Jūratė Laučiūtė. Ir tai nėra žmogaus orumo ir garbės pažeminimas dėl tautybės?

Iš ko tyčiojasi Makaraitytė, parašiusi apie gerbiamą žmogų, jog jis esąs „žymiausias“ tik tuo, kad yra „Lietuvos totoris“? Iš totorių, kurių net tautybės pavadinimo ji neįstengė teisingai parašyti? Iš buvusio Seimo nario A. Gumuliausko, kuris „kaltas“ tuo, kad būtent jo pastangomis Genocido centro vadovu paskirtas žmogus tokios niekingos tautybės, kuri neverta net būti teisingai užrašoma? O kokios tautybės žmogus būtų vertas tokios atsakomybės? Ir tai nėra žmogaus orumo ir garbės pažeminimas dėl tautybės?

„Aną birželį buvusio Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nario, taip pat istoriko, Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininko Arūno Gumuliausko, pasižymėjusio dar ir tuo, kad inicijavo Seimo nutarimą, kuriuo turėjo būti pripažinta, kad okupuota lietuvių tauta Holokauste nedalyvavo, pastangomis naujuoju Genocido centro vadovu paskiriamas Adas Jakubauskas. Naujasis vadovas, žymiausias tuo, kad yra Lietuvos totoris, greitai subūrė visuomeninę ekspertų komisiją.“

Indrė Makaraitytė. „Propagandiniu kūju per istorikus ir Holokausto aukas“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paspaudžiau

mygtuką ir įsijungė LRT susidorojimų skyrius. Taip veikia visos mašinos, tame tarpe ir buldozeriai.

Ponia Jūrate

jūs klysyate: šį kartą Makaraitytė parašė pukų straipsnį. Argumentuotą. Taiklų. Labai reikalingą. Idealiai pagavo problemų grandinę ir jų esmę. Taikliai sudėliojo akcentus. Jei kas to nesupranta, tai savo neišmanymo demonstruoti juk niekas ir neprašo. Yra akivaizdu, kad Centro vadovas grynai konjunktūrinė figūra pasirinkta savo laiku Gumuliausko-Pranckiečio yra nesavarankiškas, nepajėgus netinkantis šioms pareigoms. Apsistatė ne istorikais o politiniais komisarais a la Juozas Žiugžda… Partijos istorijos instituto Lietuvai nereikia ar „Vienos tiesos instituto” Lietuvai nereikia

Tai kad

ana BERAŠTĖ! Ir tokie surinkti lrt-kloakoj.

Prašalietis

„…Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininko Arūno Gumuliausko, pasižymėjusio dar ir tuo, kad inicijavo Seimo nutarimą, kuriuo turėjo būti pripažinta, kad okupuota lietuvių tauta Holokauste nedalyvavo,”… „Tautiniai” pseudoistorikai, juokas jau ima ne tik neišsivaikščiojusius idiotus, bet ir beviltiškus puskvailius su Seimo nutarimais nustatomomis „istorinėmis tiesomis”. Seimo nutarimu vietinei publikai „nustatyta istorinė tiesa”, kad Ramanauskas-Vanagas „yra buvęs” pokario Lietuvos „valstybės vadovas”. Parodyti kur „pokario valstybė” buvo, kokia jos buvo sostinė, kiek joje gyveno gyventojų ir t.t., kuriai vadovavo Ramanauskas – Vanagas, nesugebėtų žemėlapyje parodyti net didžiausias šiandieninis „istorikas”… Būsima ir visų laukiama „istorinė tiesa” yra V. Lansbergio „tapimas buvusiu valstybės vadovu”, Holokausto Lietuvoje „nebuvo”, nes Lietuvos žydai ir iš Europos atvežti žydai per karą patys save „išsižudė”, ir jis… Skaityti daugiau »

Tam  Prašaliečiui

Juokis juokis, Prašalieti, tik nepamiršk patarlės, jei tokią žinai – juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis…

Rinkėja iš Kauno

Galimai nesveika ta cypčiojanti Makaraitytė. Žurnalistė iš jos kaip iš š…kulka. Reikia pripažinti, kad Siausrusevičiaus laikais į LRT nebuvo priimami tokie užzombinti negabūs balvonai iš komercinių tv. Kurie „talentingi” tik tuo, kad yra įkyrūs kaip šūdmusės , lendančios žmogui į burną, akis, ausis. Dabar „po bliūdeliu” kaip stalininių laikų komsomolka kirpta Monika kadrus susirinko pagal savo lygį, kad tik nebūtų protingesnių už ją. Rezultatą ir matome – ekrane barbės devyndarbes nuolat maišo puodus ir tauzija niekus, o apsimetę „politologais” apie demokratiją postringauja meinsstrymo kariai.

O lietuvių

pravardžiavimas žydšaudžiais – ne diskriminacija dėl tautybės? Ypač kai kita tauta – vien tik šventos aukos, be kaltės dėmelės? Jeigu jau siekiam tiesos, tai nemeluokim nei apie vienus, nei apie kitus. Jei nusikaltėlis – tai nusikaltėlis, ar jis būtų lietuvis, ar žydas. O visi kiti – pagarbos verti piliečiai. Lygiai taip pat būtina elgtis su bet kuria kita tauta, o YPAČ ta, kuri čia taikiai gyvena jau šimtmečius. Nė mintelės neturi būti, kad tie žmonės kažkokie antrarūšiai. Antraip tai paprastas fašizmas.

Prašalietis

Tam Prašaliečiui 2021-01-29 10:32
Lansberginiame durnių laive juoko buvo, yra ir bus ateityje tiek, kad „paskutinių besijuokiančių” nenusimato. Pagal „istorinės atminties” kvailiojimų progresavimą matosi, kad kuo toliau tuo labiau kvatosis net ir paraleliniame „tautiniame”pasaulyje gyvenantys dar neišsivaikščioję „patriotiniai” puskvailiai ir idiotai, ne tik „pagal patarlę žinomi ” vakarykščiai ir šiandieniniai „pirmutiniai” ar rytojaus „būsimi paskutiniai”….

hau

Iki ko ta Indrė nusirito….Gėda net skaityti…

>hau

Giedrė yra vieniša motina ir turi išmaitinti vaikus.Čia kiekvienos kalės instinktas. Ji tik buvo paskirta duoti ženklą. Delfi 01-29 d. 15:39 jau paleido vidinių chunveibimų iš Genocido centro trydą prieš Valiušaitį, vadovą ir pačią Lietuvos istorijos sampratą. Reikalai kaip niekada vystosi sparčiai. Sparčiau nei gyvas lavonas už Atlanto pasirašinėja savo įsakus.

Diedas

Visi žinantys iš kur vėjas pinigus atpučia, rado naują donorą. Nebereikia rašinėt apie Putiną, nebereikia dėkot rusams už tai kad išmokino ant dviejų kojų vaikščiot, nutiesė kelius, pastatė mokyklas ir išmokino lietuvuškai kalbėt. Nebereikia klauptis prieš Lukašenką ir atsiprašinėt kad mes ne tikri lietuviai, o baltarusai laimėjo Žalgirio mūšį. Dabar pelningiausia holokausas,asiprašinėjimai ir dėkojimai žydams. Būtinai nepamirštan save sumenkint, prisipažint kad šaudei ir esi skolingas.
Gal galėtų Lietuvos vyriausybė visiems žiniasklaidos prostitutams ir prostitutėms nors švenčių proga sumkokėt, kad nors vieną gerą žodį parašytų ar pasakytų apie lietuvius?

Kis

apie sia persona senai nieko neskaitau,bijau apsikresti ir tapti nevala panasia i Makaraityte.Ji ne tik fiziakai murzina,jos tokia pati sazine ir mintis.Tai moteris ,zemiausio lygio kuria pazistu,neturi jokios garbes pozymiu.PYYYYYYYYYYYYPT.atkodok ,surasi tave apibendrinanti zodi?

Bet

tai kiek nedaug tereikėjo laiko, kad sugrįžtų komsomolas su trenksmu prie savo senųjų ikiperestroikinių tekstų! Paskaičius Makaraitytės opusus darosi aišku, kad ji juos tikrai nusirašinėja nuo „Komjaunimo tiesos”, prikergdama tik kitus smerkiamuosius asmenis, kaip štai jai nusidėjęs Arūnas Gumuliauskas „…pasižymėjęs dar ir tuo, kad inicijavo Seimo nutarimą, kuriuo turėjo būti pripažinta, kad okupuota lietuvių tauta Holokauste nedalyvavo…”. O tai ką? Makaraitytė su Vanagaite suvienijo jėgas, kaltindamos Lietuvą dalyvavimu holokauste? Tik kodėl „Dėdulė” ir jai neparekomenduoja pasikarti?

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top