JAV sunkvežimių vilkstinė praneša apie kelionę iš Kalifornijos į Kolumbijos apygardą ir reikalauja nutraukti COVID reikalavimus

Pasisėmęs įkvėpimo iš Kanados Laisvės konvojaus, vasario 23 d. iš Kalifornijos išvyksta Liaudies konvojus, reikalaujantis nutraukti COVID apribojimus.

Imituodami Kanados Laisvės vilkstinę amerikiečiai sunkvežimių vairuotojai trečiadienį, vasario 23 d. Adelanto stadione, pietų Kalifornijoje pradeda Liaudies vilkstinę, taikų ir vieningą transkontinentinį judėjimą.

Nuo 10 valandos ryto sunkvežimių vairuotojai klausysis padrąsinimų ir laiminimų, išsakomų grupės kalbėtojų, įskaitant Priešakinės linijos Kritinių COVID būklių priežiūros aljanso prezidento Dr. Pierre Korry ir Dievo žodžio bažnyčios pastoriaus Rob McCoy.

Prie Jungtinių Valstijų sunkvežimių vairuotojų ir darbininkiškų profesijų atstovų prisijungs laisvę mylintys rėmėjai iš visų visuomenės sluoksnių: priešakinės linijos gydytojai, teisininkai, pirmosios grandies gelbėtojai, buvę kariškiai, vyrai ir moterys, studentai, pensininkai, motinos, tėvai ir vaikai, – šioje taikioje ir įstatymus gerbiančioje transkontinentinėje kelionėje rytinės pakrantės link.

Sunkvežimių vairuotojai ragina visus ir kiekvieną ateiti į stadioną pačioje Adelanto širdyje, palinkėti sėkmės vilkstinei, išlydėti ir prisijungti prie kelionės.

Vilkstinė yra už laisvę ir vienybę. Sunkvežimių vairuotojai važiuoja vieningai, kirsdami partijų ir valstijų ribas su įvairios odos spalvos ir įvairių tikėjimų žmonėmis – krikščionimis, musulmonais, sikhais, mormonais, agnostikais, juodaodžiais, ispanais, azijiečiais, indėnais, respublikonais, demokratais. Visi žmonės kviečiami dalyvauti išlydėjimo sąskrydyje vasario 23 d., trečiadienį, 10 val., Adelanto stadione arba sėsti į savo transporto priemones ir važiuoti palei didžiąsias gręžinių platformas nuo Adelanto rytinės pakrantės link.

Liaudies vilkstinės žinia paprasta. Paskutiniai 23 COVID-19 pandemijos mėnesiai buvo sunki kelionė visiems amerikiečiams: keliauti dvasiškai, emociškai, fiziškai ir – ne mažiau svarbu – finansiškai. Pasirodžius COVID injekcijoms (žadėtiems vartams į laisvę) kartu su veiksmingomis terapinėmis priemonėmis bei sunkiu darbu tokio didelio skaičiaus sektorių, prisidėjusių prie COVID-19 atvejų ir ligų sunkumo mažėjimo, atėjo laikas iš naujo atverti šalį.

Vidutiniam amerikiečių darbuotojui reikia sugebėti įveikti pastarųjų dvejų metų ekonominius sunkumus ir grįžti prie verslo, leidžiančio užsidirbti sau duoną, kad galėtų susimokėti už nuomą, hipotekos kreditus ir prisidėtų prie ekonomikos šuolio.

Šiuo tikslu atėjo laikas išrinktiems pareigūnams dirbti su Amerikos darbininkais ir kabinetų darbuotojais bei atkurti atskaitomybę ir laisvę – panaikinti visus reikalavimus bei nutraukti nepaprastąją padėtį, nes COVID dabar yra gerai valdomas. Amerikiečiai turi grįžti į darbą laisvai ir nevaržomai.

Šaltinis: lifesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zachary Stieber (The Epoch Times)

Nacionalinės gvardijos kariai gali būti dislokuoti Vašingtono rajone, kad padėtų susidoroti su sunkvežimių vilkstinėmis, kurios turėtų atvykti vasario 23 d., antradienį pranešė Pentagono pareigūnas.

„Departamentas analizuoja JAV Kapitolijaus policijos ir Kolumbijos DC Tėvynės saugumo ir ekstremalių situacijų valdymo agentūros prašymą suteikti pagalbą“, – naujienų agentūroms sakė Gynybos departamento atstovas Johnas Kirby.

„Tos agentūros paprašė Nacionalinės gvardijos personalo teikti paramą eismo valdymo punktuose rajone ir aplink jį, kad padėtų USCP ir DC vyriausybei spręsti galimus iššūkius, kylančius dėl galimų sutrikimų pagrindinėse eismo arterijose. Dar nepriimta jokių sprendimų patvirtinti šiuos prašymus“, – pridūrė Kirby.

Kapitolijaus policija ir Vašingtono teisėsaugos agentūra neatsakė į prašymus komentuoti.

Kirby nepatikslino, kiek gvardijos darbuotojų buvo paprašyta.

https://www.theepochtimes.com/pentagon-considers-deploying-national-guard-in-washington-to-help-with-trucker-convoy-response_4294902.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_campaign=mb-2022-02-23&utm_medium=email&est=9LG1Cgj2BVg76NqqsL2ymeuYBvE495Hg951LAAJIuKN0Yr5D7+xic8uaP52cfA==

jooo

” Ne”- PSO fašizmui priverstiniams badymams

pso

numirė Volfovičius po 8 vakcinos – vakcinos sukėlė imuniteto deficito sindromą ir numirė, būtų turėjęs imunitetą būtų nenumiręs.
Valdymą ketina perimti PSO, skaitykit internete „Valdymą perims PSO”, PSO tai Geicai, Rokfeleriai ir negras etiopas, Etiopijos pilietis.
Trakeriai kovoja už visos žmonijos išlikimą, kovoja nuo geicų- rokfeleri- etiopo užbadymo skystimais, sukėlimo imuno deficito sindromo ir mirties nuo imuno deficito sindromo.

>  19:22

Kodėl kladini?
Tai ne PSO fašizmas, o PSO KOMUNOfašizmas – neomarksizmas!!!

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top