JAV spauda apie Lietuvos teismo sprendimą ir suėjus senaties terminui tęsti Neringos Venckienės bylą

Dalijamės Karolio Venckaus išverstu ir asmeninėje „Facebook“ paskyroje paskelbtu Čikagos laikraščio „Northwest Herald“ pranešimu apie pirmadienį įvykusį Neringos Venckienės teismo posėdį.

Lietuvos teismas nepanaikins kaltinimų Venckienei

Pirmadienį Lietuvos teismas nusprendė nepanaikinti kaltinimų buvusiai teisėjai Neringai Venckienei, kuri, galimai atskleidusi pedofilijos tinklą, išvyko į Krystal Leiką, o vėliau buvo išduota į tėvynę.

Venckienė tikėjosi, kad video įrašas, užfiksavęs, kaip tą dieną policija ir socialinės darbuotojos paėmė Venckienės dukterėčią, ją išteisins. Tačiau pirmadienį Venckienės prašymas nutraukti bylą buvo atmestas.

„Jie atmetė, – pareiškė Venckienė. – Jie nori mane nuteisti bet kokia kaina“.

Venckienė kartu su savo sūnumi persikėlė į Krystal Leiką 2013 metais galimai atskleidusi pedofilijos tinklą, kuris, manoma, skriaudė ir Venckienės 4 metų dukterėčią. Po beveik dvejų metų praleistų Čikagos kalėjime, 2019 metų lapkritį, Venckienė buvo išduota į Lietuvą prieš jos prieglobsčio bylos posėdį. Pirmadienio teismo Venckienė laukė laisvėje, nes Vilniaus apygardos teismo sprendimu suėmimas jai buvo pakeistas 10,000 eurų užstatu ir intensyvios priežiūros priemone.

Kaltinimai – pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui (įskaitant pareigūno sužalojimą) ir trukdymą antstolio veiklai – kyla iš incidento 2012 metų gegužės 17 dieną. Tą dieną policijos pareigūnai ir mergaitės motinos advokatas atplėšė rėkiančią mergaitę nuo Venckienės, kol keli šimtai žmonių buvo apsupę jos namus.

Venckienė tikėjosi, kad neseniai paviešinta medžiaga, kuri buvo patalpinta „Facebook’e“, padės jos bylai.

„Įraše matyti nusikaltimus vykdantys Lietuvos pareigūnai, – sakė Venckienė. – Lietuvos policija, vaikų teisių darbuotojos ir mano dukterėčios biologinė motina naudojo smurtą prieš mano brolio dukrą“.

Kalbėdamasi su laikraščiu „Northwes Herald“, Venckienė sakėsi mananti, kad video įrašas jai pateko per klaidą iš Lietuvos prokuroro jos byloje. Ji jį rado peržiūrėdama dokumentus savo byloje.

„Niekas nematė šio vaizdo įrašo iki dabar, – sakė Venckienė. –Lietuvos Vyriausybė nesiuntė jo į JAV“.

Vaizdo įraše matyti, kaip mergaitė yra įsikabinusi į Venckienę, kol Lietuvos pareigūnai ir mergaitės motina tempia ją už rankų ir bando atplėšti nuo Venckienės megztinio, į kurį ji buvo įsikabinusi.

„Lietuvos Vyriausybė melavo Jungtinėms Amerikos Valstijoms ekstradicijos prašyme nurodydama, kad jie turi vaizdo įrašą, kaip aš naudoju smurtą. Vaizdo įrašas parodo, kad jie melavo. Iš tikrųjų Lietuvos pareigūnai naudojo smurtą prieš mano dukterėčią ir mane“.

Mergaitės paėmimas įvyko Lietuvos pareigūnams laikant Venckienės rankas už jos nugaros, dėl to, jos teigimu, jai buvo sužalota ranka. Vienu momentu vaizdo įraše galima matyti Venckienę, atsiremiančią savo koja į mergaitės biologinę motiną, kuri tuo metu traukia mergaitę už jos rankų nuo Venckienės.

Venckienės sūnus Karolis Venckus teigia, kad vaizdo įrašas taip pat iliustruoja Lietuvos Vyriausybės atsaką į kaltinimus vaiko seksualiniu išnaudojimu. Teismo dokumentuose nurodyta, kad 2008 metais Venckienės dukterėčia pasisakė savo močiutei, kad ji buvo tvirkinama trijų vyrų – jos motinos draugų. Vėliau jie buvo įvardinti kaip Lietuvos Vyriausybės pareigūnai.

„Vaizdo įrašas parodo, kaip Lietuvos Vyriausybė nusprendė grąžinti 8 metukų mergaitę motinai, prieš kurią ji liudijo pedofilijos byloje, – sakė Venckus. – Ir kuomet mergaitė atsisakė eiti su jais, jie traukė ją už rankų, už kaklo, ir ji buvo išnešta rėkianti. Taip atrodo vaikų teisės Lietuvoje“.

Pirmadienį, po teismo posėdžio. Naujojo Džersio kongresmenas Krisas Smitas išplatino pareiškimą, raginantį Lietuvos Vyriausybę nutraukti bylą prieš Venckienę.

„Šis procesas yra visiškai neteisėtas, ir vyksta, kaip aš buvau informuotas, pasibaigus senaties terminui, kai Lietuvos ir pasaulio žvilgsnis yra sukoncentruoti į COVID-19 krizę, – sakė Smitas. – Deja, teisėja Venckienė buvo išduota į Lietuvą prieš pat numatytą jos prieglobsčio prašymo svarstymo posėdį Jungtinėse Valstijose’“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Sūnaus pastangos suprantamos , deja Amerikėje viskas perkama ir parduodama , neleis man sumeluoti Džeikas iš Amerikietišku ‘širvintu’ . Aš tik nesuprantu vieno Lietuvoje Delfio paslaugos kur kas pigesnės ? ..čia gal pavyktu ta padaryti trys už viena ..? su konstitucinės teisės specialisto komentaru ta bomba butu kur kas matomiau sprogusi ..

Nekliedėkite

Asmeniui bėgančiam nuo teismo, besislapstančiam senaties termino skaičiavimas sustoja

Troliui

Meluoji ir galvoji, kad visi durniai ir neturi informacijos apie tai, kas ir kaip buvo.

Dzeikas

Sunku spresti nezinant uzkulysiu. Taciau tai gali buti didelies griuties pradzia. Panasiai kaip pries akmenu lavina nuo kalnoima kristi, tarsi byreti pavieniai mazi akmenukai. Kiek suprantu kongresmenai K.Smitas (2 kongresmenai nuo pradziu bande ginti Venckiene, ne vien Smitas) yra ispanakalbiu komiunity atstovas, t.y. jo rinkimu apygerdoje gyvena daugiausia iseiviai is lotynu Amerikos. Sure jiems ta Lietuva, kaip mums Marsas ar Portugalija. O stai Venckiene – tikrai ne. Ji tipiska imigrante begusi nuo savo rezimo ir GRAZINTA is laisves , demokratijos ir tesingumo bastionu ivardinancios save salies. VA I TOKIAS kliurkas amerikieciai pro pirstus tikrai neziuri. Tai cia spaudimas kongresmenui is apacios. O is virsaus gi…Ne paslaptis, kad prezidentas Trumpas turi stipria opozicija , tame tarpe jo antiimigracine politika,t.p. zymios sienos… Skaityti daugiau »

stasys

Gal čia atsitiktinumas jog Dzeikas pamiršo rašydamas komentarą pridurti jog rašo apie suverenia Lietuvos Respubliką ? 🙂 Na taip, kai kurie Širvintu raj. seneliu prieglaudos namu gyventojai negali nustoti svajoti kaip čia greičiau tapti 52 – aja Amerikos valstija . Užbaigti N.Venskienės bylą teisme yra garbės reikalas pačiai valstybei , gal netgi ne tiek svarbu ar ji ten bus nubausta atitinkamai pagal sąžine , kiek pats faktas jog tašką toje istorijoje deda Lietuvos teisminės institucijos ir neleidžia tos istorijos, kaip kokio ‘mėzgalio’ , tampyti benamiams šunyms po svetimus kiemus . Bet koks teismo sprendimas toje istorijoje neišvengiamai keliaus į apeliacines teismu instancijas ir ta byla galiausiai taps dar vienu teisminės praktikos pavyzdžiu pagal kuria jau bus sprendžiamos ir kitos panašios… Skaityti daugiau »

kodėl

Lietuvoje teisingumas ir demokratija, nekaltumo prezumcija yra taikoma tokiems nusikaltėliams, kurie Kauno greitkelyje vidury baltos dienos, matant liudininkams užpuola, sumuša, apšaudo žmogų ir po to paleidžiami į laisvę, o atsakymams į klausimus neturi laiko. Taip, tai be galo įžulūs, žiaurūs ir ciniški nusikaltėliai, kurių bijo ir mūsų teisėsauga ir policija. Prisiminkim, kas sulaikė Dekanidzę, Latvijos pareigūnai. Taip pat ir su Venckienės byla, kad čia pajudino juodo „verslo” atstovus, aišku kaip dieną. Judinti ir giliau žiūrėti bijo, nes tiek teisėjas, tiek prokuroras gaus kulką į kaktą. Na, o Venckienė tikrai nešaudys iš ginklo, bet ji gali šauti viešumo ginklu ir sužlugdyti visus voratinklio vorus, todėl ją reikia uždaryti ir nutildyti amžiams, dabar patogus laikasa. TAI KO VERTA NUSIKALTĖLIŲ IR BAIMIŲ PILNA… Skaityti daugiau »

joke

samdytas kontoros šuva skiedžia:
.
„..pamiršo rašydamas komentarą pridurti jog rašo apie suverenia Lietuvos Respubliką”
.
reikia būti labai buku, arba visus kitus durniais laikyti, sapaliojant kvailystes apie kažkokius „suverenumus”.
kraštas neturi savo užsienio politikos, neturi savarankiškos ekonomikos, vykdo visas iš šalies primestas išvalstybinimo, ištautinimo ir krikščioniškas vertybes dekonstruojančias direktyvas, kurios akivaizdžiai žalingos kraštui ir jo gyventojams -ir ši kontinento pakraščio provincija neturinti net nuosavos valiutos yra „suvereni”?
sunku sugalvoti kažką kvailesnio.

stasys

jokei ..cic balamutine pažasčiu ropotoja .. Lietuva renka Prezidentą, turi savo renkama Seimą ,turi savo Konstitucija ..Galu gale yra apibrėžta konkreti šalies teritorija kurioje veikia konkretus šalies įstatymai .Yra kam užpakali tau nutarkuoti ..kai onorai perlips stogą. Nėra savos valiutos , bet Tamstelė socialiniais pilvais pampti gali ir eurais tai koks tada tau skirtumas ? Ir paskutinis argumentas , kai nusikalsi teis tave Lietuviškas teismas ir sėdėsi Lietuviškose ‘sanatorijoje’ dulkins tave lietuviški PIPT , o ir SAUGOS tave tie patys lietuviai kad per tvora nepabėgtum į Rusija .. Galima būtu tęsti įrodinėjant valstybės suverenumą..tik ar reikia ?

imitacinė

„Lietuva renka Prezidentą, turi savo renkama Seimą ,turi savo Konstitucija”
.
gal kokie silpnapročiai ir tiki tokiomis pasakėlėmis.
„rinkimų” cirkas nėra rinkimai.
kas yra „seimas”? oligarchų ir kitų reižimo parinktų klapčiukų, aferistų siekiančių prieigos prie lovio kaip vietos pralobti ir svetimų direktyvų klusnių ratifikuotojų būrelis.
kas yra akiveizdžiai neveikianti „konstitucija”?
tai tiesiog nieko nevertas deklaratyvuių pasakėčių rinkinys.

lietuvė

Venckienė privalo atsakyti už savo veiksmus. jie buvo neteisėti. nuo pat pradžių tai jaučiau ir nuojauta nenuvylė.

samdytai "lietuvei"

kale, nepamiršk pačiulpti viršininkui, antraip anas liks nusivylęs

Vilija Varkojienė

Pieš įstatymą,esame visi lygūs.Venskienė nusižengė sąmoningai.Pati dirbusi šitoje sistemoje,žinojo,kaip reikia meluot.Savintis neteisėta globėja.Ji verta teismo,turi atsakyt už savo poelgį,ir tegu neklaidina visuomenės.Muilo opera baigėsi.

stasys

– turbūt liūdna tai poniai N.Venskienei ..ja palaiko tik tie siūlantis pačiulpti be gėdos jausmo . Toks apie save tokius burią ..reikia tik atidžiau įsižiūrėti ir įsiklausyti kas kalbama . Vysi klystame .. nuo to niekas neapsaugotas .

tiek > stasys

gal užteks piktint publiką atvirom provokacjom , netikėli .

išgalvotai "varliakojienei"

žiūrėk, agentėli, nepersistenk kurdamas fiktyvias „nuomonių” personas.
kažkaip nesolidžiai blaškaisi – tai pompastiškai „lietuve” pasivadini, tai puoli į „konkretikas” ir jau „virginijų” pavidalu išlendi.
viskas baltais siūlais siūta ir šviečia iš tolo.
negu jus smegenų krušimo kursuose nemokė elementarios psichologijos abėcėlės?

patikslinimas14:10

„vilijų” pavidalu.

stasys

tiek > stasys 2020-05-28 14:01 > o ko gi Jus čia ieškote atėjusi ? kaipo suprantu saldžiu akimirkų ..sau.

Tikrai

Lietuva nėra suvereni valstybė, jei prekybos žmonėmis agentas, net keliais vardais vadindamasis, mėnesių mėnesius gali atvirai ginti savo verslo interesus. Tai įrodymas, kad Lietuvą valdo gal net tarptautinis pedofilų ir prekiautojų žmonėmis klanas. Būtų įdomu sužinoti, prie kokių dar nusikaltimų žmoniškumui tas štazis prisidėjęs. Turime su tuo vieną kartą baigti. Jei dėl ko nors verta eiti į gatves, tai už tai, kad tokie štaziai būtų išaiškinti ir teisiami. Visa kita gali ir palaukti. Prezidento blauzdos per skystos. Jei ir naujasis seimas to nesiims, o mes tylėsime, tai esame verti tik dingti nuo Žemės paviršiaus.

stasys

Jus be reikalo ant stasio pykstate , randate čia tai ko ieškote .Gal sunku sau pripažinti ta faktą ir su tuo susitaikyti .. bet purvas po tamstu kojomis ne iš dangaus krenta . Jus ji patys sau .. ir gaminate. Turiu dar viena pastaba- detalę į kuria kažkodėl niekas neatkreipė dėmesio . Cit. Kongresmenas Krisas Smitas, JAV Atstovų Rūmų Tomo Lantos Žmogaus Teisių komiteto vice-pirmininkas ir Užsienio Reikalų komiteto vyresnysis narys padarė šį pareiškimą dėl šiandien Lietuvoje prasidėjusio buvusios teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės teismo proceso. „Kreipiuosi į Lietuvos vyriausybę ragindamas nutraukti teisėjos Neringos Venckienės, kuri savo šalyje atskleidė korupcijos ir prekybos žmonėmis tinklą, baudžiamąjį persekiojimą.“ Nors pranešime teigiama kad N.Venskienė atskleidė Lietuvoje kažkokį korupcijos ir prekybos žmonėmis tinklą ,… Skaityti daugiau »

Algirdas

Anksti Stasys pradeda darbą:

stasys 2020-05-28 6:03
stasys 2020-05-28 6:12
stasys 2020-05-28 6:17
stasys 2020-05-28 9:10
stasys 2020-05-28 9:35
stasys 2020-05-28 12:24
stasys 2020-05-28 13:48
stasys 2020-05-28 14:49
stasys 2020-05-28 15:57

Stiprybes Neringai ir Karoliui

O byla ne byla, o susidorojimas. Kur nusirito valstybe?

Edvardas

Kaip netoli mes nuėję nuo Sovietų sąjungos teisėtvarkos, rodo nedidelis istorinis pavyzdys, kaip buvo susidorojama su tuometiniais disidentais (pagal http://www.taday.ru/text/1300102.html): „В 1978 году на квартире Татьяны Николаевны (T.A.Ščiupkovos) собрались православные христиане и попытались напечатать самиздатовский православный журнал «Община», редактором которого был Александр Огородников. Эта попытка была пресечена властями, Татьяну Щипкову уволили из института и лишили степени кандидата филологических наук. В 1979 году против нее было сфабриковано нелепое уголовное дело. Ее обвинили в умышленном избиении молодого дружинника, который вместе с милицией принимал участие в обыске. Дружинник хотел силой вырвать у Татьяны Николаевны ее личную записную книжку, она стала сопротивляться. Дружиннику было лет 20, он был мастер спорта по борьбе и, естественно, он эту книжку забрал.” (manau, dauguma supras rusų kalba parašytą… Skaityti daugiau »

stasys

Vytenis Aleksandraitis > tiki viskuo kas jam po nosim pakišama . 🙂 Gal taip ir paprasčiau gyventi ..

stasys

Tiesos laikrodis vieluoją viena valanda . Sena bėda .

Veronika

Niekaip nesuprantu lietuviškos
žiniasklaidos,kur rašo,kad imant mergaitė, policijos pareigūnas suėmė Neringos
rankas.Sugriebe ir ėmė sukti panaudodamas metodą, kad sukelti jai begalinį skausmą.Tai gali daryti tik visiškas žvėris,be sąžinės.Matyt buvo metami didelį pedofilų pinigai.

žodynėlis

– Ką reiškia santrumpa SEIMAS?

– Sauja Etatinių Idiotų,Mąstančių Apie Save.

-Kas yra TEISMAS?

-Tarybinio Elito Išaukštintas Sukčių Mafijos Aferistų Susivienijimas.

vis rimčiau

Senasis sąsius ardosi jau ne juokais. 🙂 Jam tai tikrai rūpi.

vos nepamiršau

Tiesa, o ką mūsų rinktas JE apie tai? Dūsauja, kaip visada? 🙂

senai viskas aišku

Kas yra TEISMAS?
Tarybinio Elito Išaukštintas Sukciu Mafijos Aferistu Susivienijimas.
Kas yra SEIMAS?
Sauja Etatiniu Idiotu, Mastanciu Apie Save.
Lietuvoje nera nešališku teiseju, nes nebuvo desovietizacijos, derusifikacijos ir depolonizacijos – rimtos deokupacijos. Valdžioje ir versle Sovietu Lietuvos kurejai – okupacijos pletotojai, okupacinio režimo tarnai. Na, o KGB islaptinta su Saule, tad kame reikalas?
Jei turetume tikra laikrašti, išeinanti lietuviškai ir angliškai, ir visos tokios musu valdžios niekšybes butu ten skelbiamos, gal pagaliau truktu šitas cekistinis pulinys ?
30 metu tarybinis mešlas bujoja ant lietuveles, šitie stalino subinlaižiai veike ir veikia prieš musu valstybe.Kas juos pagaliau sutvarkys šituos valstybes išdavikus.

ahh

na ar ne dar vienas įrodymas apie įvedamą liberalfašistinę kaltumo prezumpcijos diktatūrą?

Juodis

Lietuvoj visur pilna pedofilų ir jų gineju kurie šiuo metu sėdi seime jau nuo jų vaikai kentė kenčia ir kentės juk jie ištvirkę dievai kaip ir kunigai čia Lietuvoj tiesos nebuvo ir nebus yra toks posakis kad jiebut a jam niekovo

Taigi

Milicininkas sambistas liudijo, kad Venckienes ranka buvo nukeista(!), bet jis vistiek griebe ja ir lauze pagal tovaris vado nurodyma. O kitas milicininkas kita ranka suko, atseit „salino kliuti”…Policines valstybes modeli stato milicija?

Stasiui

sakai neatskleide prekybos zmonemis tinklo? O Deimante ir jos pussesere nebuvo prekiaujama? Juk kaip su daiktu, ne kaip su zmogumi, pasielge net atplesdami nuo globejos, uzlauzdami vaikus rankas, griebdami smaugiant uz kaklo, susukant kojas ir galiausiai apsvaiginant. Tik NKVdistai taip elgdavosi su zmonemis.

jeigu ką

sąsiui rašosi mažąja. Jis pats save mažąja nurodo kagebistinis gnomas senas pirdyla.

stasys

Stasiui 2020-05-29 13:16 > mačiau tik mamos pastangas atimti dukrą iš tetos globėjos . Tai gal vaik-grobė ta teta o ne mama .?

Ema

Regiu kraupią tylą mūsų „nepaperkamos” ale žiniasklaidos, dar baisesnė tyla sklinda nuo valdovų, aš tai suprantu kaip pritarimą smurtui prieš vaiką, prieš žmones, labai labai nejauku. O anksčiau būdavo delfiai, elertė beigi elenka ir kiti nuotėkų kanalai ištransliuodavo kiekvieną Venckienės ar su ja susijusį garsą…

36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top