Karas Ukrainoje. Aštuoni šimtai keturiasdešimt antroji (birželio 14) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌 Senukas kremliuje paskelbė „taikos” sąlygas – Ukrainos pajėgų išvedimas iš DNR, LNR, Ukrainos atsisakymas stoti į NATO ir sankcijų panaikinimas. Aga, tuoj, jau vykdoma. 😃

📌 Šios nakties agresoriaus kompleksinė ataka rezultatyvesnė nei ankstesnės. Iš 31 ugnies priemonės ukrainiečiai numušė visus 17 Shahedų, tačiau iš 10 Kh101/Kh555 raketų sunaikino 7, o visos 3 balistinės Iskander M ir vienas Kinzhal’as tikėtina pasiekė taikinius. Sprogimai buvo girdėti Starokonstantiniv oro uoste. Tikėtina, ši ataka, tai rezultatas, pasiektas po ankstesnių rusų vykdytų „žvalgyba mūšiu” smūgių.

📌 Ukrainos pajėgos dronais atakavo taikinius agresoriaus gynybos gilumoje. Didžiausias smūgis buvo nutaikytas į Rostov prie Dono – agresorius skelbia numušęs net 70 dronų. Taip pat ukrainiečiai smūgiavo degalų saugyklai Liskinske (Voronezh).

📌 Kharkiv kryptis.

Sunkūs mūšiai vyksta Vovchansk, okupantai bando stumtis į priekį. Ukrainos pajėgos ne tik ginasi, bet aktyvi ir jų aviacija, kuri mėto JDAM’us. Tai išdava pastarųjų sėkmingų ukrainiečių smūgių rusų oro gynybos sistemoms Belhorod srityje.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Kupjansk ir Lyman sektoriuose be esminių pakitimų.

📍 Syversk. Agresorius toliau aktyviai spaudžia Ukrainos gynėjus Rozdolivka – Vesele ruože. Jo vienetams pavyko pasistūmėti prie Rozdolivka, užimti no mans land ir išlyginti kontaktinę liniją sau naudinga linkme.

📌 Donecko kryptis.

📍 Chasiv Yar.

📎 Šiaurinis flangas. Rusams toliau nesiseka pasistūmėti Kalinyvka – Hrihorivka ruože.

📎 Centras. Rytiniame Chasiv Yar miesto pakraštyje tęsiasi sunkios kautynės, padėtis čia dinamiška.

📎 Pietinis flangas. Be pakitimų.

📍 Pokrovsk – Vuhledar.

📎 Šiaurinis flangas. Panašu, kad agresorius užėmė Novopokrovske bei toliau puola visoje kontaktinėje linijoje.

📎 Centras. Vakar rusams pavyko pasigerinti padėtį kalvose į šiaurę nuo Netailove bei prie Nevelske. Šiandien okupantai įsitvirtina naujose pozicijose.

📎 Pietinis flangas. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia ir Pietų kryptys.

Be esminių pakitimų.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top