Joana Noreikaitė. Kas mūsų valstybėje kontroliuoja vaiko apsaugos įstatymą, kad jis nebūtų panaudotas priešingam tikslui – nusikaltimui paslėpti?

Pristatydama šių metų svarbiausius savo darbus prezidentė pasigyrė, jog atsakė į daugiau nei 4 tūkstančius piliečių laiškų. Tačiau argi galima kurčnebylių dvaro klerko atsirašinėjimus laikyti atsakymais?

Štai piliečiai jau kelintą kartą klausia, ar prievarta iš gimtųjų namų valstybės vardu išplėšta ir pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika. Juk neprašoma pateikti detalią informaciją apie saugomų asmenų apsaugos organizavimą. Kodėl vietoje aiškaus atsakymo yra nuolat brukama tai, apie ką neklausiama?

Primename Nijolės Sadūnaitės sausio 13-ąją išsakytą viešą reikalavimą, jog prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir premjeras Saulius Skvernelis iki vasario 16 dienos – Lietuvos šimtmečio minėjimo – pateiktų neginčijamus įrodymus apie 2012 m. gegužės 17 d. prievarta pagrobtą ir nežinia kur pradangintą Deimantę Kedytę, kad ji yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – būtų nurodyta kapo vieta.

Iki šiol į šį reikalavimą nereaguojama.

Todėl mes ir klausiame, kas mūsų valstybėje kontroliuoja vaikui apsaugoti skirtą įstatymą, kad jis nebūtų naudojamas priešingam tikslui – nusikaltimui paslėpti?

* * *

Dar kartą primename naujausią Prezidentūros atsakymą į tiesų kasmėnesinės akcijos dalyvių klausimą „Ar dar gyva Deimantė Kedytė?“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aiškus atsakymas į aiškų klausimą

banditai.

Gal

Reikia klausima pateikti mg? Juk jie valdo ir diriguoja paradui? Tai gal per savo klapciukus ir atsakys? O ponia 2 kadencijas bijojo, dabar matyt ypac isgasdinta del apkaltos ne burnos nepravers.

Jules

Tikrai, apsinuoginsime iki galo, ypač Jūs, ir eisime į nudistų pliažą Nemirsetoje išpažinti savo nuodėmes ir apgavystes. Eisime prisipažinti, kodėl dezuojame runkelyną, jam meluojame ir jį apvaginėjame, kodėl melas, dezi propaganda tapo mūsų gyvenimo norma, gyvenimo būdu, taip sakant, anot vieno Ške?

Dovanokite,

PC klaida. Šitas komentaras turėjo būti priskirtas Arvydo Juozaičio straipsniui „Dabar visi apsinuogins iki galo“.

Stasys

Matomai, įvykdytas brutalus nepateisinamas nusikaltimas prieš mažą vaiką, prieš jį globojusius ir sergėjusius žmones. Sako, kad tai valstybės vardu. O tai dar didesnis absurdas. Mielieji ir mielosios, pasakykit, kodėl tas yra daroma mūsų tėvynėje, dar vadinamoje Marijos žeme ? Kokie nelabieji užvaldė ją, kad net aukščiausias valdžios lygis tyli, matyt, bijo jų ?… Kas atsakys į garbingosios sesers, nusipelnusios Lietuvai, Nijolės pateiktą klausimą? Ar ne juokingas yra atsakymas, kad tai valstybės paslaptis ? Įžvelgiu totalų nupezėjimą, kas gali atvesti mus ir mūsų Valstybę į pražūtį. Atsispyrėme į daugelį negandų ir netekčių, negi dabar palūšime ir galutinai parsiduosime ?

KOZA

nostra itališkai reiškia „MŪSŲ reikalas”. Tai reiškia, kad MES neatsakinėjam. Kas tie MES? Tai visi tie, kurie NEATSAKINĖJA. Išsisukinėja. Visos koza nostros turi krikštatėvius. O kas Deimantės krikštatėvis? Ogi tikras italas vardu Frančeskas, Bažnyčios knygoje įrašytas. Kilus skandalui tas krikštatėvis kaip priklauso paslaptingai „nusišovė”. Taip reikėjo, kad neprasitartų apie „MŪSŲ reikalus”? Kuo verčiasi tos koza nostros anksčiau žinojom tik iš kino filmų. Dabar žinom iš Garliavos veikėjų. Jie tokie pat, kaip italų filmuose, su kaukėm, su titulais, su antpečiais. Duokš mandoliną santa Liucija, koza nostra, bambino mio.

Taip, tokie įstatymai

tik tam ir kuriami, kad PASLĖPTI NUSIKALTIMUS. Nes nusikaltėliai BIJO VIEŠUMO.

vil

Yla visada išlenda iš maišo,čia tik laiko klausimas…

Viešumas

kadaise „Šėpos teatre” skambėjo: „man dabaaar, priklauso EL EN KA, ką dabaaar, daryti man su jaaa ?”
O dabaaar išlindo yla iš maišo ir visi pamatė, kas ką ir kaip daro su ta „EL EN KA”.
Laikykitės, liberalai. Esat politikai. Meluokit išpūtę akis (kai filmuoja). Teisėjas patikės (jei supras užuominas „tipo” „ta prasme”). Na, o mes tai jau seniai nebetikim. Nė vienu politikų žodžiu. Gyvenimas išmokė.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top