JAV satanistų organizacija ketina rengti didžiausią savo istorijoje renginį

laikmetis.lt

Satanistinė JAV organizacija pavadinimu „Šėtono šventykla“ (angl. „The Satanic Temple“) paskelbė, kad Bostono merei Michellei Wu (Mišelei Vu) skirs „didžiausią istorijoje satanistų susirinkimą“ bei apkaltino miestą bandant „antikonstituciškai“ uždrausti jiems lankytis viešosiose erdvėse.

Savo interneto svetainėje „Šėtono šventykla“ kviečia registruotis į „SatanCon 2023″ renginį, kuris vyks balandžio 28-30 d. Bostono centre, Masačusetso valstijoje. Renginio tema – „Hexennacht in Boston“, kas išvertus reiškia „Raganų naktis Bostone“.

„Hexennacht“ yra senovinė vokiečių šventė, kuri kasmet vyksta balandžio 30 d., minint šventosios Valburgos, kuri garsėjo demonų išvarymu iš sergančių žmonių, kanonizaciją.

Anksčiau „The Satanic Temple“ savo instagrame reklamavo „SatanCon 2023″, žadėdama, kad grupės 10-mečio šventė bus „didžiausias satanistų susibūrimas istorijoje“, o renginyje vyks diskusijos, satanistiniai ritualai ir satanistinis turgus.

Rugpjūtį paskelbtame vaizdo įraše, reklamuojančiame „SatanCon“, skamba lotyniška frazė „Sicut matribus sit satanas nobis“, kuri reiškia „Tegul šėtonas mums būna kaip motina“.

Nepaisant savo pavadinimo, grupė teigia, kad ji netiki šėtonu kaip dvasine būtybe, o savo interneto svetainėje nurodo, kad jos misija yra skatinti visų žmonių geranoriškumą ir empatiją, atmesti tironišką valdžią, propaguoti praktinį sveiką protą ir teisingumą, o žmogaus sąžinė turi būti nukreipta imtis kilnių tikslų.

Gegužės mėnesį „Šėtono šventykla“ atskleidė, kad Bostone pateikė prašymą iškelti vėliavą virš miesto rotušės po to, kai JAV Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad Bostonas negali uždrausti krikščionių grupei iškelti vėliavą.

Grupė Bostono turto valdymo departamentui pateikė prašymą nuo liepos 23 d. iki liepos 29 d. iškelti ir nuleisti vėliavą su užrašu „Šėtono garbinimo savaitė“.

„Šėtono šventykla“ galiausiai vėliavos virš rotušės neiškėlė, nes 2021 m. spalį miestas paskelbė, kad prašymų iškelti vėliavą nebepriima.

2021 m. ji pateikė ieškinį Bostono miestui, kaltindama miestą, kad šis neleido jiems per miesto tarybos posėdžius sakyti invokacinių maldų. Grupė teigia, kad miestas atmetė du jos 2016 ir 2017 m. pateiktus prašymus palaiminti tarybą, nurodydamas, kad ji neturi tarybos nario rėmėjo.

„Šėtono šventykla“ yra susidūrusi su pasipriešinimu kitose jurisdikcijose, ypač dėl savo popamokinės programos „After School Stan Club“.

Kritikai stebėdamiesi klausia, ar atsirastų tėvų, kurie norėtų vesti vaikus į tokius satanistų klubus mokyklose.

Praėjusių metų balandį satanistų grupė Pensilvanijoje pateikė civilinį ieškinį po to, kai Dilsburge įsikūrusi Šiaurės Jorko apygardos mokyklos taryba atsisakė įsteigti Šėtono klubą po pamokų. Balandžio 19 d. apygarda 8-1 balsais atmetė klubo pradinėje mokykloje įgyvendinimą; šį sprendimą sveikino apygardos tėvai.

Šaltinis: Christian Post

1 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Hinc itur ad astra

„lotyniška frazė „Sicut matribus sit satanas nobis“, kuri reiškia „Tegul šėtonas mums būna kaip motina“.“

Tai, kas čia parašyta, iš tikrųjų reiškia „kaip motinoms šėtonas tebūnie mums“, o tai skamba gana beprasmiškai. Kaip tai reikėtų suprasti? „Koks šėtonas yra motinoms, toks tebūnie mums“? „Tegul šėtonas su mumis elgiasi kaip su motinomis“? Iš to atrodo, kad jie tėra nepavojingi apsimetėliai. Nes tikras šėtonas ne tik dėvi Prada, slypi detalėse, bet ir moka lotyniškai 🙂

Jules

Labai jau liberalu ir demokratiška – tinka mūsų liberoid konservatoriams ir lddp-istams.

trackback

3virtual

trackback

coursework online https://brainycoursework.com/

trackback

coursework resources https://writingacoursework.com/

trackback

coursework marking https://mycourseworkhelp.net/

trackback

creative writing coursework https://courseworkdownloads.com/

trackback

coursework writing service uk https://courseworkinfotest.com/

trackback

coursework writer uk https://coursework-expert.com/

trackback
trackback

coursework writer uk https://buycoursework.org/

trackback

coursework writers https://courseworkdomau.com/

trackback

online-dating-service https://jewish-dating-online.net/

trackback
trackback

free online sating https://sexanddatingonline.com/

trackback
trackback
trackback

100 free chat and dating for adults free https://freedatinglive.com/

trackback

dating online free https://freewebdating.net/

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top