Liepos 17-oji.
Dar viena gėdingo valstybės poelgio – Deimantės Kedytės brutalaus pagrobimo ir pradanginimo – paminėjimo diena.
Aštuoneri metai – ir nė menkiausio ženklo apie jos gyvavimą, jos gyvenimą. Šitoks valdžios negebėjimas bent jau pabandyti išsklaidyti visuomenės nerimą dėl mergaitės likimo kelia įtarimą, jog ne viskas čia yra gerai, išlieka aibės neatsakytų klausimų.
O kiek pastangų sudėta užčiaupti ir nutildyti orumo nepraradusius piliečius, tarp jų – ir mergaitės artimuosius, kaip stengtasi nugramzdinti gėdingą istoriją į užmarštį. Ir kaip nekalti žmonės metų metais buvo tampomi po teismų maratonus, apdedami baudomis! Tačiau jų tai vis tiek nesustabdė.
Jaučiantys pareigą pasipriešinti nusikalstamai valdžios savivalei neabejingi žmonės jau 96-tąjį kartą susirinko priminti, kad jie nieko neužmiršo ir nesirengia pasitraukti, kol nebus atskleista tiesa ir įvardinti kaltininkai.
Šįkart gausus policininkų būrys neleido išskleisti mūsų plakato: AR DAR GYVA DEIMANTĖ?
Tačiau mes išskleidžiame virtualų šūkį – TIESOS NEUŽČIAUPSIT!
Daugiau apie liepos 17-osios akciją – Vinco Kubiliaus reportaže ČIA.
Gėdingąja istorija susitepusi valdžia neturi ką atsakyti orumo ir sąžinės nepraradusiems piliečiams į jų paprastą klausimą, todėl griebiasi niekingų priemonių užčiaupti klausiančiuosius.
Koks selektyvus požiūris į savo piliečius! Antai dieną prieš šią akciją į tą pačią aikštę atėjo būrelis pagyvenusių konservatorių gerbėjų ir kostiumuotų politikų protestuoti prieš jau pastatytą Astravo atominę jėgainę, ir prezidentas su svita išeina iš savo rūmų susitikti ir išklausyti protestuotojų. Tačiau kitai grupei piliečių, atėjusiai jau 96-tąjį kartą paklausti apie pradangintą mergaitę, atsiunčiami septyni policininkai. Tai štai tokią gerovės valstybė kuriame. Vieniems gerovė, kitiems Lukašenkos režimas.
cit. O kiek pastangų sudėta užčiaupti ir nutildyti orumo nepraradusius piliečius, tarp jų – ir mergaitės artimuosius, kaip stengtasi nugramzdinti gėdingą istoriją į užmarštį.” galėtu autorė nurodyti nors viena atveja kai valdžios buvo siekiama ka nors kur nors užčiaupti .. toje istorijoje užčiaupti . Išsigalvojimai .. su šauktukais tęsiasi .
du šimtai EU jums ne pinigai? Gausit ir tylėkite ausis suglaudę….Skant..
… ir būti visiems lygiai teisingas;…
Taip išeina, kad Lietuva yra Rusijos „filialas”. Ten irgi panašiais metodais tramdomi tiesos ieškantys žmonės. Ten irgi represinės struktūros gina tik nusikaltimus darančią valdžią…
kaip išmėžti stribinį-kgbistinį mėšlą iš „teisingumo”,
Ypač iš TM, VRM, GP ?
negi taip ir gyvensime nusikaltėlių priežiūroje?
Taigi, šiame „fronte” nieko naujo… Kokia dar „gerovė” ? Jeigu dar blogiau, negu kad prieš tai buvusi „negerovė”. Kam buvo skirtos tos, sakyčiau, tuščios kalbos, kada gerovę kuria tik sau saujelė aukštai iššokusių. Žiūriu ir matau, kaip neturėjom teisingumo, negirdėjom tiesos, matėm tik policininkų valdžią, apie demokratiją iš vis sunku bekalbėti, taip ir toliau tęsiasi, tik dar įžūliau. Iki šios dienos galima buvo laikyti užrašytą aktualų, svarbiausią šio amžiaus klausimą, dabar ir to neleidžia…. Ką jau nebegalima užduoti paprasto klausimo, į kurį atsakymo laukiam jau 8 metus ? Kas čia daros, kas čia daros ? Kai paglvoju, tuo labiau, kai pamatau tokius vaizdelius, tai pasidaro liūdna ir tiek …
Citata: „Šitoks valdžios negebėjimas bent jau pabandyti išsklaidyti visuomenės nerimą dėl mergaitės likimo kelia įtarimą, jog ne viskas čia yra gerai, išlieka aibės neatsakytų klausimų.” *** Neatsakyti klausimai parodo ir įrodo, kas tokie yra NEATSAKYTOJAI: tai be moralės bolševikiniai Lietuvos okupantai, hibridiniai stribai, valdžioje esantys ANTIKONSTITUCIŠKAI. Okupantų tikslas naikinti Lietuvą, tą jie ir daro įvairiausiais būdais. Ką tik, liepos 9-tą buvo antikonstitucinės valdžios diena: http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/ Tai antikonstitucinė valžia tik taip yra išauklėta: http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-svietimo-ir-mokslo-min-isterija/ O dėl Deimantės likimo, kas gali paneigti? http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/ Prezidento G.Nausėdos „reakcija” parodo, kad iš jo žmogaus jau nėra ir NEBUVO. O su vaikais mėgsta fotografuotis…. gal turi tam tikrą nukrypimą? Kuo toliau tuo durniau atrodo, kaip kokia Grybauskaitė. Reikia neiti į balsavumus ir nedaryti nusikaltimo…. „nelegitimizuoti” nusikaltėlių… Skaityti daugiau »
Per Ziniu radija yra transliuojama tokia laida „Greiti pietus”, kuria veda tas super „greitas” algis. Diskutavo su rasytojeliu apie musu banditelius D.Dargiu (man jis kazkuo itartinas, bet cia tik mano nuomone).Buvo kalbama ir apie N.Venskiene, kaip su pasaipa greituolis ja vadina „teta”.Tai abu susede zvenge (kito zodzio nerandu), kad mergaite gyne psichopatai ir visokie kitokie atsilikeliai.O jau ta „teta” tai is viso baisuokle.Klausai ir galvoji, kas cia tie psichopatai?Man tai tie abudu.Betgi jie yra aukstumoje (bent jau siuo metu), tai jiems darkytis ir smeizti zmones galima ir netgi galimai pageidautina.Kad tik eiliniai zmones pasijustu visiskoje zemumoje.Nors, manau, ir tiems dviems turetu buti sioje istorijoje daug kas neaisku.As netgi esu tuo isitikinusi.Bet jie gieda tokia giesmele, uz kuria mokami pinigai.Dabar pinigai… Skaityti daugiau »
Na gerove sau jis susikure.Tik ar ilgam?Ar neatsirugs ta „gerove”?Nemanau, kad Grybauskaite dabar dziaugiasi, jeigu paskaito komentarus, kaip, pasirodo, ja zmones „myli” ir „mylejo”?Nors jeigu ji vel sugriztu i ta sosta, tai ir vel pasipiltu liaupses ir ta „didele meile”.Nekenciu veidmainiu.Nerinkau as jos ir niekada nerinksiu, bet uz ta „geroves” zadetoja tai balsavau.Bet tik todel, kad ntriumfuotu konservatoriai.Dabar ka turim, tai turim.”AUKSTA IR GRAZU”.O taip noretusi normalaus, zmogisko ir…protingo.
Pripeckiojo čia autorė emocijomis , paskleidė savo žinia o va visiškai pamiršo jog Tiesa myli faktus ir su jais reikia skaitytis . Česlova Zukulienė be reikalo gina teisę žmonėms Daukanto a. uždavinėti klausimus . ..tos teisės jiems niekas neatima tik klausia ar ko netrūksta . Asmeniškai manau policija ten buvo reikalinga .. na ištiks kokia ponia isterija .. puls venas pjautis .. va tada pareigūnai ir padės ..susivokti kur realus pasaulis o kur išgalvotas .
mėšlo gabale, KGBistų padrėbtas, tavo, padugnės, šlykščių peckiojimų niekas neskaito, tik stebisi, kur mūsų teisėsauga – toks padugnė turėjo būti seniai įkištas į tamsų rūsį, kur padugnėms vieta. O KGB dar vis šeria šį gyvūną?
Valdžia net Jungtinėms Tautoms nepaaiškino, kur nukišo mergaitę. O mums…. Be gero kaimiško kuolo iš jos teisybės ko gero neišmuši.
išmaninga Vaidai Vds .. 🙂
Nieko valdžiagyviai nesakys šia tema. Tylės ir viskas.Tikroji valdžia yra ne prezidentūroje ir ne Seime ir ne Vyriausybėje. Juk tai akivaizdu.
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-53480166
Teisėja nagrinėjo bylą dėl Epsteino atsiskaitymų per „Deutsche Bank”. Bankas jau pripažino anksčiau paskirtą 150 mln. USD baudą.
Manau, kad teisybe is valdziagyviu isplesite tik rusio su zemomis betoninemis lubomis patalpose. Su prie duru stovinciais nekalbiais vyrukais baltais chalatais ir vinilo ziurstais. Didelemis rankomis deliojancius ant padekliuko chirurginius instrumentus.
Tautiski valdziagyviai manau visdelto ne zojos kosmodemjanskajos ir vyrukai nuobuodziautu. Bet pasakojimai ,- kas , kodel , uz kiek, koks sito lietuvisko marijoneciu teatro vaidmuo, – lietusi laisvai.
l.laikrastis pasidare toks kiauras nei komentaru nieko nebeliko neidmomu net atsverst nei kokiu nauju straipsniu. tas pats ir su Drasos keliu matomai kazkas blokuoja ir dar yra pasiulymas neskaityti kazkokio gluso diedo ar bobulencijos ko ment. kur pasiraso stasys durnelis tikras