Kaip Estija minėjo savo Nepriklausomybės 99-ąsias metines

Jūsų dėmesiui siūlome keletą vaizdų iš Estijos, vasario 24-ąją atšventusios savo Nepriklausomybės paskelbimo 99-ąsias metines.

Pavydu?

Eitynės Talino gatvėmis.

Estijos Prezidentė Kersti Kaljulaid su sutuoktiniu Georgi-Rene Maksimovskiu, į Nepriklausomybės dienos koncertą ir priėmimą atvykę pasipuošę tautiniais kostiumais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Estai  ir sovietmečiu

garsėjo savo nacionaline savigarba.Jei rusiškai paklausdavai ko nors,neatsakydavo.

albina

Malonu žiūrėti! Net iš nuotraukų matosi,kad žmonės su meile dėvi tautinius rūbus.O mūsų vasario 16 valstybės elitas kaip kaimo sodyboj sustojo prieš šašlykų kepimą.Liūdna buvo žiūrėti.

O mes

O mes šventėme išradingai:)

Pikc

Mat, kiek fošystū-neonaciū-skustagalviū-antysemytū! Ir tas tautiškumo akcentavimas – visiškas retrogradizmas (argi ne, „Dzeikai”? ;))! Neprogresyvu, neliberalu, nevakarietiška beigi netolerantiška! Vienžo, nacionalistinės atraugos ir šeip acilikelei kažikokie, ir tiek.

Nepasirašysiu

Estijos prezidentės ir sutuoktinio nuotrauka yra viena iš priežasčių, kodėl iš šių vos kelis dešimtmečius gyvuojančių valstiečių valstybėlių (Estijos ir Latvijos, o taip pat ir suvalstietėjusios Lietuvos) taip juokiasi tiek Vakarai, tiek Rytai. Matyt, nuotrauka skirta tautos vartojimui, bet vistiek turėtų būti kažkoks standartas. Gerai kad dar plūgo neatsitempė į studiją.

keista

O kur šarvuoti policininkai su šunimis, kur mašinos su vandens patrankomis, kur grotuoti autobusiukai ?

Pikc

-> „Nepasirašysiu” – pajuokos nusipelno nepilnavertiškumo kompleksais aptekę ir savo tapatybės skubantys atsisakyti (mat bet kokia kaina nori būti „modernūs”) mankurtai. Ir – taip, tai mužiko, baudžiauninko sindromas. 😉 Iš savo tautos istoriją ir kultūrą gerbiančių žmonių juokiasi tik homosovietikai rytuose ir homoperversikai vakaruose. Abiejų grupių padarai vieni kitų verti. Norite į tokius lygiuotis? 😉

pikcui

nu zacem jus teip? Gi zmogas naucenas lituviskai vsemagucaja trubarduras. Atkuda u nivo nepilnavertiskumo kompleksas. Adna sestaja vsego zemnogo sara, – eto vam ne „valstieciu valstybeles” pribaltijskije…

Atspindžiai

Vis daugiau „rezistento Nr.1″, dar kartais vadinamo”patriarchu”, „dėdule” ir pan. veidrodinių atspindžių švysčioja politikoje, TV, spaudoje, kitoje viešojoje erdvėje ir šešėlyje. Sakydamas „atspindžiai”, turiu omenyje minėto personažo prisitaikymą GERAI gyventi bet kokiomis sąlygomis: okupacijos, Atgimimo, „europėjimo”, globalėjimo, nužmogėjimo. Tskant, neskęstantys.

O prezidentė

pas estus tai normali. Ir tautiniai rūbai tinka. Ir to nesigėdija. Ir vyrą turi. Ir slaptų pažymų, ko gero, nenaudoja ne vietoje. Ir…

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top