Jungtinės Karalystės universitetas ragina studentus per internetinį portalą pranešinėti apie dėstytojų „mikroagresijas“

Jungtinės Karalystės universitetas teigia, kad kritikuoti Kinijos visuomenės uždarymą karantinui yra „mikroagresija“ ir apie ją reikėtų pranešti per internetinį portalą.

Skundimo portalas

Anglijos Surėjaus (Surrey) universitetas darbuotojams pristatė naują modulį „Įvadas į rasių lygybę“, kuriame pateikiama keletas vadinamos „mikroagresijų“ pavyzdžių.

Modulyje teigiama, kad Kinijos visuomenės uždarymo dėl kovido kritika yra mikroagresijos forma, ir apie ją reikėtų pranešti per koledžo internetinę skundimo sistemą.

Darbuotojams nurodyta nekritikuoti Kinijos „jokio kovido“ politikos, nes kai kuriems Kinijos studentams gali atrodyti, kad laikydamiesi šios politikos jie „labiau rūpinasi kitais“.

Modulyje pateiktame Kinijos „jokio kovido“ politikos pavyzdyje cituojamas kinų studentas, savo kambario draugams sakantis, kad „jie nesupranta, kaip vyriausybė [tvarkosi su kovidu] (mūsų bendruomenės [būdas] tai daryti tikrai skiriasi nuo kitų šalių) tai labai, labai griežtas visuomenės uždarymas“.

Ir priduriama: „Tačiau jūs esate gana susitelkę į savo ir kitų žmonių saugumo užtikrinimą – labiau rūpinkitės kitais ir bent dvi savaites pabūkite namuose. Jei pažvelgtumėte į sunkiausius atvejus, pavyzdžiui, Vuhano ir aplinkinių vietovių, jie gana greitai suvaldė [virusą]. Tačiau apie tai [kalbėjomės] su savo buto draugais. Jie to nesupranta.“

Studentai raginami pranešti apie mikroagresijos atvejus per portalą, o darbuotojai raginami „kreiptis patarimo į Žmogiškųjų išteklių skyrių dėl tolesnių veiksmų,“ kai apie tokius atvejus pranešama.

Pasak The Telegraph, universiteto vadovybė susiduria su darbuotojų pasipriešinimu. Darbuotojai kaltina juos „kontroliuojant atitikimą kontraversiškiems moraliniams ir (arba) politiniams įsitikinimams“.

13 universiteto akademinių darbuotojų siekia, kad modulis būtų pašalintas universiteto senate balsavimo keliu, teigdami, kad jis „keltų naują didelę teisinę ir institucinę riziką universitetui“.

Atstovas spaudai sakė, kad universitetas yra „visiškai įsipareigojęs saugoti savo darbuotojų akademinę laisvę, ir tai yra pagrindinis principas, įtvirtintas mūsų universiteto statute. Mes reformuojame savo akademinių darbuotojų vertinimo procesą, kad galėtume geriau padėti jiems siekti karjeros.

Nepripažįstame tokio mūsų naujojo akademinio vertinimo proceso apibūdinimo, kai jo gairėse aiškiai įtvirtinta akademinės laisvės apsauga ir kai jo esmė – parama mūsų akademinių darbuotojų profesiniam tobulėjimui“.

Šaltinis: reclaimthenet.org

1 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov MARINIE

…skuuuuusk viska,kas juda ir busi pazangietis.

stasys

per studijas reikia mokytis o ne krapštyti nosį ieškant ‘mikroagresijos’ formų .

na,

„progresyvieji” įvedinėja visuotinio skundimo tvarką, kurią vadina ‘”pilietiška”, o skundikus -„donoscikus” pateikia kaip plietiškiausią visuomenės dalį.

Tiesmukai

Globalistų karas su ruskių letena Ukrainoje šiandien nepaliestas, tad visas zbrodas ant rusiško kandono neturi ką pasakyti. Šitie žydproletariai, kaip anksčiau sakiau, čia sudaro apie 99% komentuotojų.

Abejojantiems siūlau pažiūrėti patiktukus po mano pasisakymais…

Dronas

Nuo kada globalistų ir rusijos imperialistų tikslai skiriasi? Putinas visą davoso (kinijos) absoliutaus sekimo ir prispaudos sistemą, diegia septinmyliais žingsnais. Pas mus ir jau stumia įstatymus, kad pavyzdžiui išankstinio mokėjimo kortelės ir panašiai, būtu parduodami tik su pasu (rusijoje tai galioja jau daug metų). Todėl ruskiai ir globalistai, niekada nebuvo priešai. Globalistai, tai komunistai-feodalai, rusijoje toks feodališkas valdymo metodas senai įtvirtintas ir plečiasi, kinijoje klesti. Jau nekalbant apie tai, kad visas šitas vakarų supūdymo iš vidaus planas, komunistų buvo sukurtas jau prieš gerą šimtmetį ir nuo antro pasulinio karo pabaigos, uoliai įgivendinamas. Komunistai nori sugriauti vakarų civilizaciją, kad sukurt savo bezdžionių planetą, kur nebus jokio judėjimo pirmyn, bus visokios sušiktos strapijos ir panašios feodalinės-vergovnės skylės, panašios į iraną, šiaurės korėją… Skaityti daugiau »

Tiesmukai

,,Nuo kada globalistų ir rusijos imperialistų tikslai skiriasi?

Matomai, netiksliai išsireiškiau ,,Globalistų karas su ruskių letena Ukrainoje šiandien nepaliestas”.

Norėjau pasakyti kad globalistai kovoja ne prieš ruskių leteną, bet: globalistai PASINAUDODAMI ruskių letena daužo Ukrainą…

—————-

,,Būtent todėl visų komunistų-globalistų-‘istų skylės, niekada nieko nesukurs…”

Deja, sukurs e-konclagerį…
Ir praeityje irgi sukūrė…
– žydiškas komunizmas;
– rusiškas šnipinėjimas…;
– Š. Korėjos ginklai ir kaip savo video reportažuose rodė keliautojai po Š. Korėją, ten jaučiamas kilimas…

Tironijoje žmogų kriuša kitas žmogus!
Demokratijoje žmogus kriuša pats save!

Hibridiniame pasaulyje ribos, sąvokos, vertybės yra išplaukusios.

Dronas

Tai ką tamsta vadini „demokratija”, yra labai tolima nuo to kas demokratija ištiesų yra ir turi būti. Pas putiną irgi „valdoma demokratija”, taip ir vadinasi, pats putinas per telika savo vergams taip išaiškino. Norintiems giliau suprasti kas yra demokratija, kairė, dešinė ir respublika. Labai geras video. Labai gerai viską paaiškinantis.
https://www.bitchute.com/video/b2iJa1Xod9lU/

Paskutinį kartą redagavo 4 mėnesių prieš Dronas
Tiesmukai

,,Pas mus ir jau stumia įstatymus, kad pavyzdžiui išankstinio mokėjimo kortelės ir panašiai, būtu parduodami tik su pasu (rusijoje tai galioja jau daug metų).”

Ar gali plačiau, ypač dėl Rusijoje…

Dronas

Rusijoje perkant ir pildant visokius pildyk ir panašius ežius, turi pateikti pasą. Čia, kad leptelėjus, šnekant telefonu ar naudojantis internetu, pavyzdžiui, jog putinas kybys, SORM (СОРМ, rusijos federacijos automatine operatyvinės paieškos sistema), pagal raktinius žodžius iškart tai nustatytu ir tavęs nereiktu ilgai ieškot. Apmokėdamas ar pirkdamas kortelę tu jau prisistatei peteikdamas pasą, telieka sistemai nustatyt tavo wrong think, kuris labai kažką „žeidžia” ar „kelia grėsmę” ir pas tave iškart ateis, gal net pradžiai į duris pabels, nors gal ir nesivargins. Pavyzdžiui vienas toksai žurnalistas Irek Murtazin, atsedėjo už (laikykitės tvirtai): neapykantos kurstymą prieš socialinę grupę VALDŽIA. Du metai ant suolo zonoi.

Dronas

PS

Prieš kelis metus, valdžia ir pas mus tokias korteles norėjo padaryti tik su pasu. Bet tada kilo rezonansas ir ta valdžia nėrė į krūmus. Dabartinė valdžia, šitą dalyka vėl stumia.

Paskutinį kartą redagavo 4 mėnesių prieš Dronas
Is čia kylama į žvaigždes

Universitetuose visada egzistavo toks nesimokančių aktyvistų sluoksnis. Jie vos ne vos išlaiko sesijas, bet jų visada pilni komjaunimo komitetai, studentų atstovybės, universiteto gėjų klubai, lygybės kontrolės tarnybos, galimybių paso patikros punktai, suvaržymų komitetai ir panašios vietos. Kažkokia parazitų atmaina, gerai besiveisianti senuose, drėgnokuose universitetų pastatuose.

Kim Besindžer ir Mikis Riurkė

„Anglijos Surėjaus (Surrey) universitetas“

Iš tikrųjų tariama [sari], to tokia trumpa a, kaip žodyje „savo“.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top