Karas Ukrainoje. Du šimtai dvidešimt devintoji (spalio 10 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

JAV kongresas sieks pripažinti Rusiją terorizmą remiančia valstybe. Taip pat pateiktas įstatymo projektas, kuriuo Rusijos veiksmai Ukrainoje pripažįstami genocidu.

Nors Ukraina seniai reikalauja, kad Vašingtonas pripažintų Rusijos Federaciją terorizmą remiančia šalimi, JAV prezidentas Joe Biden ne kartą yra pareiškęs, kad jo administracija neketina įtraukti Rusijos į valstybių – terorizmo rėmėjų sąrašą. Baltieji rūmai nemano, kad ši priemonė yra veiksmingiausias būdas sustabdyti Rusiją, ypač tas gali trukdyti humanitarinės pagalbos teikimui Ukrainai.

Baltieji rūmai pareiškė, kad ir toliau ginkluos Ukrainą bei nemato jokių požymių, kad Rusija ruoštųsi branduolinių ginklų panaudojimui Ukrainoje.

Komentuodamas apie Kerčės tilto sprogimą, Baltųjų rūmų atstovas J. Kirby neturėjo, ką pasakyti. Mes irgi neturim. Sprogo ir tiek. Viena puse eismas jau vyksta, po kelių mėnesių tiltas bus visiškai suremontuotas. Todėl tikimės, kad kitas savaiminis sprogimas įvyks netrukus ir bus toks galingas, kad tilto suremontuoti nepavyks iki to laiko, kol paskutinis Rusijos ginkluotas vargeta paliks Ukrainos teritoriją.

Paskelbta, jog Lietuva planuoja įsigyti 8 vienetus HIMARS. Artilerijos sistemas ketinama turėti 2025-aisiais. JAV – ne Vokietija, viliamės, kad nesigaus taip, kaip su pėstininkų kovos mašinomis “Boxer”. Klausimas kitas – ar tai tikrai yra prioritetas?

Mums regis, kad jau ir tetai Vandai iš Klausučių aišku, kad pirmiausia reikia uždengti dangų ir apsaugoti miestus nuo smūgių iš oro.

Baltarusijos užsienio reikalų ministerija įteikė Ukrainos ambasadoriui Igoriui Kizimui diplomatinę notą, kurioje teigiama, kad Kyjivas neva planuoja smogti Baltarusijai jos teritorijoje. Nors toks ketinimas būtų beprotybė, Minskas išplatino šį Maskvos paruoštuką.

Gerai, kad išplatino, gerai, kad Kremlius savo teroro aktams, diversijoms, kariniams veiksmams suteikia oficialų pagrindą – juos įformina.

Rusijos federalinės saugumo tarnybos teigimu, Ukrainos ginkluotosios pajėgos per pastarąją savaitę daugiau kaip 100 kartų apšaudė 32 Rusijos gyvenvietes, esančias prie sienos su Ukraina. FSB duomenimis, per apšaudymą žuvo vienas gyventojas, penki žmonės, įskaitant vaiką, buvo sužeisti. Be to, buvo sugriautos dvi elektros pastotės, 11 gyvenamųjų namų ir du administraciniai pastatai, apgadinti aštuoni pasienio kontrolės punktai. Taip pat Putinas, Medvedevas ir pagrindiniai Rusijos propagandos šunys apkaltino Ukrainos specialiąsias tarnybas susprogdinus Krymo tiltą ir pavadino tai „teroristiniu aktu”.

Kremliui reikia preteksto karo padėčiai Rusijoje įvesti ir tolesnei ginkluotos beprotybės eskalacijai.

Keista, kad reikia.

Operacinis lygmuo

Pranešama apie Rusijos federalinės saugumo tarnybos posėdį, kurio metu esą buvo sprendžiama, kada, kokiomis aplinkybėmis panaudoti branduolinį ginklą. Neturėdami tikslios informacijos, negalime to patvirtinti, nes „šaltiniai“ nėra patikimi. Tačiau iš pastarųjų Maskvos veiksmų, tai yra Kyjivo, Zaporižės ir kitų Ukrainos miestų masinio apšaudymo akivaizdu, kad Kremlius žengia dar vieną žingsnį prieš lemiamą konfrontaciją.

Putino generolai, vadovaujami Surovikino, mano, kad mobilizacija leis padidinti karių skaičių, atkurti profesionalią kariuomenę ir atgauti kovinį pajėgumą bei dvasią. Mums tai panašu į visišką desperaciją. Jei profesionali armija nesugebėjo išlaikyti fronto, to nieku gyvu negalės padaryti iš Rusijos pakampių suvaryti kalėjimų prižiūrėtojai, sofos generolai, karo mėgėjai ir apie unitazus svajojantys skurdžiai.

Be to, aktyviems kariniams veiksmams Kremlius turi mažai laiko. Lapkritį keičiasi orai, ir jie tikrai apsunkins ginkluotų rusų varguolių judėjimą pirmyn. Todėl Kremliaus sprendimas „perlaužti“ padėtį fronte labai tikėtina taps tik pralaimėjimų virtinės atidėjimu ateičiai.

Liūdna ir pikta, tačiau, regisi, matysime dar vienas skerdynes, primenančias „Žiemos karą“ Suomijoje. Ukrainos laukia nuožmūs mūšiai ir daug aukų.

Taktinis lygmuo

Šiandien 8 val. ryto Rusija atakavo Kyjivą, mieste nugriaudėjo keli sprogimai Ševčenkovskio rajone – pačiame Ukrainos sostinės centre. Viena raketų nukrito prie paminklo Gruševskiui Volodymyro gatvėje. Yra žuvusiųjų ir sužeistųjų.

Nakties raketų atakos Zaporižėje metu nužudytas vyras, penki žmonės, įskaitant vaiką, sužeisti.

Šį rytą sprogimai griaudėjo ir Dnipro mieste. Pataikyta į gyvenamąjį rajoną. Aukų skaičius kol kas nežinomas. Rusų teroristai raketomis, uraganais ir gradais bei sunkiąja artilerija smogė keturiems Dnipro srities miestams. Nikopolyje buvo apgadinta daugiau kaip 30 daugiaaukščių ir privačių namų, ūkiniai pastatai, transporto priemonės, dujotiekiai ir elektros tinklai. Dėl apšaudymo daugiau kaip 2 tūkst. Nikopolio gyventojų liko be elektros energijos.

Naktį okupantai apšaudė Slovjansko centrą, keturi žmonės žuvo ir du buvo sužeisti. Dėl smūgių nukentėjo privatūs namai. Viename iš jų gyveno šeima. Tiesioginio pataikymo metu žuvo trys suaugusieji, dvylikametį berniuką sprogimo banga išsviedė iš namo.

Lvive dėl rusų išpuolio sutriko mobilusis ryšys, dalis gyventojų neturi elektros energijos.

Ukrainos kariuomenė tęsia puolimą šalies šiaurės rytuose ir pietuose.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos regione išlaisvino septynias gyvenvietes Luhansko srityje.

Visoje Ukrainoje išlieka aviacijos ir raketų smūgių grėsmė.

Per praėjusią parą okupantai surengė 10 raketų, 19 oro bei 90 atakų iš salvinių ugnies paleidimo sistemų. Nukentėjo daugiau kaip 30 gyvenviečių infrastruktūra ir civiliai gyventojai.

Pranešama apie sudėtingą padėtį Rusijos 127 šaulių pulke, 1 armijos korpuse, kuris buvo neseniai suformuotas ir perkeltas į priešakinę ugnies liniją Chersono ir Mykolajivo srityse. Mobilizuotų karių artimieji parengė kreipimąsi į Rusijos Federacijos teisėsaugos institucijas dėl didelių nuostolių ir karinės vadovybės neveiklumo. Mobilizuoti kariai neturi vandens, trūksta maisto, ginklų ir drabužių.

Ukrainos karo aviacija praėjusią parą surengė 24 smūgius. Smogta 20 ginklų ir karinės įrangos sukaupimo vietų, 4 priešo priešlėktuvinių raketų kompleksams.

Ukrainos priešlėktuvinės gynybos daliniai numušė 1 priešo lėktuvą Su-25, 3 bepiločius orlaivius ir 3 valdomas raketas X-59.

Komentaras

Oro gynybos sistemos yra gyvybiškai svarbios Ukrainai. Ir mums. Tą rodo šios nakties smūgiai Kyjivui ir kitiems miestams. Vakarai privalo reaguoti, visų pirma, įvesdami pajėgas, užtikrinančias priešraketinę gynybą virš kritinės infrastruktūros. Siaubinga, kai raketos krenta Kyjivo ir kitų miestų vaikų darželiuose, žudydamos civilius, naikindamos infrastruktūrą.

Tačiau raketų kruša į Zaporižės AE būtų ne tik siaubinga, bet ir katastrofiška.

Vakarai privalo suvokti, kad Kremliaus režimas nesustos ne vienu atveju – tiek pralaimėjimo, tiek pergalės. Ir kuo greičiau NATO bei JAV supras, kad tiesioginis konfliktas su Maskva neišvengiamas ir elgsis, vadovaujantis šia logika bei nustos reikšti “protestus ir pasipitinimus” dėl ukrainiečių žudynių, tuo greičiau švęsime pergalę ir išvengsime ne tik Ukrainos žmonių mirčių.

Mes privalome suvokti, kad Maskva, padariusi rokiruotes Rusijos kariuomenės vadovybėje, pradeda dar vieną puolimo Ukrainoje etapą, kurio galimi tikslai yra šie:
– Sunaikinti Ukrainos oro gynybos sistemą ir užtikrinti dominavimą ore;
– Sunaikinti logistikos kelius, kuriais Ukrainos kariuomenei tiekiami ginklai;
– Demoralizuoti Ukrainos vadovybę ir visuomenę, smogiant strateginiams valstybės objektams ir sprendimų priėmimo centrams;
– Suardyti Ukrainos energetikos sistemą, siekiant šalį palikti žiemą be elektros energijos, dujų ir naftos degalų;
– Sustabdyti Ukrainos puolimą ir stabilizuoti fronto liniją;
– Pradėti puolimą panaudojant naujas, mobilizuotas pajėgas, užimti visas keturias aneksuotas sritis iki jų teritorinių ribų;
– Sudaryti paliaubas ir ruoštis tolimesnei Ukrainos okupacijai.

Maskva nesustos. Jai nesvarbios aukos ir Vakarų protestai, nes režimo supratimu prieita „visiško susinaikinimo“ riba.

Vadinasi, Maskvą reikia sustabdyti.

Jėga.

Foto: raketomis smogta Kyjivui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
61 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Nors ZSU neperzengia valstybines sienos ten kur pavyko isstumti Rusijos kariuomene, taciau nereikia isivaizduoti, kad ten ne karo zona nors Rusija ten ir nebepuola.Del gyvosios jegos trukumo ilginti fronto linijos jai siuo metu neapsimoka.Ir jeigu uz sienos,Rusijos teritorijoje vyksta koks tai kariniu objektu ir subjektu judejimas savaime aisku juos reikia dusint.

Oi, oi, oi…

Skrido, skrido, skrido kijevan, lvovan, karkovan, ivano – fraciškan, rovnan, hmelnickan, kirovogradan,karkovan,dniepropetrovskan,nikolavevan,odeson
“Российская армия нанесла массированные удары по украинской инфраструктуре”
https://anna-news.info/rossijskaya-armiya-nanesla-massirovannye-udary-po-ukrainskoj-infrastrukture/
“С утра 10 октября армия России наносит удары по украинским объектам. Были поражены цели в Киеве, Львове, Харькове, Ивано-Франковске, Ровно,Хмельницком, Кировограде, Харькове, Днепропетровске,Николаеве, Одессе и Харькове. Приоритет отдается поражению электростанций. На данный момент известно о перебоях с элетроэнергией в Киеве, Львове и Харькове. В ряде подконтрольных киевскому режиму регионах есть проблемы с интернетом.”

Juokiuosi garsu

Cha ha ha… Sako, kad po Kijevo apšaudymo neūžauga narkomanas Zelenskis iš baimės į kelnes prišiko!…cha ha ha… Smirdi, žydeli Zelenski, oi smirdi!…
Pagoglinkit – “ Одна из ударивших по Киеву ракет упала неподалеку от офиса Зеленского”. https://ria.ru/20221010/kiev-1822698040.html

Po G7 rytoj

tu jau nebesijuoksi,pupuli…

Ajajai…

Pagoglinkit – “Харьковский метрополитен приостановил работу после взрывов”.
https://www.rbc.ru/politics/10/10/2022/6343ce969a794722c1ae9552?from=from_main_7

Oi, oi, oi…

Pagoglinkit – “В областях Украины отключились электричество и связь”.
https://www.rbc.ru/politics/10/10/2022/6343c7549a7947207f6a8f95?from=from_main_8

Vajėzau…

Pagoglinkit – “Украинские железные дороги сообщили о повреждении контактной сети”.
https://www.rbc.ru/politics/10/10/2022/6343cb8f9a794721bc03b2a5?from=from_main_6

Humanitarinė krizė

Kijevo supermarketuose gyventojai išpirko maisto produktus, net vandenį. Vakarų Ukrainoje daug kur nėra elektros, nėra internetinio ryšio, sutrikusi logistika.

Sapožnik

Šiandien ukropai deda skersą ant liandsberginių bairaktarų. jiems dabar reikia daugiau karstų su kišenėmis, kastuvų ir vainikų.

yell…Z.O.V.marine

galima nuoširdžiai pasidžiaugti už ŠIZOBANDERAS – jie pagaliau gavo tai, ko taip ilgai prašė ir laukė – ir štai, besibaigiant jų mėšlinaai fantazijai , “visagalis“ pagaliau išgirdo jų maldas :))) ——— ir galima užjausti išplautsmegenius ŠIZOUKROpijos veršius, kurie per savo bukumą ir debilumą, dabar turi neeilinių atrakcijų …, – gaila tik, jog yra 1000procentinė garantija, jog analogiško bukumo ŠIZOLITCHŪanijos veršiai, nepasimokins iš savo gentainių niekaip …

Tiesiog smagu!

Pažiūrėkit , ponai – “Bзрывы в городах Украины. Карта”. https://www.rbc.ru/politics/10/10/2022/634404b49a79473a13ced209?from=from_main_4

Kaput Ukraine! Herojam kaput

Zelenskio fašistinis režimas gavo stiprų atsakomąjį smūgį. Šlovė Rusijos kariams.
Pagoglinkit straipsnį – “ В 15 областях Украины частично нарушено электроснабжение”.
На Украине в 15 областях частично нарушено электроснабжение, сообщили в Госслужбе по чрезвычайным ситуациям. Частично нарушено электроснабжение в 15 областях: Львовская, Ивано-Франковская, Черновицкая, Хмельницкая, Житомирская, Винницкая, Киевская, Кировоградская, Николаевская, Днепропетровская, Запорожская, Полтавская, Харьковская, Сумская, Тернопольская области и Киев.

Taigi,

o ko tas neūžauga klounas tikėjosi iš Rusijos, pats įlindo į bunkerį ir paliko civilius žmones subomborduoti, taigi nereikia dabar zelenskiui verkšlenti, kad atseit žūva taikūs žmonės, juk pats tuos žmones ir pakišai po raketų smūgiais

Nu jo….

Atrodo, kad Zelia pianistas prisižaidė karą. Dabar teks pakriauti tikrą karą, kuriame gali net patį Zelia „patvarkyti”. Ir patiems NATO strateguotojams nekenktų pasiruošti į veiksmus Ukrainoje, save integruoti visu 100 proc. Nes kitaip Zelia pianistas ilgai nebeišlaikys..

Cha cha cha…ukropai sėdi prie žvakių šviesos…

На Украине после ракетных обстрелов остаются обесточенными 1 тыс. 307 населенных пунктов, сообщила Служба по чрезвычайным ситуациям страны.
По данным на 21:00 10 октября обесточены:
13 населенных пунктов в Киевской области;
353 в Львовской области;
766 в Сумской области;
169 в Тернопольской области;
6 в Хмельницкой области.

yell…Z.O.V.marine

Bijau, kad LITHUSHIZOFRENIKAMS chuntai supratimo dar per mazai. Isivaizduoju, kaip dabar kaista telefonu baudziauninku linijos su ukru naciais ir su jankiais, ka dabar sakyti Pumprickaitei, ka transliuoti per zinias, ka ”didysis” mastytojas jakilaitis isfantazuos ? Ka Nuoseda per savo kanalus suzinos? Kaip elgtis? Ka daryti? Juk galu gale ukru naciai ir juos palaikantys suprato, kad ”enough is enough”, kad prasidejo tikras karas. Ogi tokios raketos gali atskristi is Kaliningrado ir i Vilniu… i tu idiotu baudziauninku irstvas….

Kur aš jį mačiau?…..

Rusija pradėjo intensyvų Kijevo ir kitų Ukrainos miestų apšaudymą raketomis…” Lansberginio durnių laivo keleivių prašoma – netikėkite prašau dezinformacijomis-. „Patikimi šaltiniai” kaip Lietuvos pseudo žiniasklaida ir Ukrainos prezidento patarėjas Aristovičius dar prieš kelis mėnesius visiems iškilmingai pranešė, kad yra „sunaikintos 4 Rusijos armijos iš turimų dešimties, puolančiai Rusijos armijai baigėsi raketos, maistas ir šoviniai”, likę Ukrainos „ukrų” „nedamušti” Rusijos armijos kariai, bėga iš Ukrainos „pasiraitoję kelnių klešnes, kad net jų „kulnai mirga”… Taip kad, „jei norite žinoti tikrą tiesą”, neklausykit Rusijos Putino, klausykit Ukrainos Zelenskio, Aristovičiaus, Lietuvos Nausėdos su Šimonyte, Valatkos, Jakilaičiu, Tapino, Iškausko, Anušausko, „anūko”…

Rusija

De-elektrifikavo ukrų nacius…

Nu o kaip gi

..be varguolio nugelltusio vaiko karsinciaus dvyleeeekio…Jau maniau busiant nugaisusi kur patvory…Zyvucyj,svolac.

Nu jo

blyskusis kandziulnykas isteriskai is savo nz svaidosi sudais ir gelzgaliais i bile kur.Buk tai isgasdins visa svieta.Nujaucia,galvijas,savo gaaala.Tabaluos,gar gar gar….

Diedas

Ei tu, ivanuška kur „jokiosi garsu, pasijokim kartu”.
Ukrainiečiai tvojo į Kerčės tiltą taip kad tas subyrėjo
Rusai su „niet analogov mirie, samoi krutoi, samoi, samoi samoi krylatoi, zapadų da takich dalieko rakietoi” Kijeve netyčia pataikė į stiklinį tiltą….. O tas nesuprato kas į jį smogė ir nesudužo.
Uoj nygaliūūūūū susmyšiu iš juoko

Diedas

Rusai papirsčiojo Ukrainos pusėn raketų kurios skrido ten kur pačios norėjo, o prisigyrė, prisisvaigo, kaip visad. Tarytum karą laimėjo.
Komentaruose pasakom tikinti vata net smilksta iš džiaugsmo.
Ei vata, mobilizuokitės greičiau, frontas tai traukiasi, ten labai faršo trūksta, jūsų caro sostas kliba o jūs prie kompų skeryčiojatės.
Nėr lygybės. Vieniems apkasai ir badas, kitiems sofka telikas ir bragės bankė.
Negerai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.
_

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių. _
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
– Ruskiai, dinkit iš Lietuvos.

nenusenkantis nesąmonių upelis

Vakar dienos pranešimai: rusai paleido 70, 75, 80, 84 raketas. Numušė 30, 45 ir t.t. Jau suskaičiavo jų kainą ~400 mln. Eur. Tada viena raketa ~4.7-5.3 mln. Eur. Ir čia uoga. Rusai paleido 5 mln., Eur raketą į vaikų žaidimo aikštelę, iš kurios narkomas galėjo perskaityti savo eilinę kalbelę.

LRT nuosmukis. Dabar narkomas jau nebeatstatinės sugriovimų, bet juos „restauruos”. LRT ko gero nesugebėjo išversti žodžio „restoration”, kuris reiškia atstatymą. Į mūsų galveles neurolingvistiniai programistai matyt nori įdėti tokią šizomintį: nežiūrint barbariškų bombardavimų, didvyriška liaudis numušė beveik visas raketas ir dabar sukviesime visos Ukrainos restauratorius, kurie atrestauruos elektros linijas, pastatus ir elektrines. Sėkmės restauruojant.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be rusų kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai. _

Diedui

..manai,kad anys sugebetu pasdaryt brogos..,nejuokauk,gi 3dienas reik laukt,kol isrugs,kur jau jiems tiek kantrybes…Laka bojarisnyka arba ‘TROINOJ’,TURGUJ NUSPIRKY

Partijos naris nuo 1971 m.(7 skiepai)

Ka tik pagoklinau RUSSISKAI.
Ne patikesit. Pasirodo RUSSAI saude tik i apkasus, i tankus, ir kareivines.
I miestus ir taikius zmones ne saude.
Pasirodo nieksai ukropai patis apsaudo savo miestus, naikina taikius zmones ir ne kaltus pastatus.(ira kosmines zvalgibos irodimai)
Vel savi saido i savus.
Visi amerikosu vergai taip daro.

IRL

Po velniu, elektros kainos europoje kils dar sparciau. 🙁

Šaunuoliai rusai

Šiandien vėl apšaudomi Ukrainos infrastruktūros objektai. Neūžauga Zelenskis bunkeryje tūno.
Pagoglinkit – “На Украине сообщили о взрывах в шести регионах”.
Власти Украинских регионов второй день подряд сообщают о взрывах и работе ПВО. В Винницкой области заявили о повреждении Ладыжинской ТЭС

https://www.rbc.ru/politics/11/10/2022/63450d999a794780423bbc9d?from=from_main_1

Diedui

Kadangi raketos nuskrido, kur norėjo, tada išeina, kad elektra dingo dėl oro sąlygų ir nieko restauruoti kaip ir nereikia.

Maladcy riebja

ukru sunys megsta sviezia farsa.Todel tokie riebus.Davai jiescio…

CCCCCP clienas

…galutinai ‘goktelejo’.Mato ‘nekaltus’ pastatus,vargselis.Stipriai ji sukrete krymtiltis.

Dėl Kerčės tilto

Aisku kad gali buti ir pati Rusija susprogdino. Ta tikimybe ne kiek nemazesne, nei tai, kad tilta susprogdino Lietuva. Patirti turi – Brazuoles tiltas. :)))

Šiandien benderovcams vėl rusai kala

Pagoglinkit – “ В Кривом Роге, Киевской, Одесской и Винницкой областях прогремели взрывы”. https://ria.ru/20221011/ukraina-1822995656.html

Šika į kelnes iš baimės ukropai…

Pagoglinkit “ СМИ сообщили о воздушной тревоге на всей территории Украины”.
Украинские СМИ сообщают о воздушной тревоге на всей территории Украины.
„Снова вся территория Украины <...> в зоне воздушной тревоги”, — сообщает газета „Страна.ua”.
Ранее СМИ сообщали о воздушной тревоге в ряде областей Украины, включая Киевскую, Черниговскую, Винницкую, Одесскую, Сумскую, Днепропетровскую области и другие регионы.

Artūras

Kiekvienai šiukšlei – Diedui, Dzeikui, stasiui ir panašiems, noriu priminti. Vietoje to, kad savo purvinu snukiu lotum komentaruose, kaip pristipes šakalas!!! Imi, važiuoji į Ukrainą ir kariauji. Aš kaip ir daugelis Lietuvos žmonių už Ukrainą ir kažkokia neaiškia NATO, kariauti nesiruošiame.

Diedas Artūrui

Ivanuška. Lietuviams Urainoje kariauti prievolės nėra. Važiuoja tik savanoriai. O va jums, mobilizacija. Tik kažkodėl pakliūna vie alchašai, visi kiti dumia į užsienį ir iš ten kvaksi.
Marš į karą vania. Ten tavęs trūksta.

Šiandien ukropus jsu apėmė tryda...

Lvovo meras Andrijus Sadovijus patikslino, kad regiono centre buvo apgadintas ypatingos svarbos infrastruktūros objektas. Lvovo karinės administracijos vadovas Maksimas Kozitskis taip pat pranešė apie Rusijos pajėgų rytines atakas šiai sričiai.
„Ataka prieš energetikos objektą Lvovo srityje. Likite prieglaudose! Neplatinkite nuotraukų, vaizdo įrašų“, – skelbia Lvovo meras Andrijus Sadovijus.

artuuurui

…su kitu baxuuuru,su kitu baxuuuru,as tave maciau..Jo vardas arturas,as gi zinau…Taigi,jau Selas sake,kad artuuuras yra pederastas.

Vėl ukropams didelis BUM….

Pagoglinkit straipsnį “ На Украине сообщили о взрывах в десяти регионах”.
https://www.rbc.ru/politics/11/10/2022/63450d999a794780423bbc9d?from=from_main_1

stasys

Nieko nereikia daryti . Xuilo drąsinasi jog jo raketos gali kažkuo padėti jiems fronte , bet ne , čia netgi ‘geltona’ pakėlusi uodega dedasi ka nors suprantanti įvykiuose ir situacijoje Ukrainoje . Pagal mane yra tik vienas faktas jog ir ši karta ‘stasys’ bus teisus vakar teigęs jog po šio xuilo akibrokšto , bombarduojant taikius Ukrainos miestus , ta šalis gaus tai kas padės jei gintis nuo orku raketu ateityje , daug greičiau nei to xuilo norėtu . Xuilo ir pats nenorėdamas greitina Ukrainos pergale ir jo sutriuškinimą Ukrainos teritorijoje . Ukraina greitu būdų gaus ne tik Norvegiškus NASAMS , bet ir amerikietiškus Patrion , žadėjo ir pats Šulcas ekspres kurjeriu atsiusti savo turimas . Taip kad xuilo ir pats… Skaityti daugiau »

Pegas

Bėga ukrai iš Xujevo, nebenori paveiksluotis prie plakato su degančiu Krymo tiltu. Persigalvojo.

stasys

Šiandiena Jis arturas rytoj vania o kita diena jau ‘geltonas-povandeninis laivas su Z raide ant šono’ . Tam žmogui bipolinis asmens sutrikimas , todėl norisi čia TIEK DAUG RAŠYTI ir vis kažkuo kitu būti . Atsipalaiduokite mieli žmonės tokie xuilo sofkučiu herojai komentarus rašo per naktį o diena juos ‘publikuoja’ visur kur papuola ar juos įsileidžia.

Anfisa

Geriausias vakar dienos rusų internautų komentaras : «Если свинья не идёт на шашлык, то мангал прилетает в свинарник.” )))

Artūras tam stasiui 13:28

Stasy, gali pasidaryti save pirštu į subinės skylę, jei sugebi… G7 šalys nieko negali padaryti Putinui. Visiška bejėgystė. Tik susirinko, pavirpino kinkomis ir išsiskirstė nuleidusios galvas. Pagoglinkit – „Страны G7 не предложили конкретных мер помощи Киеву’.

Šūdžius jau verkšlena...

Pagoglinkit – ‘Победа России над Украиной станет поражением НАТО, заявил Столтенберг’.

Vaclovas Kontrauskas

Logiskai mastant. ka tas G7 gali padaryti Putinui ar Rusijai? Na paloti, na ivesti 888 paketa sankciju ir pajuokinti liaudi. Kas ta G7, neva „galingu” septyniuke? Na gerai, JAV dar sis tas, o kiti, kas jie tokie? Kuo jie „galingi, elementarus nevykeliai. Turejo galimybes ir viską pra*šiko.

anfisele

..tavo ruzzkeliai labai dailiai gyvena kiaulidej.Miela ziuret,rodnia vistik.

61
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top