Jonas Nairanauskas: Žygaičių bendruomenė paneigia paskleistą melagingą informaciją

Trys Lietuvos piliečiai iš sambūrio „Būkime vieningi“ Vaidas Lekstutis, Vygantas Kelertas ir Olegas Titorenko paskelbė savo internetiniame puslapyje, kad jie kreipėsi į Rusijos ir Baltarusijos prezidentus prašydami pagalbos kovoje su kompanija „Chevron“, kurios veikla gali užteršti žemės gelmes ir vandenį.

„Vakarų ekspresas“ ir kiti leidiniai perspausdino šį kreipimąsi su antrašte „Žygaičių bendruomenė kreipėsi į Rusijos ir Baltarusijos prezidentus“, taip mesdami šešėlį ant visos bendruomenės. Tai yra dezinformacija ir melas.
 
Mes, Žygaičių bendruomenės nariai, kategoriškai atsiribojame nuo šio melagingo pranešimo ir reikalaujame visus informacinius leidinius, paskelbusius nepatikrintą ir melagingą informaciją, skubiai išspausdinti jos paneigimą. Priešingu atveju mes kreipsimės į teismą.

Jonas Nairanauskas,
Žygaičių bendruomenės pirmininkas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
...

Kada atsiribosite nuo bukime vieningi.turetumete jau puikiaiuprasti vaida,laikykites
Atokiai nuo tokiu

V

Tikras

žmogus.Grynuolis.Provincijoje daug deimančiukų.

Na ir kas?

O kas čia blogo kreipimesi? Manau, teisingai tie 3 piliečiai elgiasi, juk reikia gelbėti žemę nuo savų judų. Skęstantysis ir už šiaudo griebiasi, kad tik liktų gyvas.

Kas

labiausiai suinteresuoti, kad Chevronas raustusi po Lietuvos zeme, tas ir mete seseli ant Lietuvos pilieciu. Kazkaip labiausiai rusais gazdinti megsta koncervai. Ar nebus is baltuju pirstiniu regiono jaunimo tarpo, bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia, tai tikrai baisu darosi del lietuviu parsidaveliu. Teisingai p.J.Nairanauskai, tik i teisma laikrasti. Reiktu, kad visi taip pradetu daryti, tai gal nustotu rasineti, kas ant seiles uzeina.

vilnietė

Pirmas sakinys labai jau keistas, tarsi ne šio amžiaus. XXI a. žemaičiai kreipiasi į carą… Nesusipratimas.

A12

Your blogs and information attracts me to come back again n again. replique montre

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top