Karas Ukrainoje. Du šimtai devyniasdešimtoji (Gruodžio 10 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

1. Luhansko kryptis.

• Svatove.

a) Pasirodė duomenų, kad ukrainiečių vienetai tapo aktyvesni prie Lyman Pershyi. Neatmestina, kad tokiais veiksmais jie siekia sukaustyti agresorių ir neleisti jam pradėti kontratakų šiame ruože.

b) Ukrainiečiai toliau aktyvūs Orlianka – Yahidne-Kyslivka ruože, tačiau pralaužti gynybos linijos nesiseka. Kontaktinėje linijoje pasirodė ne tik tradicinis rusų desperacijos ženklas – termobarinė raketų sistema „Solncepiok”, bet ir seniai matyta tankų paramos kovinė mašina „Terminator”. Tačiau orkai laurus dėl sulaikomų ukrainiečių atakų teikia ne jiems. Soc.tinkluose rusų karo propagandistai skelbia, jog atakas vykdo Ukrainos TRO vienetai, geriau parengti ir aprūpinti mechanizuoti vienetai esą veikia rezerve. „Situacija primena mūšio dėl Izyum išvakares” – liūdnai konstatuoja orkai. Reikia pasakyti, kad tai būtent tie patys rusų „mil.blogeriai” kurie prognozavo ukrainiečių puolimą Izyum.

• Kremina. Įnirtingos kautynės Ploshchsnka – Chervonopopivka – Zhitlivka ruože tęsiasi. Priešakiniai jų vienetai pasiekia Nevske, ši gyvenvietėje jau kurį laiką yra ukrainiečių gynybos gilumoje. Ataka atmušta. Agresorius siekia atstumti ukrainiečius į vakarus nuo kelio Svatove – Kremina. Nors pajėgos ir pastangos sutelktos maksimaliai įmanomos (mechanizuoti pėstininkai, artilerija ir aviacija), tačiau kaip rašėme anksčiau kokybės šiai grupuotei trūksta. Ji didžiaja dalimi sudaryta iš mobilizuotųjų, tad trūksta individualių įgūdžių, vadovavimo taktiniu lygiu, technikos ir ginkluotės valdymo patirties ir svarbiausia – sąveikos su kitais vienetais.

• Lysychansk. Toliau karšta Bilohorivka. Tikėtina, čia agresorius siekia sukaustyti ukrainiečių pajėgas, kad šios neatakuotų Kremina pietuose ir pietvakariuose. Taip pat didelis spaudimas Berestove, kur orkai neatsisako bandymų atitraukti ukrainiečių pajėgų nuo Soledar – Bakhmutske ruožo.

2. Donecko kryptis.
• Bakhmut.

1) Soledar – Bakhmutske ruože ukrainiečiai atmušė agresoriaus atakas prie Yakovlivka ir Bakhmutske, tačiau orkų spaudimas nesustoja.

2) Bakhmut prieigose šį kartą agresoriui pasistūmėti nepavyko. Savo ruožtu ukrainiečiai tęsia intensyvias kontratakas Opytne. Orkai soc.tinkluose su neslepiamu pasididžiavimu giriasi atmušę „fašistų ir anglakalbių samdinių atakas”. Neatmestina, kad būtent šios ukrainiečių operacijos privertė aprimti orkų grupuotę pietrytinėse miesto prieigose ieškoti naujų veiksmų eigos variantų.

3) panašu, kad kelyje Horlivka – Bakhmut ir toliau agresoriaus pagrindiniu uždaviniu yra operacijos Klishiivka su tikslu atkirsti ramybės neduodančią ukrainiečių grupuotę Opytne. Taip pat rusai bando plėsti savo kontroliuojamą teritoriją į Vakarus nuo Mayorske, atakuoja Pivnichne. Visos išvardintos agresoriaus pastangos rezultatų nedavė.

• Avdiivka – Makiivka.

1) Avdiivka atakuojama artilerija, orkai nesėkmingai vykdo lokalias atakas.

2) Nevelske – Pervomaiske – Vodiane ruože tęsiasi bevaisės agresoriaus atakos Pervomaiske link.

3) pasirodė pranešimų, kad Mariinka ukrainiečiai pradėjo lokalias kontratakas. Tai tikėtina, kadangi jau kelinta diena orkų aktyvumas buvo sumenkęs, o ukrainiečiai tokiais atvejais nesėdi rankų sudėję.

• Vuhledar. Agresorius telkia pajėgas tolimesnėms operacijoms, dirba abiejų pusių žvalgai ir artileristai.

3. Zporizhia kryptis. Be pakitimų.

4. Pietų krypyis.

• Tęsiasi artilerinė rutina. Smagiai pleška orkų kareivinės Krymo pusiasalyje (Ichki). Dabar mums galvoje be jokios priežasties skamba tokia anglosaksų prokalbės dainelė kuria atmetamas H2O poreikis ir skatinami egzoterminiai procesai.

• Tuo pačiu pasirodė informacija, kad orkai Kerch tiltu uždraudė judėjimą sunkesnėms nei 1,5 t transporto priemonėms. Kitaip sakant orkų grupuotės logistika ir toliau didžiąja dalimi remsis geležinkeliu per Mariupolį, Berdiansk ir Volnovakha. Ukrainiečių artileristai trina rankom ir raitojasi rankoves – bus darbelio.

Visa tai ir tam, kad ši močiutė pagaliau be baimės pasikviestų drauges, neskaičiuodama dujų ir vandens užsivirintų arbatos ir galėtų saugiai, šiltai ir jaukiai pažiūrėti savo mėgstamą serialą. Ir taip bus. Šlovė didvyriams.

3 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
55 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lašiniai Ukrainai

Pyzdiec ateina visiškas Ukrainai! Taip chujarina RF armija ir Wagner group banderovcus, tik kraujas ir smegenys taško ši chocholų… smagu žiūrėti per Telegram kanalą. cha cha cha

Batenka

Iki žiemos galo ukrainiečiai bus pralošę karą

Singeris

Po karo daug litovcų Sibire medžius kirs

Kretinoide

…tu pac pirmas.

Jonas

Anglosaksai įdiegė chacholams logine prasme atvirkščią mintį – jeigu norite gerai gyventi jums reikia įstoti į ES ir NATO, bet kad įstoti į NATO – jums reikia nugalėti Rusiją. Gi į NATO, ir reikėtų stoti tam kad nereikėtų kariauti su Rusiją, nes patys anglosaksai nenori kariauti.

nuosėdai ir vištgaidžiui-plakatų rinkinys

liaudiesmenas.livejournal.com
 
P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

Vytas

Siandien, taip Ukrainoje risa prie stulpu ir tepa zelionka….keistas Zelenskio pavardes sutapimas su ta Zelionka…. ir tai mes remiam, tokias vertybes? https://youtu.be/2LmIrvP_lPc

Patriotai

Telegram kanale prisijunkite, pamatysite visus ukrų nacių nusikaltimus prieš žmoniją.

kas ir kodėl visa tai organizuoja?

Kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas-priežastys ir pasekmės:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

jojo

Bliacautas odesos srityje
https://youtu.be/Ax72hMZUDz8

Ir vėl Putinas neatakuoja sprendimus priimančių centrų, nebuvo nė vienos raketos nei  į Zelenskio administracinius pastatus,  nei į pastatus Rados, nei į ministrų kabinetus – ten yra ir šviesa ir vanduo ir šiluma ir pinigai . Putinas neatakuoja sprendimus priimančių centrų todėl, kad nėra tokios komandos Putinui.

tikrai

Odesos valdžia pareiškė apie tai kad šviesos nebus 2-3 mėn.
https://news-front.info/2022/12/11/vlasti-odessy-zajavili-o-tom-chto-sveta-ne-budet-2-3-mesjaca

Žodžio laisvė

Dieve,saugok Ukrainą ir jos gynėjus.

Gintas

Vis rašo ir rašo, kad chocholai baigia atsikovot Ukrainą, bet nuotraukas kelia senas, padarys rusas tvarką tame nacių ir narkomanų lizde

Indrė

Šių rašliavų autorius A.Navys irgi jau seniai neberanda naujų foto iš fronto linijos prie savo straipsnelių. Nėra kuom pasigirti, baigėsi ukropų “pergalės”? Ane???

Navys laižo konservatoriams

Paškutsvos

Aldona

Šaunuoliai rusai, dubasinkit ukropus!

Kretinoide aldute su indrute

…o jus jau apsizenyjot,tikiuosi.Ir isuuuunyjot malcysiu kibaldzysiu raskieviciu.

Durniui 13:53

Galva į asfaltą gimęs, žmogum jau nebūsi

Kretinoide hermafrodite

…o tau einant gatve ar asfaltas is siknos nesisunkia pro triusikus..Ar tiesiog gabalais krenta,it rudens laaaapai,a,kretine…

Antanas

Ateis laikas, kai hoholai lys į jūsų butus ir plėš viską kas ėdama ir neėdama.

panašu kad jau atėjo

poliklinikoj striukę pavogė, kol lašalinę lašino, kol nebuvo ukroatėjūnų tol nieko panašaus niekada nebuvo, o į procedūrinį kabinetą su rūbais neleidžia, rūbinės nėra, ne taip kaip tarybiniais laikais, poliklinikoje sukurtas rojus vagims.

ramiai

maltiečių sriuba išgelbės Lietuvą.

untaniuk

….a kadie tuei da neismaaakai grumatikas,a…..

Lietuvos ubagėlis

pamažėl pripažinkim – chochliandijai galas. Galas garantuotas. Zelia dėkoja visiems už pagalbą ir dar prašo šiek tiek ginklų.

Honoras

„The Daily Telegraph” praneša apie Ukrainos armijos baisius praradimus ties Bachmutu (Artiomovskas). Dėl Zelenskio ambicijų bet kokia kaina neatiduoti Bachmuto, jo armija prarado 10 tūkstačių karių!

Gintaras

Gerai pyyystelėjo rusai banderoms raketomis ir dronais- kamikadzėmis, kad chocholai Odesoje porą mėnesių šiks lauko tulikuose. Cha ha ha…
Pagoglinkit – „Elektros tiekimas Odesoje sutrikdytas ilgam”.

Jau virš

137 000 tūkstančių žuvusių ukrainiečių karių, pusė milijono sužeistų.

Ona

Paskaitykite, tautiečiai – “Nausėdienė Katedros aikštėje dalinosi tradicinėmis gerumo lėkštėmis pilnomis maisto”. Nu jo… Pradžioj reikia davesti šali iki ubagyno po to karta metuose pasireklamuoti pilstant sriuba varkšam,dekit pragare geradariai.

Zuikio svajonės

Autorius šio savo lėkšto straipsnelio pabaigoje parašė, jog kovoja dėlto, “…kad ši močiutė (žiūr.foto) pagaliau be baimės pasikviestų drauges, neskaičiuodama dujų ir vandens užsivirintų arbatos ir galėtų saugiai, šiltai ir jaukiai pažiūrėti savo mėgstamą serialą…” Nu jo… Zuikio svajonės, autoriau!… Tai bus tik tada, kada rusai pilnai demilitarizuos ir denacifikuos Ukrainą! Tai ir bus. Jau greitai.

Kretinoide

..kai savo subinej pajusi kazka baisaus,tada suprasi,kad riuzzai tave isvadaaaaavo,zoparieze nescastnas.

Negaliu atsistebėti

50 šalių yra prieš Rusiją, dar 20 šalių remia Ukrainą, ir jos visos negali nugalėti 1 Rusijos.

Valerija

Prancūzų karius Ukrainoje laidoja, nes Prancūzijoj gali kilti nepasitenkinimo banga, lenkų jau 1500 padėjo galvas, lietuvių virš 50, o peremogos kaip nėra, taip nėra!

Jankiai traukiasi

ЧВК “Mozart”: Bachmute Ukraine’s ginkluotoju pajėgų nuostoliai – 70 proc., o užsienio samdinių – 80 proc., todėl jau jankiai traukiasi

“The Daily Telegraf”

BACHMUTO kryptimi Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 10 tūkst.kovotojų

Krym naš

Aliaska
naša:))

Kievskaja Rūs

naša raša

Kretinoide

sasy svoi xui.Sibiras priklauso kitaicui Sunxuivcaivisunsuxim.

Smūgiai energetikos objektams

Tai čia pragaro velnių simfoninio orkestro repeticija. Manau, generalinė. Greit bus tikrasis koncertas – “Requiem” Zelenskiui

MYKOLAS

“DIDŽIOSIOS” OKRAINOS ISTORIJA
ИСТОРИЯ «ВЕЛИКОЙ» ОКРАЙНЫ
VI – IX рабы Хазарии
IX – XIII рабы России
XIII – XIV рабы Золотой орды
XIV – 1569 рабы Литвы
1569 – 1657 рабы Польши и Крымского ханства
1657 – 1708 рабы России Польши
1709 – 1917 рабы России, Польши и Австро-Венгрии
1917 – 1919 рабы Германии
1919 – 1941 рабы России и Польши
1941 – 1944 рабы Германии
1944 – 1991 рабы России
1991 – … рабы Пиндосов ИСТОРИЯ ВЕЛИКОГО РАБСТВА

Rab bozjyj mykuolas

……opomnys,zamalyvai griexy svojy antyxristovyjie,svolac kacapskaja,xui sobacyj,niecystj pyzdaglazaja.Na kolieny,svinja riuzzkaja nieliudskaja..

Juozas iš Kražių

EI, CHOCHOLAI, KUR JŪSŲ PERGALĖS MŪŠIO LAUKE? AŪŪŪ…

Kretinoide

aitum naxui,paslemeke kacapskas,raskei vsio,kaput,xa xa xa

Vargas

Okraina amerikietiškais ir europietiškais ginklais atakavo Donecką ir per šią savaitę nužudė 80 civilių Donecko gyventojų.

Lašiniai Ukrainai

Visus ukronacius į kompostą!
Vėliau ateis ir pšekų eilė kartu su projebaltais.
Nacistai bus denacifikuoti!

Kretinoide

busi denacifikuotas lasiniais ruron.Jei neispeeersi,mirsi.Ko ir palinkesim,svolaciau.

Taigi

O Donbaso vaikai eis į naujas šviesias šiltas mokyklas, kai tuo tarpu Kijevo ir Lvovo vaikai sėdės šaltuose tamsiuose rųsiuose

Vakar per rusų žinias rodė

kaip du negrai iš Ajovos visą naktį iškėlę rankas stovėjo kad pasiduoti, bet rusai tik prašvitus juos pamatė

MYKOLAS

Šiandien vėl rusai spardo ukropų naciams subines. Smagu ir gera kažkaip.
Pagoglinkit – “На Купянском и Краснолиманском направлениях уничтожили 70 бойцов ВСУ”. Минобороны: на Купянском и Краснолиманском направлениях уничтожено 70 украинских военнослужащих, три боевые бронированные машины и пять автомобилей

NATO nori naujo karo Balkanuose

Skaitykite straipsnį “Serbijos premjerė: dėl ES neveikimo šalis atsidūrė ant karo slenksčio”.

Istorija kartojasi

1WW prasidėjo nuo Balkanų ir matyt neužilgo ir pilnai užsiliepsnos ir 3WW.

Tomas

Kuo daugiau karo, tuo geriau anglo-sakso pusei, kuri siekia įtakos ir naudos

Gintas

Jankiai pamatė, kad Ukrainoje prarado derlingas žemės ir sunkiąją pramonę, o greičiausiai ir paskutinį uostą Odesos praras, tai pradėjo garą leist Balkanuose.

ES galvoja, kad taip pakenks Rusijai

ES pačiai tuoj bus šakės!

Šiaip jau

Europa turėtų suprasti, kad nuo šio karo prasidės ES griūtis, nors ji jau prasidėjo pasitraukus Jungtinei karalystei.

MYKUOLAS

..brolei draugai tavarysciai uteles,mandavoskes blakes ir kt.necystota.Su giliu liudesiu pareiskiu,kad mums XANA.Spasaisija kto kak moziet…

55
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top