvimo vietą arba vandalizmo incidentą.

Šaltinis: CNA

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taip

mes visi už ją melskimės

Žodžio laisvė...

Vyriškos būtybės privalo gerbti ir saugoti moteris.Neprimesti joms abortų draudimo.
Vaikų užauginimas gula ant moters pečių ne tik neatsakingos globos šeimos ,žmonos ir vaikų,bet dėl girtuoklystės,finansinio savanaudiškumo ir negalvojimo apie rūpesčius
auginant vaikus ir žmonų gyvenimus sunkiose apleistose situacijose.Kunigija primeta
moterims atsakomybę ir prievolę gyventi nepritekliuje,nuolatinėje stresinėje situ-
acijoje rėkaudami dėl abortų.Gailite negimusių,tai gailėkite gimusius ir likusius
be tėvų globos vaikus.Veidmainystė yra blogas žmogaus bruožas.

Vyrai

turi būti priversti būti atsakingais už nėštumą ir vaikų auginimą – išlaikymą, be jokios abejonės.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top