Kanapių rūkymo laisvės partijos švietėjiškoji programa – Tomo Baranausko vertimas į lietuvių kalbą

Verčiu į lietuvių kalbą:

1. Sunaikinti paskutines kaimo mokyklas.
2. Įsisavinti krūvą pinigų eilinį kartą naujinant programas.
3. Visus draugus iš visokių žmogaus teisių stebėjimo kontorų aprūpinti valstybės užsakymais parengti lankstinukus, kaip blogai yra patyčios, savižudybės, smurtas, stereotipai.
4. Nemokamus būrelius keisti „nebrangiais“ (kas yra „nebrangu“, paaiškins Mockus iš MGB).
5. Sunaikinti dar keletą universitetų, bo valstiečiai drąsos pritrūko…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
taip

smaikstu. tik gaila, kad tai tiesa. bet yra didele tikimybe, kad armonaitshimashius 5 procentu nesurinks, tai dar ne taip viskas blogai

Antiliberalas

Išversta labai tiksliai. Tokių laisvės partijų reikia bijoti ir vengti kaip maro, raupsų ar koronaviruso. Gavę valdžią tokie puspročiai ne Vilnių, bet visą Lietuvą vienu G tašku paverstų…
Negi ką nors teigiamo Lietuvai bei jos švietimui gali pasiūlyti K. Škirpos, Jono Noreikos ir Lietuvos partizanų niekintojai, Stambulo konvencijos stūmėjai, kovotojai už norvegišką vaikų atiminėjimą iš šeimų, LGBT propagandistai, kovotojai prieš lietuviškumą, tautiškumą ir net valstybiškumą (Vytis Lukiškių aikštėje, paminklas Smetonai ir t.t.), o prisiminus paskutinius skandalus su Profsąjungų rūmais arba Nacionalinio stadiono projektą – tikrų tikriausi aferistai, sukčiai ir vagys?

Babunė

Labai atsiprašau, nieko blogo apie nieką negalvoju, nieko nenoriu įžeist, tik čia mūsų senolių, kur jau aštuntą dešimtį metelių duonelę valgo, supratimu ir kiek atmintis siekia, tai dabar vadiname liberalais, liberalėmis, o anksčiau vadino laisvo elgesio moterytėms, o dar anksčiau – kūrvomis arba mūrkomis. Atrodo nieko neužgavau, o tik atskleidžiau paskutinės mūsų vakaronės metu paliestą temą.

Vilė

Ta laisvo elgesio moteris atrodo labai savim patenkinta. Jai tautos naikinimas, matyt smagus dalykas.

Vilė

Aš prieš kad tos palaidos savintųsi Laisvės vardą, nes Laisvės ribos yra kito žmogaus Laisvė, į kurią tos palaidūnės kėsinasi.

Almantas

Gal cia visai ne sitos „sliures”mintys.Juk jos tevas aukstas KGB pareigunas ja auklejo ir turbut kas vakkara aiskina KAIP TURI BUTI LIETUVOJE!Stai kokius vaisius duoda nepriimtas DESOVIETIZACIJOS istatymas.

Nežinia,kas

vyksta Lietuvoje.Niekad nesužinom,kad kas gimė,tik sužinom,kas mirė aplinkoje.”Laisvės” vaisiai?

Stribvaikių partija

Būtų gerai, kad tie veikėjams rūpėtų tik kanapių rūkymo laisvė… Pacituosiu vakar seime gerb. signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencijoje vyskupo Jono Kaunecko pasakytas mintis. „[..] Lietuvoj virš 700 tūkstančių žmonių per abi okupacijas. Per sovietinę ir per tarybinę arba ištremta, arba išvežta į lagerius, į stovyklas. Neskaitant tų kurie pabėgo. Tai yra paskelbta Genocido centro tie skaičiai. [..] 50 tūkstančių su virš buvo trėmėjų, kankintojų, tardytojų. Prancūzijoje žymiai mažiau buvo kolaborantų su nacių valdžia. Nuteisė 8 tūkstančius kolaborantų. Lietuvoj tris tiktai iki šiol nuteisė.” Štai kur visa esmė!!! Štai kur daugelio Lietuvos problemų priežastis! Virš 50.000 užsislaptinusių kolaborantų! Ką jie visi iki šiol veikė ir veikia?! Ar ne šie kolaborantai, stribai, o dabar ir jų palikuonys stribvaikai kuria liberalų partijas,… Skaityti daugiau »

Ištakos

Šitos hiperaktyvius liberastus stimuliuoja ne vien kanapės. Injekcijos iš „laisvų” fondų ne paskutinėje vietoje. O tie dalykai, kaip žinia, nekvepia.

o taip!

Taikliai. O dar visų liurboralių tikslas – priartinti Lietuvą prie Liberijos normų. 🙂 Galima būtų pradėti nuo ŽIV rodiklių ir vaikų darbo. 🙂

Vidmantas

Bent man, kyla toks įspūdis, kad Armonaitė viena iš dažniausiai reklamuojamų politikų sisteminių žiniasklaidoje. Pavyzdžiui, Delfyje reta diena, kad jos tinklalapyje nesimatytų Armonaitės veidas.

------

Kaip matote, Lietuvoje esančio MGB ir stalinistinio režimo MGB incialai sutampa.

???

Tai čia kieno bapkės soroso ar kremliaus? Ar abiejų? Abu nori vergų. Atviros Lietuvos fondas jau 30metų džiaugsmingai plauna smegenis

Ramiros

Nepuldinėkite tos mergelės, nes jinai dora, jinai tiktai „Kozimiro iš Šiaulių anūkė” ….

Raigedas>ištakoms

Taip, nors ir pavėluotai, bet žmonės pradeda suvokti, kad niekas kitas, kaip liberalai eina į politiką, nes yra pripratę maitintis iš valstybės kišenės. Pirmiausia, kam reikalingas jiems tas žodis „laisvė”? Ogi,toms pačioms manipuliacijoms, kokios buvo bolševikų laikais. Štai imame vieną iš tokių žinomų bolševikių Inesa Armand. Ji rašė:”Atlyginimas buvo labai mažas, nebuvo iš ko pragyventi. Taip atsitiko, ir vaikui neturėjau valgyti iš ko pirkti. Taigi mirė mano pirmasis mažylis … “ Taip graudingai meluoja Inesa Armand. Parengusi savo kūrinį, kuris turėjo ją padaryti sočia, ji įvilko į jo turinį melagingus straipsnius ir brošiūras, ragindama moteris darbuotojas palaikyti sovietinį režimą. Save pristatė, žinoma, ne Inesos Armand vardu, apie kurią žmonės galėjo sužinoti, kad ji vedė žiaurų gyvenimo būdą, suartėdavo, atsiskirdavo nuo… Skaityti daugiau »

Aišku

Balsuoti už liberalus yra nuodėmė.Tą bažnyčia aiškiai turėtų įvardinti.Kaip galima pasitikėti žmonėmis kurie gyvena bedievišką,nuodėmingą gyvenimą- nėra pašvenčiamosios Dievo malonės stovyje,mėgaujasi pritardami abortams ir vienalytėms ” santuokoms” kovoja už narkotikų,prostitucijos legalizavimą ir deda visas pastangas išbalansuoti visuomenę tiek morališkai,psichiškai,tiek fiziškai ir dvasiškai nuo jaunų dienų luošindami visuomenių ateities kartas-mažus vaikus,narkotikais,pornografija,lyties keitimo operacijomis.Liberalas,tai narkotikų/įdeologinių,valstybę griaunančių užkratų nešiotojas,turintis sąžinėje įdiegtą nusikaltimo žymę.Taigi bėda ta,kad Lietuvos katalikai neretai patys suliberalėję nuodėmės/pragaro mirties atžvilgiu, neskaito Dievo žodžio/Biblijos, ir nesuvokia,kad pirmiau esti dvasinis pasaulis,kuris įtakoja matomą tikrovę,kurioje daug kas valdė/o valstybę pagal savo sugedino laipsnį. „Ir štai Dievas nebežiūri anų neišmanymo laikų, bet dabar skelbia žmonėms, jog VISIEMS visur reikia atsiversti.Apd17  „Dvasia aiškiai sako, kad paskučiausiais laikais kai kurie žmonės atkris nuo tikėjimo, pasidavę klaidinančioms… Skaityti daugiau »

sorosinė, genderinė

Negaliu žiūrėt į šitą liberalią žiurkę, neprileiskit jos prie vaikų

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top