Kaip pranešama, Kinija turi daugybę „tolimųjų“ policijos nuovadų Kanadoje, skirtų prižiūrėti savus piliečius

Organizacija, vadinama „Saugos gynėjais“ (angl. Safeguard defenders), tvirtina, kad tokių tolimųjų policijos nuovadų dėka daugiau nei 230 000 asmenų buvo išsiųsti atgal į Kiniją, dažnai naudojant grasinimus.

Komunistinė Kinijos vyriausybė valdo policijos „nuovadas“ daugelyje Kanados vietų, ir kai kas tvirtina, kad jos tarnauja savo piliečių užsienyje stebėjimui.

Remiantis Globe and Mail ataskaita, nuovados yra susijusios su Fudžou Viešojo saugumo biuru (PSB).

Ten rašoma, kad vien Toronte veikia trys tokios nuovados.

Oficialiai Kinijos vyriausybė sako, kad šios tolimosios nuovados, kurių visame pasaulyje yra daugiau nei 50, yra skirtos padėti savo piliečiams kitose šalyse, jei jie taptų nusikaltėlių taikiniu.

Tačiau organizacija, vadinama „Saugos gynėjais“ (angl. Safeguard defenders), tvirtina, kad tokių tolimųjų policijos nuovadų dėka daugiau nei 230 000 asmenų buvo išsiųsti atgal į Kiniją, dažnai naudojant grasinimus.

Saugos gynėjai sako, kad naudojama taktika apima poveikį užsienyje gyvenančių kinų Kinijos teritorijoje gyvenančioms šeimoms, tokį kaip grasinimai panaikinti galimybę studijuoti ar net gąsdinimas nugriauti namus dėl įtariamų nusikaltimų.

Saugos gynėjai atkreipia dėmesį: „Legaliai užsienyje esantys Kinijos gyventojai gauna pilną už įstatymo ribų išeinantį Kinijos policijos poveikį nesant jokios apsaugos, kurią teoriškai turėtų užtikrinti ir nacionalinė, ir tarptautinė teisė.“

Kaip tvirtina Daria Impiombato, eina Australijos strateginės politikos instituto analitikės pareigas, „Užsienyje esantys Kinijos piliečiai jau labai gerai supranta, kad informacija apie juos gali būti siunčiama jų kilmės šaliai ir sukelti padarinių jų pačių ar jų artimųjų saugumui“.

Žinoma, kad Kinijos vyriausybė kišosi į Kanados vyriausybės reikalus.

Buvęs šnipas neseniai atskleidė, kad kai kurių užsienio vyriausybių, įskaitant Kiniją, pinigai, mokami politikams, sudaro realią grėsmę nacionaliniam saugumui.

Liepos mėn. LifeSiteNews rašė kad federalinio tyrimų skyriaus atlikta analizė liudija, jog Kinijos komunistų partija (CCP) galėjo bandyti paveikti Kanados 2021 m. federalinių rinkimų rezultatus platindama dezinformaciją apie Kanados Konservatorių partiją.

Kalbėdamas 2013 m. Liberalų partijos lėšų rinkimo renginyje Kanados ministras pirmininkas Džastinas Trudo (Justin Trudeau) garsiai gyrė Kinijos „fundamentalią diktatūrą“ po to, kai žurnalistas paklausė jo, kuria šalimi, be Kanados, jis labiausiai žavisi.

Šaltinis: lifesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
et,

tiesa tame kad mus maustė dar TSRS laikais pasakodami apie valstybes australiją, kanadą, jav… Jos jokios ne valstybės – jos Britanų kolonijos. Jūrinė imperija.

ns pateikia

mums labai svarbia,jaudinancia informacija.Sekite ns paskutines pasaulio naujienas.Greit issamiai busit supazindinti su Papua Gvinejos vidaus politika.Nacionalinis Susiskaldymas yra JEGA….

eziukas

Džastinas Trudo yra anglijos sosto vasalas,davęs priesaika tarnauti sostui,o ne Kanadai.

Al. eziukui

Jis gal būt prisiekė ne vienam sostui. Tame tarpe, gal ir Liucipieriaus ?

> ežiukui

jo, jo, apie Kanadą Vikipedijoje :
„Valstybinė kalba prancūzų, anglų
Sostinė Otava
Didžiausias miestas Torontas

Valstybės vadovai Karolis III
Karalius

Mary Simon
Generalgubernatorė
Džastinas Triudo
Premjeras ”

tikrai

ne tik Kanados bet ir Australijos vadovas Karolis III, Vikipedija
„Valstybinė kalba anglų
Sostinė Kanbera
Didžiausias miestas Sidnėjus
Valstybės vadovai Karolis III
Karalius
David Hurley
Generalgubernatorius
Anthony Albanese
Ministras Pirmininkas „

Marjorie Taylor Greene
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top