Kačinskis įspėja, kad situacija Ukrainoje yra neatidėliotina

Valdančiosios Lenkijos konservatorių partijos vadovas sako, kad Vokietija neatsisakė „Bismarko vilčių“ apie Vokietijos dominuojamą Europą aljanse su Rusija

Jaroslavas Kačinskis (Jarosław Kaczyński), valdančiosios Lenkijos Įstatymo ir teisingumo (PiS) partijos vadovas, išreiškė viltį, kad Jungtinių Valstijų prezidento Džo Baideno (Joe Biden) vizitą į Varšuvą galėtų sekti konkrečios Amerikos ir kitų Vakarų šalių deklaracijos apie jų įsitraukimą remiant Ukrainą.

Kačinskis įspėjo, kad situacija Ukrainoje yra neatidėliotina, nes Rusija pranešė mobilizavusi pusę milijono karių, tris kartus didesnį jų skaičių nei tas, kuris įsiveržė į Ukrainą prieš metus.

„Tai turi būti greitai atsverta Vakarų pagalba – tankais, lėktuvais, tolimojo nuotolio raketomis, o taip pat finansine ir logistine parama”, – sakė J. Kačinskis konservatyviam savaitraščiui Sieci.

Jis pripažino, kad pagalba Ukrainai yra lenktynės su laiku, ir atskleidė, jog jo raginimai sulaukė pasipriešinimo tokiose šalyse kaip Vokietija, kuri, pasak jo, norėtų grįžti prie santykių su Rusija, buvusių prieš prasidedant karui.

J. Kačinskis pažymėjo, kad Vakarų elitas turėjo verslo reikalų su Rusija ir kad Vokietija naudojosi pigiomis rusiškomis dujomis. Jis sakė tikįs, kad Vokietija neatsisakė „Bismarko vilčių”, kad Europoje dominuos Vokietija, sudariusi sąjungą su Rusija. Dabar ši perspektyva gali atrodyti tolima, tačiau jis junta, jog Vokietijoje yra žmonių, kurie vis dar puoselėja tokias viltis.

Kaip įrodymą J. Kačinskis pateikė buvusio Vokietijos ambasadoriaus Lenkijoje Rolfo Nikelio (Rolf Nikel) žodžius, kad „Lenkijos penkios minutės šlovės gali baigtis greičiau, nei daugelis tikisi”, ir ši globėjiška pastaba atskleidžia tikruosius Vokietijos ketinimus Lenkijos atžvilgiu.

Valdančiųjų konservatorių lyderis sakė, kad jis tiki, jog Lenkija turi „toliau daryti spaudimą kaimynams ir kitiems Europos gyventojams, aiškindama, kokios būtų Vokietijos valdžios perėmimo visoje Europoje pasekmės.”

Jis įspėjo, kad Vokietija vis dar lieka prisiėmusi įsipareigojimą išstumti JAV iš Europos. Taip jis suprato Vokietijos ir Prancūzijos propaguojamą Europos strateginio suverenumo koncepciją.

Šaltinis: Remix News

4 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
teisiog

dūdoriai prašyte prašosi putino atominių bombų

Pastabus

Dar neprarades sveiko proto politikanas,neparsidaves globalistiniam leftistiniam,kacapiskam durmanui.Apie ‘musiskius’/tik kabutese,nes jie yra kazkieniskiai/ nera net kalbos ar kokiu palyginimu….,mes tokiu apskritai neturime.Menu,kadais kalbeta….bet kas,tik ne konservatoriai…..kokie jie/ir as/ buvo teisus,baisesnio prieso Lietuvai nera……

Labas

KAŽINKEVIČIAU, kas tave čia delegavo? Radžvilas ar Sinica?

Pastabus

labas,pilene.

Jules

Lietuvos elitas prašyte prašosi į Žečpospolitą, tad belieka tik jiems skelti karą Vokietijai ir Prancūzijai. Tokie galingi pasirodė esą, nebijodami Kinijos. Tai kas čia ta Vokietija Kapsukės absolventams – vieni niekai.

Pastabus

..zinai ka,tu nuo tos kapsukes pabandyk uzsikoduot,kaip nuo vodkes.Bais idomu,ka sakytum tam koduotojui….daktare,padekit,man visur kapsuke darosi…..

Kažinkevičiau,

užsikoduok nuo durnumo. Sakyk: daktare, man visur norisi kišti savo trigrašį, nors esu kvailas kaip čebato aulas!

Kosmonautas

Manyčiau, kad Kažinkevičius iš Propatrijos buvo labai normalus komentatorius ir nereikėtų jo lyginti su Pastabus ir Pastebėjimas.

Taip,

tik aplodavo kiekvieną komentarą, kuris reikšdavo kitokią nuomonę, nei straipsnio autorius.
Tą patį daro ir tipas, prisistatantis „Pamastymu”, „Pastebėjimu” ir „Diedu”.

Pastabus

…dekui dekui uz isskirtini demesi,jus visi bais mieli zmogai.Ar …zmogystos.Panikovskis sakytu…menki niekingi zmogiuuuuksciai…O GAL GERIAU..NUOZMOGOS.RINKITES,GAL PRIE DUSIOS…ISZMOGOS….zo,xuinia niekaja,gadosc,xa xa xa….pralinksminot.

Žodžio laisvė

Teisingi Lenkijos pamąstymai.Reikia būti budriems mums visiems, nes vokietukų siekiai nepasikeitę nuo XX a. vidurio.

Veleris (Om TV)
Diadia Vasia

Nesulauksi

Panašus
Diadia Vasia

Europos hieną pagavo didybės manija? Jaučia pareigą spausti visus aplink? Nuojauta kužda, kad Gerovės Valstybė tam pasiduos visiškai, pražergs kojas iki išnirimo. Pasirodo, pšekai ne tik su rusais ant peilių, bet ir su fokiečiais ne kažką gero. Ukronacizmo supisimo akivaizdoje atsirado daug durnių su iniciatyva aplink. O tai pavojinga milijonams gyvybių.

Dzeikas

Lenkai nesedi rankas sudeje, o aktyviai veikia atkurti Respublika konfederaciniais pagrindais. Tame juos palaiko britai, ir jeigu lenkams pasiseks palaikys JAV. Kuria linkme veikia Lenkija? Naujosios Respublikos kertiniu akmeniu jie stato sajunga su Ukraina, neuzdarydami duru toms salims, kuriu geopolitiniai interesai nors is puses ir daugiau sutampa su Pirmosios Respublikos interesais. ÒBJEKTYVIAI tokios salys yra Baltijos valstybes, Baltarusija, Slovakija, Vengrija, Suomija.Pusiausvyros busenoje Rumunija, Cekija, Svedija ir Norvegija, Bulgarija. SUBJEKTYVIAI, t.y. tautiskai snekant „teoriskai arklys, o praktiskai nekelia”, Vengrija neranda kalbos su kaimynais, juos grabe mato tiek ukrainieciai, tiek slovakai, tiek rumunai.Cekija svarbi Vokietijai ir resursus is jos ji siurbia su atodaira, jai , Vokietijai reikalinga draugiska Cekija.Cekai objektyvu interesa buti Respublikoje supranta, bet nenori nulipt nuo Vokietijos penio, Rumunija cigoniskai… Skaityti daugiau »

Pastabus

..racijos yra.

Ant ukrainiečių pečių

pečių gula anglosaksų AUKUS karinės ir ekonominės sąjungos, fondų Black Rock, Vanguard ir kitų jų fondų ateitis ir gerovė.

Ant ukrainiečių pečių

Ar nors vienas iš Okrainos buvo atvykęs medikas kaip Lietuvos partizanai dešimtmetį springo kraujais?

Dzeikas

Atvyko, bet Kazlu valsciaus NKVD atstovas propiskes neduodavo.Sakydavo del banderininku Maskva instrukciju nedave.

Al.

Ukrainiečiai Vakarų Ukrainoj tuo metu patys kariavo. Ir lageriuose sukilimus rengė kartu su lietuviais.

Dzeikas

Jus atsakiejate rimtai padarams kurie apsireiskia cia su vieninteliu tikslu – zagint prota.

Kur buvo okraina?

Ar nors vienas iš Okrainos buvo atvykęs medikas kaip Lietuvos partizanai dešimtmetį springo kraujais?

U-2

„Vytautas Landsbergis: mes dar nesupuvę” Nu ir NX… Ir šitai, LTSR profesorius, kuprotasis Ožys vycka išveme po nuosavo TS-LGBT pedofilo Kristijono šelojimu, po narkotiku legalizavimo, po „auksiniu šaukstu”, po ažuolu giraiciu Afganistane, po kilnojamos žemes, tilto per Brazuole ir t.t… Nu ir NX…

šaunuolis batka

Pagoglinkit – “В Белоруссии подсчитали возможных мобилизованных”. https://lenta.ru/news/2023/02/26/mobbb/ В Белоруссии заявили о возможности мобилизовать 1,5 млн человек при военном положении.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top