Kaip įtakingi advokatai iš valstybės kraunasi milijonus?

Tomas Dapkus | Alfa.lt | „Alfa“ savaitė

Prestižiniame sostinės Užupio rajone dygsta vieno turtingiausių šalies advokatų Rolando Valiūno vila su vaizdu į Vilniaus Gedimino pilį. Prabangiame name bus įkurti ne tik vyno rūsiai, bet ir advokato kaupiama dešimčių milijonų eurų vertės meno kolekcija. Advokatas R. Valiūnas, globojamas politikų, šildosi iš stambių užsakymų valstybiniame energetikos sektoriuje, tačiau advokatų apetitas ir artimi ryšiai su politikais stumia Lietuvą į abejotinas, bet itin brangias tarptautines avantiūras.

Milijonai eurų išmesti advokatams, rezultatas – pralošta byla

Užsakymais „ValiūnasEllex“ advokatų kontorą apipylė dar konservatorių premjero Andriaus Kubiliaus vadovaujama Vyriausybė. Vien teisininkų paslaugoms konservatorių vadovaujama Energetikos ministerija ir jai pavaldžios įmonės išleido 95 mln. tuomečių litų (27,5 mln. Eur), kurių liūto dalį nusinešė ne kas kitas, o R. Valiūno advokatų kontora. Jo vadovaujama advokatų kontora dalyvavo ir visuose keturiuose arbitražuose su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
realiai

realiai advokatui naudingiau kai byla pralaimėta apylinkės teisme: pralaimėjus bylą apylinkės teisme kreipiamasi į apygardos teismą – vėl mokama pinigai advokatui, pralaimėjus apeliaciniame teisme – kreipiamasi į LAT – vėl mokami pinigai advokatui.
Pinigus advokatas gauna nesvarbu ar laimėta byla ar pralaimėta. O valstybės paskiretas advokatas net nevažiuoja bylų skaityti…

na,

tai už ką balsuosit?

tam >na,       2016-09-14 13:33

tai kad nėra už ką: lito nėra, Lietuvos žemė parduodama užsieniečiams, vežami arabai, darbų nėra, už minimumą neįmanoma išgyventi išlaikyti šeimą ir įsigyti būstą, darbdaviai darbdaviai suformavę praktiką neįdarbinti ir iš žmogaus atimti visas socialinais garantijas, Lietuvoje negaluoja LR Konstitucija darbdaviams, biudžetininkams ir žurnalistams – iki to privedė valdžioje buvę buvę komunistai socialdemokratai, koncervatoriai ir jų bendrai ir dar užslaptino buvusius KGBisus – tai kaip gali balsuot iš viso?
Tegul patys ir balsuojasi už save…

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top