Jungtinių Tautų analitinis centras iki 2050 metų siūlo „senstančiai“ Europos Sąjungai 60 milijonų migrantų

ES tvirtina, kad Didysis apkeitimas yra konspiracijos teorija, tačiau Jungtinės Tautos (JT) teigia, kad Europai reikia iki 2050 metų priimti 60 milijonų migrantų, daugiausia iš Afrikos.

Tą pačią savaitę, kai Europos Parlamentas balsavo už rezoliuciją, kuri Didžiojo apkeitimo teoriją pavadino „rasistine“, Ispanijos laikraštis La Vanguardia pranešė, kad Jungtinės Tautos, Vitgenštaino centras Austrijoje ir Globalaus vystymosi centras Vašingtone įtikinėja, kad Europai, kad „išgyventų,“ reikia bent 60 milijonų migrantų per ateinančius dešimtmečius, ir kad didžioji dalis šios imigracijos turėtų būti iš Afrikos.

Jungtinės Tautos, kurios ilgą laiką gynė „apkeitimo migraciją“ kaip sprendimą senstančiai Europos populiacijai, dabar įspėja, kad Europa šių migrantų negaus, jei, pasak ispanų laikraščio, nesiliaus būti tvirtove prieš imigraciją.“

JT vertinimais, 2050 metais ES trūks 60,8 milijonų darbuotojų, o Vitgenštaino Demografijos ir globalaus žmogiškojo kapitalo centas tvirtina, kad stoka bus dar didesnė, iki 72,7 milijonų. Abi organizacijos naudoja savo pačių įvertinimus tolesnei masinei imigracijai pagrįsti.

„Nepakaks vėlinti išėjimo į pensiją amžių, pritraukti daugiau moterų į darbo rinką ar didinti gimstamumą. Taip pat nepakaks toliau robotizuoti gamybos ekonomiką ar tęsti darbų iškėlimą į užsienį, kaip kad darėme,“ – sakė Čarlzas Kenis (Charles Kenny), vyresnysis Socialinio vystymosi centro darbuotojas Vašingtone. „Nei vienas iš šių priemonių neišgelbės Europos nuo gyventojų senėjimo.“

Jis tęsė, tvirtindamas, kad „Afrika turės išgelbėti Europą nuo demografinės krizės (…) Tik imigracija gali atitaisyti šią sutrikusią pusiausvyrą, o imigracija iš Afrikos bus pats natūraliausias būdas suteikti reikiamos darbo jėgos ir išsaugoti augimą.“

Kenio tvirtinimas, kad imigrantai iš Afrikos, galimai milijonai jų, turėtų užpildyti Europos darbo jėgos trūkumą ir ne tik radikaliai pakeisti žemyno demografiją, bet ir sukelti visuomeninius ar net civilizacinius atgarsius. Kai dėl Kenio tvirtinimo, jog migrantai gelbėja Europos darbo rinką, tai jau yra tvirtų duomenų iš eilės šalių, metančių abejonę minčiai, kad Europą ir jos darbo rinką gali išgelbėti „tik imigracija“.

Galų gale jau vyko didelės apimties imigracija iš Afrikos ir Vidurio Rytų, ir iki šiol tai atnešė prastus rezultatus. Pavyzdžiui, duomenys iš Vokietijos rodo, kad beveik pusė migrantų( ), atvykusių į Europą 2015-2016 metų krizės metu, lieka be darbo, o net jį turinčiųjų dauguma dirba nekvalifikuotus darbus; dažnai jie uždirba tiek nedaug, kad atitinka socialinės paramos gavėjų kriterijus.

Iš tikrųjų Europos migrantų populiacija daugelyje valstybių yra tikra šalies finansų sekintoja, taip pat ir Danijoje, kuri per metus išleidžia 5 milijardus eurų integracijos pastangoms, pastangoms, kurios dažniausiai žlunga. Iš tiesų ne vakariečių migrantų populiacija yra taip prastai integruota, kad dauguma danų nepritaria minčiai priimti daugiau imigrantų. Net šalies kairiajam sparnui priklausanti Premjerė Metė Frederiksen (Mette Frederiksen) propagavo „nulio“ prieglobsčio prašytojų politiką.

„Kas penktas jaunas, ne vakarietiškos kilmės vyras, gimęs 1997 metais, iki 21 metų buvo pažeidęs įstatymą. Ne kiekvienas. Bet yra per daug jaunų vyrų, kurie riboja kitų laisves, vagia vaikų ateitį, baugina kalėjimo prižiūrėtojus ir palieka paskui save ilgą nesaugumo šleifą,“ – sakė Frederiksen 2021 metais. Jos pozicija migracijos klausimu yra tokia populiari, kad rinkimų lapkričio 1 d. metu ji ne tik iškovojo naują mandatą valdyti, bet ir jos partija taip pat iki šiol yra didžiausia Danijoje.

Taip yra ne tik liberaliojoje Danijoje. Norvegijoje tik beveik pusė migrantų dirba, nežiūrint 6,6 milijardų eurų, investuotų darbinės integracijos pastangoms. Prancūzijoje migrantai šaliai kainuoja apie 25 milijardus eurų per metus, ir daugelis migrantų išlieka be darbo net ir po eilės metų. Tuo tarpu Vokietija paskelbė, kad prieš dvejus metus ji išleisdavo 64,5 milijardų eurų užsieniečių, kuriuos ji jau yra priėmusi, išsilavinimui, socialinėms paslaugoms, apgyvendinimui ir kalbos kursams. Šios milžiniškos finansinės sumos buvo skirtos dar iki beveik 1,5 milijono migrantų atvykimo į Vokietiją šiemet.

Jei tikėti JT pranešimu ir Kenio tvirtinimu, šie migrantai turėtų būti laikomi labai reikalinga Vokietijai darbo jėgos parama. Bet realybė tokia, kad 12 iš 16 Vokietijos žemių jau visiškai uždarė savo sienas naujiems pabėgėliams, argumentuodamos tuo, kad jų apgyvendinimo, socialinių tarnybų ir švietimo sistemos artėja prie perkrovimo ribos.

Duomenys taip pat paneigia argumentą, kad pradžioje bus integracijos sunkumų, bet juos nusvers ta nauda, kurią migrantai galiausiai atneš. Pavyzdžiui, turkų populiacija, kurių daugeliu atveju jau kelios kartos gyvena Vokietijoje, remiantis įvairiais kriterijais, laikoma prasčiausiai integruota grupė visoje šalyje. Pažadas atsivežti reikalingų gydytojų, teisininkų ir inžinierių — masinės imigracijos proponentų keliama mintis — taip pat nepasitvirtino. Daugumai migrantų būdingi prasti įgūdžiai ir žemas išsilavinimas; kartai migrantai taip stokoja įgūdžių, kad nėra jokio efektyvaus būdo jiems įsilieti į Europos darbo rinką.

Kai kurie tiesiog teikia pirmenybę socialinių pašalpų gavimui nei dirbti mažai apmokamą, juodą darbą. Net tais atvejais, kai pasamdomi gydytojai ir inžinieriai iš Afrikos, kyla nerimą keliantys moraliniai klausimai. Ar Europa nusipelno geriausių ir šviesiausių žmonių perviliojimo iš šalių, kurioms labai reikia kompetentingų specialistų? Jei šalių ekonomikos geresnei ateičiai užtikrinti reikėtų tik jaunų žmonių, tuomet Afrika būtų kelyje į ekonominę sėkmę. Tačiau, nežiūrint didelio jaunų žmonių skaičiaus, šiose šalyse daug korupcijos, ir jos nedaug tegali pasiūlyti patentų ir inovacijų prasme, joms būdingas ypatingas nesaugumas ir aukštas nusikalstamumo lygis.

Paprasčiausias šių jaunų žmonių importavimas į Europą nepadės, mano daugelis politikų, intelektualų ir politikos formuotojų. Pavyzdžiui, Vengrijos Premjeras Viktoras Orbanas (Viktor Orbán) sakė, kad afrikiečių ateitis yra Afrika; jis pasiūlė alternatyvų kelią, kuris įtraukia europiečių gimstamumo didinimą.
„Visoje Europoje yra vis mažiau ir mažiau vaikų, o Vakarų atsakymas į tai yra migracija,“ – sakė Orbanas 2018 metais. „Jie nori, kad atvyktų tiek migrantų, kiek trūksta vaikų, kad tas skaičius prisidėtų. Mes, vengrai, galvojame kitaip. Vietoj tiesiog skaičių, mes norime vengrų vaikų. Migracija mums yra kapituliacija.“

Daug iš Vengrijos agresyvios, šeimą palaikančios politikos jau pasiteisino, bet greičiausiai prireiks suderintų pastangų visoje Europoje, kad iš tikrųjų pamatytumėte šios strategijos dividendus. Mažėjantis gyventojų skaičius ir tarptautinio kapitalo apribojimai iš tiesų galėtų būti naudingi Europos demografinei situacijai, užtikrindami europiečiams galimybę pajėgti įsigyti namus ir butus, kurių jiems reikia, kad saugiai jaustųsi kurdami šeimą. Tuo pat metu europiečiai vis labiau atsargiai leidžia savo vaikus į mokyklas, pasižyminčias didele įvairove, kas verčia tėvus mokėti už brangias privačias mokyklas – tai tendencija, kuri tik blogina demografinį vaizdą ir tampa vis labiau problemiška didėjant imigracijai.

Dėl Vakarų tautų imigracinės dienotvarkės vykstantis smegenų plovimas Afrikoje, tikėtina, tik dar labiau pakurstys nesantaiką ir konfliktus žemyne, patiriančiame populiacijos sprogimą, dėl ko konservatoriai Europoje jau seniai aiškina, kad išmintingiausi imigrantai turėtų likti savo šalyse, kuriose jie gali padėti sukurti veikiančią sistemą.

Nežiūrint moralinių dvejonių kartu su integracijos sunkumais ir augančiu migrantų nusikalstamumu, tokios šalys kaip Vokietija siekia dar didesnio imigrantų skaičiaus. Dabartinė kairiojo sparno vyriausybė jau seniai skelbė savo planus drastiškai padidinti imigraciją į Vokietiją, sušvelninti migracijos taisykles kaip tik tada, kai kaimyninės šalys, tokios kaip Austrija, Danija ir Lenkija, siekia imigraciją sumažinti.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius

„Konspiracijos” teorija lietuviškai yra vadinama sąmokslo teorija.

šiaip pamąstymui

Kas ir kokiu tikslu visa tai organizuoja:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Danielius Sačkovas (Студия Рубеж)

Apie Didžiojo perkrovimo finansinius metodus
Сенсационное расследование финансового аналитика / Даниэль Сачков
https://www.youtube.com/watch?v=GQ-atg2KpvU&ab;_channel=СтудияРубеж

Pasaulio kunigaikščio

svajonė, kad neliktų Europos neskaitlingų tautų, kitaip tai nebus dimokratija. Kapsukė su konservatoriais, lddp-istais ir liberūnais tam, žinoma, pritaria – Lietuva be lietuvių. Amžinoji Suslovo svajonė pildosi, visgi Troikė, tiesa? Edukuoti-vakcinuoti ploja katutėmis iš džiaugsmo, kad mūsų nebebus.

Konspiracija

pirmiausia yra įsislaptinusi, pasaulį iš tikro, o ne ant popierkų valdanti grupuotė – Dievo parinkta mus valdyti ir engti kas tokia? Internacių konspiracija ir agresija, ne ndaugiau. Tad įsikalk, Mariau, tai sau į galvą. Kapsukė, žinoma, šito pačiam gi nepasakys, tiesa?

ai,eina tie leftistai

ant 3 raidziu.Mus nuo negru tvirtai saugo lenzburbergerinis amzinasis skurdas,nuo kurio tikrai neissivaduosim.Be to,kas leeeetuviui gerai,negrui mirtis.Uzvalgys cepelinu porcija su spirguciais ir grietine ir,amen.

Smalsutis

O kodė, senstančiai gėjeuropai nesiūlo daugiau gimdyti vaikų ????Kodė ,tą pisiuko malonumą turi patirti tik negrai ????

Neobolševikinis elitas

tyčia apsunkino lietuviams gyvenimą, bet kviestis Afrikos ir Rytų aukščiausios klasės specialistus labai okatni – rusifikuoti, afrikanizuoti Lietuvą, kad vėliau būtume išvaduoti, pravedus referendumus po šautuvu.

Jules

Ką ir kieno interesus atstovauja tas Jungtinių Tautų analitinis centras? Kokia jo nacionalinė kilmė, kas finansuoja ir iš ko susideda? Kam pagaliau atstovauja pačios Jungtinės tautos, kai Ukrainoje žudomi civiliai? Ar kartais ne Putino Rusijos interesus? Kas per iubermenšeriai ten susirinkę?

Al.

,,jau vyko didelės apimties imigracija iš Afrikos ir Vidurio Rytų, ir iki šiol tai atnešė prastus rezultatus”, ,,Europos migrantų populiacija daugelyje valstybių yra tikra šalies finansų sekintoja” – tai nėra nesėkmė. Toks komunofašistinio sąmokslo planas. Elitai papirkti, o užsispyrėliai pakeisti paperkamais. ,,Konservatoriai” beviltiškai bando juos įtikinti, kad klysta. Bet jie neklysta – tai priešai, kurių tikslas – sunaikinti mūsų civilizaciją, tautas ir žmones.

Jules

Lietuvoje aplink ne tik antilietuviai valdžioje ir stambiajame versle, bet ir anti_Europa.

Skaitytojas

Tas jungtines tautas seniai metas paleisti. Panašu, po Ukrainos karo nunyks savaime.

T0mas J.

Portalo leidėjai, kodėl slepiate savo kontaktus ir veikiate šešėlyje?
Esate neatviri visuomenei ir jums labai netinka tituliniame puslapyje patalpinti žodžiai „Lietuvos piliečių ir bendruomenių diskusijoms ATVIRA svetainė“ – skamba veidmainiškai.
Tarkim, nori piliečiai ar bendruomenės paprieštarauti A.Stankūno, V.Sinicos ar V.Radžvilo straipsnio koncepcijai, pateikti diskusijai savo KITOKĮ požiūrį – jie net negalės savo požiūrio portalui tiesos.lt pristatyti! – nepaviešinti kontaktai. Nėra svetainės el.pašto adreso, jokio redakcijos telefono.. Net neaišku kas ta redakcija – viskas slepiama.
Tai nėra normalu.

elfė

wiliniai garbanotų Aukso ordos berniukų tauškalai.
Afrikos sąjunga, įsileidusi transnacionalines Kremliaus korporacijas, turi pati susitvarkyt su savo bedarbiais, o ne užkart juos ant Europos.

Charlesas Kenny penkiolika metų dirbo Pekine, atstovaudamas Pasaulio banką, nors tėra tik lobuojantis rašytojėlis.. Galit užsukt į Global Development center feisnuką. Tuščias. Galit parašyt savp nuomonę lietuviškai, guglas išvers. Mums jų rūpesčio nereikia. Europa gavo pakankamai ukrainiečių Putino dėka.
O dėl senėjimo, tai gal nereiktų skatint venalyčių prų santuokų, bet tas poras, kurios dauginasi. O jukk varoma atvirkštinė politika – darbadavai pageidauja vienalyčių, nes jų nereikia išleist vaiko priežiūros atostogoms, po to kai lygių galimybių kontrolieriai sulygino vyrų ir moterų teises vaiko priežiūrai. Taip ir vyrai pamažu bus išsstumti iš darbo rinkos?..

elfė > šiaip pamąstymui

nonsens branguti. Tai kgb norėtų, kad taip galvotume. Ir pats Lavrovas tai patvirtino. visgi mėnesį prieš „operaciją”, vienas Kremliaus oligarchas mokėjo vandalams, kad išpaišytų svastikas ant Ukrainos Holokausto centro ir kitur. O KGB ekgenerolas patvirtino, kad kgb taip daro Vakarų žydų kapinėse nuo Antro pasaulinio… be to, per pirmąją migrantų krizę ir į Izraelį buvo pavarytos šauktinių ordos iš Somalio ir Centrinės Afrikos, kur įsikūrė Kremliaus korporacijos, kur generolai nuvertė vietines silpnas vald-ias.. o ten ir yra ir OSF. Dėl ko Natanyahu kaltino Sorošą, o jo sūnus jį išvadino „iliuminačiu”. Bet Soros dėl ko buvo kviestas prie Andropovo į Maskvą, kai Dubnos bombū cntre buvo kuriama Helsinki group?.. Kam rūpėjo perimt žmogaus teises į savo rankas, po to kai 1948… Skaityti daugiau »

T0mas J.

JT yra Europos priešas.
Europos šalys labai teisingai padarytų, jei paliktų šią kvailių organizaciją.
JT po antro pasaulinio karo davė žydams žemę valstybei įkurti.
Tačiau ta žemė nepriklausė JT nuosavybės teise.
JT vos įsikūrusios ėmė elgtis kaip nusikaltėlis: tik nusikaltėlis gali kažkam duoti tai, kas jam pačiam nepriklauso.

elfė

dar apie šaltinį. La Vanguardia katalonų laikraštis. Sala i Martin tai įtakingiausias šio laikraščio ekonomistas, marksistinio Harvardo auklėtinis… Labai kovojęs už KATALONIJOS NEPRIKLAUSOMYBĘ nuo Ispanijos… dėl ko buvo susipykęs ir su BAROSO. Dėl Katalonijos nepriklausomybės bdgal daug kovojo ir ALEKSANDRAS DUGINAS. NEŽINAU AR IR JIS TURĖJO NAMUS ISPANIJOJ, KAIP DAUGELIS RUSIJOS SENATO, DUMAOS NARIŲ AR MEFIJOZŲ VERSLININKŲ, BET ISPANIJOS VALDŽIA PIRMOJI JAM UŽDRAUDĖ ĮVAŽIUOT Į ISPANIJĄ. Po „geltonų liemenių: revoliucijos uždraudė ir Prancūzija su Šveicarija. Duginas mėgsta laisvint šalis. Dėmesį sutelkė į Italijos komunistuojančius. Tik norinčią nuo Rusijos išsilaisvint Ukrainą jis siūlė tiesioh subombarduot. Bett susibombardavo ir savo dukrą. Tokią auką paaukojčs šis okultistas jis tikėjos, kad Putinas pagaliau numes didelę bombikę ant Ukrainos, bet kai to putinas neįvykdė, soctinkle… Skaityti daugiau »

elfė, atsisveikinimui

ex, senai čia bebuvau, bet atrodo, kad nieks nepasikeitė. Diskutuojančių taip ir neatsirado.

>>> smalsučiui

o tu vaikus gimdai tik kai kas nors pasiūlo? 🙂

Al. elfei

,, Europa gavo pakankamai ukrainiečių Putino dėka.” – Man atrodo, toks ir buvo eurokomunistų planas – rusus iš rytų Ukrainos permesti į Vidurio Europą. O Putino valdžia už tai gavo tylų pritarimą ,,rusiškų žemių surinkimui”.
Dėl Rusijos:
,,The Union of Soviet Socialist Republics was an original Member of the United Nations from 24 October 1945.

In a letter dated 24 December 1991, Boris Yeltsin, the President of the Russian Federation, informed the Secretary-General that the membership of the Soviet Union in the Security Council and all other United Nations organs was being continued by the Russian Federation with the support of the 11 member countries of the Commonwealth of Independent States.” (https://www.un.org/en/about-us/member-states/russian-federation)

Runkeliai

turėtų žinoti, kad tiesa karo metu prastuomenei nesakoma arba jo išvakarėse.

Nu va

Julius Milaitis nusivylė, neatsirado debilo, norinčio su juo „diskutuoti”.

to Nu va

O pats ko diskutuoji? Nediskutuok!

Langų majore,

blokuok Milaitį dar stipriau ir versk dar stipriau Kapsukės mamyčiukams – vakcinuotiems studenčiokams Pirmojo USA Gynybos sekretoriaus garsųjį ir visuotinai žinomą dienoraštį, bet tik ne Kapsukės prapiesoriams, gerai? „The Forrestal Diaries by James Forrestal, Walter Millis” ar supratai, majore?

Eina kiaurai

UK imigracija pasiekė pusė milijono,tai tris kartus daugiau nei praeitais metais.Anglai desperacijoje, renka ir dešiniuosius ir kairiuosius politikus ,o imigrantų srautai į UK nemažėja,o tik didėja.Tai yra „invazija”,kaip išsireiškė vienas UK svarbus pareigūnas .Žmonės griebiasi už galvų ir klausia kas čia daros,kas čia daros .O politikai tik žada,viskas bus gerai,tik ramiai ,viskas bus tvarkoje,mes jau imamės priemonių imigrantų srautams mažinti ;taip sako „UK home secretary” Suella Braverman atsakinga už UK sienų kontrolę:)

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11465245/Net-migration-hits-record-high-official-statistics-reveal.html

s.m. > džiūlzui milaičiui

kaži kaip vis tamsta nugrybauji apie pasaulio kunigaikštį. Toje pasaulio bamba pasijutusioje veislėje, žinotina, kunigaikščių nebūva. Tik kaganai.

Žemyna

JT… 🙂 JT… 🙁 RU ne tik rankas, bet ir kojas UŽ iškėlė – tikisi, kad tik Vakarai turės juos įsileisti, o RU išvengs? Greičiau bus taip, kad Sibirą ,,priglaus” kinai, o RU, kaip ir Europą, Kremliaus samdyti Afrikos ir Art. Rytų ,,pabėgėliai”.

Oi, oi, oi…

Europos šalys nebeįsileidžia bėgančių nuo šalčių Ukrainos migrantų. Kodėl Eurosojūzas tokie nebe širdingi patapo? Ką dabar darys slavaukrainiečiai?
Погранслужба Украины заявила о затруднениях в работе на пунктах пропуска на границе с Польшей, Венгрией и Молдавией. «На данный момент затруднена работа пунктов пропуска «Краковец» на границе с Польшей, «Косино» — на границе с Венгрией и «Табаки» — на участке с Молдовой, где может применяться временное прекращение оформления лиц и транспорта», — сообщается в телеграм-канале службы.

to s.m. > džiūlzui milaičiui

Nereikia suprasti tiesiogiai, tiesmukiškai, o perkeltine prasme – ezopine prasme. Juk nenori, kad langų majoras mane pirmlaiko per langą šveistų, tiesa?

join borsa

Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top