Ką reikia žinoti privalomojo referendumo dalyviams

– Birželio 29 d. Tautos referendume PRIVALO dalyvauti ir savo nuomonę pareikšti kiekvienas pilietis, tuo įprasminantis kritusiųjų už laisvą Lietuvos žemę auką.

– Jei dėl kokių nors priežasčių negalite vaikščioti, reikalaukite, kad referendumo biuletenį rinkimų komisijos nariai atneštų Jums į namus. Net negalvokite, kad „apsieis be JŪSŲ balso“. Žinokite – JŪSŲ pasirinkimas lemiamas.

– Jei rinkimų savaitgalį ketinate išvykti ar turite kitų svarbių darbų, jau galite dalyvauti išankstiniame balsavime vietos savivaldybėse. JŪSŲ TAIP – NEIŠDALYTA LIETUVA.

– Tik nereikia nervintis, jei esate toli nuo savosios rinkimų apylinkės ar manote, kad iki 20 val. nespėsite grįžti, apsilankykite artimiausioje Lietuvos rinkimų apylinkėje. Tereikia turėti asmens tapatybės dokumentą ir Jums bus suteikta teisė pažymėti TAIP už savo žemę ir teisę gerinti savo gyvenimą.

– Jei iki 20 val. įeisite į rinkimų apylinkę, o susidarius eilėms arba ne nuolatinėje apylinkėje tikrinant, ar kartais nebalsuojate antrą kartą, nespėsite atlikti savo pilietinės pareigos, komisijos nariai negali išprašyti Jūsų lauk sakydami, jog 20 val. turi uždaryti rinkiminę apylinkę. Rinkiminių apylinkių komisijos balsavimo organizavimą baigia paskutiniajam patalpoje esančiam rinkėjui įmetus biuletenį į balsadėžę.

– Patys kruopščiausi žmonės kartais suklysta žymėdami biuletenyje savo valią. Nieko baisaus. Nemeskite jo į balsadėžę.Tereikia netyčia sugadintą biuletenį nunešti prie rinkimų komisijos stalo ir paprašyti išduoti Jums naują nurodant, kad suklydote. Kartu su komisijos nariais pažymėkite, kad pirmasis Jums išduotas biuletenis sugadintas.

– Neskubėkite. Visada galima pasikonsultuoti su patikimais asmenimis [telefonu] ar rinkimų stebėtojais. Pageidautina ne su vienu, bet keliais tą dieną rinkimus stebinčiais, kad nesulauktumėte tendencingų aiškinimų – atminkite: stebėtojai neturi teisės agituoti bei nurodinėti, kaip balsuoti.

– Būkite orūs ir drąsūs, nes sprendžiate likimą valstybės, kurioje gyvenate, į kurią galės sugrįžti užsieniuose išsibarstę mūsų vaikai ar anūkai.

– LR Konstitucija garantuoja mums teisę rinktis, kokioje Lietuvoje ir kaip mes norime gyventi. Mūsų Nepriklausomybės pradžioje boikotuoti referendumus, pavyzdžiui, dėl prezidento galių sustiprinimo ar gyventojų indėlių indeksavimo, agitavo buvę komunistai, šiandien išbujoję į premjero Jono Algirdo Butkevičiaus vadovaujamą partinį darinį – socialdemokratus. Tuomet prasidėjo Tautos pilietinės iniciatyvos žlugdymas, nes žmonės klausė partinių agitacijų ir šiandien turi gana keistą Prezidento instituciją bei tuščias sąskaitas bankuose. Dabar Tautos niekinimo, nepasitikėjimo ja estafetę iš socialdemokratų perėmė konservatoriai. Ar jaučiate, kaip jie bijo prarasti valdžią ir įtaką? Pajuskime savo jėgą. Ji – vienybėje.

REFERENDUMUI – TAIP!

Su meile –

Irena Vasinauskaitė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
lobovas

kad kitas referendumas bus už priverstinį referendumininkų gydymą 🙂

????

Karštas komentaras rašo ,kad pamačius memą ir pasipiktinus Juknevičienė savo paskyroje rašė:
„Pasirodo tie,kurie pasiūlė ir siūlo referendumą yra paprasčiausi banditėliai”.
Tai jei rinkėjai ” banditėliai”,tai kas išrinktieji?Gi eiliniai nelabai papuola?

To lobovas       2014-06-25 18:49

Apsirikai, sekantis dėl seimo narių sumažinimo ir rinkimų ne pagal sąrašus 🙂
Verk, raudok, pyk, bet ŽINOK to reikia Lietuvai ir dauguma pasirašys TAIP.
Gana, jukš nuo gero, gausaus lovio.Iki susitikimo referendume 🙂

lobovas

kad neįvyks jūsų pseudoreferendumas 🙂

Juknevičienė

ne išrinktoji, o paskirtoji, judošė žemės Lietuvos.

cha cha

Lobovas loja, karavanas eina. 🙂

....

,Tautiečiai emigracijoje atsibunda:

„Tik dabar supratau koks aš beprotis“

http://bukimevieningi.webnode.com/products/tik-dabar-supratau-koks-as-beprotis/
,

Nesąmonė

Visiška nesąmonė, kad „referendume PRIVALO dalyvauti ir savo nuomonę pareikšti kiekvienas pilietis”. Joks įstatymas to nenumato, jokios – nei administracinės, nei baudžiamosios – atsakomybės už nedalyvavimą nėra. Taip kad rinkitės laisvai, kas jums maloniau: švęsti Petrines ir Povilines, keliauti prie jūros ar ieškoti grybų miškuose, o gal pasidaryti šventinius pietus su draugais ir pasijuokti iš kvailelių, užsigeidusių referendumo. Nors juokas gali baigtis liūdnai – jūsų taip garbinama mistinė „Tauta” gali pareikalauti, kad iniciatyvinė grupė į biudžetą grąžintų pavėjui paleistus milijonus. Kaip įstatymuose rašoma, to būti negali, bet juk yra ir tas jūsų mėgiamas žodis PRIVALO…

>.... 2014-06-25  22:23

„Tik dabar supratau koks aš beprotis“Labai jau mažai tokių susipratusių:užsienyje užsiregisravo dalyvauti referendume tik kiek daugiau nei 3 tūkst.lietuvių.Kalbomis ir dejonėmis jūs Tėvynę mylit…

TO lobovas

Tu ne lobovas ,o durovas.Eilinis vienete,neįsivaizduok,kad tavo balsas ką nors lems.Sėdėk susigūžęs ir kramtyk nagus dėl referendumo-kas tikras savo valstybės pilietis tas ateis į referendumą.

nedalyvausiu

jau vien dėl to, kad šis putiniškas referendumas buvo pradetas melu – žmonėms neaiškinant, kad svarbiausias jo punktas tai ne žemė, o 147 Konstitucijos straipsnio keitimas, kuris faktiškai naikina konstituciją.

o tai, kad galima gauti kitą biuletenį jau kvepia visišku putinizmu. Vadinasi, jai tik užsiregistruosi, kažkas už tave gali nubalsuoti taip KAIP REIKIA. Nes aš per Prezidento rinkimus paprašiau kito biuletenio, nes norėjau pataisyti savo kandidatų į EP reitingą. Man pasakė , kad JOKIU BŪDU NEGALIMA DUOTI KITO BIULERTENIO.

VADINASI, MELO IMPERIJOS STILIAUS PUTINIŠKI REFERENDŪMAI BUS ĮTEISINTI VIEN TIK MŪSŲ SUDALYVAVIMU.

Atsisakysiu Lietuvos pilietybės

jei referendumas praeis. Nenoriu būti beprotnamio piliečiu.

konservai

lauk i Lryta,ten jusu vieta,salia Lavastes ir Kuznecovaites,nuomone

atsakinga pilietė

visada balsuoju, bet referendumą ignoruosiu, labai jau tie organizatoriai ir jų rėmėjai panašūs į violetinius „tiesos” ieškotojus – paranojikai, nerealizavę savęs, kažkam norintys keršyti, o rinkėjai- runkeliai jiems tai tik paspirtukas į valdžios olimpą…Tikiu, kad taip neatsitiks. Referendumui – NE!

To atsakinga pilietė       2014-06-26 23:07

Atkeršysi tik sau ir ateinančioms kartoms, savo vaikams ir anūkams, „atsakinga piliete”.

Basakojė

Bet žmonės mielieji, kaip žiūriu – kiek užzombintų žmonių yra Lietuvoje!!!. Jie nebesijaučia piliečiais, jiems smegenys išplauti, jie geriau eis grybauti, o ne į referendumą pareikšti savo valios. Kas darosi su Tauta?

"atsakingai pilietei"

ar skaitote šį portalą, ar tik komentarus parašote? Panašu, kad skaitote kitus, ten ir savo komentarus niekinančius vertus pagarbos žmones rašykite.

Česlowas

Šlykštus melas:”PRIVALO”. Raudonųjų stilius, meluot ir apvertinėt aukštyn kojom.

To Česlowas       2014-06-27 12:17

Ar ne tamsta gyreisi „ekspertuose” užkasęs rinkėjo kortelę? Užkasei ir lauk pinigų, ko landžioji, eik prižiūrėti savo daržą 🙂

Česlowas

derlius bus dar negreit, todėl nutariau per tą laiką demaskuoti raudonuosius melagius. Į kovą prieš „bizantišką gudrumą ir klastą”.

Česlovai

Nueik pažaisti į smėlio dėžę, tau tikrai tiks arba persodink rinkėjo kortelę…arba pasimokyk lietuvių kalbos rašybos-vis šiokia tokia nauda bus iš česlawo

Česlowas

su durna tarybine moterim nėr apie ką šnekėti.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top