Jei kam dar kiltų klausimas, kaip ir kodėl kyla pilietiniai karai, radosi fašizmas

Audrius Bačiulis atkreipia dėmesį:

„Į temą apie kurstomą pilietinį karą.
Čia rašo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo apsaugos skyriaus (dabartinės Vadovybės apsaugos tarnybos pirmtakės) vadas“.

Jei kam dar kiltų klausimas, kaip kyla pilietiniai karai, radosi fašizmas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jonas

Vokietijoje tokie savanorių būriai dar vadinosi ss, arba sd.

Diedas

Nemanau kad čia rimtai.
Ar kam įdomu ar kaimynė taisė dantis, darė abortą ar pasiskiepijo?
Abdoliučiai dzin.
Dėl manęs gali skiepytis nuo visų esamų ir sugalvotų ligų po dešimt kartų ir dar susileist serumo nuo guzų ir mėlynių.. Arba visai nesiskiepyt.
Arba gydytis tik vodke.
Neįdomu.
Taip pat neįdomu kas su kuo ir kiek kartų ką lovoj padarė.
Svetimo klyno reikalais domisi tik padugnės.
O svetima sveikata rūpintis gal nauja mada.
Bet irgi skirta intelekto nesuluošintiems.

ah.ą

tik durnelių durneliai nežino kad subadytieji užsikrečia, serga ir paltina virusą – pilna info kad pilnos ligoninės „suvakcinuotų” ir sergančių, Pvz. Izraelis.
Belieka tik užjausti juos:
https://youtu.be/Rm_3zV9MSHo
Ar ne todėl tokie agresyvūs vakcinuotieji? Jei jie mirs nuo vakcinos – tai nori kad ir kiti irgi mirtų?
Ko bijo vakcinuoti nevakcinuotų? Ko? Duokit loginį paaiškinimą.

Diedas to ah.ą

„Tik durnelių durmeliai” tiki tuo ko nematė savo akimis.
Gyvenime jokio ypatingo viruso nėra. Psichozei kelt pritaikyti eiliniai peršalimo simtomai.
Kai iki plano trūksta ligonių, sveiki žmonės apkaltinami sergant „besimtomiu” gripu.
Koronė egzistuoja tiktai žiniasklaidoje ir valdžiažmogių, bei daktarų propagandoje
Asmeniškai aš, nesusidūriau su korone. Mano draugai nei benradarbiai nei giminės taip pat. (išskyrus du „besimtomius” atvejus)
Bet nors koronę jie mato tik telike, pasiskiepijo nemažai.
Ta proga iš bibliotekos pasiėmiau knygą „Propagandos kerai” Rašo daugiausiai apie karus ir psichologinio poveikio priemones juose, bet vienas prie vieno viskas vyksta dabar su koronės psichoze.

suradikalėja

gal gėrė vienas prie kompiuterio? būna taip , kad apie pusiaunaktį jau gerokai įkalęs pradeda barstyt išmintį.

ah.ą

>Diedui. Gripas ir viršutinių kvėpavimo takų ligos priskiriamos carovovirusinių ligų grupei.

Ne viruso

jie bijo, o žmonių. Savarankiškai mąstančių žmonių, kurie gali ištrūkti iš jų ideologinės, ekonominės ir kitokios kontrolės. Jie ir patys žino, kad virusas – tik priemonė tokiai kontrolei palaikyti, bet nė už ką neprisipažins. Juk ir pyksta jie ne ant viruso, bet ant ,,antivakserių”.

stasys

Taip tas .skučas’ atviras asilas .Bet ar tai priežastis pririšti ji prie baslio kaip pavojinga visuomenei ? Tokiu neadekvačiu piliečiu nesunkiai rastume ir ŠM o pas ekspertus.eu kas antra galima statyti prie sienos kaip šalies ir tautos išdavyką . Turime itampa visuomenėje ir ji skatina tokius emocinius protrūkius kuriuos labai sunku šaltai ir blaiviai pamatuotai vertinti . Vienok susidūrus su realybe emocijos atvėsta . Va A.Rusteika ir KO nuvyko į Vilniu susitikti su Seimo pirmininke ir susitiko ,be dideliu emociju aptarė reikalavimus ir paleido Čmilite ‘nenukande’ jei galvos .Kai norime diskutuoti ir taikiai mokame ir galime . O dėl verslo nesūkite sau galvos ,prisitaikys jei nenorės bankrutuoti .

O tai

Jo cyberpatrulis nesuareštavo, feizbukio cenzorius jo paskyros neblokavo? Tai reiškia, kad LR jau valdo fašistai ir net greičiau tai nutiko nei pranašavo N. Vasiliauskaitė!

senis

senis ant senatves nukvako, velnias uzvaldes jo siela.

Jis ,,saldafonas"

Tokie nemąsto, o tik vykdo komandą ,,fas”. Debilotaitė galėtų pasinaudoti ir paleisti per Lietuvą keletą tokių skučų. O gal taip ir buvo rugpjūčio 13-ją?

Ei tu, skučai,

sudaryk kuo greičiau savo enkavedefašistų būrius ir gaudyk mus, neskiepytus, statyk prie sienos. Tik paskubėk, o tai sulindę į krūmus palauksime, kol tu nusiraitysi nuo tų savo ,,vakcinų”, ir gyvensime sau laimingi. Net ir pekloje nesmagiai jausiesi pralaimėjęs, ar ne? 🙂 Bet tokia jau tavo dalia – pralaimėti, nes pardavei sielą nelabajam. Net liaudies pasakose tokie žmogeliai tik kurį laiką jaučiasi laimingi, o paskui ateina metas atsiskaityti. Tau, matyt, jau atėjo, kad puolei į tokią isteriją?

štaziui

stazele, tavo sifilitikės kliedesiai domina tik tave gydantį venerologą. Čia nesišlaistyk ir nepezėk niekų.

Al.

Skučas gal ir geras žmogus, bet tarnybos laikais Skučas juodai užgerdavo. Gal jis dar neatsisakė šio įpročio ?

Goy

Pažįstu dau baltarusių.. Batką demokratiškai išrinko dauguma baltarusijos gyventojų,nes jis nėra žydera. Jeigu mus valdytų ne žydai,tai mūsų Prezidentas susitartų su Batka,tai nereikėtų leisti šimtus milijonų eurų ant butaforinės sienos,o būtų uždirbami milijonai už tranzitą Baltarusiškų prekių. Taip pat pirktume Asravo elektrą už kapeikas. Gojai,žydai valdžioje tyčiojasi iš jūsų. Dar ilgai kęsite??

stasys

Goy.. jums asmeniškai informacija . Batka nepripažįstamas vakarais Pezidentu todėl kad rinkimu rezultatus suklastojo netgi žinodamas jog laimėjo . Po tokiu kurjozu bet kas su juo rungesis gali teikti priešingai ir jis dalimi savo tiesos bus teisus . Suvokti teisėtumo principus nėra labai sunku . O dėl draugystės neskubėkite , milijonai uždirbami , o va dėl sienos ‘butaforinės’ reiktu kakton sprykta išrašyti .

Vilė

Paskiepytieji yra besimptonės infekcijos nešiotojai, o „antivakseris” arba serga, arba ne. Persirgęs turi geresnį imunitetą, nei paskiepytasis.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top