Joana Noreikaitė. Spalio septynioliktoji. Simono Daukanto aikštė

Spalio septynioliktoji. Simono Daukanto aikštė.

AR DAR GYVA DEIMANTĖ KEDYTĖ? Klausimas, kurį vėl ir vėl iškelia visuomenė ir kuris visais įmanomais būdais yra stumiamas į užmarštį.

Oficialioji, uoliai brukama versija – mergaitė gyvena kažkur užsienyje ir yra nežinia nuo ko saugoma. Tik va, viena smulkmena – pareigūnai yra neįgalūs tai įrodyti. Į viešai iš Seimo tribūnos Nijolės Sadūnaitės pateiktą šį klausimą iki šiol taip ir neatsakyta.

Sveika nuovoka kužda, kad pagrindinė Garliavos skandalo liudininkė yra užčiaupta amžiams.

Gelbėdama kelių niekšų reputaciją, valstybė brutaliausiu būdu susidoroja su mažamete liudininke, atiduodama ją į nusikaltėlių rankas.

Ar gali tokia valstybė apsimesti kurianti gerovę?

Gerovę kam?

***

Filmavo Vincas Kubilius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Tai jau 89-tą kartą patys taikiausi ir nuoširdžiausi žmonės primena valdžiai paprastą ir elementarų klausimą: AR DAR GYVA DEIMANTĖ?
Pagal valdžios reakcija darytina išvada, kad Lietuva neturi savo valdžios, ją valdo išsigimėliai, hibridiniai stribai. Pasirodo, kad nė prezidentas negali surasti laiko pasikalbėti su taikiais nuoširdžiais žmonėmis.
Seimo idiotai ir niekšai, taip pat nemato žmonių, tik postais dalinasi. Net pats ponas Pranckietis irgi nieko nežino, o taip pat nieko nežino ir Karbauskis, bei taip vadinama opezicija.
Atsakymas yra 20158-03-26 straipsnyje „Seimo smarvėms”
http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas/#more-8107
Lietuvos valdžia yra vaikų ŽUDIKAI, toks yra atsakymas. Tai antikonstituicniai išsigimėliai.

kliedesys

Ar žmogėdros paskaičiavo kiek metų praėjo ir kiek jau Deimantei metukų? Ar dar didžiuojatės Kedžio žudynėmis? Atseit mergaitės interesai. Gal laikas protauti.

Neringos

atgabenimas teisti išriš šį klausimą: neįmanoma jos teisti, neapklausiant Deimantės, liudytojos, ar kitokiu statusu. Nebent panelė būtų pakeista kokia antrininke. Tai būtų dar viena afera…

Galimai bent vienas

Garliavos bylų teisėjas yra dirbęs KGB.Ir galimai už šios bylos stovi šios grupuotės veikėjai.Ir parinko kadrus.

stasys

Įkaliau J.Ramanauskui .. nykščiu minusą !! .Kada gi putino ‘žaliosios beretės’ gyvenančios Amerikoje gavo teise šmeižti Lietuva ? Iš to kaip aršiai jam patvoriniai dėkavoja ..Jis ne vienas toks o ir visa komanda ..

Galimai bent vienam

Gal nustokite vieną kartą viską karti ant KGB. Jaunieji Lietuvos niekšai ir išsigimėliai toli pranoksta tos organizacijos veiksmus. Tokią išvadą galima padaryti tik iš vienos šitos istorijos vyksmo.

2025 metai

Teisėjas Valantinis skelbia nuosprendį Neringutei. Staiga į teismo salę įeina Deimantė…ir teisėją ištinka insultas, prokuroras Rudis palindo po stalu…

to:stasys        2019-10-18 19:52

kas tamstelei belieka – savo baime, inirsi malsinti tik nysciu zemyn. Esi pedu valdybos, tarybos trolis ir tas tavo nykstis” tera tik šuduko vertės….

Ramiros

Nenuilstamas „stasys”. Jis man panašus į šudbarį …

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „stasys 2019-10-18 19:52
Įkaliau J.Ramanauskui .. nykščiu minusą !!”
Ponas stasy, gal tavo „nykštys” visuomet jau į minusą rodo?
Labai dėkoju, kad atkreipei į mane tokį dėmesį. Tamstai svarbu kur gyvenu, o nesvarbu ką sakau. Tai matau, kad tamsta esi ypatingai labai apsišvietęs „patvorinių” specialistas. Tačiau kažin ar esi gabesnis už Švietimo ir Mokslo ministrijos klerką, o gal juo ir esi? Skaityk apie save?
Skaityk 2018-04-09 straipsnį „Švietimo ir mokslo min-ISTERIJA”
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-svietimo-ir-mokslo-min-isterija/
https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=9108:stt-svietimo-ministreija-yra-virtusi-didziule-pinigu-plovykla&catid=47&Itemid=101

stasys

Nepyk Jonai aš tik savanaudiškai patikrinau ar tas „reikalas“ dar tūri gyvybės požymiu ..Šiltas –lavonas ir jo nykščiu baksnoti gal nereikėtu , kas gi taip elgiasi su ramybe sau radusiu . Vienok patvorys neturėtu tapti užuovėja nuo visokiu gyvenime mus persekiojančiu negandu ..Žmogus gamtos duota natūrą pilnas idėjų kurti apie save prasminga gyvenimą taip įprasminant apie save atmintį ..Ir nors Jus labai stengiatės , turiu ta patvirtinti , tylos sienos perlipti Tamstai nepavyko .Mano nešmaikštus juokas su tais nykščiais tik pavyzdys to kiek naivios tos pastangos ka nors lemti vieno mygtuko paspaudimu .Susiraskite J.Ramanauskai sau geresniu idėjų, tokiu kurias žmonės neapeitu ratu ir nedarytu keistos veido minos sutikus Daukanto a. žmonių grupe su slepiančiu pykčiu . Lietuva tikrai nėra tobulas… Skaityti daugiau »

to stasys

o gal stasy sau i sikna isikalei ta nyksti,ar tau nyksti i sikna ikale tie uz kuriuos galva guldai?

Stasiui gerai moka,kad

jis nukreiptų jūsų dėmesį nuo esmės.Jis labai panašus į Pikasą,jei čia ne jis?

Friday Fax (C-Fam)

VOL. 22, No. 42, October 18, 2019 https://email.opusfidelis.com/t/j-e-cvmuk-yhddhugty-r/> UN Agency Blocks Pro-Life Groups from Conference Dear Colleague, Like George Wallace standing in the schoolhouse door keeping out black children, the paladins of the UN Population Fund are blocking pro-life groups from an upcoming conference that will consider the spread of abortion. UNFPA is refusing to admit Family Watch International, C-Fam, the Heritage Foundation and other pro-life groups accredited to the UN from attending the upcoming conference in Nairobi, Kenya. This is outrageous and will certainly cast a pall over whatever document comes out of that meeting. The UN has accepted NGOs from the day its doors opened. The move by UNFPA is anti-UN and anti-democratic by any measure. I report… Skaityti daugiau »

Prakseda

Vaje,vaje,kaip bijomasi TIESOS- pažvelkite, kiek policijos mašinų stovi.Ir juokinga, ir labai GĖDA.

pastebėjimai

Kiek abejingų praeina pro šalį, nejau tikrai svetimo skausmo nebūna?
Ar tie su žaliomis liemenėmis patenkinti savo atlyginimais?
Ar mokytojams, organizuojantiems streikus,nekilo klausimas, kur yra mokinė Deimantė ir jos pusseserė, ar joms yra prieinamas mokslas, ar prieš jas nenaudojama prievarta?Ar mokytojams pinigai svarbiau už moralinį veidą?
Kur drąsos kelio parlamentarai?
Kur žurnalistai , kodėl tyli apie šią akciją?
„žmonės jūs ar ne žmonės” šaukė Deimantė nešama iš namų…. Pasirodo, kad Žmonių yra tik saujelė .Beje, ką tarp Žmonių veikia tas senis su lazda, kuris prezidento rinkimų metu Kaune VDU salėje fotografavosi su Skverneliu?

MANAU,

kad Mergaitės nebėra, kaip užbaigti scenarijų – nežino niekas..Visi išsigandę, nes nenumatė, kad žmonės neužmirš šios tragedijos…..

viltė

Kokia žiauri realybė .O ŽMONĖS taip ir išliks ŽMONĖMIS . Ačiū Jums , brangieji .

Dzinguliukai.

Šiandien vėl girdime apie nuolat augančius Prezidento reitingus. Taip ir norisi paklausti – argi vien reitingais bus sukurta GEROVĖS VALSTYBĖ??? Bet va, čia priėjo Kindziulis ir paklausė : Ponas Prezidente, ar Jums ne gėda būti vadovu šalies, kurioje – Seimas (pagrindinė įstatymų leidybos ir parlamentinės kontrolės institucija, viena iš valdžios dedamoji) jau geras pusmetis yra tik pramoginių žaidimų, komentuojamų R.Petrausko, vieta? O Jums ką – dzin?.. Seime įsigalėję savanaudiškų grupuočių gaujos, kurios vadovu nori pasistatyti tik juos atstovaujanti personą. Seimas, o juo labiau jo vadovas yra tautos atstovai ir neturi atstovauti grupuotėms, ko siekia ponas agrokoncerno dvarponis. Jums ką – dzin?… Klesti korupcija teisėsaugoje – korumpuoti teisėjai, korumpuoti policininkai, korumpuoti prižiūrėtojai. Jums ką – dzin?… Iki šiol slepiamas valdžios vardu… Skaityti daugiau »

Ramiros

Sveikinu ir dėkoju už sąžiningumą, neabejingumą kito skausmui, blaivų mąstymą …. Duok Dieve mums sulaukti Tiesos ir Teisingumo !

stasys

Ramiros tikrai sulauksite teisingumo , leiskite tik parvežti ‘šventa avele’ į Lietuva ..:)

Gelbėdama kelių niekšų reputaciją

Tuom viskas ir pasakyta. Kol nesužinosime tų niekšų pavardžių tol tiesos šioje byloje , ir Lietuvoje nebus .

vladasvilimas@

Situacija darosilabai, labai sudėtinga, nes Simas yra pasmerkęs p. Neringą.
Kas Liečia teismus – jie nepriklausomi……..?

vladasvilimas@

Situacija darosilabai, labai sudėtinga, nes Seimas yra pasmerkęs p. Neringą.
Kas Liečia teismus – jie nepriklausomi……..?

Taip, teismai skina

saldžius nepriklausomybės vaisius, bet tas saldumas po kurio laiko viduriuose apkarsta. Ar neteks aniems suviduriuoti?

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top