Kaip čia neprisiminus A. Maceinos pranašiško straipsnio „Liberalizmo kelias į bolševizmą“

Nekvaršinčiau jums galvos, jei tai liestų tik mane ir būtų ne atsitiktinis susikirtimas fb, kokių kartais pasitaiko, o veikiausiai naujos tendencijos pavyzdys.

Ant pono M.Jastramskio sienos vyko diskusija apie laimėtų mandatų svorį, tad uždaviau jam klausimą, kaip reikėtų vertinti faktą, kad šiuose rinkimuose atėjo balsuoti mažiau nei 50 proc. rinkėjų, demokratijos, atstovavimo ir valdžios legitimumo požiūriu. Ponas politologas atsakė kažką, mano supratimu, ne į temą, ir tuomet prasidėjo…

Atsirado komentatorių, kuriems mano klausimas pasirodė labai juokingas ar net durnas. Na ok, gali būti ir taip, bet argumentai irgi sulaukdavo juoko, ne kontrargumentų. Bet buvo ir tokių, kurie nepatingėjo apsilankyti mano sienoje ir puolė baisėtis, kaip aš neva drįstu publikuoti tam tikrus paveiksliukus (karikatūrą su trispalvėm). Taip pat man buvo išaiškinta, kad mano, „kaip NS rinkėjos“, pažiūros yra neteisingos, todėl privalau jas pakeisti. Po truputį tai, ką būtų galima pavadinti, atsiprašant, šūdų malūnu, stiprėjo, „diskutantai“ nebesivaržė su žodžiais ir patyčiomis ad hominem. Ponas įrašo autorius į tai nereagavo net paklaustas, ar jam atrodo normalu toks tonas? Priešingai, buvau apkaltinta pati ir pasakyta, kad mano komentarą ir jo giją ištrins. Puiku, tuomet blokavau jį pirma.

Čia, aišku, detalės. Esmė – šitie jauni žmonės, kaip supratau, Laisvės partijos rinkėjai, dabar jau pasijuto galį sau leisti viską, įskaitant atviras patyčias ir oponentų medžioklę (ironizavau, kodėl gi dar ne neteisingų pažiūrų skundimą „atitinkamoms instancijoms“ ar net politinių priešininkų šaudymą, nors gal ateis laikas ir jam, jeigu jau dabar šitaip tiesiai reikalauja persiauklėti).

Tai priminė kitą neseniai nutikusį atvejį, kai virtualiame posėdyje vienas organizacijos darbuotojas turėjo nusiskundimų, išdrįso kritikuoti savo viršininką. Taip, jo šneka gal ir buvo kai ką erzinanti, ištęsta, nepatogi, nes žmogus akivaizdžiai jaudinosi. Tačiau, nors turėjo savo pasisakymą jau baigti, jam nebuvo leista šito padaryti – posėdžio moderatorius tiesiog jam atjungė mikrofoną. Atrodytų, smulkmena, bet. Tas moderatorius yra žinomas ALF, kaip žinia, kovojančio už toleranciją, demokratiją ir žodžio laisvę, veikėjas.

Kaip čia neprisiminus A. Maceinos pranašiško 1948 m. straipsnio „Liberalizmo kelias į bolševizmą“.

Kokia šios pasakėčios moralė? Jei tai buvo joks ne atsitiktinumas, o tam tikras besikeičiančio politinio klimato požymis, panašu, kad ideologinė kova tik stiprės ir radikalizuosis, gal net iki fizinių veiksmų, o šiandieniniai jaunieji laisvės šaukliai, net nepasikeitę savo nešamų plakatų lozungų, jau vis atviriau užčiaupinės kitaminčius, dvaro politologams tuo tarpu pritariamai linksint… Ir kad šioje kovoje nenumaldomai ir neklystamai jau dabar išsigrynina dvi pagrindinės priešpriešos – Laisvės partija ir Nacionalinis susivienijimas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
mūsų liberalai

dar pažangesni, nei A.Maceina aprašė.
Juos reguliuoja rusų liberal-demokratai (Žirinovskis).
Ta ideologija labai patinka mūsų teisingumo atstovams:
– laimi stipriausias ir kas turi „stogą”
Niekas neuždrausta – galimi visi nusikaltimai. ( KGB elitui)
VOT !!!

Vot

Prie ko čia Žirinovskis? A, supratau. Juk Juknevičienė taip liepė kalbėti. Ne, nei kiek neparadoksalu. Tiesiog aklas užsiciklinimas.

liberal-sabakos (šuniukai)

jie be komandos nieko negali – tokia jų „laisvė”
(todėl pagal save kitus tepa nabagėliai)

DD plius DD

Šiap jau, tas socialinės, politinės ir visokeriopos kultūrinės minties avangardas (tokiais jie patys save nedvejodami pasiskiria) jau seniausiai kaip karvė po dobilieną blaškosi intelektualinio bankroto laukuose. Jau vien „pozityvios diskriminacijos” absurdas ko vertas. Aš nei per nago juodymą nenustebsiu, jeigu jie po šios raganos Čepaitienės medžioklės su dideliu aplombu ir mažyčiu kognityviniu disonansu susirinks į seminarą „neapykantos kalbos” tematika. Manau, kad šis „laimės žiburys” užges savaime. Aišku užtruks, nes absurdiški įsitikinimai ko gero vieni tvirčiausių. Iš mūsų lietuviškos vadinamosios leftistinės krypties galiu paminėti tik vieną pavyzdį- N.Vasiliauskaitė. Ilgą laiką buvusi aktyvi ir ryški tos stovyklos žvaigždė galiausiai pasidavė sveiko proto pagundoms. O visi kiti laikosi tvirtai- galima ant galvų tašyti kuolus, daržą sukasti, ridikėlių pasodinti, bet pažiūrų neišmuši. Teks palaukti… Skaityti daugiau »

inga

Liberalizmas ne vienintelis kelias į bolševizmą. Carinė ochranka neblogai dirbo, vykdė trėmimus, bet bolševikams pavyko prasimušti. Dabar liberalus matome įrengiant pliažą centrinėje aikštėje, išdavinėjant kaimyninės šalies disidentus ir jų sąskaitas. Iš visų kampų lenda bolševizmas šiandien. Prisiminkte omoną Klonio gatvėje.

Ar pamenate

Kas ten toks sakė:
„Rusiją pražudys ne …, ne …, ir ne bolševikai, o tie prakeikti liberalai”.

Al.

Bet ar verta gaišti laiką ėdantis su švonderiais ? Vietoj verčiau sukurti gyvybingą savo žiniasklaidą. Sukurti pagarbos viens kitam ir protui erdvę.

Cha >>> Al.

Sukurti …savo žiniasklaidą? Nekaisk, nupirks ir ją. keiskime save pačius juk mes patys esame patys tikriausi liberalai ar dar kitaip pavadinti. N „Gaila, kad esame pritvinkę pykčio ir pavydo, kad kito žmogaus sėkmė mums kelia įtarumą, o nuoširdumas dažniausiai panašus į pasiruošimą ko nors prašyti iš mūsų. Mes atbukome tikrai meilei ir nebetikime gerumu, gyvenimą maitiname skandalais ir kitų nesėkmėmis. Pasaulį matyti gražesnį galėsime tik tada, kai, užuot keikę, pradėsime laiminti; kai visur matydami įtarumą atsiversime pasitikėjimui; kai keletą kartų nuvilti, leisime pabandyti dar sykį; kai vietoj akmens ar kumščio dovanosime maldą, tikėdami, kad Dievui nėra negalimų dalykų, jog jam tikrai viskas įmanoma. Dievas mus pasišaukė drauge su juo kurti meilės civilizaciją, nepaisant to, kad mirties kultūra dažnai dvokia, sunaikindama… Skaityti daugiau »

Pažanga

Al nuo telegrafo pakilo iki teletaipo. Didelė kelionė prasideda nuo mažo žingsnelio. Sveikinu :).
.
Regis esi nekvailas, bet kai keliose komentarų vietose iš manęs pasišaipei…, supratau, kad su tokiais man nepakeliui.
.
Atleisk savo priešams, bet jų vardų nepamiršk !

ah1

nieko naujo – skaitykit Aristotelį, Platoną, Hitlerį

Vėlinės

„… jau dabar išsigrynina dvi pagrindinės priešpriešos – Laisvės partija ir Nacionalinis susivienijimas”.
.
Hmmm
.
Vieni žengia iškėlę kuščius ir vėliavas, kiti nepakyla nuo sofos arba tyliai kamputyje rūko.
.
Manau, kad NS yra mušta korta. Taip sakant, mauras savo darbą padirbo.
.
Po velnių, ar kas drįsta aiškiai diskutuoti, ar tik minčių nuotrupom žastosi.
Mačiau kaip Sinica viename video seilėjosi, patikslinu – šunuodegiavo…
Eikit nabašnikai šieno ravėti.

tegyvuoja laisvė

Visi dabar su antsnukiais,
Tikroji lygiava
Ir Seimas, ir policija,
Kartu su šunauja
O antsnuki, o antsnuki!
Sulyginai visus.
Todėl mes tau dainuosime
Šituos gražius žodžius:
„Daugiau nesibučiuosime,
Nestosim per arti,
Ir KARANTINO didžiojo,
Mes būsime verti.
Naujais kvapais kvepėsime,
Rytais ir vakarais,
Nes skystį dezinfekcinį,
Naudosim kibirais.
Senelių nelankysime.
Užkrėsti juos baugu,
Ir su leidimais vaikščiosim,
Tik paskirtu laiku.
Ataskaitas rašysime,
Kur, kaip ir nuo kada.
Kol būsime išnuodyti,
Naująją vakcina.
Algos nebemokėkit mums,
Mes dirbsime dykai.
Svarbiausia apsaugos daugiau,
Ir kiekvienam nuodai.
Tuos kas išdrįs be antsnukio,
Į viešumą išeit…
Mes smerksime be gailesčio,
Priversim užsidėt.
Nauja tvarka pasaulyje,
Čia nebėra veidų,
Vien antsnukiai nuo viruso
Kuriam nėra lygių.

jankynui

ateity avinus ir versius pastatys keliu… ir kairieji ir desinieji… bus cia ilgai laukta – sapnuota amerika

>tegyvuoja

Bravissimo.

labai nomenklatūra A.Maceinos nemėgsta

nes Maceina puikiai perprato kas per niekšeliai tie komuniagos – iki šiol stengiasi paniekinti raudonieji iškiliausią ir nepralenktą Lietuvos mastytoją.
(jei nori sužinoti su kuo kalbi – paklausk jo /jos nuomonės apie A.Maceiną)

Studija Rubiež

Sankt Peterburgo gydytojas Aleksandras Redko apie kovidą:
https://www.youtube.com/watch?v=FjnCPqr5M4Q

Žemyna

Tegu netampa Autorės žodžiai pranašingi… Tegu neišsipildo jie Lietuvoje…
Ir – nenusileiskime iki tos partijos vadės lygio. Saugokime ir gerbkime savo malūnus, bet ko į juos negrūskime.

Ona

Jie dar piktinasi Putino troliais, ar jo jaunųjų putiniečių organizacija „Naši” – juk patys iš jų mokosi ir tampa tokių pat ištikimų šuniokų veislynu

to 12:41

Dostojevskis…..Rusiją pražudys ne anarchistai ir ne komunistai bet liberalai.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top