Jonas Kauneckas: visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos

Aš, kaip senas vyskupas, nuolat bendraujantis su žmonėmis, jaučiu ir girdžiu savo tautiečių, lietuvių, nusivylimą laisve ir demokratija.

Kaip baisu: mūsų sukilėliai, mūsų signatarai, mūsų savanoriai, mūsų partizanai vis kovojo už laisvę. Aš pats įsijungiau į Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komitetą, nuolat buvau tardomas. Tikėjau, kad iškovosime Lietuvos laisvę, tikėjau, kaip ir anie kovotojai, kurie mane visada įkvėpė.

Ir štai 30 metų Lietuva laisva. Bet į didelę dalį piliečių žiūrima kaip į nusikaltėlius dėl to, kad jie masiškai rašo peticijas, kad jie turi savo nuomonę apie šeimą, kad jų supratimu, santuoka šeimai kurti tegalima tik vyro ir moters bendru sutarimu, kaip skelbia mūsų Konstitucija.

Ir ne tik Konstitucija, bet visų pirma Dievas, būtent Dievo mokymas Šventajame Rašte. Tuo mokymu tiki dauguma Lietuvos žmonių, nes jie Visuotiniame gyventojų surašyme skelbėsi, jog yra krikščionys. Ir štai dabar tos nuomonės nebenori išgirsti mūsų Seimas, mūsų vyriausybė.

Todėl visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bet reikia labai atsargiai,

rinkimai – juoda skylė, ir referendumas gali būti toks pat.

Eminencija,

kitos apklausos yra niekutis. Referendumo. Tik referendumo!

Nieko mes

neišreikalausime, Jūsų Ekscelencija, iš tų bedievių, sodomitų valdančiųjų, vykdančių globalistų elito nurodymus. Galime ir privalome tik viena: prašyti Dievo pagalbos, reikia maldos, daug maldos, visos Tautos maldos…

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top