Jonas Grigas. Ar galite patikėti šia beprotybe?

Šveicarijos nuostabiame Alpių žiemos kurorte, kuriame teko lankytis maždaug prieš 20 metų, kasmet vykstančiame Pasaulio ekonomikos forume jo įkūrėjas vokiečių ekonomistas Klaus Schwab moko pasaulio valstybių vadovus kurti pasaulį, kuriame vaikinai taps merginomis ir atvirkščiai, žmonės, kuriems niekas nepriklauso, visi bus uždaryti į kalėjimų miestus, laukinę gamtą reikės izoliuoti, niekam nebus leidžiama galvoti apie save, visi turės valgyti netikrą maistą, o pagyvenusius žmones reikės žudyti, bet bus laimingi. Ir visa tai dėl „geresnio pasaulio“.

Tai ne kokia nors sąmokslo teorija, tai Pasaulio ekonomikos forumo (PEF) planai. Jie yra Jungtinių Tautų darbotvarkės, PEF „Didžiojo perkrovimo“, Pasaulio sveikatos organizacijos, „New World Order“, „Ketvirtosios pramonės revoliucijos“ tikslai. Dauguma jų yra aprašyti Pasauliniuose tvaraus vystymosi tiksluose tariamai sukurti „geresnį pasaulį“. Nors žodžiai gražūs, tikrieji tikslai nėra gražūs. Taigi kokį pasaulį PEF kuria mūsų vaikams ir vaikaičiams?

Vakcinuota visuomenė.

Padarykite nuolatines toksiškų ir DNR keičiančių nanotechnologijų ir neišbandytų medžiagų injekcijas kaip sąlygą, kad galėtumėte dalyvauti visuomenėje, naudoti vakcinų pasus ir bankininkystė, internetas, darbas, apsipirkimas, susibūrimas ir t. t. bus prieinami tik tiems, kurie vakcinavosi daugybę kartų.

Socialinių taškų sistema.

Visuomenė bus paremta socialinių taškų sistema, kurioje gerai besielgiantys piliečiai apdovanojami taškais. Tie, kurie elgsis blogai, baudžiami mažesniais balais. Tik sukaupę minimalų taškų skaičių galėsite dalyvauti visuomenėje. Visiška visų pasaulio gyventojų elgesio kontrolė. Tai jau vyksta Kinijoje, o darbotvarkėje yra eksportuoti ją į kitas pasaulio šalis.

Izoliuota žmonija.

Apribokite žmonių bendravimą, liepdami visiems dirbti, apsipirkti, lankyti mokyklą, garbinti valdžią ir pan. Izoliuokite žmoniją prietaisais, kur į juos visą parą nukreipta valdovų propaganda. Užuot apsipirkus parduotuvėse, viskas bus pristatyta iki jūsų durų. Žmonių sąveika bus ribojama visomis priemonėmis.

Interneto valdymas.

Valdykite internetą ir pasauliui bus prieinamas tik nurodyta informacija. Ištrinkite visus įrašus ir svetaines, kuriose kritikuojama valdžia. Tai jau matome su precedento neturinčia cenzūra.

Jokių turtų.

Įtikinkite žmones visuotine gerove (Gerovės valstybe) ir neleiskite niekam kaupti turto. Būti turtingam yra elito privilegija. Kiti turi būti neturtingi ir priklausomi.

Jokios nuosavybės.

Atimkite visą privačią nuosavybę iš visų pasaulio piliečių. Viskas turi būti nuomota iš elito: namai, automobiliai, net drabužiai. Niekas negali nieko turėti. Tikslas – užtikrinti visišką priklausomybę nuo valdovų.

Jokio smulkaus verslo.

Sumažinkite mažų įmonių skaičių pandemijų ir klimato kaitos metu ir perkelkite turtus didelėms korporacijoms. Priverskite visą žmoniją pirkti visus produktus ir paslaugas iš elito didžiųjų korporacijų.

Jokių teisių.
Iš žmonijos pašalinkite visas asmenines teises, prisidengiant sąvokomis „mes esame kartu“ ir „didesnis gėris“. Sukurkite priešiškumą žmonėms, kurie gina savo teises, pavadindami juos „maištininkais“. Sukurkite bandos mentalitetą, kai išskiriami ir puolami savarankiškai mąstantys asmenys. Darykite taip, kaip jums liepta, kad „padėtumėte vienas kitam“.

Kontroliuojami finansai.

Įdiekite vieningą pasaulio skaitmeninę valiutą, kurią valdys elitas. Susiekite bankininkystę su skiepijimo būsena, todėl finansai bus prieinami tik tiems, kurie yra pasiskiepiję daugybę kartų. Stebėkite, ką žmonės daro su savo pinigais, ir apribokite jų galimybes išleisti.

Seksualinė painiava.

Sunaikinkite natūralią šeimą vykdydami LGTB programą. Nenatūralius seksualinius santykius paverskite norma, o sveikas šeimas „keistomis“. Normalizuokite pedofiliją. Reklamuokite bet kokią seksualinio iškrypimo formą. Šventumą, sveikus santykius ir laimingas šeimas ginančios kalbos vadinamos „neapykantos kalba“.

Kalėjimo miestai.

Užrakinkite didžiąją žmonijos dalį išmaniuosiuose miestuose, kur yra stebimas kiekvienas asmuo ir įrašoma kiekviena mintis, jausmas ir svajonė. Niekas negali išvykti iš miesto be privalomo skiepų statuso ar socialinių taškų.

Virtuali realybė.

Pakeiskite tikrovę skaitmeninėmis iliuzijomis. Reklamuokite virtualią tikrovę kaip „geresnę“ nei mėgavimąsi tikru pasauliu. „Facebook“ patronuojanti įmonė META išleido „MetaVerse“ kaip alternatyvą realiam gyvenimui. Žmonės netgi gali turėti virtualių vaikų, kurių gali atsisakyti, kai pavargsta jais rūpintis. „MetaVerse“ pasiūlys pagalbą kenčiantiems išmaniųjų miestų vergams.

Visko stebėjimas.

Užpildykite pasaulį milijardais stebėjimo kamerų, dronų ir palydovų su veido atpažinimo funkcija, kurie stebės kiekvieną žmogaus judesį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę vardan „visuomenės saugumo“. Niekam negali būti leista niekur eiti, nieko daryti ar kalbėti prieš valdančiųjų valią.

Visi kiborgai.

Sunaikinkite originalią žmoniją ir paverskite kiekvieną kiborgu, kurį dirbtinis intelektas gali stebėti ir valdyti iš debesies. Skatinkite tapti kiborgu kaip kitą žmonijos evoliucijos žingsnį ir pabrėžkite antžmogiškus sugebėjimus, kuriuos dirbtinis intelektas (DI) suteiks kiekvienam. Kai visi bus kiborgai, o jų smegenys bus sujungtos su debesimi ir DI, jie taps didžiausiais vergais. Įdiegę lustus ir į jūsų kūną, nebus jokio jungiklio, kuris jį išjungtų. Žmonės bus skaitmeninės valdymo sistemos kaliniai visame pasaulyje.

Dirbtinis intelektas.

Daugumą darbų pakeiskite dirbtiniu intelektu. Gydytojus, teisininkus, vairuotojus, mokytojus, pamokslininkus ir kt. gali pakeisti DI. Žmonija turi būti pašalinta nuo kiek įmanoma daugiau užduočių ir visiškai priklausoma nuo dirbtinio intelekto, kuris taps visos gyvybės žemėje diktatoriumi. Jungtinių Tautų ir PEF atstovas profesorius Yuvalis Harari sako, kad DI visiškai valdys žmoniją.

Dirbtinis maistas.

Sveiką mėsą pakeiskite sintetine laboratorijoje užauginta, genetiškai modifikuotais vabzdžiais, lervomis ir gausiai purškiamais augaliniais baltymais. Sunaikinkite esamas maisto atsargas ir žmonija taps priklausoma nuo šio naujo „maisto“ tiekimo. Sintetinis maistas sparčiai kuriamas. Lervos maistui jau auginamos ir Lietuvoje.

Eutanazija.

Įveskite ankstyvą eutanaziją tiems, kurie neberemia ekonomikos. Skatinkite visus pagyvenusius žmones nusižudyti, užleisti vietą kitai kartai, kad jie netaptų našta pasaulinei ekonomikai.

Šie pavyzdžiai yra tik nežmoniškų Pasaulio ekonomikos forumo planų ledkalnio viršūnė. Jų knygos, svetainės ir konferencijos atskleidžia daug daugiau. Jei žmonija neatmerks akių, visa tai bus įgyvendinta.

Linkėdamas visiems laimingų Naujųjų Metų taip pat linkiu, kad šie Pasaulio ekonomikos forumo planai kuo ilgiau nebūtų įgyvendinti, kad mūsų vaikai ir vaikaičiai netaptų nei teroristinės Rusijos, nei Schwab‘o (nuotraukoje) elito vergais.

Tačiau sausio 14 –17 d. PEF Davose vėl mokys pasaulio (ir Lietuvos) valstybių vadovus siekti šių planų įgyvendinimo.

Autorius yra akademikas, profesorius,  habilituotas fizinių mokslų daktaras, tikrasis LMA narys

4.7 92 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
75 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Dar buvo galima pridurti: balsuokit už šimonkes ir armonkes ir taip priartinsite Schwabo svajonių išsipildymą.

Ir, kaip galima dažnai matyti spaudoje, visokios faustos morganos ir jų vaikinai dažnokai rašo tokius pamokslus, kaip esą negerai ir nepažangu turėti nuosavą būstą, o reikia nuomotis, ir apie tai, kaip reikia kuo dažniau skiepytis, iš esmės dėl paties tikėjimo, o ir vabzdžius valgyti būtų ne pro šalį.

Al.

Ir, ko gero, visi prezidentai ir kandidatai – išskyrus Lozoraitį – buvo už komunosatanizmą, meiliai jų vadinamą Gerovės valstybe. Tai ne tik karas prieš žmonių laisvę, bet ir tiesioginė pagalba Rusijos imperininkams – dabar jie gali pasiteisinti, kad kovoja prieš šėtoną ir civilizacijos išlikimą.

jau

jau geriau putinas su elektra, dujomi, nafta ir šeimomis negu švabas/tarakonas (tarakonas parazitas) su genocidu žmonijos,auksiniu milijardu ir kyborgais.

Pamastymas

…Caca swaaaabas,caca…Pasakysiu,kad tave,pucynyste,pati pirma ispreparuotu ant zapcasciu.Pucyno,mat,uzsimaaane.O po laptevu jura basas nenori pabraidyt,varijoooote prakeiktas.Tavo diedukas,matyt,’istrebitielius’ buvo,ane….

Durneli,

mano diedukas štatų armijoj indėnus…

Pamastymas

..tai todel tu toks issigimeeees,visas i dieduka,kuriam indenai jo nuosava skalpa subinen sukiso…,klykianciam…ajaaazau,as daugiau taip nedaryyyyysiu…

Stv

Putino Rusijoje visi tie patys gyvulių pasai, kirminų fabrikai ir sanitarinis teroras. Pu išvien su Švabu, jis tik „blogu policininku” paskirtas.

Skrajune

Nenusisnekek, cia negali buti nei vieno nei kito, tecias visada laimi :))

Margarita

O čia jau klystate, kur jau kur, bet nei Putinas, nei Kinija neįsileis šito brudo, greičiausiai, kad ir bus pagal Vangos pranašystę, kad liks dvi galingos imperijos- Rusija ir Kinija, ką ir matome iš visko, kas vyksta, tikrai esu prieš bet kokį karą, manau viską galima išspręsti protingo dialogo forma, bet kai ne kurie prezidentai parduoda savo šalis ir žmones, vaidindami dievus, rezultatas akivaizdus.

jo jo

STOP žmonių genocidui ir švabo vergovei

habilitas

Šiaip, kyla klausimas, kodėl į šį forumą išskirtinį pakvietimą gavo G. Landsbergis? Ne Užsienio reikalų ministras, bet
, būtent asmeniškai Gabrielius Landsbergis?!

todėl

todėl kad švabas žydas ir valdoma per žydus ir žydai sustatyti valdžion :
3: 3 9 Lietuvoje
https://youtu.be/UfQ2U7bSzjY
4: 05 „tai sena žinoma žydų šeima”

ne tik

https://youtu.be/bWCKIFAM52c
 
 „Taip aš litvakė” 44:50
 
 „Taip aš litvakė” 44:50

todėl

švabas žydas/ габрэй ir kviečia gabrių – габрэй žydą; žydas -габрэй baltarusių k. , šaltinis guglio vertėjas.

habilitas

O jei be teorijų (sąmokslo\nesąmokslo), gal kas turi info, tai tikrai unikalus atvejas, gaila, niekas į tai nekreipia dėmesio. Neklausiu vatniku, bet oponentai taip pat gali turėti info, Švabas ir Sorošas dirba ranka rankon, „cold worier’is” H. Kisindžeris, vadovauja paradui.

todėl

na kas dar neaišku? švabas žydas,sorošas žydas, rotšildas žydas, rokfeleris žydas, hitleris žydo rotšildo palikuonis, trockis žydas, leninas žydas, zelenskis žydas, levicas žydas, dalia litvkė- žydė, lansbergiai žydų šeima, zelenskis žydas, putinas žydas, macronas žydas, kisindžeris žyda, dievas ir tas žydas. Vyksta aiškus žydų hibridinis karas prieš žmoniją gojus/ nežydus – pavyzdys gojų/nežydų skerdimas ukrainoje ir globali švabizacija – kyborgizacija/ žmonių naikinimas ir luošinimas/genocidas ir ką išdėstė profesorius J. G. straipsnyje.

Todėlčiui

O Stalinas jau ne, ane? Kiba geruokšlis pagal tave? Gruzinas, osetinas, ane? Gal klysti, nepagalvojai?

todėl

todėl kad Izraelį įkūrė ir revoliucionierius žydus žudikus nkvdistus galabijo

jo jo

Stalinas apvalė TSRS nuo žydų

jo jui

nu jo jo, ir hitleris knygoje ” Mano kova” baisėjosi ką žydai padarė su didžia rusų tauta.

Durneli,

ten daugiausia dėmesio skirta prancūzams. Skaityk iš naujo…

Durneli,

tai matyt tą vietą praleidai, skatityk dar sykį

Viska

kaip ir tvarkingai surasete.Tik del Dievo syktelejote.Tokie pamastymai, vadinant Dieva zydu, ne tik nemalonus, bet izeidus Dievui.

prievaizdas

kisinderis ir jo putins
https://youtu.be/kJzgNJqGDXM

Habilituotam

Tas Kiss’a yra Putino načalnikas, nežinojai?

Pamastymas

milaiti,tik nesikarsciuok,bo kapsukes gariacke grieps…

Ema

Ir zelenskis važiuos į Davosa, jis Švabo jaunųjų lyderių mokinys

nieko naujo

nieko naujo jei žyds/габрэй/gabrei zelenskis pas žydą/габрэй/gabrei švabą lėks tobulintis kaip žmoniją genocidinti – skerdukla baltosios rasės jau užvesta ukrainoje, monsantui žemės parduotos, šviesa atjungta sukuriant sunkiai pakeliamas sąlygas gyventi ir tokiu b9du išvyti vietinius baltuosius

Pamastymas

emma,emma,ir tu nesiarsciuok,ikalk paracetamolio,tave pila prakaitas.Transvestitams pavojinga.Bus kaip jagelaviciutei.

juk

Sumokėjo 37 su biškium milijonus ir gavo kvitą. Švabesas kainuoja brangiau, nei financialtimes

pagaliau

pagaliau jau ir profesoriai pradeda kalbėti apie beprotybės vertimą norma. Ir labai panašiai kaip Platonas apie demokratijos pabaigos požymius ” Valstybė” , kai beprotybė, beskonybė, amoralumas, xamiškumas tampa teise ir norma ir per demokratiją ateina valdžion ir prasideda žiauriausia vergija- toliau skaitykit J.G. straipsnį iš pat pradžios.

Ašai

Jonas Grigas gali tai sau lesti, nes jis jau amžiuje. Jam jau per 80 metų. Karjerai tai nepakenks.

Diedas

Autorius kaip reikiant trinkteltas.
Lygiai kaip tarybiniai partiniai sekretoriai.
Kliedi nesąmones kuriomis pats netiki.
Visais laikais tokių buvo.
Tikslas pripulti prie lovio.
Realybėj skiepai liko tik Rusijoje ir Kinijoje. Globalus Pasaulis užmirštas, ir tik atskiri fanatikai (kaip šitas rašeiva) Lietuvoje propaguoja „naują tvarką”
(ateik su savo nauja tvarka pas mane į kiemą – gausi spragilu kakton, kerzu subinėn ir užmirši savo kliedesius)
TFU ant KOMUNISTŲ

Alko įkūrėjui Diedui:)

Na, Diedai, ko čia jaudiniesi. Sakei, kad sėdi JAV, gauni 7 000 pinigų per mėn. Gal tau moka už tavo idiotiškus parašymus? Tik jokiu būdu netikėk, ką Grigas rašo. Tikėk Dulkiu. Priimk profilaktiškai trečią sustiprinančią, tai gal koks plaučių uždegimas suvynios.

jo jo

skiepų veidą jau suvyniojo. Kraujas susivynioja, todėl ir skrodimai buvo draudžiami kad nepaaiškėtų kraujo susivyniojimas.

plius
Pamastymas

diedas ne javuose,jis amsterdame gyvena….Anot jo…..,ajajai,ot melai visad isryskeja.Fui,melaaaagis,kaka.

Ašai

Pusproti, Grigui jau seniai per 80 metų, jam jokia karjera jau nerūpi, o lovys taip pat.

Ontc

Diedo galvoje visiška maišalynė

Dalia

Stai jums ir komunizmas nuo kurio begome stacia galva.

Ašai

Tai ne komunizmas. Nei kiek.

kas ir kodėl visa tai organizuoja?

žmonija vis dar nežino, kas iš tikrųjų vyksta aplinkui. Jie gyvena savo gyvenimą nežinodami, kad yra kontroliuojami ir naudojami kaip vergai. „Matrica” faktiškai buvo dokumentinis filmas.Žmonijai buvo taip giliai išplautos smegenys, kad teigiami dalykai tapo neigiamais. Avys gyvena fantazijų pasaulyje. Demokratija, skelbiama kaip nemokama, iš tikrųjų yra diktatūra, kurioje likę 99% tarnauja 1%.Mūsų pasaulis pripildytas daugybės melo, apgaulės, dezinformacijos, netikrų naujienų, apgaulingų televizijos CGI vaizdų, propagandos ir smegenų plovimo:

user1252122.sites.myregisteredsite.com

todėl

skaitykit bibliją:gojus / nezydus vergais daro ir valdo JAHVĖ per zydus taikančius pinigų skolinimo per palūkanas mechanizmą – zydą rotšildą ir jo spausdinamus dolerius ir dolerių skolinimą uz palūkanas gojų/ nezydų valstybėms

atsakymas

JAHVĖ

levašov

„Kodėl dievas jahvė išsirinko sau zydus kaip tar nus”
https://youtu.be/AJ2Bd7psfKU
„zydai tai paprasčiausia instrumentas, kurį kosminės parazitinės jėgos, paprasčiausia išnaudojo, sukūrę jiems falšyvą idėją apie jų išskirtinumą, ant kurios ta grupė ir užkibo, labai gaila, ir kimba iki dabar. Ir pakabinę morką išskirtinumo, privertė tuos žmones daryti tai, kad paimti valdžią visai parazitinei sistemai”

Mickėyus Mouseas

Jei galima ,tai aš rašysiu: „Švabas”. Ir tarsiu taip pat: „Švabas”. Juk už tai interneto man neatjugsit ir saskaitos neužblokuosit?

šita

šita beprotybe tiki visi lakstantys pas švabą, jei netikėtų tai švabo beprotybę siųstų paskui karablį ir atsiribotų

AM123

Man tai swaaaaaabas patinka.Viskas jo kontexte isryskeja,dingsta neoliberalkomunizmo ukai,viskas skaidru ir aisku.Rinkis,su kuo tu ir fsio.

Totalinis baltųjų genocidas

Tad galime pabūti labai kantrūs. Kol jie nedrįsta lįsti atvirai ir per jėgą mūsų ten marmaliuoti ar kitaip kenkti, pakentėti galima. Tačiau kaupti šį pyktį, kaupti ilgai ir jį paleisti tuomet, kai tam ateis laikas, yra būtina. Dabartiniu metu svarbiausia yra nepamiršti, kas yra nusikaltėliai ir ką reikėtų sunaikinti, kai tam ateis laikas. Visi, kurie prisidėjo prie žmonių gąsdinimo, terorizavimo, turi būti išnaikinti. Kiekvienas nekalto žmogaus kraujo lašas, kiekviena pralieta ašara turi būti atpirkta ir už tai turi būti atkeršyta. O ypač reikia keršyti tiems, kurie pradėjo vykdyti visos baltųjų rasės genocidą. Ištisas visos rasės genocidas yra per visą istoriją precedento neturintis dalykas. Niekada per visą istoriją nebuvo atvejo, kai kita rasė siekia išnaikinti kitą rasę. Senovėje paprastai būdavo apsiribojama… Skaityti daugiau »

irrr

„Baltosios rasės genocidas,naikinimas paročių ir dirovės. Levšov N V”
https://youtu.be/Sr60voegxnA

privalomas ateizmas nepaminėtas

net keista
komunistai kovojo su religija
pederastai kovoja su religija

JUTAS

Religija yra pasakos

Papa Borgia

„Mirovaja globovaja” šluoja pasaulį nuo baltųjų ir ypač nuo padorių europiečių, vadinasi, ir nuo lietuvių taip pat. Priviet, hello, banksterių trockistai! Jūs laimit – jums gerai, tiesa? Prastuomenė pasauliui nereikalinga – tik milijonieriai ubagų sąskaita, tiesa?

nuomonė

Jokio smulkaus verslo? Manau, ir Lietuvoje kai kurie „ekonomistai” ( ir valstybės pareigūnai?) viešoje erdvėje vis aiškina apie „gyvulių ūkį”, neva mokesčiai turi būti vienodi ir dirbantiems savarankiškai ir įmonėms, ir samdomiems darbuotojams, nors galimai nežino ar nutyli, kad dirbantys savarankiškai rizikuoja visu savo turtu dėl galimų nuostolių užsakovui. Savarankiškai dirbantys yra patys sau direktoriai, neretai ir buhalteriai, tad jų paslaugos neretai pigesnės, negu įmonių, išlaikančių administraciją. Samdomi darbuotojai rizikuoja kelių algų dydžio suma, o įmonės berods įstatiniu kapitalu? Bet „ekonomistai” skirtumo galimai nemato… Jau Kubiliaus vyriausybė apkrovė menininkus ir kitus autorius papildomais mokesčiais, nors daugumoje Vakarų demokratijos šalių menininkai ir kiti autoriai turi mokestinių nuolaidų. Tokia mano nuomonė

Didžiausias

DĖKUI, gerbiamam profesoriui. Sveikatos, geriausių, ilgiausių Metų Jums.

Joseph Mercola (The Epoch Times)

• Dr. Kathryn Edwards, Pfizer duomenų saugos stebėsenos tarybos (DSMB) narė, anksčiau buvo mokama Pfizer patarėja. DSMB turėtų būti nepriklausoma, bet, jei nariai turi ankstesnių ryšių su įmone, tokia nėra. • Vokiečių skrodimai nustatė „labai neįprastą audinių uždegimą“ žmonėms, mirusiems netrukus po skiepo, ir tyrėjai įtaria, kad pastebėtas uždegimas mirtinas. Jie taip pat rado smaigalių baltymų mirusiojo audiniuose, bet ne kitą svarbią SARS-CoV-2 dalį. Tai rodo, kad ne virusas buvo priežastis, o skiepas. • Vokietijos sveikatos draudimo paslaugų teikėjo BKK, kuris apima apie 10,9 mln. vokiečių, duomenys rodo, kad 2,05 % COVID skiepų gavėjų kreipėsi į gydytoją po skiepo. • Didžiausias Vokietijos privalomojo sveikatos draudimo duomenų rinkinys, apimantis 72 milijonus vokiečių, rodo, kad staigių ir netikėtų mirčių skaičius labai padaugėjo… Skaityti daugiau »

plius

Died Suddenly (New COVID-19 Documentary From Stew Peters)
 
https://rumble.com/v1qjp2y-died-suddenly-new-covid-19-documentary-from-stew-peters.html

plius

paguuglinkit
Died Suddenly (New COVID-19 Documentary From Stew Peters)

plius

paguglinkit str. „Lietuvoje kas dieną randami lavonai be išorinių smurto žymių“

tai

Died Suddenly

Danielius Sačkovas

Rokfelerių placdarmas [Kinija] / Плацдарм Рокфеллеров. Неожиданные факты / Даниэль Сачков
https://www.youtube.com/watch?v=ux4oLdz7E5I&ab_channel=%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%8F%D0%A0%D1%83%D0%B1%D0%B5%D0%B6

Jules

Niekur nesidėsit: „The Real Conspiracy en marche (in motion)”. Teks susitaikyti.

erialis

copy – paste 1984…
labiausiai patiko :
Būti turtingam yra elito privilegija. Kiti turi būti neturtingi ir priklausomi.”

Egle

Perskaičiau ir vos neapsivemiau…Šėtono siautėjimas!!

Kiek kainavo pakvietimas

Panasu, kad valstybei G. Landsbergio pakvietimas zydo Svabo nemazai kainavo. Vyriausybe be jokio pagrindo skyre zydu bendruomenei 37mlj. euru.

Nesuprantu :

Ar tikrai tautoje tiek durniu,ar komentarai ijungti tik specpalatai!?

Raimundas

„teroristinė” Rusija viską sugadino…

Giedrius

Nesuprantu kodel to beprocio neizuoliuoja kaip jis iki sil gyvas tai genocidas

gitaras

Baisiau nei karas …

Margarita

Absoliutus idiotizmas arba nauja fašizmo forma, prie ko labai aiškiai matoma, kad jau eina vos ne pusė pasaulio…

Info
Vidas

O kodėl nėra to akademiko, profesoriaus, autoriaus habilituoto fizikinių mokslų daktaro, tikrojo LMA nario Vardo ir pavardės?

liuks

kazkas prisizais

Mindaugaa

Maziau nesamoniu klausykit ir gyvenkite laisvi

Algirdas

Pamiršta paminėti, kad mes jau verčiami iš biologinių į sintetinius bei tai, kad numatyta iš mūsų pašalinti galimybę daugintis mums įprastu būdu. Lyčių (lytinių organų) keitimas tik pradžia, mus numatyta paversti belyčiais tam, kad negalėtume daugintis. Šiam reikalui jau sukurtos dirbtinės gimdos bei sintetinė gyvybė mėgintuvėlyje. Kam labai pasiseks galės pasiimti vaiką? plastikinės triūbos gale, na kaip Zager & Evans dainoje In the year 2525.

75
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top