Joana Noreikaitė. Nejaugi Prezidentė taip ir liks istorijoje kaip ponia „ne prie ko“?

Rugsėjo 17-ąją 76-ąjį kartą susirinkome Simono Daukanto aikštėje paminėti smurtinį Deimantės Kedytės pagrobimą ir pradanginimą.

Valdžios atstovams laiškų jau neberašome – pavargome skaityti vienodus, tarsi iš užstrigusios plokštelės niekinius atsirašinėjimus. Į piliečių klausimus atsakyti jie negali, nes TIESA sukrėstų visus. Todėl ir belieka bukas tylėjimas.

Nejaugi Prezidentė taip ir liks istorijoje kaip ponia „ne prie ko“, nesugebėjusi išgelbėti vienos mažos mergaitės nuo valstybės vardu veikusių nusikaltėlių?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Citata: „Nejaugi Prezidentė taip ir liks istorijoje kaip ponia „ne prie ko“, nesugebėjusi išgelbėti vienos mažos mergaitės nuo valstybės vardu veikusių nusikaltėlių?” Ne ne prie ko, o prie to, kad valdant Daliai GRybauskaitei, Andriui Kubiliui, Irenai Degutienei ir Sauliui Skverneliui ir buvo atliktas tas banditiškas pagrobimo ir Deimantės sunaikinimo aktas.
***
Apie tai skaitykite 2018-03-26 straipsnį „Seimo smarvėms” http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/

Nuosėda

Aš tai tikrai nebūsiu ne prie ko. Savo komandoje turiu Linuką slušniuką.
Jis pasirūpins, kad mano aikštėje šito violetinio zbrodo neliktų.

Tarabilda

Slušnys labai vertingas komandos narys. Jis moka ištrinti atmintį.

Cloclo

Taip, nes ji nepriklausoma – nepriklausoma nuo lietuvių, gyvenančių skurde ir gilioje socialinėje atskirtyje.

Taip

Taip ir liks,Joana. Marionetės į istoriją nepatenka.

bus gerai

prezidentu bus juozaitis.
viskuom galėsite kaltinti jo žmoną rusę 🙂
—–
(o kad juozaičiui valdant dar labiau įsigalės rusiškas fašizmas – čia jau ir arkliui aišku)

Ramiros

UI, tik ne juozaitis, negi nežinot, kad jis iš tos pažios terpės, kurioje puikavosi buvusieji. Na, žmona čia ne prie ko. Yra rusų, kurie daug sąžiningesni už kai kuriuos lietuvius, vaidinančius patriotus. Juozaitis juk brazauskininkas ir dar plius paulauskininkas, mano ankstesniu pastebėjimu. Nemanau, kad jis galės ką nors geresnio, negu tie buvusieji, sugalvoti, o blogesnio, gal būt … Jeigu atvirai, tai aš juo visiškai nepasitikiu, nors, beje, nėra iš ko rinktis. Matyt, dori žmonės nelenda į tą postą, o ir pinigų, kurių nemažai reikia tam, neturi.

Nežinomybė.

Panašu, kad galima neabejoti, kad tikrai liks. Taip pat ir visa dabartinė valdžia liks „ne prie ko”. Tą rodo visas kasdieninis mūsų gyvenimas. O kaip bus toliau, kai turėsime naujus prezidentus, naujas valdžias? Ar 2012 05 17 valstybės vardu padarytas žiaurus nusikaltimas taip ir bus „nurašytas”, o nusikaltimo užsakovai ir vykdytojai liks nenubausti? Niekas iš naujų kandidatų į prezidento postą apie tai nekalba. Gal dar išdrįs prabilti, kai rinkimai bus visai arti. Juk tikrai gautų daug pliusų ir šansų laimėti. Tik, ar turės tiek drąsos? Anuomet Lietuvos valdžia buvo parklupdyta vienų iškrypėlių, dabar gi, kaip matyti, į talką ateina dar kiti, kas žino, gal dar atsiras ir treti, kuriems neegzistuoja dorų, sąžiningų, pilietiškų žmonių vertybių kriterijai…

???

Tikrai, „ponia ne prie ko”, labai tikslus apibūdinimas. Niūrų laiką išgyvenome per jos kadencijas, turiu mažą viltį, kad išbrisime iš šios pelkės, o gal tai tik mano didelis noras be realaus pagrindo?

!!!

Prie Burokevičiaus, prie tatos, prie tanko, prie pinigo, prie mėlyno chalato ir t.t. Kaip tai „ne prie ko”.

Vika

Labai Jums ačiū. Dievas su mumis.

"NE PRIE KO"

bus ir visi kiti kandidatai, tik neaišku, kokia Juozaičio nuomonė.

Misteris

GRU gali tik TYLĖTI.
Dabar mums užduotis Nr. 1 -išrinkti į Prezidentus tokį pilietį,kuris IŠDRĮS tirti visas REZONANSINES bylas,pakviesdamas čia padirbėt TARPTAUTINĮ TRIBUNOLĄ.

Pensininke

Ponia „ne prie ko” ir liks ponia, ji gali tapti „sventaja” nes pirmoji sveikinsis su popieziumi. Musu valstybes dvasininkai apie rezonansine mergaites byla tyli it vandens i burnas prisiseme, ir dar su ja paveiksluojasi.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top