Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Gegužės 14 d. internete buvo paviešintas Lietuvos teisėsaugos ilgai slėptas 2012 m. gegužės 17 d. įvykių teisėjos Neringos Venckienės namuose vaizdo įrašas. Kaip savo palydimajame žodyje tvirtina Karolis Venckus, šis jo per kalantines paskelbtas įrašas į jų rankas patekęs per klaidą. Jame užfiksuota, kas iš tiesų vyko namo viduje tą ankstų gegužės rytą, kai neva „sėkmingai“ (taip iškart po šių įvykių gyrėsi antstolė Sonata Vaicekauskienė) buvo įvykdyta Kėdainių apylinkės teismo nutartis.

Primename, kad šio teismo pirmininkas teisėjas Vitalijus Kondratjevas savo 2011 m. gruodžio 16 d. nutartimi nustatė naują Deimantės Kedytės gyvenamąją vietą – ciniškai nusprendė, kad geriausiai vaiko – galimos nusikaltimo aukos ir vienintelės likusios gyvos liudytojos – interesai bus patenkinti, jei bus išplėštas iš gimtųjų namų, kur jautėsi saugi ir mylima, ir patikėtas Liudininkų ir nukentėjusiųjų apsaugos valdybai ir Valstybės saugumo departamentui, tuo metu saugojusiems ir Laimutę Stankūnaitę. Tiesa, net teisėjas savo verdikte buvo įrašęs: prievarta prieš vaiką negalima.

Pristatydamas šįs įrašą, K. Venckus priminė ir tai, kaip šiuos „vaiko ėmimo“ vaizdus yra kvalifikavę Lietuvos Respublikos teismai, tuo metu, ko gero, vieninteliai „pašaliečiai“, matę, su kokia jėga Laimutė Stankūnaitė plėšė dukrą nuo N. Venckienės kelių, kaip jai į pagalbą atėjo vienas iš 200 pareigūnų, skausmingai užlaužęs neliečiamybę turinčios teisėjos rankas ir girdėję, kokio psichologinio smurto pilnais pokalbiais „ramino“ siaubą išgyvenantį vaiką neva vaiko teises ginti įpareigotos specialistės: „šio proceso metu prieš vaiką panaudoti veiksmai nebuvo pertekliniai“, „prieš vaiką nebuvo pavartotas fizinis ar psichologinis smurtas“; „prieš vaiką nebuvo naudojamas nei fizinis, nei psichologinis smurtas“; „veiksmai, kurie buvo pritaikyti prieš D.Kedytę atitraukiant ją nuo N. Venckienės ir išnešant iš namų, nelaikytini smurto prieš vaiką vartojimu“ ir pan.

Ką nuo mūsų norėjo paslėpti, ko net LR Seimo nariai ar JAV teismai nesugebėjo išsireikalauti:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
105 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Šaunuolis Karolis !
Vien tik viešuma, viešuma ir dar kartą viešuma gali išgelbėti Neringos Venckienės, Karolio mamos, gyvybę, nes paidofilų klanas Lietuvoje gavo užduotėlę iš JAV – patiems likviduoti.

T0mas J.

Grybauskaitė ir Skvernelis – ciniški nusikaltėliai.

Trūksta

žodžių.

Taip

Deimantės Kuodytės žiauraus paėmimo iš N.Venckienės namų ir iš viso Garliavos įvykių su pedofilijos atspalviu reikaluose didžiausia atsakomybę turėtų ,,vežti” tuometinė valstybės Prezidentė ir tų laikų Generalinis Policijos komisaras Saulius Skvernelis.O Lietuvos teisėsauga iš viso susikompromitavo,deja. Nesuvokiama ir tai,kad dabartinei Seimo daugumai vadovaujant vienas iš atsakingiausių Deimantės minėto ,,išvadavimo” organizatorių paskirtas Vyriausybės premjeru,o daugelis šių įvykių kaltininkų ir toliau valstybėje užima aukštas pareigas.J.E.Prezidente G.Nausėda,kokių teisinių veiksmų imsitės minėtų pareigūnų,ypač teisėsaugos,atžvilgiu?

Taip

Atsiprašau: užuot ,,Kuodytė” turėtų būti ,,Kedytė”

Lina

Žiauraus nusikaltimo prieš vaiką įrodymas! Tai dar kartą įrodo nusikalteliu valdžioje veiksmus! Gėda tokiai valstybei!

Rūta

S. Skverneli, R.Požėla, R.Juodkazi, R.Oželi, A.Kaminskai, G.Černiauskai – S.Vaicekauskiene, G.Didžbaliene, E.Talailiene,
AR JUMS NEGĖDA?
201m ir 2013m Seimo nariai-
AR JUMS NEGĖDA?
Kaip galit po viso to žiūrėti savo vaikams į akis?
Kas jus privertė meluoti ir elgtis niekšiškai, vardan ko?
KOKIŲ BUS IMTASI VEIKSMŲ TEISINGUMO ATSTATYMUI? T
Tiesiog būtina šį reikalą ištirti iš naujo. Teisingumas privalo būti. Dėl Lietuvos. Dėl ateities.
Laukiam viešo N.Venckienės teismo, norim dalyvauti. Laikykis, Neringa. Yra kuo didžiuotis, užauginus tokį sūnų.

Žodžio laisvė...

Visi šio įvykio „herojai”ne tik banditai bet ir melagiai.Manė pameluos tautai ir ji
patikės.Neišdegė.Visus į teismą .mandatus atimti be teisės grįžti į valstybės pa-
reigas.

Rasa

Pritariu Ceslovai . Kiek dar laukti ,kada pagaliau tie banditai vadinami teisesaUGA BUS TEISIAMI .

stasys

Niekas netrukdo Karoliui turėti savo nuomone ir ta vaiko smurto atveją savaip interpretuoti .

stasys

Česlova juk niekas Tamstos prievarta čia nelaiko .

staska,

tau vsio zakonno?

nuomone

banditai,banditai,šlykštynės,išsigimėliai,reptilijos ,kaip jie dar gali vaikščioti žeme,kas juos pagimdė,ar gali dar su jais kas gyventi,nejaugi jie turi tėvus,brolius,seseris,vaikus ,anukus,žmonės viešinkit kiek tik galit visur,vargšė mergaitė,kaip jai atlaikė širdelė,nekenčiu visa širdimi jų visų ir jų artimųjų,ateis jiems atpildo valandos,raitysis ugnyje ir jie ir jų vaikai,patikėkit

KLAIKU

žiūrėti.. Visiems tiems „išvadavimo herojams” Deimantė – tai ne maža ,paguodos pas tetą ieškanti mergaitė, o bulvių maišas, kurį stankė, visų „išgamų” padedama, tąsė be gailesčio. O kaip jaučiasi dabar seimūnai, atidavę Neringą ir Deimantę į nasrus tokiems žiauriems išbandymams? Ar su jais viskas gerai? Jų vaikai jiems neužduos jokių klausimų? Apgailėtina šalis……

nuomone

baisiausia yra tai ,kad čia dalyvauja moterys,kurios gal būt turės savo vaikų(nors geriau jos niekada jų neturėtų),kaip jos pažiūrės tiems vaikams į akis,čia aukščiausias sadizmas,kaip atlaikė seneliai ,matydami tokius vaizdus,kur buvai tu dieve,jeigu esi…

Na,

Rinkimai artėja vis dėlto.Tiks senos kortos…

Aura

Gal man kas galit atsakyti, kas per biesas tas Stasys, kodėl pastoviai peza kažkokias nesąmones, o administratorius jį toleruoja, ar gal jis reikalingas kaip ”kitokia nuomonė”, o gal čia vadinama ”demokratija”?

Gerai,

kad parodėte,kaip Venckienė žviegia. Ir dar negražiai kalba. Jau nekalbus apie tai, kaip negražiai primpkyta mergaitė. Jei rimtai,ir sūnų iš jos turėjo atimti. Baisi šeima.

???

Normalaus žmogaus akys ir širdis tokių vaizdų neatlaiko… Kažin, kaip laikosi visi demagogai ir 80 šlykščių alibabų, žmonės jie ar ne žmonės???

manau,

kad stasys paprasčiausia reptilija be smegenų…

Dzeikas
Zombija

Neringos ir jos giminių gyvybei gresia pavojus, sioje pedofilinėje valstybėje slibinų galvos nestsisako keršto

vil

Ar gali sveiko proto žmogus ramiai žiūrėti šį video,negi tam
liks abejingas
prezidentas Nausėda?Šie visi nusikaltėliai turėtų visą gyvenimą bijoti Dievo
bausmės…O Dievas nemaršus

ah1

kodėl svetima moteriškė liečia vaiką už kelių ir kitur jei pagal LR konstituciją žmogaus asmuo neliečiamas https://youtu.be/ff_pmbC3Oy8 ???? Koks čia malonumas ir poreikis svetimą vaiką čiupinėti?

įsivaizduojat

kokie bailiai geltonoji spauda DELFI,LIETRYTIS,15MIN,nei vienas neįdėjo šio video,jie bailesni už triušius ir daugiau nieko nežino apart korona viruso,mala ir mala tą patį per tą patį,zombiai, užzombintom smegenim,net kuznecovaitė bijo išlįsti

laukiame

Landsbergio lemiamo zodzio

stasys

Kam papildomai nervuoti žmones su buvusios teisėjos ir Seimo narės elgesiu . Nėra mėnesio kai nebūtų paviešinta informacija apie sulaikimą teisėsaugoje dėl korupcijos ar įtartinu susitarimu . Čia dar toks video su buvusia teisėja ir jos elgesiu sudarytu klaidinga nuomone jog teismuose dirba vieni iškrypėliai .

Egle

O kaip jūs manote kitaip mergaitę galima buvo paiimti iš to raizgalino. Kad vaikas klykia, o kaip galėjo būti kitaip, triukšmas klyksmai ir ta mama išvardinta visokiais vardais tos brangios tėtules, bando paimti dukrą. O tos tetules klyksmas, ar čia teisėjos elgesys. Ir šiandien Deimantė būtų buvusi tam baisią sirsalyne. Teisingai pasielgta nes kitaip nebuvo galima pasielgti O tai čia ir yra garsusis reportažas?

Ema

Vajetau, koks šlykštus valstybės veidas, kai ją valdo nusikaltėlių gauja. Ar ateis dienelė, kai šitie pragaro personažai sėdės už grotų? Ir ta akiniuota pabaisa, kuri paradui vadovavo (juk galėjo nevykdyti teismo sprendimo, mergaitė visą laiką kartojo, su kuo ji nori gyventi), ir tos švelniabalsės gražuolės, įkyriai lendančios prie vaiko su ultimatumais, ir tie nusipenėję buliai, kurie kišo nagus prie neliečiamybę turėjusios teisėjos, ir tas fantomasas, kuris „nenešė” mergaitės, ir ta boba, kuri terboje atsinešė kaldrytę, labai daug čia niekšų ir melagių, ko verta valstybė, kuri juos gina, o nekaltuosius mindo ir išdangina? Ko verta, pasakykite! Čiulbės vėl televizoriuose visokie šedbarai beigi sabatauskai, išsisukinės kaip unguriai, bet ar jais kas tikės? Labai norėčiau sužinoti, kokias „vertybes” tokie užsimojo ginti, kad sumindė… Skaityti daugiau »

vasia

viskas buvo aisku is garso iraso,nieko naujo. bet pagrindinis klausimas liko:KUR DEIMANTE?

Gediminas

Gal Prezidentas sureguos mes tikim juo

ah1

tai tą kaldryte ant vaiko metė dėl to kad vaikui būtų šilčiau ar dėl ko? Jei kad būtų šilčiau tai kodėl po to nešė plikas su moterimi vaiką į mašiną jau be kaldrytės? kas čia ne taip?

Nebegaliu

Kas dedasi Lietuvoj?

Petras

Žydšaudžiai karo metais taip plėšė vaikus nuo artimųjų, bet kad taip laisvoj Lietuvoj… Tiesiog siaubas, iki ko nusirito mūsų valdžiažmogiai, koks nemokėjimas civilizuotai paimti vaiko… Barbarų valdžia.

Deivis

Tokia pseudovalstybė neverta egzistuoti. Beje, Gediminai, tu esi naivus biblinis asilas jei tiki „prezidentu” Nuosėda 🙂

Nebegaliu

Kas dedasi Lietuvoj?Tiesiog baisu!

ah1

aš tai matau iš vaizdo įrašų antikonstitucinį susivienijimą – skirtingi asmenys liečia vaiką – naudoja antikonstitucinius veiksmus, vaiką liečia už kelių ir kitur prieš vaiko valią, vaikas priešinasi moteriai kuri jį liečia, metama kaldra, liečiamos vaiko kojos vyro ir moters – pagal LR Konstituciją žmogaus asmuo neliečiamas, o gal vaikas ne žmogus pagal LR Konstituciją?

stasys

Geros pastabos p.Egle . Svarbiausia teisingos žiūrint iš vaiko ir visuomenės intereso . Valstybė pirmiausia turi pasirūpinti silpniausiais , tais kurie tapo įkaitais suaugusių žaidimu ir negali patys nuo viso to atsiriboti ir tu kurie neturi nei sąžinės nei padorumo savo artimo giminaičio neversti emocine iškamša . Koks to vaiko likimas tiek apturėjus neapykantos ? ar toks žmogus jaunas dar pajėgus tapti padoriu piliečiu ir nusimesti ta naštą kuria dar vaikui prilipdė nedori giminaičiai ? Tai kad video išviešino tie kurie daugiausiai toje istorijoje ir rėkia ..rodo koks atsainumas tvyro tos mergaitės atžvilgiu ..juk ne jiems o jei (dabar jau panelei) teks su tuo išviešintu kaku likusį gyvenimą kažkaip susigyventi .

ne siaip sau

kalbejo galingieji, kad venckiene neturejo eiti pries savus, t.y pries teisininkus. klanas irode, kad morale ne sio pasaulio

Man, diplomuotam teisės specialistui,

nepaprastai įdomu bus perskaityti įrašo šviesoje būsimą teismo nuosprendį, aukštesniųjų teismų apeliacinius sprendimus, jei tokie bus, galiausiai, EŽTT, ar kito tarptautinio teismo galutinį verdiktą, jei iki jo bus prieita. „Nebuvo”, „nenešė”, visa tai akivaizdu, o teismai turės tai vertinti. Drąsos ir tiesos, kolegos…Ir labiausiai įdomu, kas per klaidą, ar „per klaidą” paleido šitą įrašą. Nepanašu, kad čia „fake”

ne atsitiktinai pateko

Čia vėl kažkas rezgama. Galbūt pagrindinė grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui, o kartu ir Lietuvą žudančios vėžinės metastazės, – „teisėsauga” ieško atsitraukimo kelių.

kažkaip nutilta

Šiuo atveju klausimai turėtų skrieti ne tik Skverneliui, Požėlai, Melianui ir Grybauskaitei, tačiau ir tuometiniam VSD vadovui, pulkininkui Gediminui Grinai. Kodėl VSD ne tik kad leido, bet ir provokavo, tokį rezonansą? Juk po Krymo aneksijos „žaliųjų žmogeliukų” antplūdį į Lietuvą VSD net labai sėkmingai neutralizavo, sužaista aukščiausia klase! Po Garliavos net nemaniau, kad VSD įgalus tokio masto ir sudėtingumo operacijoms. Vienas neteisingas žingsnis ir Lietuvoje būtų prasidėjusi baisi velniava. Bet VSD nedarė klaidų. Kodėl Garliavos atveju veikta taip atgrubnagiškai ir kenksmingai?

Slykstu

Nera zodziu apibudint smurta ir valstybe. Supuvimas.

AAA

Čia pasisakiusi Egle kitame tinklapyje jau pasirašo kaip Aušra. Vadinasi, turime statutinių komentatorių?

Deivis

Akivaizdu, kad pedofilų klanas tai teisėsauga. Įskaitant ir policiją. Net abejonių nėra.

Palyginkime ir ivertinkime

N. Venckiene, Karolis Venckus , zmones auksciausio IQ. Is visko , paprasciausiai stebekime irasa ir suprasime. Ir visi kiti…koks ju moralinis , mentalitetinis , dvasinis lygis irgi stebekime irasa.

padėka

Grybauckaitė LR prezidente buvo išrinkta du kartus iš eilės absoliučia balsų dauguma.
Skwernelis tapo premjeru irgi balsuotojų dėka.
Ačiū brangiemslietuvosžmonėms – jeigu ne jūsų bukas aktyvumas, neturėtume tiek niekšų valdžioje.
O gal jūs nebalsavote? Tikriausiai uzbekai mums tų muchmorų pririnkdavo, a ne?
(„Pagarba pagarba, stiprybės stiprybės!”)

pavlik urbšiec

Baikit jūs čia su tais vidiakais. Man pakako ir 12 sek. apsispręsti.
Ir ką? Nieko! Balsuotojai mane renka, Redakcija mano straipsnius populiarina-
uvažajemyj čeloviekas esu. Člienas.

Jurate

Pasakysiu tik tiek palikit mergaite ramybe as buciau vieto mergaites likciau su mama.juk ji panele . Sprendzia jau pati su kuo gyventi.

Žmonės mielieji

Viskas ką mes galime dar padaryti , tai NEBALSUOTI rikimuose už skvernelio šutve ir visus kurie PALAIMINO, VYKDĖ,NETRUKDĖ ivykti šitam teroro aktui.

105
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top