Jurga Karčiauskaitė-Lago. Ispanija – pavyzdys kaip nedaryti!

Šiandien kažkokia moteris, gyvenanti Katalonijoje, DELFI parašė, jog Lietuva kažkaip blogiau už ispanus pasiruošė Coronai. Tai yra absoliutus melas.

Šalis, tapusi pasaulyje antra pagal mirčių nuo šio viruso skaičių, neturėtų mokyti, kaip reikia tvarkytis.

O Ispanija yra antroji valstybė pasaulyje, pagal mirčių nuo COVID skaičių pralenkusi Kiniją.

Mirtys:

7 503 – Italija
3 647 – Ispanija
3 293 – Kinija

Ispanai gali lipti sienomis, aiškindami, kaip griežtai jie šiandien prižiūri karantiną, bet faktai patys kalba… Progresyvių leftistukų valdoma šalis yra ne tik kad nepasiruošusi – jiems tiesiog žmonės visada buvo dzin. Iš principo – ten, kur valdo leftistai ir raudonieji, – yra užprogramuota nesėkmė. Ir skaičių tikslių iš ten nesužinosim!

Jau kovo 8-ąją per visus galus buvo raginami žmonės eiti į gatves, burtis į masinius feministinius mitingus. Ispanijos komunistų aukščiausios galvos varė žmones į lauką, o jau po 4 val. … uždarė mokyklas, nes pavojinga.

Mirtys jau buvo įsibėgėjusios, masiškai krito žmonės ligoninėse, bet tūkstančiai bobų Madride ir Barselonoje pasklido su plakatais, kad „mačizmas žudo labiau, nei Corona“. Valdantieji visus ragino prie jų prisijungti! Po savaitės visos gulėjo paslikos su liežuviais ant peties, įskaitant ministres. Corona išplito akimirksniu, nebetilpo kūnai morguose ir imta guldyti Ledo arenoje Madride.

Tuo tarpu Ispanijos feministės ir valdantieji iškėlė viešą galingą problemą – lygios galimybės. Pasirodo, nevalia visų įvardinti „lavonais“, nes juk pusė yra „lavonės“. Diskriminacija pagal lytį.

Corona diskriminuoja ir pagal amžių – čia yra puiki galimybė kokiai nevyriausybinei organizacijai prasukti ES projektą ta tema.

Taip ir tvarkomasi.

Ispanija negali būti pavyzdys. Nebent, kaip nereikia daryti. Nebent kad perspėtų kitas šalis. Išpūstas valdiškas jos aparatas veikia kaip ES ar TSRS biurokratai – nerangiai ir lėtai. Taip, kaip būdinga komunistinėms valstybėms – imituojant darbą, vagiant priemones, slepiant informaciją. Aš stebiuosi LT sveikatos ministro viešais pasisakymais, nes Ispanijos valdžia tvarkosi už uždarų durų.

Leftistai valdžioje visuomet buvo „refugees welcome“ – kviečiantis priimti tiek „pabėgėlių“, kad šalies sveikatos ir socialinė sistema virto parodija. Jau taikos metu ji nebepavilko naštos, bet vykdė ES pabėgėlių kvotas ir Barselonos merė jais itin džiaugėsi. Tad ką kalbėti apie karantino sąlygas? Kai policijai sunkiausios zonos ir karantino platintojai tampa į didelius getus susibūrę „architektai ir inžinieriai“, nepaisantys nei karantino, nei taisyklių… Gyvenantys savo ritmu savo atskiruose pasauliuose, kur net policininkui įžengti nėra saugu.

Taip, šiandien čia imtasi griežtos rankos politikos, kaip moka visos raudonos šalys, tik klausimas, ar ji padeda, nes, kaip rašiau, dirbama „pro šalį“: politikams toliau vagiant, kombinuojant ir sukant. Ir skaičiai, kurie pateikiami pasauliui, yra neteisingi – ligos paplitimas kur kas didesnis. Reikia turėti „didelį ir naglą snukį“, kaip sako patys ispanai, kad rodytum feminisčių ir genderių raudonos ideologijos prispaustą Ispaniją pavyzdžiu!

Ai, dar kažkokia nupezusi biologė visam pasauliui pareiškė, kad Ronaldo, Mesis ir visi „milijonus uždirbantys futbolininkai“ yra Ispanijos gėda, nes medicinoje uždirbama mažiau. Tik priminsiu – gėda yra pavydėti ir būti raudonam, o tai biologei kaip tik ir išmušė jos žvaigždžių valanda – proga išrasti vaistus nuo Coronos! Tapti biochemijos Ronaldo!

Pasirodys, kad „ji neturi laik“. Vadinasi, ne kiekvienas gali būti Picasso ar Ronaldo.

Tik sakau, kad žiūrint iš šalies, Lietuva gerai tvarkosi. Klysta, bet tvarkosi ir greitai reaguoja į klaidas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

… klaidas galima prognozuoti ir jas užkardyti , jei žinai ka darai , o čia eksperimentuojama piliečiais kai trauktis jau nebėra kur . Tada imamasi įvairiausių pažadų , viešu akcijų ir didelio triukšmo imituojant valdžios perversmą ..gal to siekta nuslėpti apverktina padėtį toje Lietuvos sveikatos sistemoje? Argi gali protingas mastantis žmogus pasirinkti busimos sėkmės įrodymu šalyje turimu lovų skaičių ligoninėse ? ir nekreipti dėmesio į tą faktą kad dėka to gaisro gesinimo pastangų , kitur, buvo karantinuoti visi dirbantis slaugos ligoninėje gydytojai Ukmergėje , liko tik sesutės ir valytojos ? Trukumai darbe vadinami kai tu suklysti skaičiuodamas o ne tada kai nežinai už ko griebtis ir kuri kampa gesinti pirmiausiai . Ispanija gal ir nėra geriausias pavyzdys kaip reikia tvarkytis… Skaityti daugiau »

Filosofas

Tas, kuris gyvena žodžių pasaulyje, nesutaria ir su daiktais…

abc.

jautri žinutė. ar įdomu buvo kiek per 18us 19us m. mirė žmonių toj pačioj milijardinėj kinijoj ar ispanijoj? kokius skaičiukus rašinėja ir lygina šalis moterytė? virusas jūsų smegenėlėse,ne kitaip. dėl kelių senjorų kurie ir taip jau beldėsi į dangaus vartus mirties karantinuoti ,sužlugdyti visą šalį? užduokit sau klausimą ,kam tai naudinga?

Conchitas

Ispanijos vyriausybės užsakyta pirma siunta iš Kinijos su 9000 greito veikimo reagentų dozėmis pasirodė, veikia labai silpnai, todėl buvo grąžinta. Kiek dė to prarasta gyvybių, niekas nebesuskaičiuos. Pasirodo, firmelė neturėjo net licenzijos gaminti (nors turėjo CE ženklą). Straipsnis buvo užvakar, dabar jau dingęs, su firmelės pavadinimu. Svarbu, kad mūsų valdžios vyrai pirktų tik iš įmonių iš oficialiai patvirtinto licencijuotų firmų sąrašo.

tiek

Lietuva gerai tvarkosi todėl ,kad prispaudė uodegą būtent liberastams ,atkreipė dėmesį į žmogų.O autorė bando tempt Lietuvą atgal ,į kubilistaną su „geriausiu” būsimu ministru nepotistiniu švonderiu.Tarp kitko – būtent ta komunistinė Kinija dabar visiems aiškiai parodė ,kad kapitalizmo krizė – tiesiog nebeišvengiamas dalykas ,brangioji.Išvada: tikrų komunistų (o ne persivertėlių ,pasiruošusių parduot tėvą /motiną )tikros komunistinės idėjos nėra joks blogis Žmogui. Tai vis akivaizdžiau ir akivaizdžiau matom kasdienybėj.

Conchitui

tos licencijos neturinčios, bet testus gaminančios ir jais Europoje prekiaujančios firmelės pavadinimas: Shenzhen Bioeasy Biotechnology
Tikrai svarbu, kad mes iš jų (ar panašių, nes jų, įsivaizduoju, ne viena), nebūtume užpirkę.

stasys

Greitieji testai su tokiu kiekiu Ispanijai aplamai nieko nelemia . Jokiu gyvybių nebuvo prarasta , žiūrėk po detalaus tyrimo pasirodys jog ta firma juos pirko ne iš Kinijos o Rusijos . Rusijoje gaminami reagentai pasižymi dideliais jautrumo trukumais .

Neskaičiau,

nes tokia foto atrodė netinkama.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top