Jutubo cenzūra – uždrausta norvegų maldų programa

laikmetis.lt

Jutubas uždraudė norvegų „Kanal 10″ vaizdo įrašų programą „Mes meldžiamės už jus“. Pasak platformos, jie pažeidžia platformos gaires ir priklauso „internetinio šlamšto, apgaulingos praktikos ir sukčiavimo“ kategorijai.

„Praėjusios savaitės pirmadienį mums buvo pranešta, kad jei ir toliau transliuosime maldų vaizdo įrašus, jutubas mus užblokuos. Tai reiškia, kad jie nutrauks viso mūsų kanalo platformoje veiklą, – „Dagen“ sako Øyvindas Ryggas, „Kanal 10″ generalinis direktorius.

„Kanal 10″ maldos vaizdo įrašai transliuojami kas savaitę. Tiesioginės transliacijos metu du vedėjai sėdi studijoje ir meldžiasi už problemas, kuriomis žiūrovai pasidalina paskambinę. Pasak Ryggo, programa suteikia galimybę klausytojams melstis už minėtas temas gyvai. Jos gali būti įvairios – nuo santykių problemų iki ligų ir finansinių sunkumų. Ryggas sako, kad programoje taip pat nėra jokių ekonominių interesų.

Tai, kad jutubas blokuoja vaizdo įrašus, kurie praktiškai niekuo nesiskiria nuo to, „kas kiekvieną savaitę vyksta bendruomenėse, maldos ir Biblijos grupėse visoje šalyje“, Ryggsą gąsdina.

„Mane tai gąsdina, – sakė jis žurnalistams. – Mes jaučiamės diskriminuojami, nes meldžiamės už žmones. Jie mano, kad užsiimame šarlatanizmu (medicinine praktika be profesinio išsilavinimo ar leidimo, – red. past.), bet taip nėra.“

Savo svetainėje jutubas sukčiavimą apibrėžia kaip „turinį, kuriame pateikiami nerealūs pažadai, pavyzdžiui, kad žiūrovai gali greitai uždirbti pinigų arba kad stebuklingas gydymas gali išgydyti lėtines ligas“.

Tačiau, pasak kanalo „Mes meldžiamės už jus“ generalinio vadybininko, vedėjai niekada neapsimeta, kad gydo žmones.

„Mes tikime tuo, kas Biblijoje parašyta apie išgydymą, tačiau Dievo vardu nieko nežadame. Vadovaujamės tik Biblija ir klasikine krikščionybe. Jutubas riboja vieną iš pasaulyje natūraliausių dalykų žmonėms, kuriems reikia pagalbos“.

Kanalas kreipėsi į platformą, kad ši pakeistų savo sprendimą, tačiau kol kas nesulaukė jokio atsakymo į savo prašymą. Platformos elektroniniame laiške rašoma, kad sprendimas yra galutinis. Be to, platforma negali paaiškinti, koks konkrečiai teiginys sudaro draudimo pagrindą, nes vaizdo įrašas yra ištrintas.

Šaltinis: CNE News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
WW 1

Viso kūno krioterapijos ir kitų krioterapijos procedūrų koncepcija per pastaruosius kelerius metus sulaukė daug palaikymo, tačiau kas yra dėl šalčio, dėl kurio mūsų kūnas reaguoja, ir koks yra tokio poveikio metabolinis poveikis? Šalčio poveikis buvo susijęs su streso mažinimu, nes jis buvo susijęs su hormezės idėja. Šalčio poveikis yra gana paprastas, jei kūnas pasiduoda mažos dozės trumpalaikiam stresui, pvz., peršalimui, tada laikui bėgant atsiras įvykių kaskada, nes kūnas prisitaikys ir galiausiai taps. būtina sąlyga nepasiekti kai kurių didesnių streso veiksnių, su kuriais ji gali susidurti. Ši koncepcija nėra nauja, tiesą sakant, mintis, kad šaltis yra naudingas sveikatai, kilo šimtmečius. Manoma, kad nuolatinis šalčio poveikis turi teigiamą poveikį ne tik organizmo medžiagų apykaitai, bet ir gali turėti teigiamą poveikį smegenų funkcijai.… Skaityti daugiau »

WW 2

Įvairūs tyrimai parodė, kad daugiau nei šešias savaites kiekvieną dieną po dvi valandas jos dalyviai patyrė 63 laipsnių pagal Farenheitą temperatūrą. Jų termogenezė padidėjo maždaug 58%, tačiau riebalų sumažėjimas buvo minimalus, o ne visai. Kiti įrodymai, gauti atlikus šį tyrimą, parodė, kad šalčio sukeltas rudųjų riebalų aktyvinimas gali paveikti medžiagų apykaitą, pagerinti jautrumą gliukozei ir insulinui bei padidinti riebalų panaudojimą. Visa tai apsaugotų nuo dietos sukelto nutukimo. Kitame tyrime taip pat buvo tiriami vyrai, kurie ilgą laiką buvo šaltyje su vėsinančia liemene. Tik tų, kurių rudieji riebalai buvo nuimami, energijos sąnaudos padidėjo 15. Trečdalį šio padidėjimo lėmė iš plazmos gaunamos gliukozės oksidacija. Iš vyrų, kuriems buvo skirta gliukozės infuzija, tik tie, kurių buvo aptinkami rudieji riebalai, padidino gliukozės suvartojimą. Tai… Skaityti daugiau »

Oops

Well thats not a good news. Youtube shouldnt have banned. As it is not censored program. On the other hand I wiil suggest to the owner is that make their own website and hire seo experts in united kingdom. And start broadcasting it from their. With the help of seo professionals your website can easily secure first position on the internet.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top