Karas Ukrainoje. Du šimtai dvidešimt ketvirtoji (spalio 5 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Kremlius pareiškė, kad nedalyvaus Vakarų „branduolinės retorikos” pratybose po to, kai pasirodė pranešimų, kad Rusija ruošiasi pademonstruoti savo raumenis – pasirengimą panaudoti branduolinius ginklus. Putinui burna dirbančio Peskovo pareiškimas atsirado iškart po to, kai pasirodė informacija, kad Rusija ruošiasi surengti branduolinį bandymą prie Ukrainos sienų.

JAV valstybės sekretorius A. Blinkenas jau anksčiau sakė, kad Vašingtonas turi aiškų veiksmų planą, jei Rusija panaudotų branduolinį ginklą. Pareigūno teigimu, Jungtinės Valstijos apie tai informavo Kremlių „labai aukštu lygiu”.

Vakar Šė Korėja be įspėjimo paleido balistinę raketą, kuri, praskriejusi virš šiaurinės Japonijos dalies, nukrito Ramiajame vandenyne. Raketa skrido virš Japonijos Tohoku regiono, kuriame gyvena daugiau kaip 8 mln. žmonių. Provokacija paskatino diskusijas dėl tokio tipo ginklų naudojimo kontrolės. Pasak Japonijos pareigūnų, paleista raketa nuskrido maždaug 4 600 km atstumą, jos pakilimo aukštis siekė apie 1 000 km.

Toks Kremliaus draugelių „išdykavimas“ mirtinai pavojingas regione skrendantiems lėktuvams ir laivams, nes apie raketos paleidimą nebuvo iš anksto perspėta. Kitas dalykas, kad jis, net jei ir nesinchronizuotas – į mostę Kremliaus branduoliniam terorui.

Pasaulio žiniasklaidos priemonės platina informaciją apie tariamas grėsmes. Gąsdinamasi Rusijos branduolinį užtaisą galinčiu nešti povandeniniu dronu – torpedine raketa „Poseidonas”, kuri vadinama „apokalipsės ginklu”. Taip pat skelbiama, kad Rusija perkėlė traukinį, kuris, kaip manoma, yra susijęs su gynybos ministerijos padaliniu, atsakingu už branduolinę amuniciją. Vėliau ši informacija paneigta, informuojant, kad su Maskvos branduoliniu arsenalu nevyktsta neįprasta veikla.

Manome, kad visos šios „antys“ įmestos Kremliaus, specialiai tam, kad imtume drebėti, laukti branduolinio smūgio ir pasaulio pabaigos. Kad tuomet, kai Maskva paskelbs, esą jau atėjo diena X ir dabar jau tuoj pat bus smogta branduoliniu užtaisu, pultume ant kelių ir maldautume pasigailėjimo. To nebus. Šįkart driskiai patys klūpės ant kelių, apsižergę savo pačių neveikiančias raketas. Būkite ramūs. Pasitikėkite NATO, JAV ir Lietuvos kariuomene.

Ukrainos prezidentas V. Zelenskis pasirašė dekretą, kuriuo atmetamos tiesioginės taikos derybos su Rusijos diktatoriumi. Po Zelenskio dekreto Kremlius pareiškė, kad „deryboms reikia dviejų pusių“, todėl Maskva esą lauks, kol pasikeis Ukrainos pozicija.

Kremlius šiuo metu aktyvavo visą savo agentūrą, viešus ir slaptus kanalus, kurių tikslas – sustabdyti Ukrainos puolimą, pradėti derybas, laimėti laiko, pasiruošti tolimesniam puolimui. Pagrindinės Kremliaus žinutės: niekam nereikia susinaikinimo; “konfliktą” spręskime derybomis; reikia išsaugoti ukrainiečių gyvybes, paaukojant Ukrainos teritorijas; Rusija apsiramins, kai Ukraina nusileis Rusijai ir atsisakys ketinimų tapti NATO nare; jei Vakarai neatsitrauks – Kremlius smogs branduolinį smūgį; Vakarai turi rinktis, ar Ukraina – Rusijos dalis, ar visiškas susinaikinimas.

Šios žinutės yra Maskvos gebelsų išmislas, kuris kaip tik dabar, kai driskiai gauna į kudlas visuose okupuotos Ukrainos ruožuose, padidintu srautu „stumiamas“ pasaulyje ir, žinoma, mūsų Lietuvoje. Išvydę taip kalbantį ar socialiniuose tinkluose besidergiantį padarą elkitės ramiai – tai visiškai situacijoje nesigaudantis samarietis (vienas procentas), Olgino fabriko trolis (penki procentai), botas (penkiasdešimt ir devyni procentai), arba žmogus, turintis kūjo ir pjautuvo formos liežuvį, pasirašęs sandėrį su šėtonu, o jam virš ausų styro Kremliaus bokštų formos ragai (trys dešimtys ir penki procentai).

Indijos premjeras N. Modi Ukrainos prezidentui V. Zelenskiui pasakė, kad Indija pasirengusi prisidėti prie taikos derybų. Indijos premjeras pabrėžė, kad jo šaliai svarbu užtikrinti branduolinių objektų saugumą, taip pat ir Ukrainoje.

Pabudo. Tikimės, kad Indijos valdžia suprato, kad naftos pirkimas iš neadekvataus Rusiją valdančio režimo ir jo palaikymas gali vožti branduoline kuvalda, o žiežirbos atlėkti iki pat Tiruvannamalai.

Europos Sąjungos finansų ministrai susitarė integruoti paramos išmokas Ukrainai. Europos Komisijos vadovo Dombrovskio teigimu, šių metų mokėjimai Kyjivui buvo nereguliarūs, todėl 2023 m. išmokos bus labiau struktūrizuotos ir nuspėjamos.

JK Gynybos sekretorius B. Wallace teigia, kad Jungtinė Karalystė pratęs oro gynybos sistemų dislokavimą Lenkijoje.

Taip. Tam yra pagrindas. Galėtų ir Lietuvoje tą padaryti.

ES diplomatinė tarnyba pranešė, kad per susitikimą su Rusijos reikalų patikėtiniu K. Logvinovu Maskva paraginta atšaukti savo „neteisėtą veiksmą” ir besąlygiškai išvesti visus savo karius iš visos Ukrainos teritorijos.

Aha. Logvinovas atsiprašė, apsiverkė, paskambino Putinui, o pastarasis persigandęs išvedė ordą iš Ukrainos. Europos biurgeriai nesupranta, kad angliškai, prancūziškai, vokiškai nekalbantys, arba su klaikiu akcentu veblenantys kostiumuoti rusų „diplomatai“ tesupranta du dalykus – žodžių junginį iš trijų raidžių arba žarstekliu per snukį.

“Dalinės” chaotiškos mobilizacijos metu į Rusijos kariuomenę pašaukta daugiau nei 200 000 piliečių. Suformuotų dalinių personalo mokymas, pasak Šoigu, vyksta 80 – yje poligonų ir šešiuose mokymo centruose.

Paaiškiname, kad tie poligonų centrai – tai palapinių miesteliai be palapinių, su tualetais be unitazų ir poilsiui skirtomis vietomis be lovų. Mobilizuotieji šika pakrūmėse ir laka degtinę prie laužų. Beje, ji jau baigiasi ir tai yra didžiulė bėda. Regisi, Putkos jubiliejus nusimato liūdnas, pagiriotas ir labai kruvinas.

Šaltinių duomenimis, Putinui paskelbus dalinę mobilizaciją, per pastarąsias dvi savaites iš Rusijos išvyko nuo 700 tūkst. iki vieno milijono rusų.

Vienokiu ar kitokiu būdu, vis tiek lipama kaimynams ant galvos.

Vokietijos generolas leitenantas Andreas Marlow pareiškė, kad Europa turi stiprinti savo kariuomenių sąveiką, nes artimiausioje ateityje teks kovoti su Rusijos keliama grėsme.

Eee… o tai, škia, kodėl ruoštis kovai ateityje, jei gali laimėti šiandien? Mūsų sąjungininkams akivaizdžiai trūksta kovinės dvasios ir realistinio požiūrio į karą, kurį galėtų įgyti fronte, kad ir išvaduojant Chersoną.

Kaimynų kolūkio diktatorius Lukašenka, metė kastuvą į bulvių tarpuvagę ir pareiškė, kad Ukraina netoli bendros abiejų šalių sienos dislokavo 15 000 karių, kurie stato gynybinius įtvirtinimus ir vykdo žvalgybą.

Keisti tie ukrainiečiai. Vietoj to, kad eitų bulvių kasti, domisi iš kur kyla jų miestus griaunančios ir vaikus žudančios raketos.

Bulbašenka taip pat pareiškė, kad Baltarusija seniai dalyvauja „karinėje operacijoje“, saugodama Rusiją ir Baltarusiją nuo Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos.

Teisingai Batka sako. Jei nesaugotų – seniai būtume įsiveržę į Rusiją ir užpuolę Maskvą, kaip kad įvyko 1609-aisiais, kuomet Klušino mūšyje sutriuškinus maskolių kariuomenę, ATR daliniai be pasipriešinimo užėmė Maskvą.

Operacinis lygmuo

Putinas ir jo generalbalvonai apsišovė. Driskių vadai manė, kad referendumai sustabdys Ukrainos kariuomenę. Nesustabdė. Priešingai – įkvėpė. Nepadėjo grasinimai, kad puolant Donbasą, gali prasidėti branduolinis karas.

Rusijos armijoje šiuo metu tvyro panika. Nebežinoma, kokiomis priemonėmis stabdyti ukrainiečių puolimą. Sudaužius rusų įtvirtinimus rytinėje Oskilo upės pusėje, driskiai traukiasi į Luhansko gilumą, o ukrainiečiai eina pirmyn.

Rusai traukiasi ir iš Chersono srities, tačiau tai gali būti klaidinantis manevras. Kremlius darys viską, kad išsaugotų užgrobtos srities „sostinę”, bet tik laiko klausimas, kad ji bus išvaduota.

Putinas ir Šoigu teigia, kad planuojama mobilizuoti apie 300 000 žmonių, tačiau Rusijos žiniasklaida skelbia, kad ordą iš viso gali papildyti daugiau nei milijonas žmonių.

Labai įdomu, kuo tą milijoną apginkluos Šoigu. Gal šakutėmis? Ukrainos žvalgyba praneša, kad Rusijoje mobilizuotiems kariams trūksta karinių uniformų, miegamųjų vietų ir tualetų. Dabar aišku, kodėl driskiai tuštinasi ant užgrobtų mokyklų stalų – Rusijos armijoje atprantama naudotis tualetu ir higienos priemonėmis.

Rusija pademonstravo nesugebanti nuslopinti Ukrainos oro gynybos pajėgų, nors NATO manė, kad ji turi tokių pajėgumų, pareiškė buvęs NATO vyriausiasis sąjungininkų pajėgų Europoje vadas, į atsargą išėjęs generolas Philip Breedlove. „Rusijos karinės oro pajėgos nesugebėjo užimti dominuojančios padėties Ukrainos oro erdvėje”, – pareiškė JAV generolas. Breedlove teigimu, pirmosiomis karo dienomis Rusija panaudojo šimtus raketų, tačiau daugelis jų į nieką nepataikė, nes ukrainiečiai nuolat keitė priešlėktuvinės gynybos sistemų dislokacijos vietas.

Taktinis lygmuo

Prezidentas V. Zelenskis patvirtino, kad Chersono srityje išvaduotos gyvenvietės: Lubymivka, Chreščenivka, Zolota Balka, Biliavka, Ukrainka, Velyka Oleksandrivka, Mala Oleksandrivka ir Davydiv Brid.

Praėjusią naktį okupantai atakavo Ukrainą bepilotėmis skraidyklėmis „Shahed-136″. Šalies pietuose oro pajėgų priešlėktuvinių raketų daliniai sunaikino šešis dronus kamikadzes. Taikytasi į Odesą, Kyjivo sritį, Bilyj Cerkvės miestą kurortą, įkurtą 1054 Jaroslavo Išmintingojo, kaip tvirtovę apsaugai nuo anuometinių užpuolikų klajoklių. Dėl dronų atakos kilo gaisrai keliuose miesto infrastruktūros objektuose, vienas žmogus sužeistas.

Ukraina paprašė Izraelio pasidalinti žvalgybos duomenimis apie Irano karinę paramą Rusijai. Rugpjūčio viduryje Iranas Rusijai pardavė 1 000 savo bepiločių orlaivių.

Fronto linijoje okupantai stengiasi išlaikyti užimtas teritorijas, mėgindami trukdyti aktyvius Ukrainos kariuomenės veiksmus. Atskirose kryptise rusų daliniai persigrupuoja. Ir toliau apšaudomos Ukrainos kariuomenės pozicijos palei visą sąlyčio liniją.

Praėjusią parą okupantai į Ukrainos teritoriją paleido 9 raketas, sudavė 6 oro smūgius, surengė 56 apšaudymus iš reaktyvinių artilerijos sistemų.

Nuo okupantų smūgių nukentėjo objektai ir civiliai gyventojai daugiau kaip 27 gyvenvietėse.

Pranešama, kad traukdamiesi iš Chersono srities gyvenviečių, okupantai užminavo daug infrastruktūros objektų, privačių gyvenamųjų namų, todėl kol kas draudžiamas bet koks civilių judėjimas.

Turimais duomenimis, sužeistiems okupantams, esantiems Krymo teritorijoje, Evpatorijos miesto ligoninėse trūksta medicininės įrangos ir priemonių gydymui.

Rusijos armijos generaliniam štabui kyla problemų dėl „dalinės mobilizacijos”. Mobilizuotieji iš Krasnodaro krašto Molkino mokymo centro buvo išsiųsti atgal į Primorską-Achtarską vien dėl to, kad nesugebėta karių apgyvendinti, aprengti ir pamaitinti.

Ukrainos pajėgos smogė okupantų pontoninei perkėlai per Dnipro upę Chersono srityje. Tokmako miesto rajone sunaikintas priešlėktuvinių raketų kompleksas S-300, smogta priešininko pozicijoms Zaporižės srities Huliaipolės ir Nucų gyvenviečių rajonuose.

Ukrainos karo aviacija sudavė 17 smūgių, pataikyta į 4 atramos punktus, 11 ginklų ir karinės technikos susikaupimo vietų bei 2 priešlėktuvinių raketų kompleksams.

Ukrainos priešlėktuvinės gynyba numušė rusų sraigtasparnį.

Raketiniai ukrainiečių daliniai ir artilerija smogė 2 kontrolės punktams, 4 gyvosios jėgos susitelkimo vietoms, ginkluotės, karinės įrangos dislokavimo vietoms, vienam priešlėktuvinių raketų kompleksui.

Foto: partizanai Luhanske klijuoja atsišaukimus palaikydami gyventojus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
53 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Nesu analitikas, bet rusams kito kelio nematau kaip pakeisti blogą carą „geru” ir atropoti prie derybų stalo. O tada paleisti veikti visas tamsiasias jėgas su parsidavėlių ir šantažuojamų politikų armija.
Šitie per karą nenukentėjo
Ir jei gali nukentėt, tai tik nuo KGB kurių vienintelių bijo.
Todėl per derybas spaudimas Ukrainai būtų nepakeliamas.
Jie nesijaučia pralaimėtojais.
Troliai pusmetį buvo pritildyti, bet kelios dienos jiems normos kartelė pakelta, duotas spyris į subinę, vėl visuose putindelfiuose atsiranda dviprasmiškų straipsnių ir durnų paistalų paklodės po jais.

Zelenskio banditai bėga

Skaitykite straipsnyje – “Украинские войска отступают в Артемовске”.
https://ria.ru/20221005/otstuplenie-1821622519.html?rcmd_alg=slotter

Įdomu

kodėl konservatninkai nustojo Putiną vadinti liliputu?

stasys

Papildysiu taktini lygmenį autoriaus . cit. „Prezidentas Zelenskis patvirtino Chersono srities Novovoskresenske, Novohryhorivka ir Petropavlivkos išlaisvinimą”,…
„Ukrainos kariuomenė išlaisvino Luhansko srities Hrekivką” ir „Ukrainos kariuomenė Makiivkos kaime Luhansko srityje ” .
Kaip matote Ukrainos kariuomenė ir toliau puola ir laisvina okupuotas savo teritorijas. Nesaldu šiomis dienomis xuilososams Ukrainoje , bėga baimės prakaitas per perdykaulį , šlapios kelnės iki triusikų , o tie užsispyre kacholai neduoda dargi padoriai nusičiūrkšti , veja nelabuosius ten iš kur atėjusius , pasivijus išspardo subines . Ne karas o komedija , jei ne tos aukos galima būtu ir pasijuokti susiėmus už pilvo .Prie Limano Ukrainiečiai atkasė dar viena masine kapaviete taikiu gyventoju .

>Diedas 21:25

mažink ožio myžalų dozes, priekvaili tu…..

Realybė

Žaliam neūžauga paliko laiko tik iki lapkričio 8 d., kada įvyks rinkimai JAV, o po to jaukiai jį mes ir beliks narkomanui klounui tik nusišauti.

Tai

kad nuomonės apie Ukrainos- Rusijos karą yra įvairios. Vieni teigia, kad Rusija atsitraukė nuo Charkovo dėlto, kad jai svarbiau yra išlaikyti Chersoną, Odesą, nepamirštant, jog Ukrainai padeda NATO, JAV, ES, Anglija. Yra teigiančių, kad Rusijos planas buvo kitoks, nes norint, kad ramiai praeitų referendumai, reikėjo Ukrainos dėmesį nukreipti kita kryptimi. Kas teisus, pamatysim vėliau, kadangi iš Rusijos užimtų apie 100 tūkst km2, Ukraina atsiėmė 4. Tai nėra daug.

U-2

„Ukrainos generalinis štabas praneša…” B-ybis zino ka jie ten uosto bet jeigu jais tiketi, tai Maskva jie jau uzeme pries du men., dabar, maisytu hopako ir bitute pilkoji zingsneliu arteja prie Vladivostoko, rusu raketos surinktos is skalbimo masinu mikroschemu(pagal oberjevroginekologe Ursule von der lerva) jau baiges, o zaizdas rusai tvarstosi tamponais (pagal sendienos lietryty…)

karass

Rusijoje. Nuo šiandien.

Bidenui parodė špygą

OPEK šalys nutarė, kad Rusija galėtų išgyventi ir dar ginklais pažvanginti, tai jos sumažins naftos gavybą, o Rusija galės padidinti. Ech, koks tas pasaulis išdykęs….

et,

nėra jokio atominio ginklo, kaip ir nėra kosmoso

Smagu

208-й Казачий полк пошел в наступление на Красный Лиман, казаки освободили населенный пункт Диброво. https://lenta.ru/news/2022/10/05/liman/

Smaguriui

…kai tupesi kaliuzej,kaip tavo koresas peleckiokas,man irgi bus smagu.

kacapuasai

farsistai megejai atkakliai bando ukru meeesmale.Ir jiems sekasi.Farso i valias….Ir rytuose,ir pietuose.Maloniai kvieciam ant mesos bytocku zarazu…

Diedas

Maskvoje net aršiausi propagandistai pripažysta kad jų kariuomenė netikus, ginklai metalo laužas, generolai vėplos melagiai vagys. Visi netiesiogiai kaltina galybės iliuziją sugriovusį carą, kuris nesugeba išsigelbėt – priverst ukrainiečius derėtis.
Kokios derybos, kai vakarai realiomis salygomis dar neišbandė visų ginklų.
Ir kodėl nebandyt, kai rusų generolai kas diena paduoda naujų bandomųjų triušių .
Lietuviškai vatai tas nedaeina. Sektantai užsikirto „unsčiau būvą geriaūūū, rūūūūūsai visad laimi” taip ir kudakuoja tą patį dešimtmečiais.

stasys

Smagu 2022-10-6 0:30 pagal interaktyvų karo veiksmu žemėlapį Ukrainiečiai dar ir nespėjo Диброво pasiekti , teoriškai be abejo galėjo .Gal kazokai apsiriko ir ja išvadavo nuo ‘žalios xuilo mėsos’ frontui atvežtos ?

Ką duos šis karas

„Išmintinga” žydo šaimininkų politika sugriaus Ukrainą galutinai ir ši save tauta įsivaizduojanti pagonių bendrija turės mažiau, nei turėjo prieš karą. Tokia draugystės su JAV pasekmė. O JAV į viską nusispjauti. Kaip buvo nusispjauti į mūsų partizanus. Numesdavo kelis dolerius grynais, pamaitindavo per radiją ir kariaukite, kol išsinaikinsite savo genofondą. Juk kauptukas atbunka į akmenį, o ne kauptuku dirbantis.

karo naudininkui

..ir kauptukas atsimpa,ir kaupejas.

Šaunu

За прошедшие сутки в ходе активных наступательных действий подразделений Народной милиции ЛНР противник понес большие потери в живой силе и военной технике. Уничтожено: до 70 человек личного состава; танк; четыре бронетранспортера; две укрепленные огневые точки; 10 единиц специальной автомобильной техники.
https://ria.ru/20221006/spetsoperatsiya-1821898015.html

Pastabus

Didžiosios Britanijos gynybos ministerija pasisakė prieš Rusijos dalyvavimą „Nord Stream“ dujotiekio susprogdinimo tyrime. Štai ir išlindo yla išmaišo .Yra ką slėpti, todėl Rusijos negalima prileisti prie tyrimo.

tam >Pastabus

O ar tai nėra įrodymas, kad rusai negali pamatyti to, ką anglosaksai padarė? Kaip gali vykti teisingas tyrimas, nedalyvaujant savininkui net stebėtojo teisėmis? Juk rusai apžiūros vietoje nieko pakeisti negali.

Tai įprasta britų taktika

Tiriant MH-17 tragediją ir Skripalių nuonuodijimo įstorijoje, kur buvo kaltinama Rusija, irgi buvo tas pats. Pastarosios atveju Britai, net bylos neužvedė, o tai reiškia nėra formalaus pagrindo tirti. Su įvykių Bučoje situacija irgi bus tokia, nors tyrimas lyg stipriai komplikavosi. JTO nepajėgi gauti miestelio masiškai nužudytų aukų sąrašo.

Klausimėlis

Ar neužauga narkomanas Zelenskis jau išsiplovė iš baimės prišiktas kelnes, po to, kai vakar netoli Kijevo Belye Cerkvi rajone rusų su Irano gamybos dronais „Shached-136” suduotas smūgis į 72 atskiros mechanizuotos brigados karinį objektą?

Atsakymelis

..jam viduriu uzkietejimas.Toks dronas jam per silpnas.Prase dar.Sake,kad tik atomas probjot.

Ramiros

Klausimėlis „klausimėliui”, – ar tavo „ūžauga” rusofašistinis „fiureris” jau išsikratė savo vakarietiškus firminius makentošus iš baimės, kad didvyriškoji Ukrainos kariuomenė artėja prie banditiškai ruskių užgrobto Chersono, su tikslu jį išlaisvinti nuo, straipsnyje paminėtų „driskių”/ …. O kaip pačio kalisonai ir kerzokai, – ar dar ne pilni ? Bet juk „troliams” sėdintiems ant taburetkų juk neturėtų būti baisu, nebent radijacija aplankytų, neduok, Dieve …Šlovė Ukrainai !

Dzeikas

Taijui: Nuostabu ne tai, kad Ukraina ,jeigu nemeluoji, nes pagal deepstate gerokai daugiau negu 4% isvaduota, puola.Nuostabu tai, kad pirma karta Sovietijos istorijoje ji gavo lupt besalygiskai.Turedama 4-kartine zmoniu persvara ir desimteriopa ginklais. 7 menesius trunkantis karas su akivaizdziai silpnesniu priesininku rodo visiska Ordos issigimima. Jie net nesidrovi slept, kad ju paciu valdiniai jiems tera mesa.Jei butu garantuoti pergale jie nepagailetu ir milijono ir 10 mln, daugiau auku. Dzyn, jeigu pergale tiek kainuos. Bobos nauju prigimdys, o kad lavonais uzverte po 50 metu akutes issprogine ir nemirksedami meluos, kad priesingai – ZSU taip elgesi Panasiai kaip ju „istorikai”( tulas Isajevas) tvirtina ,kad 1941m vasara Vermachtas patyre sunkiu nuostuoliu. Faktus ir dokumentus rodancius kad nuostoliai buvo 1:22 Vermachto naudai jie kaip… Skaityti daugiau »

kas acpes

kuo kacapas skiriasi nuo uteles….

Juokiuosi garsu

Jei pas ukropus viskas taip gerai, tai kodėl jau 5-ios mobilizacijos bangos buvo?

Blogai jau su sveikata seneliui….

Skaitykite “ Байден выругался во включенный микрофон”.

Susirūpinęs patriotas

Pradedu mąstyti, kad rusai mūsų neužpultų ir nieko neatimtų, kaip iš Ukrainos atėmė 100 tūkst. kV.kilometrų teritorijos, reikia patiems Vilnių-Wilno atiduoti lenkams, Klaipėdą-Mėmelį – vokiečiams, Druskininkus atiduoti baltarusiams, Palangą atiduoti latviams ir vsio.

Rupintojeliui

…tai kad jie neims,rupuzes.Imtu tik kacapai,ale baidosi.Natai sukirstu per ilgus nagus.Arba vys nukirptu.

Apiblogusiam

..jooo,pucyyyynas visai nuseno.Bande ,kaip paprates,uztuuupt cemodana ir,kad ji velniai,pravare sonan.Tuoj prileke CZV ir sudus issiveze.Paslaptis bus ackleista.Suzinosim,ka valge fiureris.

'Jokiosi ultragarsu'

…ryt xuilysciaus dienj rozdienja.Gales rinktis podarka.Arba veriovke,arba dooze.Pucler kaput.

 >  2022-10-6 12:42

pamiršai dar vilkaviškį, kurį nusipirko iš vokietijos

Vilkaviskis

..bus fricu anklavas.tURESIM NIEMCUS SUVALKIECIUS.

JUOKINGA ziuret tubej

kaip russkiai su bmpeske pasiduoda ukrams,kaip nuodingas blakes apvyniojo skocium rankytes.A girdz,kacapuasai,cia rasinejantys briediatinas,paslemekai nedariezanni…

Remigijus

Na va, slavaukrainiečiai pradėjo gauti į skudurus. Tuoj Zelia vėl paleis trydą…
Pagoglinkit straipsnį – “ Российские военные освободили населенный пункт Зайцево в ДНР”.

Tik faktai

На Купянском направлении противник силами до трех батальонных тактических групп предпринял неудачную попытку возобновить наступление на направлениях Першотравневое, Кисловка и Берестовое. Решительными действиями российских войск все атаки были отбиты”, — отметили в военном ведомстве.
Потери противника составили:
—более 120 военнослужащих;
—пять танков;
—12 боевых бронированных машин;
—14 автомобилей.
Dar 120 ukrufašistų tapo trąšomis.
Kaput Ukraine!
Herojam kaput.

Šlovė Rusijos kariams

Ударами ВКС в районах Давыдова Брода, Трифоновки и Новой Каменки в Херсонской области, а также Мураховки в Николаевской области удалось уничтожить более 280 украинских боевиков и девять единиц военной техники.
Dar 280 benderovcų rusai šiandien palaidojo.

Ar spėjate skaičiuoti žuvusius ukropus?

На Андреево-Криворожском направлении противник силами четырех батальонных тактических групп в течение суток предпринимал многократные попытки прорвать оборону наших войск в направлении населенных пунктов Дудчаны, Суханово, Садок, Брускинское”, — заявили в Министерстве обороны.
Здесь ВСУ потеряли:
—более 100 военнослужащих;
—шесть танков;
—восемь бронированных машин;
—девять автомобилей.

Faktas kaip blynas

Российские войска освободили населенный пункт Зайцево в ДНР, ликвидировано более 120 украинских военных, сообщили в Минобороны.
По данным ведомства, речь идет о солдатах и офицерах из 58-й пехотной и 128-й горно-штурмовой бригад ВСУ. Также уничтожены три боевые машины пехоты.
https://ria.ru/20221006/zaytsevo-1821972248.html

ohoho,gelltonas podvodnykas

prisimetes ‘remingtonu’,pavare kakiu.Cia is nevilties.Ruzzkiams tiu tiu,na vorkutiu…glazzki zzakryvai,ba ju bai,amynj.

Matomai

Zeliai jau balti arkliai,nors viena koja jau grabe stovi,tai dar kitą koją į Nato norėjo įkelti,tik gavo didelį sprigtą į savo miltuotą nosį!…

Nu jo…

žaliam laiko liko iki lapkričio 8, po to čemodan, samaliot , izrael… jei tik neperdozuos…

piZdec

Neužauga Žalias “prauostė” trečdalį turtingiausios iškasenomis, juodžemiu ir pramone šalies.

pucyyyynas raudonasis

gimdienai gaus medini fraaaka,jei raukiat,apie ka cia…Lakuota.

Cha cha cha

..svojix nebrosajem…sudauzytus Luhansko parsidavelius sukis kaliuzen uz ‘dezertyrstvo’,nors sie vos kaili isnese…Velykyj narod,net savus kvasina,oi laukiniu apsisikeliu orda.Sildosi prie lauzu,cingis xano nuopisos,xa xa xa..

cha cha cha

zelianskis laimėjo. Slava xazarija, slava nebesnij jerusalim, Kijevo rados evrejai slava

>  2022-10-6 17:14

trumpampistai padarys kaput laimėtojo laimėjimams

>      2022-10-6 17:22

nepadarys, trampampija okupuota ūkanų gildijos

53
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top